Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Dziewczyny jeśli któraś wie to pomóżcie jeśli ktoś ma inny adres zameldowania ( inne miasto) a inny zamieszkania to jaki adres pisać na ewentualnym zwolnieniu? w pracy podany adres tylko zameldowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lepiej zamieszkania- kontrola z zusu (mialam niedawno te przyjemnosc) tylk z e u mnie adres ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo do tego, do ktorego odprowadzane sa teraz skladki z pracy, bo to on Ci wyplaca chorobowe...najlepiej dowiedz sie u zrodla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAska to Ty jesteś :) opalona, zrelaksowana w pełni słonca :) pewnie urodzisz i płaski brzuszek powróci :) tez uciekam spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a masz może coś do podesłania co ja mogę jeść a co nie bo na stronach jest ale jakby mało. Jak masz to daj znaka - prześle Tobie mój adres mailowy. A mogę jajka - kocham jajka i nie wyobrażam sobie życia bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to mam jakies zle przeczucie co do mi gin dzis powie. POl nocy nie spalam co chwile sie budzilam i wieczorem przestaly mnie bolec piersi niby teraz odrobine bola ale one nie sa juz takie jak jeszcze nie dawno. Niby kregoslup mnie boli ale to wuglada bardziej na @. Wczoraj wieczorem nic mnie nie bolalo zaczelam miec dziwne sny (wcale nie fajne i niemile) Zaczelam sie normalnie bac czy nadal z ciaza ok. A moze tylko psychika nie daje juz rady z tym wszystkim. Przez jakis czas w nocy mialam dziwne objawy jakbym rece miala z olowiu, jak lezalam mialam zawroty glowy i juz sama nie wiem. Nie za fajnie sie czulam. Mam dola i mega stracha co do wizyty. Teraz sie pomalu zaczynam szykowac na zeby wyrobic sie na 8 na autobus. Jak wroce z wizyty dam wam znac ale prosze trzymajcie kciuki by bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 23
hej:)mam pytanko:)wiecie coś wiecej może na temat plamienia implantacyjnego??wczoraj był 8 dzień od owu i zauważyłam mała ilosc krwi w śluzie..czy to mogło byc to??/pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia głowa do góry, będzie dobrze, ja co chwilę biegałam sprawdzać czy okres nie przyszedł, bo ból ten sam jest. Lovekrove ja mam broszurkę o cukrzycy ciążowej, mogę Ci wysłać:) Niezapominajka ja też chcę zobaczyć Twój brzusio:) Asi już widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - wiem, że ci smęce....... Mogę jeść zupy - jak wyłowie z nich ziemniaki i marchewkę gotowaną. Bo za bardzo nie wiem co mam na obiady jadać... Katia trzymam kciukasy - będzie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc LOvekrove...nie smęcisz! dbasz o Mikołaja:) mam ksero od pielegniarki, mogę zeskanowac i Ci wyslac, ale wieczorem, bo dzis mam 3-latka na opiece:) ale wysle o!widzisz zapomnialam-marchewke gotowana mam wyrzucac, surowa jest ok, ale gotowana nie. ziemniaki moge jesc-gotowane, odsmazane , placki-Ty musisz wypróbowac...ale mysle ,że jak zjesz zupę (skrzydełka/żeberka+worek warzywny lub ogórkowa, lub koperkowa z ryżem (jeszcze nie próbowałam jesc ryzu), to moze nic nie ruszy sie) i na prawdę-2 łyzki zupy i koniec, po godzinie cukier i wtedy cos dojadamy jak sie ogarne z małym to napisze Ci Katiii------trzymam mocvcno kciuki i mysle o Was spadam do tego wyjca małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Katiaa, trzymam kciuki, na pewno jest wszystko w porządku! Jak to kogoś pocieszy to ja nie mam absolutnie żadnych objawów, zero bólu piersi i brzucha, zero śluzu, zero mdłości, od niczego mnie nie odrzuca :) Jedyne co zauważyłam to zrobiło się tam w środku strasznie ciasno od 3 dni :P, ledwie tempkę mogę zmierzyć, mam wrażenie, że całe wnętrze opuchło, mam nadzieję, że to normalne. U mnie dziś cień cienia stał się widoczną delikatną kreską :) Justysiu, trzymam kciuki za Twój następny cykl i jeśli nie masz nic przeciwko to będę podglądać Twój wykresik. Mam nadzieję, że się nie obrazisz ale może byście spróbowali w tym cyklu kilka dni przerwy w staraniach przed owulką a potem strzał dzień przed czyli w dniu pozytywnego testu? Czytałam, że to wzmacnia plemniki (codzienne starania je osłabiają i zaleca się co 2 dni) a dodatkowo dzień przed owulacją to najpłodniejszy w cyklu. U mnie ta metoda zadziałała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny