Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielaa

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii II cz.

Polecane posty

Gość goya 007
Witam! U mnie nareszcie optymistycznie. Wczoraj poszlam do bankomatu po pieniazki na zakupy a tam ku mojemu zdziwieniu ponad 5000 f, wynika z tego, ze po naszym pierwszym i ostatnim telefonie do preston pieniazki juz wplynely na konto. Nie macie pojecia jak sie ucieszylismy z mezem. Dzis mam nadzieje ze przyjdzie decyzja i bede wiedziala co i jak, ale z moich wyliczen wychodzi ze miesiecznie przyznali nam okolo 400f. Nareszcie nasze czekanie dobiega konca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon81
czesc Goya-mam pytanie-ty starajac sie o taxy dzwonilas do preston?? jesli tak to czy moglabys podac nr tel??? bylbym ci wdzieczny-pozdrawiam, acha i ile czekalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
wniosek na taxy zlozylismy na poczatku maja w tamtym roku, dzwonilismy tam raz w ubieglym tyg bo juz nas denerwowalo to ze tak dlugo czekamy, to nr 0845 300 3900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon81
dziekuje goya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Hej dziewczyny My w zeszłym tygodniu jak dzwoniliśmy to podali nam inny numer telefonu. W zeszłym tygodniu było już wszystko ok i miła pani powiedziała, żebyśmy zadzwonili za tydzień to już będzie decyzji w sprawie naszych pieniążków. Niestety dzisiaj inna pani powiedziała, że ona nic nie wie na ten temat i ,że decyzję podejmuje inny departament a ona nam nic więcej nie powie. Także co tydzień inna śpiewka. Miłego czekania. Pa pa pa :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
malinam nie wiem nie orientuję się nie rozumiem dlaczego landlord podaje Wasze zarobki, ale patrz żeby wszystko było dobrze żeby problemów nie było. A co do innych wersji co tydznień to tak jest wszędzie! Tak oto siedzą sobie Brytyjczycy w wymarzonych pracach za biurkami i udzielają informacji tak jakby sami je wymyślali na poczekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon81
hejka dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie-czy moja zona musi pracowac zeby dostac NIN???-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi
jezeli ty pracujesz to zona dostanie NIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon81
thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
hej co tam słychac u was ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mój mąż zadzwonił aby podać do taxów zmianę danych, wczesniej Wam o tym pisałm, że tydzień temu nie chcieli tych zmian dokonać bo wniosek poszedł do rozpatrzenia, no własnie dzisiaj tych zmian dokonał a przy okazji się dowiedział, że taxy mamy przyznane i w ciągu dwóch tygodni dostaniemy decyzje i pieniążki na konto, tak że jak widzicie u nas odbyło sie bez częstego dzwonienia ( dzwonilismy tylko wtedy jak zmienialismy agencje pracy, czyli ja raz i mąż raz i w sumie z tego co tu czytam tez dośc szybko wniosek nam rozpatrzono, bo składaliśmy go 27 pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Cześć dziewczyny. Właśnie się dowiedzieliśmy, że nasza sprawa dalej jest rozpatrywana. Czyli cierpliwości, ale chyba jestem cierpliwa: czekam już prawie 8 miesięcy. Pozdrawiam wszystkie czekające. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
dziewczyny kasę dostały i poszalały...każdy milczy co u was Laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem, jestem, czekam cierpliwie do 20 marca :) podobno do tego dnia mam otrzymać pisemną decyzje i kaske na konto a jak będzie to się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
malinam napewno dostaniesz.Oni raczej nie kłamią...też tak miałam dwa lata temu tzn określony termin i jak w mordę strzelił w tym dniu była kasa na koncie.Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez Was pozdrawiam.....malinam dostaniesz napewno..... domanek, a Ty to sie szykuj na wielkie zakupy, za tyle m-cy przy szóstce dzieci to dostaniesz niezłe wyrównanie.... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam dziewczyny :) miło poczytać chociaż na jednym topiku, że ma się duchowe wsparcie z Waszej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
