Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Asia :D mówic mu ze ma niedobór żelaza mogłaś dokładnie powiedzieć o co Ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już od roku mam taki nick, zbieg okoliczności,że się tu pojawiłam i mam z koleżanką Katią podobny :) ale mam nadziję,że damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Zora dzięki...po ile dniach powinna przyjsc@ po odstawieniu luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi humor poprawiłyście :) dzięki 🌻 Jeszcze tydzien do wizyty no i zaczynam lekko panikowac. Bo cholerka -ja się w ogóle nie czuję jak w ciąży. Tylko piersi pobolewają przy dotyku, szybkim chodzie itp i jestem przewlekle zmęczona i nic poza tym. Ale wciąz sobie powtarzam że skoro nie krawie/plamie i nie mam żadnych bóli to jest i musi byc ok! Prosze mi tu młotem przycelować w moja uparta łepetynę, może w końcu przestane się tak zachowywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka jak ja czegoś nie wiem to zawsze przeszukuje net wzdłuż i wszerz, nawet jak mi ktoś odpowie to i tak chcę wiedzieć wiecej i tak w każdej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, to zalezy. Ogólnie nawet do 10 dni po odstawieniu ale jesli masz regularne cykle to powinna byc w terminie. Ja tak dostawałam tylko że brałam luteine/duphaston od dawna. Ale skoro miałaś owu to @ powinna byc w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora...nie przywale Ci młotem, bo nie chce mi sie ruszyc d-y z łózka po isc po mlotek, ale powiem Ci,ze nerwy wkrotce przejdą, jak tylko poczujesz ruchy ...potem bedziesz tylko nasłuchiwała tych ruchow i ewentualnie bujała brzuchem,zeby obudzic dziecko...ale masz super podejscie-nie plamie , wiec jest ok. I święta racja. (ja mam inne-mam luteine i Jula sie rusza, wiec jest ok...ciekawe czy mi teraz przepisze...) wizyte mamy jutro po 18...po miesiacu czekania, no po 2 , bo bylo 4d usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
No dziewczyny !! Widzę, że każdemu miło powspominać te dobre czasy:):) Przypomniało mi się apropos Lovekrowe i przyglądającego się psa....My kiedyś na wakacjach na wsi poszliśmy w tango na takiej skoszonej łące, na kopce siana, nagle się podnoszę a tu kuźwa bocian centralnie przede mną-stoi i patrzy, jeszcze łebek w bok przekrzywił żeby się lepiej przyjrzeć........już miałam po seksie, bo wtedy oczywiście się nie staraliśmy o bobo (jeszcze chyba przed ślubem) no i od razu panika, bo ten bocian to pewnie tabletki anty zawiodą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka...ciekawe co ten bociek myslał;) ...kończcie tę robote i zabierajcie paczke ode mnie, bo lece dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Asia, no powiem Ci, że gdybym była przesądna to bym pomyślałą, że się wtedy na nas obraził i do dziś go trzyma......i na złość tego dzieciątka nam nie przynosi....:D:D:D: Zorka którego masz tę wizytę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Asiu dziękuję za pamięć:) Dzisiaj poleciałam do miasta, i do rodziców:) Chciałam sobie coś kupić w "second hand", ale był taki smród i szybko wyszłam bez żadnych łupów. A u mnie ten weekend też był wyjątkowo ładny, wczoraj byliśmy na grzybach i nachodziłam się tak, że na siedząco mogłam spać. Dużo mi nie trzeba było. Planuje usmażyć dzisiaj naleśniki, bo już za mną chodzą:) Zorka super, że wyniki w porządku. Lovekrove szybkiego powrotu do zdrowia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka - dobre ...... hahahaha Pewnie pomyślał, że jesteście żabkami - tak kicaliście ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania...e, nie obraził sie...trzymam kciuki,zebys wkrotce wygladala jak ta szyszka sosnowa z lasu :) Gosia, zapachy? masakra! przejdzie z czasem. ja sie wybieram do lumpka w srode. znalazlam taki fajny. kupiłam tam 2 cieplejsze podkoszulki mezowi i 2 body , mama i mąż sie nie zorientowali,ze sa z lumpka:) a w sumie dałam 20 zł............tez dzis robie nalesniki z serkiem homo lub dzemem jabłkowym + ogórkowa na zeberkach, a w misce mocza sie wieprzowe nozki na galarete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA świetne z tym boćkiem :) :) :):) Asiu juz zgłupiałam ż ta lutina mój gin stopniowo zmniejsza dawkę, ale do 18tyg każe odstawic całkowicie Boje się i biore jeszcze jedną co dwa dni, na razie ruchówn nie czuję chociaż cos tam łaskocze zora przestań !!!!!! znów czekamy razem ja mam wizytę 15 :) wiem ja tez sie denerwuje zawsze mam bardzo niskie ciśnienie a u gina to 130/140-100 Starszył mnie odklejanie m łożyska !! ale uwierzył że to z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam się przyznać, ze dzisiaj mam taki sentymentalny dzień, gdyż kończę 30 lat. Jak miałam 20 to wydawało mi się, że panie w wieku 30 lat są już tak stare i poważne, a teraz to myślę, że gdyby nie bobo to zaszalałabym dzisiaj jak nastolatka i pewnie straciła film :). Mam nadzieję, Mikołajek mnie odmłodzi :). Właśnie puknął w brzuch na przytaknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieciatko32pod
