Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Marianna to który masz dzień cyklu,że już starania? :) jak mam dziś 8 dc ale wczoraj wieczorem to była masakra słabo duszno, nie dobrze głowa pękała okropnie się czułam :( no i na twarzy mam też mase krostek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunkuu! 20 dc, lekkie kłucie w podbrzuszu, raczej po owulce już, patrze w majty a tam nieprzyjemna biała wydzielina, taka bardziej "sucha" i o raczej nieprzyjemnym zapachu. Infekcja jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz mi się to zdarza, tz miewałam taką wydzielinę ale była innej konsystencji, nie w takich ilościach jak teraz i bez takiego zapachu. A jak miałam jakieś infekcje to wyglądało to inaczej. Do tego mega wysyp pryszczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie swędzi to raczej nie infekcja. Poczekaj jeszcze parę dni i zobaczysz czy coś się zaczyna dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Marianna, Kati podobno przytulanki to najlepszy lek przeciwbolowy... trzymam kciuki za wasze owocne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> katia, nie no ja jakbym nie dostała po 3 dniach to bym od razu test, beta itp, teraz robiłam 2gi dzień po odstawienia Dupka tj 28dc ale wiem że niektórym to nawet w 6 tyg test dopiero pozytywny wychodzi... Ja zresztą mam okresy regularne więc takie 4 dni bez @ albo nawet plamienia to od razu by mi dały do myślenia. > Asia, tydzień to bym nie czekała, ja to myślę o właśnie góra 3 dniach czekania, biorąc Dupka/luteinę i wiedząc że mam problem z progesteronem to bym nie czekała tyle tylko od razu działała. Tydzień to za długo, ale dajmy na to 3 dni... ? Hmmm. A z tym Castagnusem to ciekawe żeby pryszcze po nim... Wiem że to inny lek, ale Bromek, który obniża też prolaktynę akurat mi troszkę poprawił cerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od jutra zacznę co drugi dzień :) wiem, teraz juz wiem,że plemniczki mojego m są leniwe i wolniutkie, więc wolę żeby one już na miejscu czekały na panią komóreczkę :) niż później na złamanie karku, albo ogonka hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna nie wiem jak tam z moim ciśnieniem, bo pożyczyłam ostatnio ciśnieniomierz i jeszcze do mnie nie wrócił, ale dzis jest już ok. wczoraj to myślałam ze umrę a jak się kładłam spać to się czułąm jakbym wrocila po niezłej imprezie tak mi w głowie się kręciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii ogonek i tak im nie będzie potrzebny :) wie nawet jak lekko uszkodzą w drodze do celu Zora właśnie o efekcie odbicia pisałam A wiecie mój (wspaniały Asiu) gin zaproponował sam, że mogę do niego chodzić na kasę chorych, bo szkoda tyle kasy na cała ciąze no i teraz już byłam na nfz- różnicy w zachowaniu nie widzę , a wizyta dlaej trwa ok 40 min Wcześniej płaciłam 100 za wizytę ale popieram Lovekrove dobry gin to podstawa Jak się starałam to chodziłam do innego, i choć pomógł dał skierowanie na hpormony, hsg to uważam że w prowadzeniu ciązy by sie nie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove przeziernosc robi sie standardowo, chyba,ze lekarz zapomni, albo uzna,ze nie chce mu sie 200zł za wizyte to bardzo duzo, ale zdrowie i zycie dziecka jest bezcenne...do tego pewnie wszystkie badania na wlasny koszt...no ale to niewazne Zora, najwyraźniej niektórzy lekarze mają specyficzne poczucie humoru, Twój mnie wkurzył, Gosi zirytował Ciebie, a mi na izbie przyjec w 12tyg powiedział,ze ciaze diagnozuje sie dopiero w 15 tyg i jesli poronie to bedzie to naturalna sprawa...nawet facetowi z karetki szczeka opadla i miałam z nim mniejsza przeprawe,zeby zawizli nas do innego szpitala Wanda, o Twój gin jest wspaniały...bez cudzysłowia:) super! zawsze zaoszczedzisz...na super wózek sie uzbiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wzięłam tabletkę dopochwową, bo zapach tej wydzieliny aż mnie mdli. Nie wiem czy dobrze zrobiłam nie wiedząc czy czasem się nam nie udało "zafasolkować" :/ jeśli mi nie pomoże to muszę jutro zadzwonić do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również trzymam kciuki za wasze przytulanki :) a Wy trzymajcie za moje ;) bo u mnie też jest teraz "gorący" czas w cyklu ;) mam dzisiaj 13dc no i działamy sobie :) mam nadzieję, że owocnie... Chociaż jeszcze dzisiaj test owulacyjny wyszedł mi negatywny, ale z tych co robiłam wcześniej, to najwcześniej w 15dc był pozytywny :) no i teraz ze starankami czekamy do pozytywnego testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula pewnie dobrze zrobiłas,, a jutro koniecznie do gina ale dzis duzo przytulanek bedzie :) same Amorki beda latały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Gisienko dzieki:) Mam nadzieje ze procz zyczen dostanies ode mnie prezent:P Tabelka rewelacyjna:) Trzymam dziewczyny kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Gosienko mialo byc hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zepsuł mi się humor na maxa! już myślałam ze wszystko fajnie a tu dupa blada. Jeszcze moja gin jutro nie przyjmuje. Zobaczę bo może jutro już będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** HANKA81.............29........