Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ja o plastrach dużo złego słyszałam. Jest takie zjawisko, jak nagłe uwalnianie się dużej ilości hormonów z plastra, co prowadzi do zatorów czy czegośtam w tym stylu... Kasiula 🌻 z tego co mi się wydaje to działa dłużej niż miesiąc... ale nie jestem w temacie. samopoczucie baaaardzo kiepsko :( ale nie chce o tym pisac na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 nie miałam okazji strzyga🌻to lepszego samopoczucia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Witam przy porannej kawce! dziś czeka mnie długi dzień w pracy bo do 17 czyli 9,5 h .... Po pracy też muszę iść do siostry bo już mamie jęczała, że w ogóle nie przychodze a ona siedzi całymi dniami sama z dzieckiem w domu też jakby sama nie mogła zadzwonić.... A jutro wraca juz moje LOVE a ja głupia wczoraj na niego warczałam przez tel. Strzyga życzę więcej optymizmu! Pasiata i jak tam spotkanie z zawiniętymi mamuśkami? Onfi a jak twoje pociechy? Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki wam za gratulacje! onfim 🌻 elfik 🌻 pewnie że oblewamy :D kasiula 🌻 sheak\'iem też może być ;) emi 🌻 ita 🌻 agi 🌻 Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam może jeszcze słówko do tematu pigułek. Uważam że to jest bardzo indywidualna sprawa, ja łykałam około roku, też próbowałam różnych (nazw nie pamiętam) ale najdziwniejsze było to że właściwie straciłam ochotę na sex... a humory to takie miałam jakieś dziwne, często chciało mi się ryczeć praktycznie bez powodu, a do tego jak mi się apetyt rozbujał, nie mogłam sobie z tym poradzić - wlazło na mnie parę kilo i już zostało... a poza tym miałam trochę obawy jak to wpłynie na późniejszą ciążę, przestałam łykać tak mniej więcej rok przed zajściem w ciążę. A teraz nie zamierzam do tego wracać, przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana niestety oczy na zapałkach jakoś się nie wyspałam Dianka wstała o 6 i hałasowała okropnie wiec i Olka wstała.Eh ita🌻 kobiety tak mają że warczą eh a mój dopiero w piątek wróci buu tęskni mi się Moje pociechy ok nie narzekają :D bytka🌻A miałaś robione podstawowe badania zanim przepisano ci leki wiem że dużo dziewczyn ma problemy kiedy lekarz dopiera tabsy na swoje widzi mi się bez badań i wywiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no niestety to było raczej widzi mi się lekarki, a sama też nie za bardzo się na tym znałam... ale było minęło, z resztą chodzę teraz już do innego gin. a oczy też dzisiaj na zapałki bo Gosia zrobiła nam pobudkę o 3 a zasnęła przed 5 - chyba dziąsełka ją bolały :( madziczek 🌻 dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cholera zaspałam do pracy... wpakowałam się w taki korek, że w 2 h bym nie dojechała, więc zrezygnowałam z dalszego przebijania się. Ja nie wiem co za debil wymyślił, żeby robic tyle remotów w takich punktach komunikacyjnych na raz!!!! wrrrrr 😠 😠 😠 A na 2 h to mi się chyba nie opłaca iśc... tylko na zajęcia pójdę, a potem może do babci, bo ma dziś urodziny. jakiegoś badyla po drodze kupię tylko i może jeszcze jakiś drobiazg... jeszcze głowa mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 a to można sobie tak nie pojść do pracy? Elfik🌼 słyszałaś coś wczoraj podobno mówili o aplikacjach w Wydarzeniach na polsacie wieczorem? Mam takie zdawkowe tylko wiadomości, że dalej nic nie wiem. Jaka u Was dziś pogoda? Bo u mnie szaro buro ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy zostało mi jeszcze trochę łakoci po wczorajszym świętowaniu... może jeżyka, krakersika albo trufelka podesłać komuś do kawki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 wiesz, jak oni nas niepoważnie traktują to i my ich niepoważnie traktujemy i nikt sie nikogo nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaro buro i ponuro i tak mi się spać chce, że nie wiem jeszcze jak ja tu do 15tej wysiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, facet tak szybko mówi, że nie nadążam z pisaniem na kompie... inni z