Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Ala1984, duże dawki witaminy B6 działają hamująco na wydzielanie prolaktyny i jest to naukowo udowodnione. katiaa85, ja przyjmuję dziennie 100 mg B6 oraz około 600 mg Mg (zaleca się przyjmowanie powyżej 50 mg B6 na dobę, niektórzy polecają nawet 200-600 mg ale ja wolę na razie nie przekraczać tych 200 mg gdyż bardzo rzadko mogą się pojawić skutki uboczne, zazwyczaj jednak pojawiają się dopiero przy długotrwałym przyjmowaniu dawek ponad 1000 mg), zobaczę czy będę mieć plamienia w tym cyklu, jeśli tak to zwiększę dawkę B6 do 150 mg. Dziś mój 10 dc więc mam nadzieję, że niebawem owulka i staranka :), od dziś w ruch idą testy owulacyjne. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja jestem dowodem na to, że mg + b6 działa - tylko brałam przez 4 miesiące -po jesnym cyklu od razu nie zadziała - ale z każdym okres był służszy ( z 3 do 5 dni), owulka wcześniej ( z 19dc do 14 dc), faza lutealna dłuższa ( z 11 dfl do 14 dfl) a plamienia mniejsze ( z3 dni do 0 dni). Polecam i życzę cierpliwości - bo to nie stricte mkedyczna metoda -ale dajca efekty nie tylko do momentu kiedy się ją stosuje. Jak pisałam wcześniej dowodem na to jesteśmy my - ja i Mikołaj, który kopie coraz mocniej i właśnie urządza zawody pływackie w stylu motylkowym w moim brzuchu :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Araguaia, no ja łykam od miesiąca magnez+b6 ale zaczęłam od 1 tabl dziennie, a tam jest malutko tej wit b6 więc właśnie sobie zamówiłam zwykłą wit B6 zacznę od 1 tabl magnez + B6 (tam jest tylko 5mg) plus 1 tabl wit b6 (50mg), potem zwiększę najwyżej do 2. Póki co, to w cyklu z Castagnusem i paroma tabl magnez+b6 w lipcu miałam 2 dni plamienia (a bywało nawet 4-5!), ale Castagnusa odstawiłam, w cyklu sierpniowym brałam już Bromergon pół tabl i Duphaston oraz Magnez+b6 i miałam tylko niecały 1 dzień plamienia. Także myślę że jest nieźle. We wtorek spróbuję się dostać do gina i zobaczymy co ona sądzi o tym i jak będziemy dalej działać... > Lovekrove, wiem, widzę ten efekt w twojej osobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszystkim! Po mojej paskudnej wydzielinie nie ma ani śladu. Na razie wzięłam 1 tabletkę, bo bierze się jedną na dobę, ale oczywiście nie poprzestanę na tym bo muszę to do końca wyleczyć. Odliczam już dni do testowania, ale mam marne odczucia... chyba że zdarzył by się cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki jade w czwartek do gin ciekawe co mi powie udalo sie czy nie? :P Bo nie mam pojecia nic nie czuje ale jak cos to wczesnie jeszcze. Piersi nadal nie bola dziwne one sa :P Lovekrove to maly akrobacje juz robi to poczekaj az zacznie bardziej kopac. Tez juz bym chcialabyc na tym etapie ciazy co ty :) Miec pierwsze tyg za soba. Zora a co u ciebie? Wogole co tu taka cisza weekendowa :P ja niedawno z pracy wrocilam jestem wykonczona nogi bola od stania 9 godz nonstop. Cos ostatnio zle sypiam na moim lozku i budze sie obolala, dzis mnie caly dzien pobolewal bark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula to fajnie ze ci przeszlo ja tez czekam na ten wielki dzien. Ale testu nie bede robic bo dowiem sie co i jak u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kata - wierzę w to bardzo mocno, że już niedługo bedziesz miała dzidziolka i mogła przeżywać to jak ja. Trzeba wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kata - wierzę w to bardzo mocno, że już niedługo bedziesz miała dzidziolka i mogła przeżywać to jak ja. Trzeba wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, w weekendy zawsze forum przysypia :) U mnie samopoczucie w kratkę. Raz czuje się zupełnie zdrowa a potem nie mam siły wstać z łózka, ale zimą tez tak miałam że długo trzymało mnie osłabienie. Ile płaciłyście za toxo, WR, glukoze, morfologie i mocz??? Miałam iść dziś ale jeszcze poczekam żeby wyniki mi dobrze wyszły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, no właśnie mnie też ani pierś-bo zawsze to jedna- nie bol, a zawsze tydzień przed @ bolała, objawów żadnych, poza zmianami nastroju z minuty na minute i dziwnymi kłuciami jajników ale to tak raz na dzień. pewnie i tak przylezie ta wredota. Tobie życzę usłyszenia we czwartek tego co byś najbardziej chciała usłyszeć :):) a o której masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula nie pamietam na ktora mam wizyte ale chyba jestem pierwsza w kolejce wiec na 9. Co do objawow ja tez mam raz na jakis czas klucie w jajnikach poza tym nic. Czasami mnie kregoslup boli ale to chyba przez to ze zle sypiam. Zora ja mialam TOXO na NFZ wogole wszyskie badania mialam na NFZ wiec nie placilam. Lovekrove ciagle mam nadzieje ze sie dowiem tego co bym chciala uslyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane a ja załapałam doła biore 1 m-c CLo od 5 dnia tak jak pisałam przez 5 dni skonczylam w czwartek , wczoraj zaczełam plamic a to 13 dzien gdzie miałam nastawiac sie na przytulanie,boje sie ze wszytsko mi sie rozreguluje....od 15 dnia mam brac luteine czyli od środy ...co o tym myslicie nigdy nie maiłam plamien w środku cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia trzymam kciuki:) U mnie po weekendzie spokój. Byliśmy z M ba dożynkach i jadłam chleb ze smalcem, oczywiście wzbudziło to zainteresowanie, bo ja wcześniej nie chciałam go nawet ruszyć a w sobotę to mi się uszy trzęsły;) Asia wstałaś już?? Ja ostatnio kbudzę się o 6.00 razem z M jak się szykuje do pracy a potem leże, tak do 9.00 i zaczynam dzień:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - a ile to będzie po owulacji lub który byłby to tydzień gdyby się udało? Co czasami ginzobaczy później niż beta lub sikaniec wyjdzie. Beta hcg jest już - chodz w małych ilościach - wytwarzana przed zagnieżdzeniem. Najszybciej wyjdzie beta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyliczen kalkulatora ciazowego jesli bym zaszla to byl by dzis dopiero 3 tydz wiec wczesnie do @ pozostal tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieciatko- a moze to poprostu plamienie okołoowulacyjne?? mocno plamisz? ja w tym cyklu tez plamiłam 1 raz ale po odstawieniu duphastonu, było tego niewiele, ale widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - czy dzisiaj idziesz do gina? - bo pytam o to ile będzie gdy odziesz do gina. Mi zobaczył pęcherzyk w 5tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove z moich wyliczen by byl 4 tydz do gin ide w czwartek. Chociaz juz sama nie wiem jak to liczyc bo kazdy kalkulator wylicza mi inaczej jeden ze powiedzmy bylby 4 tydz a drugi ze 3 tydzien. Jesli byc cos sie udalo to fajnie ale jakos nie nastawiam sie az tak na poztyw. Co ma byc to bedzie. Fajnie by bylo bym miala termin na maj tak jak kiedys mi sie marzylo :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, ja chyba na Twoim miejscu zrobiłabym rano przed wizytą test, bo faktycznie jak pisze lovekrowe, czego gin nie zobaczy to wyjdzie na teście (jeśli nie będzie za wcześnie) lub wykaże beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy :) A nie bedzie na test za wczesnie bo bede przed terminem @ Wizyte mam 1 a @ powinnam dostac gdzies 4 wrzesnia W tym cyklu nie jestem na luteinie wiec nie wiem jak bedzie z dlugoscia cyklu. Licze ze jak ma byc @ to bedzie regularnie( lub niedostane wcale na co bym sie cieszyla :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny orientuje sie moze ktoras z was jak to wyglada z szyjka macicy jak sie zajdzie w ciaze? Czy ona jest wysoko i trudno ja dosiegnac czy tez nisko ze latwo ja dosiegnac i w dodatku jaka w dotyku miękka czy twarda? Wczoraj mialam ja bardzo nisko ze latwo ja bylo dotkanac dzis juz jest wysoko ze trudno ja dosiegnac ale w dotyku nie jest twarda ale tez nie jest otwarta lecz zamknieta. W dotyku jest lekko pulchna ale zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - chodzi mi o to, że prawdopodobnie gin nic nt ciąży Ci nie powie - tak mi się wydaje - pewności nie mam. Gin powie Tobie czy owu była - może ud mu się powiedziec kiedy. Jak powie np, że była w sobotę lub niedzielę to wtedy obliczysz kiedy zrobić test najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie yz humor dopisuje bey brania clo Wsyzstko mnie przerasta Ten strach o dziecko jest straszny Dzś najchętniej zamknęłabym się w pokoju i wyła co się ze mną dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula25,25 lekko plamie ale widocznie i to było 12 dzień wiec sama sie zastanawiam moze jednak nic straconego;) nie popusze m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówiłam to gin bo tez pierwszy raz od tylu lat miałam plamienia ok. środka cyklu i powiedziała że to były właśnie plamienia przed owulacją i to nie jest nic niepokojącego. Przynajmniej w tym cyklu dopiero miałam pewność ze owulacja była bo miałam wszystkie jej objawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ten miesiac mam jakis dziwny bo ciagle mi goraco i mnie mdli nie mowiac o czestym chodzeniu do wc w 27 dniu cyklu zrobilam test i wyszedl negatywny a uczucie goraca i mdlosci mi nie minely 2 razy juz wymiotowalam do tego w terminie@ dostalam lekkie plamienie kilka kropel krwi na drugi dzien mniej a teraz to juz wogole nic no i znow mdlosci podwyzszona temperatura nie wiem czy znow robic test czy jeszcze troche sie poobserwowac i isc do lekarza moze to zmiana klimatu mi spowodowala w koncu bylam tydzien nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×