cały czas mam problem z cerą. Rano jestem czerwona jak pomidor na twarzy i szczypie mnie jak diabli. Krem zmieniła na taki dla cery wrażliwej i alergiczne, ale to nic nie dało. Tak samo przemywanie twarzy przegotowana wodą. Nawet popołudniu jak zmyje makijaż wyglądam podobnie, twarz jest tylko delikatnie mnie czerwona i tak nie szczypie. Nie mam do tego już siły. Cały czas się zastanawiam od czego to jest :( Na dodatek wczoraj przetestowałam na sobie, że nawet niewielka dawka alkoholu z bromergonem to nie najlepszy pomysł. M. wczoraj naleciało na wino. Upiłam mu zaledwie kilka łyków i wyglądałam potem koszmarnie. Cala czerwona twarz, dekolt, plecy i szyja. Nie licząc tego szczypania i swędzenia. Masakra jednym słowem. A na dokładkę było mi potem strasznie niedobrze :( . Cóż sama jestem sobie winna, ale nie sadziłam, że nawet niewielka ilość może wywołać taką reakcję. Na dokładkę jeszcze od 3 dni walczę z potworną zgagą i to pomimo, że pije siemię lniane. Nic na nią nie pomaga i to jest najgorsze. :( Jestem tylko ciekawa jak będzie w tym cyklu, czy w końcu pozbędę się tych plamień. Jakby się udało zafasolkować to byłby cud i piękny prezent dla M na urodziny. Mimo wszystko jestem nastawiona w tym cyklu wyjątkowo sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, sama przecież kiedys pisałaś że sny odczytuje się na opak. Ja odkąd zaszłam wciąż miałam sny o poronieniu, okresie lub że w ogole nie byłam w ciąży. A przed ciąża mi się dzieci śniły lub to że rodzę :P Będzie dobrze i czekam na Twój powrót od lekarza. Chyba powinnaś już być, hmmm. A mnie albo janik naparza albo jelito mi skręca - sama juz nie wiem. Blok mi remontują i od rana wiercenie i stukanie. Teraz chyba mają przerwe śniadaniową bo jest cisza :) Ale od str mojego pokoju zrobią teraz a drugą str na wiosnę -mam nadzieję że skończą nim wrócimy z dzidzią :) Mama zamówiła mi wit i wyobrazcie sobie po odebraniu ich juz w domu tknęło ją by z ciekawości zajrzeć jakie duże są te drażetki, patrzy a pudełko puste! To nawet w aptekach oszukują! Poszła z reklamacją i babka zamówi następne. Dobrze że jej uznała tą reklamacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettymed@gazeta.pl Mi dzisiaj laska z cukrzycą ciążową powiedziała, że zupa tylko gotowana na drobiu a ja gotuje na kawałeczku żeberek wieprzowych - więc już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteina.
Witam się. Mam takie pytanie do Was dziewczyny, może się orientujecie w temacie. Od 9 miesięcy staramy się o dzidziusia. W przyszłym cyklu zaczynamy starania z clo. Niestety owulacja wypadnie mi w terminie gdzie nie będzie przy mnie męża. Na monitoring żeby sprawdzić czy jajeczko pękło muszę jechać specjalnie do Pl. I teraz nie wiem jak to rozgryźć. Mam taki plan - wziąć luteinę w tym cyklu przez kilka dni po owulacji. Dosłownie żeby wydłużyć odrobinę ten cykl. Wystarczą 4 dni. Wtedy monitoring wypadnie na dzień lub dwa przed owulacją, i już wtedy powinno być widać czy nie powstaje torbielka, czy jajeczka są wystarczającej wielkości. O pregnyl poproszę, żebym mogła go wziąć ze sobą. Chyba że ma on opóźnione działanie??? Po jakim czasie jajeczko się uwalnia po podaniu pregnylu? Od razu? Czy po jakimś czasie? W sobotę będzie kontrola usg, w niedzielę już będę z powrotem w domu. Jeśli uda mi się przedłużyć ten cykl luteiną o dosłownie kilka dni to będzie super, bo po co mam brać clo jak w momencie pęknięcia pęcherzyka nie będzie przy mnie męża? To by było niepotrzebne faszerowanie się. No i teraz tak, przez ile dni powinnam brać luteinę żeby wydłużyć cykl o dosłownie 3-4 dni ??? Może trochę to zagmatwane, ale będę wdzięczna o każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina, też gdy kiedys chcialam żeby mi okres wypadł w innym terminie brałam pozniej luteine. Po zastrzyku jajeczko pęka od 12 do chyba 24 czy chyba nawet do 36h. Nie pamietam. na ulotce będzie napisane, nawet w necie ja znajdziesz. Moje pękały po 12h + - Istniej ryzyko że możesz dostać @ w trakcie brania luteiny, zdarzyło mi sie to raz. Luteine bierz przez tyle dni ile chcesz wyd łużyć cykl. Tez zależy czy @ dostajesz po niej na drugi dzień czy po kilku dniach.. Mój gin mierzyl jajeczko i przeważnie kazał robić zastrzyk na zajutrz lub 2 dni pozniej więc bez obaw zdążysz wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×