Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

hej little 🌻 no wcale się nie dziwię że tam było tyle zniczy,,, a co, młoda chce nowe zdjęcia na naszą klasę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulinka 🌻 na siebie jestem wkurzona. farbowałąm mamie włoski i trochę farby zostało i sobie machnęłam 3 pasemka. ciekawa jestem czy i jak wyjdą. aż się boję normalnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przygodówka a nie dokument albo oparte na faktach przecież tam dziewczyna zmartwychwstała, ja to potraktowałam jako bajeczkę i już ;-) Little🌼---jaka mala dama??I u kogo na grobie??Nie wiele o Tobie wiemy i piszesz jakimiś półsłówkami, ktorych ja np nie rozumiem :-O Może powiesz nam cos więcej o sobie żeby Twoje wypowiedzi nie wyglądały jak szyfr :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik-mloda dama to moja siostra, ale z sesji nic nie wyszlo bo musialam obiad pomoc zrobic. Grób kolegi, ktory zmarl niedawno 2 tyg temu, takze rozumiesz jakie porusznie bylo wsrod znajomych a mial ich sporo. Jesli chodzi o mnie pytajcie, napisze cos o sobie wiecje ale tak oglnie nie wiem co was ciekawi:) tez was nie znam czytam co tam piszecie :) ps. miewam ciekawe sny sa o wiele ciekawsze niz rzeczywistosc, ktora mnie otacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka 🌻 u mnei tez jakby nigdy nic slychac wiercenie... a pranie i odkurzacz to wczoraj i dzis normalka.. ludzie po prostu nie maja innego dnia czasu ... tylko dzis.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no pewnie liczy się intencja podpisuję się pod tym obiema rękami little🌻 oj piękna :), tymi zniczami bym się nie przejmowała za rok nie będzie nawet 20 strzyga🌻 o to jednak mama cię potrzebuje do szczęścia ją bym ją do fryzjerki wysłała elfik🌻 no ja też ale spodziewałam się wyższego poziomu z tym zmartwychwstaniem to jakaś szamańska sprawa z tym nie będę polemizować :] Agi🌻no ja też bym to tak tłumaczyła Opowiem wam co mi się przydarzyło licytowałam dziś kurtkę od godziny do końca czatowałam przed kompem i zapomniałam wreszcie młoda wstała stwierdziłam że ją wezmę tylko zahaczę o kuchnię i tam patrzę na zagarek dobiegłam do kompa na minutę przed :] a na dodatek okazało się że nie jestem zalogowana ale na szczęście się udało :) Ale fart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 widzisz, nawet ja czasem mówię do rzeczy :) little 🌻 ja im wszystkim tu mówiłam o tym, ze ten nasz kolega umarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌻 no zgadza się wiem że ludzie mają różne poczucie humoru ale pomimo wszystko podsyłam W celu rozproszenia nudy w samolocie postepujemy zgodnie z ponizszym schematem: 1.Wyjmujemy laptopa z torby i kladziemy na kolanach; 2. Powoli i spokojnie otwieramy go; 3. Wlaczamy; 4. Upewniamy sie, ze osoba obok nas patrzy na ekran; 5. Wl±czamy Internet Explorer; 6. Zamykamy oczy, wznosimy glowe ku niebu i poruszamy bezglosnie wargami; 7. Bierzemy gleboki wdech i klikamy na nastepujacy link: http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. Widok miny osoby siedz±cej obok i zagl±daj±cej nam przez ramie jest b ez c e n n y tylko bez polityki i przekleństw itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Emilka🌼bardzo dziękuję za miły wieczorek:) A oglądanie samochodu trochę się przeciągnęło;P reszta na mail:D Ofim🌼 Złocista🌼 Strzyga🌼 Namea🌼 Elfik🌼 Madziczek🌼 Little🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)po weeknedowo. jestem jeszcze w domu, jutro jade do Kalisza rano o 6.20. swieta minely roznie, z roznymi nastrojami i jazdami domowymi...nawet szkoda gadac:( sorki,ale nie napisze nic do kazdej z osobna, bo nawet nie poczytalam. postaram sie jutro. milej nocki. buziaki:* branocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 ja tak to tłumacze ale szczerze to ja nie rozumiem takiego postepowania u mnie w domu niedziela