Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

Kurde ten Poznań tak daleko :P xplosion ma sie najlepiej bo jest na miejscu :P Już widze ta kolejke do łazienki by po jedzonku wyszczotkować ząbki :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
a kto powiedział że jestem z Ostrowa? ja tylko tam jeżdże do dentysty... a mam tam ponad 30 km... ja umiem gotowac... to mozecie wleciec albo do Gdyni tez moge dojechac bo bede tam przelotem na poczatku grudnia.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* i ja sie dolacze ja mam na przednich kosmetyczny (porcelana) to mozesz sobie zdjecie looknac w galerii;) ooo widze, ze dyskusja sie tutaj niezle rozwinela;D ja zapraszam do Trojmiasta, nad morzem mamy wiele atrakcji :D moze w ferie sie cos uda wykombinowac albo w jakis weekend kiedys;) ogolnie to czy ludzie by sie nie przestraszyli bandy zadrutowanych w jednym miejscu:P:P:P? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banda druciaków :):):):) Hehehe :D fajnie by było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam nie Gdańsk ;P Musiałabym jechac do was całą noc :P litości :D Ja jestem z ok Częstochowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do crazy_bogie kurcze,ale Ty jesteś ładna, ja co najwyżej mogę pokazać moje zęby i to od dołu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
tak masowo zdrutowani... :P:P oj fajnie by to wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
ja też mam problemy z otwieraniem forum.. i w ogóle to sie jakoś zacina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko działa OK :) Moze dlatego ze wszyscy na raz pisalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
ida-corrida a to co masz na podniebienu to co?? moze zadaje troszkę banalne pytania, ale ja dopiero aparat będę mieć za tydzień więc chciałabym być bardziej zorientowana... jak mi sie uda to też wrzucę moje fotki - mam założony bihelux (czy jakos tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida-corrida - A ja myślałam ze zobacze coś mega pokryzwionego :P Po co tak straszysz ludzi?:P Masz ładne ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ida-corrida śliczne zęby:) a co do spotkania to mimo, że jestem ze szczecina to wtrącam się i powiem ze chyba najlepsza propozycja to trójmiasto!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie jeszcze ugadamy co do miejsca;) ja tez bym mogla w razie czego kogos przenocowac;) dokladnie mieszkam w Redzie, ale jest komunikacja miejska w postaci kolejki;) do gdyni glownej 20 minutek;) Do sopotu 37;P W ogole czym sie zajmujecie? praca? studia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piękne... jakbym Ci wyszczerzyła szczękę to byś dopiero zobaczyła jakie pięknę :-D a ten mój pajączek to hyrax, widać poprawę,że szczęka trochę się poszerzyła? Po lewej str dół mi wystawał, a teraz są już na równi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinka.hell zazdroszę normalnie tego, że mieszkasz tak blisko Gdyni. Jestem zakochana w Gdyni i ogólnie w całym Trójmiescie już od jakiegoś czasu:) co do tego co robimy... Ja jestem na II roku pedagogiki resocjalizacyjnej (zaocznie), a na codzien pracuję jako niania:) a no i od jutra zaczynam robić prawo jazdy:D i już się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to dzięki ze tak ładnie piszecie o moich zębach, na szczęście jak mówię i się śmieję to mi dołu nie widać, bo jest naprawdę masakryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na moment Was skontrolowac co robicie wieczorowa pora :P nawet nie straszcie, ze forum zaczyna sie psuc w koncu jest nowiutkie :O moze to przez to, ze tu teraz taki ruch.. co do zjazdu to jak dla mnie moze byc Szczecin wprawdzie jestem z drugiego konca Polski, ale mialabym tam mete :D ida gdzie tam ladna, poprostu zwykla dziewczyna. wolalam pokazac siebie niz zeby :O hehe za to Ty jako kolejna masz piekne pelne usta i sliczne jasne zabki, ktore wcale nie wygladaja na krzywe :D ja tez mam bihelix i nadszedl ten czas kiedy o nim zapomniam, choc pierwszy tydzien byl ekstramalnie trudny szczegolnie przy ń,ź itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast jestem na V r ped. op-res. (dzienne):) No i jestem w trakcie pisania pracy mgr ;) Sezonowo wyjeżdzam i oddaje się swojej pasji jaką jest praca z młodzieżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuję: ekonomia 2 rok na Uniwerku Gdanskim dziennie finanse i rachunkowosc ->international business and finance na WSB Gdansk (1 rok zaocznie;P ) i się obijam oprocz tego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym,żeby 1ki podniosły mi się do góry, strasznie mi się podoba jak niektórzy mają ząbki od dołu w równej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
ja studjuję pedagogikę wczesnoszkolną z arteterapią, jestem już na II roku (zaoczne) a tak to pracuję - sprzedaję hydraulikę, pnematykę, filtry do maszyn i takie tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×