Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

Ja pierwszy raz się zetknęłam ze stałymi aparatami jak miałam ok 12 lat :) I wtedy to było u mojej kuzynki, która z rodziną mieszkała za granicą. W tamtym kraju było tak, że jak w szkole ktoś nie miał "braces" to znaczyło, że jest biedny... i wtedy, to dopiero mu dzieciaki dokuczały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy zrobic, ale nie w Poznaniu :P hehe zartuje. jesli znalazlby sie ktos chetny itd.., ale obawiam sie, ze odleglosci nas skutecznie otrzezwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity kluch cos w tym jest u znajmoych za granica 4 corki 4 aparaty, a u innych 3 synow i 3 aparaty. kombinacje dowolne, kosmetyczny, metalowy, ale nosza cale rodziny, a u nas wlasciwie ludzie, ktorzy golym okiem maja widoczna wade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie - Nono kolejna piękna zadrutowana istotka która nie lubi płukanki z domieszką alkoholu :P hihihi Fotki najlepiej się robi w świetle dziennym :) Wychodza idealnie :) Niepotrzebny flesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setsi nie ma to jak kogos polechtac na koniec dnia :P moja droga, albo plukanka, albo alkohol, nie ma co niepotrzebnie mieszac smakow ;) co do fotek to musze pocwiczyc, nigdy wczesniej nie robilam fotek samych zebow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, chetnie bym sie spotkaly ale odleglosci nas wykrusza;P bo jestesmy rozrzuceni po calej PL :P Ja reprezentuje Trójmiasto ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Poznań jest taki fajny i leży prawie na środku mapy Polski ;p Więc każdy ma taką samą odległość do przebycia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity kluh fajna fotka jest Wam napewno razniej tak we dwoje. ja jak na razie jestem osamotniona z moim aparatem choc ostatnio na uczelni spotkalam po wakacjach zadrutowana kolezanke ;) ale juz wysledzilam kilku znajomych, ktorych chetnie dolaczylabym do naszego grona, ale nic im nie mowie moze sami dojrzeja do tej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz chyba bardziej zwracam uwage na uzebienie i 70% ludzi powinno mieć aparat bez kitu, jak nie wiecej;P Wczoraj jedna koleżanka mi tylko walnęła "o jeny, aparat, ale musisz sie dziwnie teraz czuc co?nie krepuje cie to?" a ja "troche boli, ale czuje sie dobrze, nie mam sie czego krepować, a tobie przydalby sie bardziej niż mi" zamilkła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*crazy_bogie no fakt, zwalimy mu się do mieszkania i po 15 minutach będzie prosił, zebysmy wróciły do siebie ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pinka brawo! dobrze jej pojechalas. mnie jeszcze nikt nie napastowal z powodu aparatu, tak naprawde malo kto go zauwaza pomimo mojego szczerzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie dolacze
Hej, ja też miałam aparat stały. Tylko na górne zęby kuuupe lat temu jeszcze w gimnazjum:) Pamiętam, że po niektórych wisytach to mnie tak bolało że płakałam. Achaaa, i jeszcze te druty które że tak nazwę "wrastają" w dziąsła. Krew się leje... ale wszystko da się przeżyć. Najlepszy jest efekt na sam koniec, jak ci już go zdejmą. Wtedy zęby wydają się takie duuuuże :) (nie wiem czemu, ale mi się takie wydawały). Teraz myślę o założeniu aparatu na dolne. Czy ktoś wie ile teraz się to może cenić? Jakby ktoś wiedział to niech napisze. Ja również służe radą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to prawie jak rodzina... ;p Na pewno nikogo nie wystawie, bo łączy nas jedna wielka miłość.... do aparatów hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też się zdziwiłam, bo reszta albo jakos nie zauwazyla albo bardziej pozytywne reakcje, ale to taki zlosliwiec jest;P wszedzie sie znajdzie ktos taki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie dolacze
Heej, napisze mi ktos ile sie ceni teraz taki aparacik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa kilka fotek i juz jestesmy rodzina..jak nie wiele trzeba zeby zaciesnic wiezy ;) no niestety zawsze sie trafi...ktos zlosliwy, ja jeszcze nie trafilam bo faktycznie wiele osob samo powinno miec druty. -> i ja sie dolacze mysle, ze niw wiele sie zmienilo od czasu kiedy nosilas aparat. najlepiej jak wybierzesz sie do orto to wszystko dokladnie Ci powie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wszystko zalezy u kogo sie go zaklada... metalowy pewnie ma rozpietosc cenową od 1400-2000 Porcelana u mojego to 3000 a krysztal 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metalowy 1200-1600 w zaleznosci od regionu Polski. kosmetyczny 1800 i w gore. moze napisz skad jestes mniej wiecej i jaki aparat chcesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinka.hell koleżanka, to pewnie ma kompleksy :P Wydaje mi się, że jeśli ludzie potrafia z dystansem podchodzić do wyglądu, to żaden aparat ani inne udziwnienia na ich samopoczucie nie wpłyną :) jedyna osoba, której opinia mnie interesuje, to mój mężczyzna najkochańszy :D A dla niego mój aparat to chyba bardziej jest ciekawostka technologiczna, poza tym jakoś nie zwraca uwagi :P W ogóle dzielnie znosi wszelkie moje ostatnie "szaleństwa"... ani szczerbata szczęka, ani czerwone włosy, ani zadrutowanie nie są w stanie go zrazić :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xplosion: ceny kosmetycznych u Twojego orto sa mocne :O ale to pewnie wina tego, ze wieksze miasto, wieksza cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×