Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

aparat jeszcze mam, w piątek zrobiła mi wycisk i 14 zostanie zdjety :D, cena retencyjnego 200zł, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra908
dzięki bardzo :) to widze ze jeszcze tylko kilka dni ci zostalo z aparatem .. :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak końcowe odliczanie ruszyło hihi, późno założyłam ale to nic i tak jestem happy, pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra908
no ważne ,że się zdecydowałaś,a nie ważne kiedy xD tak w ogóle ja też aparat kosmetyczny - górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra908
porcelanowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się :D, ale przez 1,5 roku nie dorobiłam sie cyfrówki hihi, chyba muszę psiółe jakąś poprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppa07 Musi być jakieś zwięczenie leczenia pod postacią zdjęć inaczej myśli sie o tym abstrakcyjnie :D Bredze dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P, być może masz rację ale nie kreciło mnie nigdy zrobienie foty moim krzywulcom,przemysle sprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppa07 - przemyśl :) Nie jedna osóbka Ci pewnie teraz zazdrości :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-kobietka
Czesc wszystkim,dawno mnie tutaj nie bylo.dzisiaj mija dokladnie 7 miesiecy z aparatem na gornej szczece,zlecialo szybciutko.teraz tylko nie moge sie doczekac aparatu poszerzajacego szczeke,bo jak na razie do pieknego usmiechu mi daleko.jak juz poszerze szczeke to bedzie znacznie lepiej. Xplosion nie przejmuj sie tym drutem,bo jestem w takiej samej sytuacji jak wiekszosc z Nas i mi sie drut nie poluzowac,chociaz jem rowniez twarde rzeczy.za 2 tyg zakladaja mi mikro implant.boje sie,ale czego nie zrobi sie dla pieknego usmiechu.dol bede miala zakladany prawdopodobnie dopiero w styczniu i juz sie nie moge doczekac calkowitego zadrutowania.pozdrawiam i do nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xplosion Pytasz o drucik między piatka a trójka. Też to przechodziłam i musże przyznac, że musiałam na niego uważac. Kiedys jadłam twardego orzecha, ugryzłam tym drucikiem i w miejscu szpary po czwórce drucik wklęsł się a do tego wyszedł z pierścienia i przesunął się w prawo, iwszystkie zeby zaczeły mnie boleć. Odchaczyłam go jakos ale zeby bolały mnie przez kilka godzin a dokładnie do rana bo wtedy pobiegłma do orto, zmieniła mi drucik bo ten juz sie nienadawał do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja jak dawno nie pisalam ; p pamietacie mnie xd :> hmm u mnie poprawa wielka ale rowniez straszny bol... wizyte mam 2.12 a czuje sie jakbym ja juz miala,... przez moja zuchwe ktora sie przesowa i sprawia mi wielki bol... nie moge dokladnie wyszorowac zebow bo nie umeim otworzyc szeroko buzi... jeszcze 1 mm do prawidlowego ustawienia zuchwy ... ciekawe kiedy mi sie to przesunei... a tak ogolnie to broda wysuneita widze triady , szef podniebienny \'\'popekal \'\' ;) CZYLI TYLOZGRYZ ZANIKA :DDD HAPPY tylko ta cholerna szpara pomiedzy 1 sie jakos nie zamyka... i to mnie martwi... oj ale sie rozpisalam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zabawa się udała i to bardzo:D a jak tam Twoje Justka?:P a mnie ciekawi co mi powie jutro Bogusia:P znaczy ortodontka :lol: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSXSXS
hej. mam od 3 dni szafirowy aparat na górny łuk ( wczesniej musiałam miec dłutowane ósemki i podcinane wędzidełko u góry bo miałam przerwe między górnymi jedynkami. Jak mi podcieli to jedynki mi sie sami zjechały tak że przerwa sie zmniejszyła do 0,5 mm więc sie bardzo cieszyłam :) Przy zakładaniu aparatu lekarz ortodonta powiedział mi że tera ta przerwa moze sie znowu pwoiększyć, ale po chwili dodał "...tak że będziesz mogła sobie przełożyć palec" Myślałam że żartował ale rzeczywiście znowu się powiększa :( Myślicie że powinnam sie od niego zgłosić ? Trzeba sie do niego zapisywac duuużo wczesniej, a skoro mnie uprzedził że tak sie może zdarzyć to chyba wie co robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zakładam aparat 14.11.2008 r. Zmieniłam ortodontę i teraz po 3 latach wreszcie wiem, że tym czym pani chciała mi wyprostować zęby mogłam narobić tylko szkody. Mam niewielką wadę (zgryz już prawidłowy, tylko górna i dolna dwójka wypadła mi z łuku). Aparat metalowy, górna i dolna szczęka, około 2600 zł. Za każdą wizytę prawdopodobnie będzie 80 zł. Już nie mogę się doczekać zakładania, a na razie cierpię z separatorkami. Ciągle nie mogę gryźć, a w pobliżu tyle pokus w stylu M&M\\\'s. Jakoś wytrzymam, jeszcze tylko 4 dni! Pozdrawiam Iza, 14 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrwałam moi mili najgorszy okres :-) Dziś sobie kopytka mieliłam ząbkami tylnymi :-p sukces to jest w porównaniu do jedzenia bobovity ;-) wklejam link do ząbków, słaba jakość strasznie.. http://picasaweb.google.com/lh/photo/uByL6LwFvfrWxiDOHopJNg Ile nosiliście łuk podniebienny? orto powiedziała, ze aż mi sie wada nie skoryguje.. czyli jak nie znikną dziury po 4, ile to może trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja zawsze o takich godzinach spać nie moge:P eh:P Mi jutro o 18.20 mija tydzien z apratem;) zabki bola mniej, tzn tylnimi jakos tako moge gryzc byle nie bardzo twarde rzeczy, przednie jeszcze odpadaja z obiegu ale nie sa tak wrazliwe;P W ogole wczoraj ogladalam \"Wicker Park\" - polecam, jak na moje dobry scenariusz, a dzis (juz wczoraj;P) bylam w kinie na \"noce w Rodanthe\" i sie poplakalam:P ale film też dobry, duzo emocji... Po co ja pisze o filmach? dobra, dzisiaj chyba tez glupoty gadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaczela cignac jesna strona. dziwne, tyle czasu od wizyty, a drut dalej dziala. co do filmow to lubie czasem zoabczyc cos fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z nurkowaniem? Bo w te wakacje chcę zrobić licencję pierwszego stopnia i nie wiem czy to w jakiś sposób przeszkadza... Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela___ musisz to koniecznie skonsultować z ortodontą, podejrzewam,że poinstruuje Cię,co i jak.Gdzieś czytałam,że wszelkiego rodzaju sporty,nawet ekstremalne, są dozwolone,ale właśnie z nurkowaniem powinno się uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×