byla zawsze niedziela nigdy nie wykonuje sie zbednych rzeczy ktore mozna wykonac innego dnia... po prostu \"dzien pański\" i ja tez mam jakos wpojone ze niekoniecznie trzeba w niedziele czy 1 listopada ..... obiecywalam sobie wiele do zrobienia .. zrobilam ... szkoda mowic to cos co tygryski lubia najbardziej...przyjamniej ja:) a na dzis chyba sie poloze .. jutro na 12 jaka ja kocham te zmiane :) kolorowych moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efkik pozwolilam przeslac sobie zaproszenie na nk dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam i zerżarło 😠 jutro coś więcej machnę, bo dziś chcę już iść spać. mam na 11 jeszcze konkretną rozmowę o pracę. niby warunki znam: umowa o pracęna miesiąc przez 3 miechy jako okres próbny, potem na 2 lata, praca w centertel podobna do tej co teraz miałam, ale lepiej płatna... hmmm... nawet jeśli mnie będą chcieli to powiem, że wacham się... mogę jeszcze zostać tam gdzie pracowałam na sprzedaży przez telefon, umowa zlecenie, płatne gorzej, ale jakieś prowizje by doszły... tyle, że wiem jak to od środka wygląda i praktycznie zmiany i godziny dostosowuje sobie sama, a tutaj to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ja tam ironii nie widziałam złocista🌻 no proszę jakie komplementy :] reewelka🌻 little🌻 bajka🌻 przykro mi że u ciebie tak niewesoło AGI🌻 wiesz jeśli naprawdę nie ma się wyboru to i niedziela dobry dzień na wiercenie pewnie strzyga🌻 zawsze możesz zapytać jak to dokładnie wygląda namea🌻 zaspałaś elfik🌻 czym ty karmisz psiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ja nie spałam w nocy Mąż ma chyba grype żoładkową wymiotował w nocy i wstawał.Dziś nie idzie do pracy,a ja nieprzytomna jestem,nie jadłam śniadania i padam poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jestem w kaliszu, ide zaraz na poczte zaplacic rachunek oriflame. pozniej zajecia, przerwa w ktorej bede robic projekt, zajecia i pewnie dalej ten projekt. mamuska sie nie odzywa do mnie. juz mi sie nie chce nawet o tym myslec.pozniej Wam napisze o co chodzi. teraz mykam. buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Emilka🌼a w ogóle koledzy ubolewali, że zwiałaś i Cię nie odwieziemy:) Czarna🌼lecę czytać i nowe info przekazywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI 🌻 ja w sb sprzątałam, ale bez przesady - tak, żeby nikomu nie przeszkadzać. odkurzacz włączyłam na chwilę, bo było coś rozsypane, a w sumie chętnie bym odkurzyła pokój... Bajka 🌻 miłego dnia! onfim 🌻 właśnie to zamierzam zrobić :) rewewlka 🌻 czarna 🌻 elfik 🌻 emulinka 🌻 i reszta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, nie wiem jakim cudem zniknął mi adres tam, gdzie miałam dizs iść... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu to już nie znajdę. może mi w samochodzie wypadło z torebki. Dobrze, że chociaż adres znam, to najwyżej wyjdę na roztrzepaną, która nie wie gdzie i do kogo, ale na recepcji powinni chyba wiedzieć i mnie wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystki w poniedziałek z rana. Nie uwierzycie, ja chyba jestem wyspana :) i mimo kiepskiej pogody humor dopisuje. reewelka 🌻 trzeba było kolegom powiedzieć że jestem brzydka i mam krzywe nogi, więc nie mają czego żałować :D a chociaż jacyś wyjściowi byli? :D:D strzyga 🌻 to nie masz jakiegoś notesu, w którym zapisujesz takie dane przed rozmową o pracę? onfim 🌻 namea 🌻 jadzia 🌻 współczuję że mąż choruje... bajka 🌻 nie przejmuj się kłótniami w rodzinie AGI 🌻 ja też uważam, że w niedzielę można sobie odpuścić remonty i wiercenia. ale chyba to zależy od tego, czy ktoś wierzy... little 🌻 elfik 🌻 ita 🌻 a ty co się nie pokazujesz, pewnie zapiłaś w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ten mój kolega to wyjściowy, a jego kolega też nie straszy jakoś zbytnio. Sympatyczne stworzenia i śmiesznie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×