Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

ileneczka śliczne masz ząbki-muszę przyznać, ale szata graficzna trochę mnie razi, porozrzucanie pięciuset tych samych zdjęć na jednej str wygląda -jakby to nazwać-za bardzo chaotycznie, i jeszcze ten żarówiasty kolor w tle... (sorki za szczerość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to forum, bo szukalam na nim informacji przed zalozeniem i jest ok. ale az taka zwiazana z moim aparatem sie nie czuje aby prowadzic swoj wlasny watek ;) ludzie przychodza i odchodza tak juz jest u nas na kafe przynajmniej cos sie dzieje :) jesli ktos szuka informacji to uwazam, ze kazde zrodlo jest dobre. jeszcze jakis czas temu jak chcialam cos znalezc to ciezko bylo. teraz mozna wybierac ile sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i się już powtarzam, ale nasze forum jest fajniejsze, jakoś tak po prostu żyje:). A mnie ciągle ząbki bolą...buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak spam...tylko pokazuje o jak wąskim rozumie jest moderator tego oto forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dawno nie pisałam, w sumie pierwszy raz w tym nowym temacie :-) OD DZIŚ JESTEM W PEŁNI ZADRUTOWANA :-D Zdarzył się taki przypadek, że odkleił mi sie aparacik od tych czwórek do usunięcia i nie uwierzycie... dałam sobie je dziś usunąć :-D jeszcze mam buzie zdrętwiałą. Miały być usuwane na kolejnej wizycie, no ale że taki nacisk był to dziś mnie pani orto namówiła.. :-) Mam górę, dół i jeszcze łuk podniebienny, cały komplet ;-) nie boli.. nie boli... :-p a co tam u was? jak tylko polepszy się stan, to wrzucę zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się odezwę w końcu ;) Czytam to forum od kilku dobrych tygodni i chyba czas najwyższy się przedstawić. Zakładam aparacik 26 listopada, najpierw na górę, po nowym roku dół. Obecnie jestem po wyrwaniu szóstki i boli cholernie :/ Leczę się w Poznaniu u moim zdaniem dobrej orto. Poleciła mi Damona z metalowymi zamkami, koszt 2500, wizyty od 100-150 z jednym łukiem, z dwoma troszeczkę więcej. Ogólnie jestem z niej zadowolona i licze na to, że zdania nie zmienię :) Pozdrawiam wszystkich Ujawnię się za jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi ---> nie, to jest górna 6, po założeniu góry wyrywam jeszcze dolną 8 i 6, łącznie trzy zęby, ale to i tak lepiej niż proponował inny orto :) tamten chciał rwać wszystkie 5 ;/ nie byłam usatysfakcjonowana wizyta u niego, w związku z czym poszłam jeszcze do innego lekarza i po wizycie u P. Małgorzaty Sitarek-Madej zostałam u niej i sprawy się potoczyły szybko :) Jak dla mnie kobieta, wie co robi i chce pomóc pacjentowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorkaa - Bo ja też na pozcatku miałam wyrawc jedną szóstke ale jakos mi to nie pasowało, bo przeciez jak zęby sie rozsuną to bedzie niesymetrycznie. Dlatego nie mam dwóch 6 u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi -----> ja tez nie mam obu, ale jedną straciłam już parę lat temu :/ teraz druga odpadła, ale pocieszam się, że w dobrej intencji :D już się ciesze na ten aparat, marzenie od długiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorkaa - Mam nadzieję że pokażesz nam swoje ząbki:) Jestem ciekawa z czym musi się zmierzyć twoja orto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecną pokaże tylko profil n-k, nie jestem gotowa na bliskie zdjęcia moich zębisków :/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi, a mama nie uczyla gdzie prowadzi ciekawosc? :D a tak juz troche powazniej nie wiem czemu, ale najpierw wiekszosc osob czyta, a dopiero pozniej sie ujawnia. tak tez bylo ze mna :) kurcze, fajnie, ze tak nas przybywa choc tutaj bo na ulicach az tylu zadrutowanych nie widac ;) troche mniej mi sie podoba, ze znow Poznan :P tym sposobem jesli sie kiedys spotkamy to pewnie w Poznaniu :P co do symetrycznosci usuwania zebow to czyatalam gdzies, ze nie jest to regula, ze usuwa sie te same zeby po obu stronach, a przynajmniej nie we wszystkich przypadkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_gobie -----.