Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość foka100
Biore luteine dopochwowo...bol jajnikow lekki i podbrzusza Kochane w piatek kacze brac luteine jezeli @nie przyjdzie to mam testować czy to mogl byc objaw ciąży????owulacje mialam okolo tydzien temu dokladnie...wiec co to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Ciebie to chyba lubią te kleszcze... my "jechaliśmy z koksem'" (jeszcze sporo przed slubem, gdy nie mieszkalismy razem, tylko on na weekendy przyjezdzał) i myslelismy,ze jestesmy sami w domu, to zbytnio cicho nie bylismy...za ścianą w pokoju, przy zamknietych drzwiach, mama okna myła na wydmie podczas pokazu sztucznych ogni w Ustce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia - znając Twoją zdolność do przygód to będą to opowieści, które pobiją nasze na łeb :))). Uchyl rąbka tajemnicy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiesznie jest tak powspominac śmieszne sytuacje:) ja z moim M pojechałam nad jeziorko zabralismy ze sobą teściową i szfagierkę. Zostawiliśmy je na brzgu na kocu a sami wzieliśmy wynajelismy łódeczkę i popłyneliśmy na drugi brzeg w szuwary ;) :) cały czas na łódce zastanawiałam się czy nas widać :) ale było super, jak wróciliśmy cały czas chciało mi sie śmiac z tych emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, nie rób testu przed upływem 14 dni od zastrzyku bo wyjdzie Ci fałszywie dodatni a ciąży może nie być. Po co się rozczarować?! Miałaś testować 14 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kiedyś na pomoście nad jeziorem tylko takim już starym i deska się zarwała huk i plusk Zreszta podczas starnek też pękła Nam deska w ożku, a to akurat był weekend i miałam rodziców w domu, od tego czasu obiecujemy sobie nowe łożko, ale mam sentyment do tego...wszystko sie na nim działo, jest takie stare metalowe, tylko je malujemy i materac zmieniliśmy Kiedyś nas siostrzeniec nakrył, nie wiedział o co chodzi ale chciał zebyśmy pszli z nim pograć a my nagusieńcy pod obrusem (tylko to zdążyłam ściągnąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety jeszcze nie mialam okazji w plenerze. Gdzie bysmy nie pojechali tam zawsze ktos się przyczłapie :) Ale w PKSie lubie wkurzać i zawstydzac M, łapiąc go za noge i przesuwając rękę w górę. Zawsze się robi czerwony i rozglada sie na boki. A raz na zakupach (było pełno ludzi!), stanęlismy przy lodówce z lodami i mój mówi że ma ochote na loda, a ja jakby nigdy nic mówię: nie dzisiaj kochanie, nie jestem w nastroju. Po czym oboje w smiech. Az babka układająca towar na półkach się usmiała i za nami oglądała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety akurat tutaj nie mam zabawnych doświadczeń Natomiast miałam zasze szczęscie do nakrywania kogoś i zastanawiam się czy bardziej jest głupio nakrytemu, czy temu, który nakrył aaa jeszcze kiedyś w parku w takiej starsznej ciemnicy no i na ławeczce na którejto robimy siada w pewnym momencie pijaczek My nie wiedzieliśmy że on nadchodzi a on że siedzimy...a że przygłuchy jest tp pewnie nie słyszał...a mówia u nas na niego pedał to się podłaczyć jak kundelek nie chciał... a jak robilismy to u tesciowej to M zawsze wynosił psa, bo "on talk dziwnie na nas patrzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Witaj Zora...zastrzyk mialam robiony 27sierpnia...wiec 12go wrzesnia moge zrobic? w piatek kacze luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie powiedzenie "NIECH SIĘ WSTYDZI TEN KTO WIDZI" :) ja się nie wstydzę np. calować z moim M np. w centrum miasta a nie jak to niektóre babcie zbulwersowane patrzą z zawstydzonym oburzeniem :) i komentuje pod nosem,że powinniśmy się wsytdzić :) a wtedy mój M. MÓWI "NIECH SIE WSTYDZI TEN KTO WIDZI" :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, myslę że 12-tego mozesz zrobić. Ale osobiscie radze aby to było jak najbliżej daty @ -wtedy test bedzie pewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora..nie zgubiłam-nie mialam :)...chyba ,ze masz na mysli suwaczek od spodnicy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, juz się boje zapytac co się z tym od spódnicy stało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi wtedy do śmiechu nie było Mieszkam w Pieciotysięcznym miasteczku, gdzie prawie wszyscy się znają... Do dzisiaj pijaczek jak mnie widzi mówi "dzień dobry" i puszcza oczko amiałam nadzieję że mnie nie widział Zora jakbym cos takiego zrobiła to M by udawał ze mnie nie zna czasem robi tak w sklepie Kiedyś titała mi torebka na bramce (a to był perfum, który dostałam od niego) to udawał że jesteśmy osobno A później z ochroniażem razem śmiali się ze mnie, z mojej miny Mowi do niego Sorry zona jest ze wsi i myslała że ją zaraz zamkniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii - no to Cie zmartwię bo oryginał tego tekstu Kazika brzmi:' "widzę to co widzę i niczego się nie wstydzę, niech się wstydzi ten co robi a nie ten co widzi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :D ale masz chłopa ;) Dopiero sie kapnełam ze to Katii pisze. Wziełam Cię za Katie, tylko mi rocznik nie pasował cosik :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora...no cóż...mąż musiał pojechać na rtg zołądka i jelit, bo jakaś niestrawnosc go dopadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×