malinam-w jakim wieku masz dzieciaczki?mnie trudno jest czasem wytrzymać nerwowo z 3trójką,a Ciebie podziwiam...gdzie mieszkasz chodzi mi o miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Bradford :) a moje dzieciaczki ile mają lat?????:) hehe................22lata, 21 lat.....i................5lat :) 22letnie jest w Polsce, 21 letnia panna jest ze mną, pracuje już na siebie i uczy się w collegu a my z najmłodszym układamy sobie tutaj życie na nowo i chyba nam się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Hej dziewczyny. Fajnie jest czasem "usłyszeć" słowa pocieszenia od innych. Pozdrawiam gorąco. I życzę nam wszystkim cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wcześniej pisałam dostałam w ubiegły piątek informację przez telefon, ze taxy mam przyznane i otrzymam decyzje do dwóch tygodni czyli miałam decyzje oytrzymac do 20 marca i co najdziwniejsze to to, że decyzji jeszcze nie mam a kasa wpłynęła dzisiaj na konto .Nie ukrytwam, ze się nie cieszę ale jakoś dziwną maja tutaj kolejnośc załatwiania spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
czy możesz zdradzić kwotę jaka ci wpłynęła,a decyzję dostaniesz może jutro...oni też tak czasem robią:)pozdrawiam i miłego szleństwa na zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam już pozytywną decyzje z CHB ale tax-y milczą,za każdym razem jak mąż dzwoni (raz w tyg) to słyszymy że dalej ropatrują!Przeprowadzamy sie i dodatkowy zastrzyk gotówki napewno by nam nie zaszkodził. :) Czekamy od lipca! Czy któraś z was miała podobnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhikk
doicie nniezle te anglie.. a ta 6 dzierci ...to co robisz cale zycie nogi rozkraczas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
wiesz co , jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po prostu zamilcz. Oprócz patologii są jeszcze rodziny które mają dzieci dlatego, że chcą je mieć. Dlatego, że się kochają, szanują i chcą je wychować na porzadnych ludzi. Widzisz Polska nie daje mi szans na normalne wychowanie dzieci, ty wrzuciłaś(eś) mnie do jakiejś grupy osób(tobie widocznie dobrze znanych) i uważasz, że możesz mnie obrzucać błotem. Powiem ci tylko tyle: pośmiej się ze mnie, może ci ulży, ale ja i tak będę większa od Ciebie. Moje wartości są więcej warte niż twój cięty język. Jestem ponad tym. A na przyszłość, jeżeli temat Cię nie interesuje to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
zawsze jakaś mała wsza się znajdzie co dokuczy...fujjj...Super napisałaś Domanek-tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathi28 dziękuję :) kaska się przyda bo za 3 tygodnie mamy przeprowadzkie :) nie wiem od kiedy mi policzyli, a składałam wniosek 27 pażdziernika-dostałam ponad 1800f jak dostanę decyzję napiszę Wam dokładnie. domanek nie przejmuj się, toz to od razu widać, zę to jakiś kretyn z ograniczonym umysłem :( mam do Was prośbę :) czy możecie dołączyć do tego forum ????????? http://www.babyboom.pl/forum/groups/polskie-dzieci-w-angielskich-szkolach-92-polskie-dzieci-w-angielskich-szkolach.html myśle że swoimi wypowiedziami będziecie mogły pomóc innym mamom w UK a i same może skorzystacie a rad innych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie z innej beczki.Czy ktoś pobiera hausing benefit i working tax credit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onap
Witam wszytkich. My dziś dostaliśmy wstępną decyzję CHB na dwójkę dzieci. Czekamy na WTC i CHTC od końca stycznia. Mąż dzwoni raz w tygodniu. Teraz każą tylk czekać, a jakieś 2 tygodnie temu mowili, że za dwa tygodnie powinien być koniec czekania. Jeśli nie ma się roku wciągłości WRS to okres oczekiwania jest równy z rokiem zarejestrownaia w WRS? Tzn. że decyzja będzie dopiero , kiedy w WRS będzie się przez rok? I jak jest ze zwrotem zaległych płatności? Tzn. czy zwracają CHTC za 3 mce wstecz? Czy to dotyczy CHB? Bo już tyle się naczytałam na wszytkich forach, że nie wiem gdzie jest prawda :) Pozdrawiam wszytkie mamusie i tatusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati- my dostajemy i HB i WTC-CHTC onap--my dostalismy taxy wyrownane trzy m-ce wstecz od daty zlozenia, w sumie oddali nam za caly rok podatkowy i naliczyli juz nastepny od 04.09 do 04.10,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×