> Hehe zmiana powiadasz, nie koniecznie, może mężczyźni sa mniej odważni, by pisać :D Poznań nie od zawsze, a od jakiegoś czasu, bo moje miejsce ukochane to Warmia i Mazury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ciesze, ze nas przybywa i przybywa. sa nowe fotki, nowe miasta i nowe doswiadczenia. kiedy jeszcze kilka lat temu szukalam czegos o aparatch okropnie ciezko bylo znalezc cokolwiek, a teraz prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgiął mi się pierścień :/ Jadłam popcorn i trafiłam na jakieś twarde ziarenko.. Kaleczę o to język. Czy żeby ortodonta mi to naprawił lub wymienił to będę musiała płacić? Jeśli tak to ile...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorkaa--> Nie ma się co zębów wstydzić :) liczy się tylko spektakularny efekt końcowy! A tak a propos niesymetrycznego wyrywania... koleżanka mi opowiadała, że sporo lat wstecz jej młodszy braciszek trafił do ortodonty z bardzo wystającymi jedynkami i ponoć orto stwierdził, że trzeba usunąć jedną jedynke! :O Oczywiście rodzice dziecko zabrali i poszli do innego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorkaa - Fajnie ze na zdjęciach sie uśmiechasz pełną buzką :) Tak jak bys nie miała kompleksu na pukcie swoich ząbków :) crazy_bogie - Wiem, że ciekawość to pierwszy stopień do piekiełka :P Ale jakoś lubie oglądać ząnki innych nawet jesli nie są idealne w tej pierwszej fazie zadrutowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160 - nie odważyłabym się jeść popcorn ;| Teraz widac skutki... Nie mam pojecia czy sie płaci, być może za nowy pierścień pobiera sie jakąś sumke pieniedzy a za stary ale zdeformowany może niekoniecznie. To tylko moje refleksje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jem wszystko.. Ostatnio konsumowałam mambę :p A popcorn nie jest twarcy, ale z rozpędu wzie.łam takie nie do końca wylute ziarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta była, decyzja-za tydzień ściągam aparacik, dziś wyciski na zrobienie płytki czyli zaczynam końcowe odliczanie :D, ale spoko spoko będę sobie poczytywać to forum pozdrowienia i miłego week-u, jak któś go ma , ja jutro do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle i powiem, ze nie zazdroszcze :P jeszcze nie teraz. jak pierwsze zadowolenie minie i aparat mi sie znudzi to pewnie bede marzyc o zdjeciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowity kluh ---> no, niby nie ma co sie wstydzić, ale któż z nas tu przebywajach nie wstydził sie swoich krzywych zębów:) A na efekt końcowy muszę jeszcze sporo poczekać ;/ Setsi ---> Ten uśmiech \"pełną gębą\" to dlatego, że lubię się śmiać i uśmiechać. Uważam, że uśmiech to połowa sukcesu w kontaktach międzyludzkich ;) Dlatego \"naprawione\" ząbki nie będą mnie ograniczać w tym hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sikorkaa! ;) bo jeszcze mnei tu nie było od Twojego ujawnienia ;P ładne foty:) nie krepuj sie dawaj zdjec zabkow, to nic takiego:) 160 wspolczuje;P ja narazie jestem 4ty dzien z aparatem i nic jeszcze nie moge gryzc...ale dzisiaj walczylam z Lasagne - dobrze, ze byla miekka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole chce troche dorobic i wyslalam zgloszenie do jakiejs agencji fotomodelek itd i mam spotkanie informacyjne za tydzien, jak mnie nei przyjma ze wzgledu na aparat na zęby to wcale bym nie chciala z nimi pracować! :P (a podejrzewam ze moze sie tak stac...:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×