notatkai dali sobie już dawno święty spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie od jakiegoś czasu słoneczko świeci a rano to pogoda do dupy była lało jak nic! Bytka dasz radę ja dzis do 17 tu wazonię, ale dobrze, że chociaż mi humor dopisuje. Właśnie wróciłam z obiadku ze stołówki z dwoma dziewczynami z departamentu i rozmawiałyśmy o różnicy wieku dla rodzeństwa, i ta jedna ma dzieci gdzie róznica jest 5 lat i twierdzi, że jest za duża, że chyba lepsza jest mniejsza różnica, a ja tak sobie planowałam 6 letnią róznicę. A co do tabletek ktos mówił o zmniejszeniu ochoty na seks i ja też to u siebie zauważyłam jestem ciekawa czy jak odstawie to to się zmieni hihi Ok wracam do pracy z chęcią bym wypiła kawkę ale to by już 3 była więc chyba dam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie trochę słońca ;) ita 🌻 ja pisałam o tym wpływie tabletek na ochotę na sex ;) mi po odstaiweniu tabletek wszystko wróciło do normy, ale to jest nic po ciąży to mi się dopiero rewolucja zrobiła, żadnych testów na owulację nie muszę robić, bo jak płodne dni przychodzą to normalnie tak mnie nachodzi że mąż z podziwu wyjść nie może że się taka niewyżyta robię ;) hehe ehh... i po słoneczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to logiczne z tym brakiem ochoty na sex. Przecież tabletki niedopuszczają do owulacji /przynajmniej z założenia/, więc na moją logikę trwa coś w stylu permanentnej 3 fazy, w której nie ma się na niego ochoty. ale paskudna pogoda... chciałam dziś do fizyka podjechac, bo wcześniej jestem w domu i taka paskudna pogoda, że przecież nie będzie w taką pracowac, ale powiedział, że mu to nie na rękę, bo skoro jest paskudna pogoda to on cały dzień w rozjazdach spędzi. I cholera nie załatwił tego o co go prosiłam 😠 tylko odłożył na jutro 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wybrałam suknię!!!!Wreszcie wy przymierzałam i dałam zadatek jest cuudna :-D http://www.balayi-brautmoden.de/fileadmin/2009.kollektionen/2009.eddy.k.annalisa/1337_ivory-silver-full.jpg Niestety zdjęcie nie oddaje uroku tej sukni.Jest elegancka szykowna ale nie przesadzona, ja wybrałam w kolorze ecru. Ma śliczne aplikacje i ładnie modeluje sylwetkę i na dobrą sprawę nawet nie muszę dużo chudnąć bo pasował na mnie idealnie rozmiar ze sklepu :-) Strasznie się cieszę :-) Jeszcze żeby z pracy się odezwali :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼och ach śliczna:)Na pewno będziesz w niej wyglądać cudnie:) Podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik na pewno będziesz ślicznie wygladać w niej! Kurcze jeszce 1,5 h w pracy bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi trochę humorek wrócił, bo w ramach dorabiania napisałam na forum ogłoszenie kosmetyków do sprzedania i wygląda na to, że jeden balsam pójdzie :) choc myślałam, że ta osóbka weźmie oba, ale może jeszcze ktoś się zdecyduje :) może też napiszę o resztę cieni, kredek, itp, które mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Elfik🌻 sliczniutka taka niebanalna kurcze a mnie peka glowa co za pogoda niedawno padal deszcz chwile temu grad a teraz swieci slonce a mnie rozsadza glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jednocześnie pada i świeci słońce. czyste wariactwo ta pogoda... ja gdzieś wsadziłam proszki przeciwbólowe i znaleźc nie mogę. chyba musiały mi gdzieś w samochodzie wypaśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌼 jejuuuuuuuu ona jest boska!!!!!!! Poważnie, będziesz wyglądała już nawet nie jak księżniczka ale królowa:P Tył tej sukienki robi wrażenie, że o przodzie nie wspomnę;) Co do pogody, to u mnie identyko- teraz słońce wyszło, a mnie jak rzadko boli głowa, to dzisiaj akurat łączę się z Wami w bólu Agi🌼 i strzyga🌼 No ale Elfik🌼 mnie suknią zachwyciła, więc życie jest piękne nawet z bolącą głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zadzwonili, że już po pracy. I jak tu poważnie do tego podchodzic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×