Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

Gość slacerb
Troche mnie nie bylo=p, no ja juz tydzien z dolem, ciezko bylo, wszystko poobcierane do krwi bo z jednej strony mam za dlugi drut:|, i w ogole orto raz dwa zalozyla bezbarwne ligatury nawet sie mnie nie zapytala czy chce fioletowe pod kolor gory i juz mam cale odbarwione od kawy i papierosow:| a wizyte mam dopiero 16.12 hahaha:D, nierdlugo 2 miesiace to zrobie foty zeby uwiecznic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole duzo ludzi do mnie z pozytywnym stwierdzeniem: Gocha ale ty masz proste zeby:D, chodze i caly czas sie usmiecham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tych co oglądali YCD:) czy ktos może wie jaki jest tytuł piosenki który był puszczony gdy był film na koniec o Paulinie?? jeśli tak to bardzo proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam pytanko-mam mieć zakładany aparat hydrax. czy mocno go widać? czy bardzo przeszkadza w mówieniu, jedzeniu itd? prosze odpiszcie. w tym roku mam mieć studniówkę i akurat wtedy mam nosic ten aparat. jak dobrze pójdzie założę go na początku grudnia a pod koniec stycznia bal. i co mam począc? pliss - pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska1234567
ja nosze aparat 5 miesiecy na poczatku przeszkadzalo w mowieniu teraz go nie czuje,ale kiedy mam dikrecanie to bola zeby i mam rany,ale to tylko tydzien i po tem jest normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeejjj... luuudzie wy nie macie co robić po nocach ? :D :D :D :D o 4 tooo ja prawie wstawałam hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
**Filip** jutro napiszę Ci na kiedy będę miała następną wizytę :) ja też słyszałam, że jest dobra... moja koleżanka tez ma u niej aparat... i w necie duzo o niej wyczytałam i dlatego teraz do niej dojeżdżam z Krotoszyna :P Jeszcze 24 h i będę miała aparat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildcat8168 - polecam Ci stronke You can dance - tam napewno dowiesz sie co to za piosenka;) Tam zawsze sa tego typu pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentka88 ---> w ogóle do niej wiara dojeżdża z Leszna nawet ponad 100km:P ostatnio byłem zdziwiony;) a gdzie o niej w necie czytałaś?:P zapodaj stronę:P a no o tą wizytę to się postaraj:P bo jak Cię będzie chciała zapisać to jej powiedz że chcesz 22 to na bank Cię wpiszę, jak będzie jeszcze meijsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo23
witam wszystkich kurcze ale mnie dawno nie bylo:) tyle nowych ludzi...nawet jakies spotkanie kombinujecie:) niezle...ja pozegnalem sie juz z hyraxem mam teraz luk podniebny no i aparcik na gore wiec swiece pieknym usmiechem:) pozdrawiam musze do Was czesciej zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
**Filip** niom np. takie forum: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=232&w=66011802&v=2&s=0 z tego co wiem to ona przyjmuje jeszcze w Miliczu. ja po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest spoko :) zobaczę co się da zrobić. jaki kolor ligaturek pierwszy raz mam założyć?? pomóżcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem granatowe:P fajnie się odznaczają a nie są oczojeb*e:P chyba że chcesz całkiem niewidoczne to weź szare:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentka88 - wez sobie na początek jakiś delikatny kolorek moga byc nawet w kolorze zębów a potem sobie eksperymentuj :) Ładny jest tez pastelowy różowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo,a jak długo nosiłeś hyrax? ja mam nosić do pół roku i zastanawiam się czy po tym czasie jeszcze coś będę miała po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaaparatka
hej, pisałam tu już kiedyś. Na górnej szczęce będę miała aparat lingwalny, a na dolnej metalowy. Na razie wlasnie nosze HYRAX - już 3,5 miesiąca! 19.11 mam kolejna wizyte i dowiem sie czy musze nosic jeszcze miesiąc hyrax, czy wymienią mi go na miesiąc na łuk podniebienny, czy można wreszcie zakładać aparat na górę!!! Co do wygody noszenia hyraxu - absolutnie nie przeszkadza, mi w mowieniu przeszkadzalo tylko kilka godzin, potem calkiem normalnie. Nawet orto ostatnio pytala sie mnie, czy nie chce juz wymienic hyraxu na zwykly luk podniebienny, ale powiedzialam, ze nie, bo ten mi w ogole nie przeszkadza:) A tak to sami wiecie, przyzwyczajac sie znow do czegos nowego.. Eh, mam nadzieje, ze mnie to ominie;) Pozdrawiam, w razie co pytajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zadrutowana poraz drugi :) narazie porażka... nie umiem jeść... mówić... i wogóle booli :/// jednego zęba jeszcze mi nie przymocował bo sie przez te separatory oddalił :/ ałłłaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze jedno pytanko. a maske twarzowa nosił ktoś? bo ja ponoć musze mieć minimalnie wysunięta górną szczękę do przodu. pliss piszcie bo już 18 listopada mam wizytę. za dotychczasowe odpowiedzi na moje wcześniejsz posty bardzo serdecznie dziękuję. p.s świetne forum dla sdesperowanych przyszłych aparatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaaparatka
darencija Hyraxu w ogole nie widac, ja mam pierscienie tylko na 6-tkach (choc wiem, ze sa hyraxy ktore maja pierscienie i na 4-kach i na 6-tkach), a z kolei hyrax akrylowy jest chyba troche widoczny,bo jest po prostu troche wiekszy. Niestety nie nosilam maski twarzowej.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl---> w takim razie nie mogę doczekać się lutego i założenia dołu :P gdybym miała kasę, to od razu założyłabym oba....chociaż orto powiedziała,że min. po miesiącu mogłabym dołączyć dół.Nie wiem od czego to zależy,że jedni mogą od razu a inni po czasie.Mam koleżankę,która dopiero po zdjęciu góry może założyć dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×