Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

Hehe z tym spotkaniem tooo i taak wszyscy chętni i przyjadą z 3 osoby :D Filip nie mam pojęcia odnośnie stawki, czy mi podniesie... Okaże się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160 ---> poczekaj z tym do wizyty;) ten haczyk jest do zaczepiania takich wyciągów:P a skoro ich na razie nie masz ( nie wiadomo czy w ogóle będziesz je miała) to olej narazie;) to do niczego potrzebne nie jest;) a jak Cię kłuje to zaklej woskiem tudzież czymś innym klejącym jak go nie masz (np.guma do żucia):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160 - jak to napisałaś to odrazu zaczełam sprawdzac u siebie czy mam te haczyli na swoim miejscu ... Kiedy masz wizyte? Jesli długo musisz czekac to zadzwoń do swojej orto i powiedz jak sprawa wyglada. Guma do rzucia nic nie pomoże bo w odróżnieniu do wosku mieknie pod wpływem sliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie bedzie oczywiscie tam gdzie bede miec najblizej :P a tak powaznie to zanim sie na nie zdecydujemy to sie wyjasni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było, aż tak dawno, że zdążyliście nawet wątek przenieść xD Powiedzcie mi czy ma ktoś z Was takie coś ze jak otwiera i zamyka szczęke to mu coś tak jakby przeskakuje w szczece (tam w 'zawiasach')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzane - ja tak mam ... ale przy tym mam taki bol ktory nie pozwala mi na przesuniecie szczeki w lewa strone bo kiedys mialam skrzywiana w lewa strone buzie i teraz bol ostrzega ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie mam skrzywiona i odkad mailam wyciagi to mi sie tak porobilo, czasem mam tak ze nie moge ziewnac bo to cos mi blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dysfunkcja stawu skroniowo-zuchwowego. Przerąbane z tym jest ;| Mojej kuzynce polecono w tym przypadku założenie aparatu ort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzane , po obejrzeniu Twojej galerii stwierdzam,że następne gumki chcę róziowe :-) P.S. po co są te gumy co masz na zdjęciach łączące 2 szczęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) I od tego czegos mam to strzykanie (najprawdopodobniej) Troche sie boje bo orto powiedziala mi ostatnio zebym jak najmniej wywolywala to strzykanie bo kiedys otworze i nie zamkne szczeki. Teraz boje sie nawet gume zuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi Nastraszylas mnie ta dysfunkcja, poczytalam i teraz sie ejszcze gorzej boje o moja szczene :D brzmi traggicznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slodkie te rozowe gumki z fiolecikiem :D Suzanne w ogole lubisz kolorystyczne eksperymenty:) Na kosmetykach ktos kiedys mial jakies kolorowe gumki:P??? bo nie wiem czy to by nie wygladalo dziwnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanne - no ja tez sie teraz naczytałam na ten temat... Z tego co widze dużo osób ma taki problem i nie zdaje sobie sprawy ze to nie jest coś normalnego. Rozmawiałas o tym ze swoja orto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tych \"haczyków\" :D Setsi - wizytę mam za tydzień, nawet nie zauważyłabym braku tego haczyka ale mnie to strasznie obciera. Zalepiłam woskiem ale w sumie to rozwiązanie na chwilę... chyba, że śluzówka się przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie ;) ja w zasadzie też mam ten sam problem ze strzykającą szczęką, ale o tyle dobrze, że nie jest to jakoś bardzo uciążliwe. strzyka jak za mocno przesunę dolną żuchwę w prawo :] mi już stuknął miesiąc z aparatem ;P do Was niektórych to nieźle początkująca jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi: Rozmawiałam. Powiedziała ze mam ten staw oszczedzac i nie wywolywac tego strzykania specjalnie (bo lubilam sobie to robic bo jak troche postrzykalam to rpzestawalo na jakis czas) i jeszcze mi mowiedziala ze jesli bede tak dalej robic to kiedys otworze i nie zamkne ;/ Ogolnie byla spokojna tylko powiedziala zebym oszczedzala go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinka.hell- Uwielbiam kolorystyczne eksperymenty :) A te fioletowo rozowe to orto mi wymyslila bo ja chcialam cos z fioletem to dala roz :) i sie zgodzilam. Aktualnie mam na jedynkach i dwojkach gornych druciki a na dole fioletowo zolte xD Stwierdzam ze takie szare gumki to taki smutne, czy przezroczyste, aparat i tak widac, i tak widac wiec lepiej troche poszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanne Jestem tego samego zdania co Ty, jeśli chodzi o gumeczki.Metalowy aparat i tak widać,więc ja nie chcę szarości i zawsze dobieram sobie jakiś kolorek.Tylko,że aż tak bardzo nie szaleję-biorę jeden kolorek,mam swoje już swoje lata ;) może mi nie wypada...a może kiedyś zdecyduję się na jakiś mix :D odległość Szczecin-Poznań : 212 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzę że naszej księgowej tutaj nie uświadczymy od listy:P więc ja mam udostępnienie to się nią zaopiekuję:P jeżeli ktoś chce dołączyć do niej lub uzupełnić komuś jakieś pozycje to pisać;) (link w stopce:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wcześniej pisał na temat tego czy kosmetyki świecą się w świetle UV. Nie wiem jak z kryształem, ale porcelana się nie świeci, białe gumki też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×