Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Czeeeść Widzę że jednak jeszcze ktoś coś czasem skrobnie.Fajnie. Bajka🌼---ja za dwa tygodnie ślubuję i też się już nie mogę doczekać :-D Ivette🌼---co u Ciebie?? Strzyga🌼----a jak u Ciebie?? Onfim🌼---zaglądasz jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼---no to gratuluję :-) A ja dostałam podwyzkę :-) i szef nie do poznania dla mnie od kilku tygodni :-D oby się nie zmieniał. Onfim🌼 Ita🌼 Madziczek🌼 Strzyga🌼 Namea🌼 Bajka🌼 i reszta dziewczyn wooooołaaaaam Waaaas Heeeellllllooooołłłłł wrraaaaacaać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ elfiku 🌻 w prawdzie zaglądam tu jeszcze od czasu do czasu ale jakoś chyba już przestałam wierzyć że nam się topik rozkręci... no cóż trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Bytka🌼---ale to czy się rozkręci czy nie zależy przecież od nas :-P Może mailem zaatakuje dziewczyny to sobie o nas przypomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze :-) Czarna🌼---co u Ciebie?? Bajka🌼---jak przygotowania??Ja chyba mogę stwierdzić że tydzień przed jest najgorszy pod wględem nerwów i wszystkich drobiazgów :-( ja wychodzę już z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 własnie zastanawiałam sie kiedy Ty slubujesz...;) wiedziałam ze w sierpniu, ale nie kojarzyłam kiedy... a to ostatnio sobota misiaca:) mowisz ze nerwówka Cie doadła... bedzie dobrze:) a u mnie przygotowania trwaja, 3 wrzesnia mam probna fryzure i makijaz oraz druga przymiarke sukni.gosci juz poproszeni, tylko zawiadomienia zostały. ale z kazdym dniem jakies nowe problemiki sie ujawnija:/ czarna🌼co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---dokładnie o tym mowię właśnie się dowiedziałam że Miśkowy ma problemy z urlopem.Teraz jest na szkoleniu i aż cięzko w to uwierzyć nie bardzo chcieli go wypuścić na własny ślub!!!!Łaskawie puszczają go w piatek 😠 potem rzucili mu kilka dni ale nawet tygodnia nie ma więc pewnie do dupy pojedziemy 😡😡😡 nawet mój szef co może byc chyba przykładem łamania wszelkich praw pracowniczych nie robi mi problemu i dał wszystko co mi się należy :-( echhhh życie ale może jeszcze coś ugra oby 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 no to niefajnie:(ale mysle ze cos jeszcze Twoj wykombinuje:) z naszych "wpadek" - na zaproszeniu czaski bląd w nr mojego Miska(ale to firma, bo my wszystko spr), podany przez kuzyna zły adrs do jego siostry i zaproszenie nie doszło:o ale kuzynka normlana osoba, ona zaproszenia nie potrzebuje, i tak przyjdzie:),a najgorsza wpadka, to złe imie kuzynki dziecka:o spotkałam sie z nia kiedys na miescie, była z małym, no i gadałysmy, w miedzy czasie zwracała sie do tego malca "Dawidek" no i tak zapmietałam...a jak sie okazało mały jest Kubusiem😡 no i oczywiście wsio moja wina, chociaz moj Michu tez wtedy był i słyszał, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki elfik mnie upomina że nie zaglądam a tu się temat rozkręca gratulacje sukcesów pracowniczych dla elfika i ivette bajka takie pomyłki się zdarzają :D byle tylko trafiały na wyrozumiałych ludzi A ja cóż w pracy z netii zrezygnowałam szkoda ale ten typ pracy raz że rozleniwia i a system motywacyjny raczej nie motywował teraz bedę sprzedawać mebelki :D jak się dodzwonię na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---no u nas po tym weselu widać jaka rodzina naprawdę jest.A co do urlopu to nawet nie chce mi sie o tym już mysleć wkurzyłam sie jak nie wiem co ale może jeszcze coś wykombinuje. Onfim🌼----a dziękuję i również gratuluję.To już wiem do kogo się zwracać jak mebli bedziemy szukać ;-) apropos dziś się z domu wyprowadzam... dziwnie mi troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, juz na nogach i nie śpiochy:p onfim🌼kuzynka juz dostała zaproszenie, sasiadka jej odniosła. a swoja droga, troche nieładnie sie zachowała otwierając koperte pomimo,ze nie była na jej nazwisko zaadresowana... Elfik🌼teraz przekonuje sie jaka moja rodzina jest dziwna. kuzyn (z którym sie wychowywałam) robi jakies uniki, podobna na wesele nie chce isc, a ostatnio jak byłam u nich to nawet nie zdązyłam sie zapytac, bo dosłownie uciekł gdzies ze swoja dziewczyna. Moja chrzestna, której córka miesiac przede mna slubuje, stwierdziła,ze sie "wysrałam z tym slubem", jak ona ma tyyyyle wydatków. w maju miała jeszcze komunie corki(moze na 10osób). po prostu takie rzeczyi tacy ludzie mnie rozwalają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---no właśnie tak to bywa obłuda i tyle moja chrzestnych nie będzie w ogóle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że