Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

ja mam bihelix nie hyrax, ale wydaje mi sie, ze jego tez nie widac bo jest on na podniebieniu. co do maski to szukaj na gazeta.pl w dziale ortodoncja tam moze cos znajdziesz bo u nas jeszcze nikogo nie ma z takim ustrojstwem. co do wygody noszenia czegokolwiek w buzi to wiadomo poczatki sa do kitu,a pozniej mozna sie do wszystkiego przyzwyczaic. co do piosenki z ycd to zaloz topic u nich na forum napeno ktos Ci pomoze, pozniej oczywscue daj nam znac :P pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaaparatka
O masce twarzowej było sporo na poprzednim topicu.. Niestety nie wiem na których stronach z 740 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaać to może za dużo powiedziane :D Ale jest masakra :/ Ciągnie jak cholera, a drucik taki mini cienki:// A jak sie namęczyłam zanim mi dobrał rozmiar pierścieni :/ Mam cholernie wrażliwego zęba i mi tam wciskał aaa, no myślałam że padne :/ Wogóle mam tak ciasno, że normalnie wszystko mi sie przyczepia między zęby, a zamki i wogóle masakra jak coś zjem, tylko wyciorek i jechane. Nawet samo płukanie nic nie daje :// Zaraz zrobie foto może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak:) to to jak był film na pożegnanie Pauliny:) i zreszta chyba zawsze ją puszczają jak jakaś dziewczyna odpada. ale nie ważne, ważne że już ją znalazłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
jeszcze tylko 10,5 h i będę nosic aparacik... ehh jakoś się tak dziwnie czuję :P zobaczymy co będzie jutro... wiem,początki są zawsze trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka_pl Ja mialam dwa luki zakladane na raz 10 dni temu ;P hihi:P Ale wsumie wtedy oba mnie bolaly i nie moglam nic jesc, z mowieniem nie bylo problemu, od jakis 4 dni moge gryzc tylnimi zebami, przednimi nie da rady:P Ale ogolnie nic mnie nie obcieralo (no tylko jak sie duzo smialam po pijaku :D) No icaly czas czuje naprezenie, ale juz nie tak jak na poczatku...ogolnie to mnie piersze 4 dni bolala cala szczeka dosyc mocno, ale nie wiem czy to bardziej gora czy dolem spowodowane;P W kazdym razie juz jest dobrze;) Bedzie lepiej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentka88 zycze powodzenia, to nie ejst takie straszne, tylko ciezko sie troche przyzwyczaic, po 5 dniach tak jest juz calkiem niezle;) wiadomo, ze zabki sie musze przyzwyczaic, ja podobno mam teraz pelniejsze usta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida-corrida-- no ja nosilem hyraxa akrylowego 4 miesiace i powiem szczerze ze nie bylo az takiej tragedi, byl widoczny ale szybko sie przyzwyczailem, Tobie pewnie orto tez szykuje jakis luk podniebny ale nie wiem czy to jest rugula po hyraxie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
i jednym słowem du....a nie mam aparatu... dopiero bede miec zakladany 28.11.2008 mam jeszcze jeden ubytek i dopiero teraz zauwazyla wkurzylam sie bo juz bym go chciala miec.......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo, ja noszę hyrax już prawie miesiąc (bez 3 dni) , no i jak na początku mówiła mi wszystkie koszty to nic nie wspominała,że po hyraxie coś mi potem założy. Szczerze mówiąc to przyzwyczaiłam się do tego \"pająka\" ,ale jak już mi go zdejmie to chcę mieć spokój od czegokolwiek na podniebieniu. Poza tym jak pokazywałam jej moje ząbule to powiedziała,że na razie starczy przykręcania, najwyżej jeszcze w trakcie parę razy-zobaczymy. Więc podejrzewam,że już z niczym nie będziemy kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueCuracao
mam!!!mam go nareszcie!:)aparat na moich krzywaśnych górnych ząbkach.nic mnie jeszcze nie boli wiec jestem pełna optymizmu.jednak mam juz pierwsze pytanie:czy płyny do płukania ust moga jakos wpływac na kolor gumek lub zamków?mam aparat ceramiczny z przeźroczystymi gumkami i nie chcialabym zeby zrobily sie np. zielone:) a nie chcialybym rezygnowac z płynu (uzywam signala ) bardzo prosze o odp. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlueCuracao 🌻 Od płynu się nic nie przebarwia, więc możesz spokojnie używać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki dopiszcie mnie do listy: zgryz krzyżowy górny łuk 24.X 1200zł hyrax 17.X 400zł dolny łuk 28XI 1200zł p.s.taniocha, cooooo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueCuracao
dzięki:) no to higieniczne szaleństwo pełną gębą!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlueCuracao ---> serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy Twój aparat ;) co do płynów- ja używam Prokudenta niebieskiego i powiem Ci,że on zostawia niebieskie ślady na aparacie-takie nitki jakby.Tylko,że ja mam metalowy aparat,więc mnie to nie martwi :) ale zawsze płuczę przed umyciem a potem szoruję i nic nie zostaje.Generalnie płyny nie powinny zabarwić,nikt się tutaj do tej pory nie skarżył. Fanta88---> gdzie byłaś,gdy Cię nie było??!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wAdzia 🌻 No kurde czasu mało ;( ... doba za krótka dla mnie. Postaram się częściej wpadać. Nawet dziś nowe foty dodałam, chociaż nie sądzę żeby się było czym chwalić. Masakra i tyle. :P A co do nowego forum to ja mogę zrobić takie z prawdziwego zdarzenia. :D ida-corrida 🌻 Zapisałam pod 26. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinka.hell ->> Ehh masakra z tym jedzeniem ;// przednie to normalnie koszmar, tył troche lepiej aaale ciągnie jak cholera. aż mnie jakoś dziwnie dziąsła swędzą :D i wogóle jakoś mi trudno sie przezwyczaić do tego dołu ;// z górą było lepiej.... albo nie pamietam ;D;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Fanta, no co Ty..widać poprawę..dużo, dużo lepiej. Ale ja wiem, u siebie też zauważyłam, że im dłużej noszę aparat, tym wolniej postępują zmiany..Na początku wydawało się, że każdego dnia widać poprawę, a teraz..ale nic to..tak to już chyba jest. Pozdrowienia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida-corrida mi niestety tez nic nie mowila o luku podniebnym, tez mnie niezle zatkalo jak powiedziala ze po hyraxie zalozymy luk bedzie mi lepiej i wygodniej to moze akurat prawda:) ale za luk mialem zaplacic 300 zeta ale jak sama powiedziala mi wczesniej luk jest w cenie hyraxa wiec nie wypadalo jej sie z tego wycofywac:) po paru dniach hyrax tez juz mi nie przeszkadzal ale jednak luk jest wygodniejszy:) zreszta jak Tobie hyrax wogole nie przeszkadza to ona na sile Ci luku nie zalozy:) wec nie ma sie o co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha w liceum miałam 26nr w dzienniku! o, i zapomniałam dodać rok ur85 , obyło się bez usuwania zębów, no i do 3lat mam nosić te cudeńka p.s.jak będzie Ci się nudzić to możesz poukładać listę alfabetycznie :-D no i możesz zrobić jakieś hiper super forum, bo jeżeli Ty te zakładałaś to muszę przyznać ,że ci wyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pablo? w sumie niech zakłada co chce, dla hollywoodzkiego uśmiechu jestem w stanie znieść wszystko, no prawie wszystko ;-) p.s.pokaż swoje ząbki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88 - Prawie 5 miesięcy i wszystkie ząbki u Ciebie są w łuku :) Myslę że jest się czym chwalić :) Wiadomo że czym dłuzej nosi się aparat to przeskok z \"prawie idealnych zębów\" do \"idelanych bez wątpienia\" jest nie tak bardzo zauważalny jak to było z \"ząbkami nieidealnymi\". Mnie też możesz dodac do listy aparaciarzy :D Rok urodzenia - 1985 Ilość usuniętych zębów - 2 szóstki na górze Rodzaj wady - stłoczenie, zgryz krzyżowy Data założenia górnego łuku - 09.10.2008, szafirowy - 2200zł Czas noszenia - ok 2 lat Miejscowość - Sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalewski
dzisiaj miałem o 9 zakładany aparat i od jakiś 2 godzin strasznie mnie zęby bolą co ja mam robić mogę jeść gorące rzeczy ?? I czy konieczny jest płyn do pukania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×