Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

z wlasnej kieszeni i kieszeni kochanej rodzinki przynajmniej wiekszosc. ale gdzies ktos pisal, ze dzieciaki maja refundacje do pewnego wieku. milej nocki tym razem naprawde papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe to ma xplosion, ja mam takie hmmm zębowe (w zależności od padania światła przybieraj odcienie żółtości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
niestety wszystko z własnej kieszeni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalewski
ja tutaj raz dziennie zaglądam i widzę że będę musiał z 10 razy :D Nie mogę nadążyć wszystkiego przeczytać :] 14 zakładanie aparatu czy coś mi da pani dr czy muszę o coś poprosić i czy coś mam kupić jak już mi założą :D czytałem kiedyś że jakiś wosk potrzebny to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
wildcat8168 dzięki , w każdym bądź razie kierunek jest naprawdę ciekawy.. tylko teraz jak mam bihelux to nie które słowa trudno mi sie wymawia np.44 a teraz mam nowy przedmiot - "kultura języka z emisja głosu" no i niestety mam trudności w wymawianiu niektórych słów, ale dobrze że wykładowczyni spoko... jak zobaczyła drucik na podniebieniu od razu wymyśliła mi łatwiejsze słowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
dobra ja uciekam... do jutra... :) dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy się dogadamy co do tego miejsca spotkania ;p W trójmieście jest fajnie, ale też troche daleko tam mam... jednak więź która nas łączy pozwoli mi przetrwać te kilka godzin w pociągu hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum jest dla wszystkich ..... nie ma ograaniczen wiekowych... A zrzesza one ludzi co mają lub zamierzają mieć aparaciki, więc jak najbardziej pasujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla aparatka ->> nooo to chyba dobrze ze dopiero 11 lat :)) kochaaanaa im szybciej tym lepiej ;)) aa do tematu moga sie przylaczyc wszyyyyyyscyyy wieeec jak jakies pytanka to piszz ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Chwilę nie zaglądałam na forum... a tu geometryczny przyrost ilości postów :) Jeśli chodzi o te hyraxy i inne instalacje, to mam taką teorię, że jak ktoś nauczy się mówić z tym wyraźnie, to po ściągnięciu aparaciku będzie mówić super-wyraźnie bez najmniejszego wysiłku! Ja mam z tym problem np... :O przydałoby mi się takie ćwiczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity kluch patrze sie wlasnie na Twoje foty, masz wyrwane u gory dwie gorne czworki... pytalas sie moze orto jak dlugo reszta zabkow bedzie wchodzi w ich miejsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zakładał aparat, to mówił, że po ok 3 miesiącach powinny się zamknąć przerwy :) Ja mu wierzę, bo właściwie to już widzę, że mi się jedynki podprostowały :D Niesamowicie szybko te żeby się ruszają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW to chyba jakims ekspresem jedziecie ;p Mi mowil ze ok 1 roku .... a mam taka sama sytuacje jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dentysta też mówił o ok 3 miesiącach... Może chodzi o to, że po tych 3 miesiącach stają się bardzo wąskie? A po ok roku są całkiem poustawiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi asystentka orto mówiła, że najpierw będą przesuwać kły w miejsce czwórek (to potrwa ok 6 miesiecy)a dopiero później jedynki i dwójki.... (kolejne 6 miesiecy), ale mam taka cicha nadzieje, ze to wszystko pojdzi szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj czytałam, dziś czytałam no i stwierdzam, że jestem na bieżąco z postami, ufff:) dużo tego naprodukowaliście:P hehe. Oczywiście Witam nowych posiadaczy tego cudeńka:) .Widzę, że tematy się kręcą: zdjęcia, obiadki, drinki, spotkania:) z radością stwierdzam, że to mi się podoba;). Co do pytania na temat robienia porządków na forum otóż mi osobiście to forum podoba się takie, jakie jest:). To je wyróżnia spośród innych i sprawia, że jest jedyne i wyjątkowe. Zresztą tak jak ludzie na nim piszący;) Co do zdjęć-nie będę gorsza, więc i ja dodałam foty:P a co:) fajnie jest zobaczyć swoich znajomych aparaciarzy:). A mnie nadal zęby bolą...ajć, cóż sen dobrym lekarzem więc miłej nocki życzę, buźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
widzę, że od rana ciszaaaaaa....... :P wszyscy pewnie śpią... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesa 36
ale szybko piszecie....chcialam wrocic do tematu past wybielajacych na poczatku mojego leczenia tez zastanawialam sie czy mozna ich uzywac pytalam o to nawet na tych forach ,odpowiedziano mi bardzo madrze i jak dla mnie logicznie...... przeciez gdy myjemy zeby pasta wybielajaca nie dociera ona pod zamek .a wiec pod zamkiem zab nie zmienia koloru natomiast reszta zeba lekko sie wybiela i teraz zasadnicze pytanie ..jak beda wygladaly zeby po zdieciu aparatu .....logicznie myslac beda w 2 odcieniach bialym tam gdzie pasta docierala i byc moze zoltawym pod zamkiem.......od tamtej pory gdy mi to wyjasniono na tym forum przestalam uzywac past wybielajacycz.zrobie to dopiero po zdieciu aparatu........xplosion tak jak myslalam szpary po 4 znikna po jakims roku ,jakos nie moge uwiezyc ze po okolo 3 mie. /tak ktos tu pisal/ szczeze to irytuja mnie te szpary ale coz taka kolej .........a wiecie ze na starym forum pojawila sie dora ktora okolo 2 lat temu zalozyla to forum myslalam ze wejdzie na nasze nowe strony ale jakos jej tu nie ma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separatka
wczoraj założyłąm gumeczki seperacyjne na górnej szczęce. czy to normalne, że zęby bolą mnie tylko po jednej stronie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesa 36
no pewnie poczekaj dzien albo dwa i moga cie bolec po drugiej stronie puki co ciesz sie ze druga strona mozesz grysc jedzonko ,pamietaj wszystko to sprawy indywidualne moze byc tak ze druga strone masz nieco luzniejsza /u mnie tak bylo / pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to wszystkie pasty wybielające szkodzą zębom, bo ścierają szkliwo podczas szorowania.. Ponoć lepiej używać płynów wybielających. Sam jestem ciekaw jak to będzie jak po 2 latach zostaną zdjęte zamki... pewnie wtedy powinno się usunąć kamień z zębów, zrobić piaskowanie i wybielić ząbki u dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separatka
dzieki tesa za odp. już się przestraszyłam, że po tej drugiej stronie mam żle gumki założone, skoro nie boli... a tak w ogóle to boli jak nie powiem co. od wczoraj jadę na samych jogurtach :/ pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separatka
mam jeszcze pytanie: jaki kolor ligatur proponujecie zaraz po założeniu aparatu? marzy mi się morski. ładnie to bedzie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że możesz założyć morski.. Mnie się z zaskoczenia zapytał tydzień temu jaki chce kolor, kompletnie nie wiedziałem... Założył mi więc kolor, który nazwał "gaciowy", w rzeczywistości jest to delikatny niebieski, morski kolorek. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×