u Was nerwówka.. U mnie podobnie.. Elfik🌼ostatni tydzień przed weselem najgorszy a ja ci nówię że ostatni miesiąc przed porodem dopiero to wytrąca z równowagi.. Jak się czujesz w jeszcze jako panna;)??i jak wyprowadzka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼---no raczej poród jest większym przeżyciem więc się domyślam.A jak się czujesz??Na kiedy masz termin?? Ja się czuję dobrze stresuję się tak ogólnie emocje po prostu ale cieszę się oczywiście :-D :-D chociaż tak do końca to chyba do mnie jeszcze nie dociera :-D oby przed ołtarzem dotarło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 he he jeśli tylko bedę mogła pomóc bajka🌻a to był list polecony? z rodziną to się dobrze na zdjęciach dobrze wychodzi , nie przejmuj się kasiula🌻 miesiąc ha ha zobaczysz na tydzień przed porodem będziesz na rzęsach chodzić A ja dziś z rana załatwiłam badania do pracy powypełniałam papierki i jutro jadę zawieść powiedzcie mi jak to jest poszłam prywatnie lekarz uśmiechnięty miły pogadaliśmy sobie pośmialiśmy się zbadał mnie profesjonalnie wywiad tak samo a jak się idzie do publicznego to musisz przepraszać że przyszłaś może faktycznie trzeba to z prywatyzować wszystko w cholere może mieli by lepsze podejście do pracy zwłaszcza jak czytałam o następnym lekarzu przez którego pacjent stracił życie bo mu się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj spotkałam sie z moja dobra kumpela, przegadałyśmy kilka godzin:) och jak milusio. teraz pewnie zobacze sie z nia dopiero na slubie, jesli da rade przyjechac, a jak nie to jakos w październiku przed naszym wylotem. A nie wiem czy pisałam wylatujemy 2 listopada. Elfik🌼ja juz nie mam sily zeby sie przejmować wszystkimi "zyczliwymi" uwagami na tem mojego slubu i wesela, szkoda nerwów. a jak ostatnie dnia paninskiej wolności? Kasiula🌼jak sie czujesz i na kiedy masz termin?oj to u Ciebie dopiero jest nerwówka. onfim🌼list nie był polecony.gratuluje pracy:) zaraz jade do ciotki, a później do ginekologa:/ehh, nie lubie, ale musze. miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 wiec sąsiadka nie była bezczelna i niegrzeczna tylko listonosz nie trafił do właściwej skrzynki a sąsiadce się należy dziękuję za fatyge :P elfik🌻 i jak po przeprowadzce :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czuje się ogólnie dobrze,ale nie powiem zaczyna mi być ciężko,męczą mnie zgagi które już mnie do szału doprowadzają,budzę się w nocy i już zasnąc nie mogę,boli mnie krocze..Najprostsze czynności strasznie mnie męczą typu odkurzanie czy też nawet mycie garnków.Zaciskam ząbki,wykorzystuje już trochę samcorka do pomocy,dziewczyny też wpadaja i pomagają przy codziennych porządkach i przy obiadkach więc daję radę:)A do szpitala jadę 6.10. i już wtedy prawdopodobnie zobaczę swoją kruszynkę,no chyba że weźmie mnie coś wcześniej..Póki co nic na to nie wskazuje,więc dalej czekam cierpliwie:)Ale fakt faktem zaczynam byc przerazona opieką nad noworodkiem,śni mi sie poród i szpital..W życiu bym nie przypuszczała że tak to będę przeżywać.. Onfim🌼ja jestem za prywatyzacją,normalnie mam dość państwowych lekarzy:O Byłam ostatnio w bielsku gdzie będę rodzić,zapłaciłam i co??nie musiałam stać w kolejkach,lekarze całkiem inaczej do mnie podchodzili,a mnie traktowali jak święta krowę.Mało tego w szpitalu zapewniaja mi wszystko oprócz środków czystosci dla mnie..Dlaczego nie zapewniaja tego w państwówce?? Jak tam maluchy sobie radza w przedszkolu? elfik🌼kurde to juz pojutrze..:)Boże ty też musisz mieć teraz niezłe kombo w głowie..Macie wesele jedno czy dwudniowe??kurde a tak bym zjadła weselnego ciasta,boziu jaką mam ochote:D Bajabajka🌼a gdzie wylatujecie?? A ja dziś wyjątkowo samiutka w domku siedzę,dziś na obiadek frytki i rybkę robie,z tymże muszę czekać na chłopa aż z pracy wróci i zrobi z tymi rybkami bo ja jakoś nie mogę się przełamać mimo że wyporcjowane te rybki już są.I chyba posiedzę w domku dzisiaj bo jutro idę na impreze a co;) imprezka plenerowa nad wodą z kiełbaskami i innymi pysznościami z najblizszymi znajomymi więc muszę załadować akumulatorki:) Pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 na pocieszeni ci powiem że poród to koszmar :D Ale spoko dasz radę :D no właśnie jakoś tak prywatnie człowiek czuje się człowiekiem a państwowo tylko zbędnym elementem ale z drugiej strony przykre to że pieniądze tak zmieniają światopogląd ludziom Dzieciaczki super bardzo zadowolone wreszcie mają się z kim pobawić. I bardzo chętnie chodzą wiec i ja się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×