Witajcie kochane....ja dzis jestem 5 dzien na luteinie zostało jeszcze 5 do miesiaczki jeszcze 9 dni... av taka nerwe mam od wczoraj ze wszytsko mi przeszkadza....niewiem czy tak reaguje na lutkę ...powyskakiwały mi krosty obficie na dekolcie i buzi....ze chyba nie bede brała od nastepnego miesiac...moze któras z was miała podobnie.....i tak sobie mysle że jeszcze misiac z clo i oczywiscie to przedmuchiwanie....jak nie wyjdzie niew biore już nic....mam wrazenie ze kiedys lepiej znałam swoje ciało a teraz to juz wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, u mnie było tak : 12 tydz-krwiak =luteina+dufason do 16tyg, potem schodzimy, tydzien bez leków 17 tydz-skurcze=lutka podjezykowa + dufaston, potem schodzimy, w ndz ostatnia tabletka, a w pon ... ..21 tydz-plamienie=lutka podjezykowa+dowcipna i poki co koncze lutke dowcipna. moja pewnie bedzie chciała schodzic, a gin z 4d mowił,ze dawałby mi ja do konca, bo mam bardzo nisko łozysko ( i dlatego tez sporo leze w łózku, bo czasem jak Jula siedzi mi na samym dole, to mocno mnie boli, ze boje sie ,ze wypadnie) mam 2 wpisy co do szyjki na karcie, niby ok, ale musze byc ostrozniejsza...moze odplaci mi sie to szybszym porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove:) Wszystkiego najlepszego (a miałam o Tobie pamietać bo zbiegało sie to z moja rocznicą) cóż... jaka poważna??? u mnie zasze było tak ze wydawało mi się że własnie przy dziecku dojrzeje, a przez ciąze głupieje czeka nas jeszcze niejedna impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Asiu uważaj U mnie oprócz tego plamienia na samym poczatku nie ma dolegliwości Tylko bóle brzucha, ale gin mnie uspokoił, Lovekrove dorzuciła swoje o mebelkach no i wiem ze dzieje sie to wtedy, kiedy chceza duzo zrobić a i mam jeszcze jeden dziwny objaw nie potrafie tego opisać ale boli mnie krocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, najlepsze życzenia 🌻 🌻 🌻 Tako samo myslałam o osobach w tym wieku i ani się obejrze to tez tyle mieć będę :P Pocieszam się że mąż jest ode mnie starszy o 9 lat, hihihi. Moja mama miała chyba 32 jak zaszła w pierwszą ciąże :) i jak patrzę na zdjęcia z dzieciństwa to na nich jest taka młoda!! Że aż niedowierzam że to moja mama :) Widziałam Cię z profilu i nie wyglądasz na swój wiek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale czytam historie wasze to i ja swoja opowiem. Pamietam ze jak kiedys jeszcze zareczeni nawet nie bylismy z moim u niego baraszkowalismy wieczorem i dosc glosno bylo a tesciowa pokoj nizej telewizje ogladala i nas slyszala potem mojemu zwrocila uwage ale ogolnie zbulwersowana byla ze co i jak... Innym razem zamknelismy sie kiedys u mojego brata w pokoju na strychu i banga banga jestesmy w trakcie a do drzwi dobija sie moja ciocia a ja ze zaraz i ubieram sie szybko a moj tylko zdazyl sie przykryc. Z tego co pammietam mielismy kilka roznych przygod. Hanka z tym bocianem to dobre. Szczerze dla mnie moglby i sobie bociek patrzec byle cos z tego wyniklo. :P Katii ja swoj nick mam od 6 lat :) ziewczyny sie teraz moga mylic co do nas :) podobne nicki Lovekrove wszystkiego najlepszego :) Zora trzymam kciuki za wizyte jeszcze troche do niej :) A ja dzis dostalam @ wiedzialam ze bedzie. Teraz siedze w pokoju a maz i tesciu maluja w kuchni. A ja im tylko zawadzam. Juz zbilam klosz od zyrandola w pokoju. A kiedys sprzatalam w kuchni i jak walnelam glowa o klosz w kuchni to az pekl ale moj go jakos skleil. Teraz strach go ruszac bo boje sie ze sie rozleci ale jakos dalam rade go umyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
ZORA Ja nie mam do Ciebie daleko , przyjadę i Ci przyłożę młotkiem, co mi tu znowu panikujesz co?????Powtarzałam Ci tyle razy że skoro nic się niedzieje to jest ok, tym bardziej że wyniki masz dobre. Ja też się nie czuję jakbym była w ciąży, znowu bezobjawowo, ale to tylko się cieszyć, bo niejedna na forum "cierpiała" z powodu objawów.....Więc mi tu nie panikuj, Okruszek rośnie i ma się dobrze, mam takie przeczucie:) Za kilka miesięcy wszystkie przesuniemy się na sam koniec tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×