Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

dokladnie wyglad nie gra wieszej roli. dla mnie aparat to taki sam dodatek jak apaszka czy kolor wlosow. dzis jest taki, a za jakis czas moze go nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
hej do " i ja sie dolacze" ja płace za góre 1200 zł, za dół tak samo, ale to w Ostrowie Wielkopolskim.. Sorki laseczki że się wtrącam w waszą dyskusję, ale jak juz przyjedziecie do Poznania to jak was xplosion nie przenocuje to mogę ja... mieszkam nie daleko... :):) jakieś 90 km... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja się dołącze
crazy_bogIE jestem z Częstochowy. Ja nie pamiętam ile kosztował, wtedy jeszcze płaciła mama :P Ale chyba ok 2 tys. Miałam chyba taki zwykły metalowy ale to było chyba 8 lat temu, więc mogło się zmienić teraz coś. Mam pytanie jaki to jest aparat kosmetyczny? I o co chodzi z tą porcelaną czy kryształem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentka akurat sie nie wtracasz bo to topic nas wszystkich wiec mozesz pisac do woli :D i lepiej uwazaj kogo zapraszasz, bo xplosion chyba sobie wszystko przemyslal i zamilkl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
no tak mi się zdaje, że się wystraszył... :P nie no jak ja nie długo tez będę zadrutowana to możecie przyjechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha siedze cicho i czytam co takiego piszecie... ;p A moja oferta dalej aktualna, ale jak znam zycie to i tak nikt nie przyjedzie..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki za zaproszenie, ja jednak bede oponowac przy spotkaniu w innym miescie :P zeby bylo troche blizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można też wbić do kogoś innego, najlepiej do kogoś kto umie dobrze gotować... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja się dołącze
Kurcze myslalam ze wam tu cos pomoge a wy mnie tu bijecie na leb na szyje:D Ja nie wyobrazam sobie co by bylo jakbym nie miala tego aparatu, wiec nie przejmujcie sie komentarzami jakis zazdrosnych dziewczyn. Dzieki temu mam teraz prosciutkie zabki i moge sie normalnie usmiechac. Przecieztne zeby nie prostowane nawet jesli sa uwazane za w miare proste itak nigdy nie beda takie jak po aparacie. Dopiero po nim sa naprawde proste, takie jak powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli juz jest jasne, ze xplosion gotowac nie potrafi :P i ja sie dolacze-> wiesz jak to jest techniki sie troche zmieniaja, aparaty tez, ale i tak nie tak szybko jak na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentka88 Ostrów jest dalej - 124 km od Poznania. A co do spotkania - jak najbardziej w Poznaniu !!! :D:D W Poznaniu sa najlepsze Puby :) I nocować mogę, jedną, no dwie osoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja się dołącze
A ile macie lat? Bo podobno aparaty można do jakiegoś konkretnego wieku zakładać jedynie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dolacze-> nie ma konkretnego wieku do ktorego mozna nosic aparat. sa ludzie, ktorzy po 50tce go nosza :) co wiecej osoby po 40stce zagladaja do nas na forum wiec uwazaj co piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznań jest fajny... ;P Ale jak ktoś umie naprawde wypas gotowac to jestem w stanie gdzies podjechac... oczywiscie po to zeby was poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiem, moze byc nam cos ze szpinakiem zaserwowala, albo cos rownie lepkiego abysmy mogli sie pozniej do siebie usmiechnac szeroko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no bez przesady ja szpinaku nie lubie ;p Czarne oczy - zmieścimy się ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz jestesmy przy myciu zebow to musze udac sie na wieczorna toalete aby pozniej w spokoju obejrzec ycd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze do picia to wszystkie chetne heheh a ja bym sobie chetnie zjadł coś dobrego na takim zlocie aparatów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×