Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Madziczek🌼dziękuję za opis-w domu sprawdzę co mam zrobić z tym sercem. Emilka🌼a no trafiło się, ale zobaczymy co ma w podtekście...:P A zachowam dla siebie, ale tylko do pewnego momentu:D Jadzia🌼a ja jeszcze w pracy koczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co moja siostra zażyczyła sobie jako prezent świąteczny? Żebym jej zasponsorowała sztuczne pazury na studniówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 ja tez jeszcze w pracy koczuje :( dopiero przed 17 uda mi się wyjść jednak. A potem do domu na godzinke, potem na bro z koleżanką, a potem znów na jakiś koncert :) Twoja siostra to ma pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momentami nienawidzę swojej pracy i nadgorliwych ludzi:O Ja pierdolę...wymyślili, że przydzielą nam coś po pracy, więc jutro zamiast mieć czas na zaległości, to będę miała jakby na bierząco pracę. Bo jutro mam dzień nie przyjmowania nowych klientów, ale że oni to dziś rozdadzą to nie wlicza się. Ale mnie wkurzyli...a miałam tak dobry humor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze teraz jak byłam w kuchni i opowiadałam koleżance o całym zajściu to ten przygłup usłyszałam tylko wyrywkowe słowa i dopowiedział sobie resztę i przyszedł do mnie z mordą:O Normalnie kolejna osoba do odstrzału jak kiedyś znowu nie wytrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 hehe jakbym słyszała mojego tatę po powrocie z pracy :) :) :) on by najchętniej powybijał pół firmy w której pracuje!!! A czasem nawet całą! I on też się nie patyczkuje, tak jak Ty robi, no może bez bicia (bo mu nie wolno) ale za to klnie jak szewc, bez owijania w bawełnę;) Idę coś porobić konstruktywnego w końcu na literę n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼tak to chyba jest w miejscach, gdzie pracuje tak wielu różnych ludzi...nie da się uniknąć takich sytuacji, bo ja nie umiem być na siłę sztuczna i miła dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga, wszytsko wskazuje na to, ze mnie tez kumpela zarazila :/ jadzia, wez Ty mi kobieto o praniu nic nie mow, mam przed soba jeszcze jakies 3 prania, ale proszek mi sie skonczyl wczoraj, a dzis wstalam po 16, i na dodatek chora, wiec nie bardzo m isie chcialo nigdziewychodzic, nie mowiac juz o tym, ze na kurs zaspalam :[ kasiula, Ania sie obrocila w 38 tygodniui, cala ciaze byla ulozona posladkowo, wiec mysle, ze jest szansa :D rewelka, mi z nosa jeszcze nie cieknie, ale ogolnie to sie czuje rozbita, co m isie wcale nie podoba, zwlaszcza, ze mam cala chate do sprzataniecia.... mi tez by sie pazury przydaly, bo moje to wcale nie wygladaja :/ ita, o, moja mama jest geodeta :D o, moj robaczek sie zbudzil wlasnie :P pospala kolo godziny a jak na nia to dosc sporo :P mam dosc :( :( :( a i jeszcze sie dowiedzialam ze styczen/luty do mnie przyleci przyjaciolka z mezem do pracy na jakies 2 mce :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---nic sie nie martw napiszesz kiedy zdązysz.A ja ci napisze parę pomysłów na prezent dla P. Madziczek🌼---o dziekuje bardzo.haha ale Miskowy do wojska nie pójdzie :-) i dobrze :-) Onfim🌼-- a ciebie gdzie wcięło???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą... przeczytałam w miarę ustawę a teraz biorę się za rozporzadzenia... blee mąż poszedł na kolacje z klientami, wróci późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzien taki sobie, pomijajac to ze sie wscieklam ze na kurs nie poszlam a kwiaty wczoraj kupilam... moze do wtorku dozyja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym poszla na basen :D ale poki co to nie ma na to ani funduszy, ani warunkow :( A pracuje non stop, nie mialabym z kim malej zostawic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie życzę miłego dnia Mąż nie wrócił jednak pozno ale tak mu sie gadanie wlaczylo w nocy i dzis nie wyspana troche jestem ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Jestem jeszcze bardziej chora, niż byłam wczoraj...kaszel wielki, katar to samo:( Właśnie fervex popijać będę i nafaszerowałam się jakimiś prochami, więc mam nadzieję, że pomogą. Lecę do papierzysk:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼STO LAT!STO LAT!Spełnienia najskrytszych marzeń, powodzenia w życiu zawodowym oraz osobistym, pociechy z najbliższych, cipłej herbaty w te zimne wieczory podanej przez osobę bliską Tobie, uśmiechu nieschodzącego z buźki, samych pozytywnych myśli; kliku, ale prawdziwych przyjaciół, a wrogów, tylko takich, dzięki którym staniesz się lepsza:) 👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivet fajnie śpi Twoja ANia :D Emiulka Kochana wszytskiego naj naj naj lepszego dużo miłości, ciepła, mało pracy, zadowolenia z życia, szorokiej drogi! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tez się zastanwaiam. Ja fizyka przeciągnęłam i w końcu jeszczenie wyjechał :D :D :D ale za to jak dziś pojedzie, to wróci za parę dni :( ojciec mi załatwił lekarza, zeby mi wypisał parę dni zwolenienia, ale kurcze, muszę sie w końcu wziąc za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka, strzyga też zaglądam co chwile i pusto... no ja się coś srednio czuje., jakoś w żoładku jeżdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Panienki :) Reewelka i Jadzia 🌻 dziekuję wam dziewczynki za pamięć i życzenia :) nie wiem czemu, ale mam wrażenie że nasza klasa mnie zdradziła :) Reewelka 🌻 moja droga, masz ty może materac dmuchany pozyczyć na weekend? gościa będę miec jednego ponad komplet i nie bedzie miał gdzie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie zdradziła Cię Nasza klasa, bo ja pamiętałam o twoich urodzinkach jeszcze z rozmowy na pierwszym spotkaniu u mnie. A materac mam tylko jednoosoby, więc jak starczy to jutro mogę Ci go dać. Czarna🌼postaram się wreszcie odpisać na maila wieczorem. Nos mi odpada i w stopy mi zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimo deszczu czuję się dobrze :) Reewelka 🌻 no właśnie jednoosobowy by mnie ratował. Więc jak się umówimy? Może np. jak ja bede konczyc te nauki moje a ty bedziesz zaczynac? a jak nie to jakos bysmy sie zgadały. Jeszcze raz dziękuję za pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×