ŚLĄSKIE.............45... ............06/07 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 justysia88............23.........lubelskie............11. ............10-12.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 mala_gosienka.......25.........zach-pom............4..... ...........22.06 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 ...............10.09 Ala1984...............27..........śląskie.................9.................21.09 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7......... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.201 2 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... ......17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie...........4....... ......18.06.2011 justynp.............32.....świetokrzyskie.......ok20.... .......15.08.2011 ??? Vilia................27........łódzkie..............12. ............17.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno kopiujemy zawsze ostatnią tabelkę, najbardziej aktualną :) STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 .............10.09 justysia88............23.........lubelskie............11. ............10-12.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 Katii82................29.........pomorskie.............. .4...............16.09 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27..........śląskie.............. ...9.................21.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 mala_gosienka.......25.........zach-pom............4..... ...........22.06 HANKA81.............29........ŚLĄSKIE.............45... ............06/07 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7......... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.201 2 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... ......17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie...........4....... ......18.06.2011 justynp.............32.....świetokrzyskie.......ok20.... .......15.08.2011 ??? Vilia................27........łódzkie..............12. ............17.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek zasnął więc mam chwilkę :) Z tego co czytałam w internecie to Castagnus może powodować wysyp pryszczy i bóle głowy, mnie niestety dopadło i jedno i drugie ale po odstawieniu wszystko wróciło na szczęście do normy. Dziewczyny, jakie testy owulacyjne używacie? Ja używam One Step Owulation Test i kreska testowa zawsze wychodziła mi albo bardzo delikatnie bledsza albo tak samo mocna jak kontrolna (owulację miałam zazwyczaj następnego dnia po pozytywnym teście), nigdy mocniejsza (jedynie w cyklu z Castagnusem wyszła mocniejsza), też tak macie? I jeszcze jedno - jak wyglądały Wasze cykle po odstawieniu Castagnusa? Nie bałyście się, że jeśli nie uda się zafasolkować w trakcie 3-miesięcznej kuracji to po odstawieniu nastąpi wyrzut prolaktyny i wszystko się znów namiesza w organizmie? Dobranoc i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze a propos tego Castagnusa i mych obaw z nim związanych. Castagnus zawiera wyciąg z owoców Vitex agnus castus (niepokalanek mnisi), który blokuje wydzielanie prolaktyny z przysadki mózgowej. Ale przecież wraz z odstawieniem Castagnusa znika czynnik blokujący prolaktynę i jej stężenie w organizmie powinno znów wzrosnąć a problemy z którymi się walczyło zapewne znów się pojawią. I właśnie to między innymi (oprócz uporczywych skutków ubocznych) zniechęciło mnie do łykania Castagnusa, to jak z tabletkami antykoncepcyjnymi branymi na uregulowanie hormonów, działają tylko w czasie ich brania gdyż dostarczamy organizmowi hormony a nie zmuszamy sam organizm do ich wytwarzania. Bałam się zatem, że jeśli nie uda mi się ujrzeć 2 kresek na teście ciążowym w trakcie 3-miesięcznej kuracji to po odstawieniu Castagnusa znów wszystko się namiesza ...poprawcie mnie jeśli się mylę :) Dlatego wolę spróbować z witaminą B6, też zmniejsza wydzielanie prolaktyny a przynajmniej nie trzeba jej odstawić po 3 miesiącach :) Uciekam już spać i raz jeszcze życzę wszystkim dobrej nocki i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za xylem od nowa
Araguaia, odnosnie witaminy B6 to jezeli walczy sie z prolakryna to w jakich dawkach trzeba ja przyjmowac? Tak normalnie? Czy skoro poziom prl jest wyzszy to jakas wieksza dawke? Superanckiego piatku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×