Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

No to widzę, że szykuje nam się gorąca dziewczyna i zimny :). Monia, Wanda i resta wstawać!!!!! Jak weekendzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomarudze i ja:) Brzuch jednak boli, nie mocno, ale mam czasem wrazenie jakby mnie coś zakuło od srodka No i schylać sie nie mogę bo jest twardy Nawet nie chce szukać co to może być Czekam na czw do gina M wczoraj zauważył żę brzuch się rusza :) cokolwiek to było, jego mina była bezcenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia - to jak brzuch się rusz to Ty już ruchy w środku powinnaś czuć??!!! Będzoe dobrze z tymi bólami - to normalne. Trzymam kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz nie wiem co się dzieje?! oprócz delikatnego bulgotania nie czuję nic Czytam właśnie(a miałam nic nie czytać) że tak mogą wyglądać początkowo ruchy, a ja mialłam nadzieję ze jak to WRESZCIE nastapi to nie bede miała wątpliwości czy to to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) mina faceta przy ruchach jest rewelacja :) od razu my odczuwamy,ze wreszcie Tatus załapal,ze dziecko jest realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
hej dziewczynki, ja juz z ta prolaktyna nic nie rozumiem. bylam w sobote rano u nowego gina - endokrynologa tym razem. popatrzyl na moje stare wyniki i powiedzial ze sama w sobie podwyzszona prolaktynie nie odbiera calkowicie szansy na ciaze. dostalam skierowanie na pelny obraz hormonalny, ale musze czekac teraz do nastepnej @. w miedzyczasie zrobil mi usg, no i piekny 22mm pecherzyk sie znalazl. jutro ide sprawdzic czy pekl. no i bedziemy czekac i ewentualnie szukac dalej przyczyny czemu sie nie udaje. poza tym znalazm mi 3 cm miesniaka, kolo endometrium, ale podobno na razie mam sie o to nie martwic i skupic dalej na starankach. co jakis czas mam do kontroli chodzic i sprawdzac czy rosnie, ale dopoki nie jest wiekszy on nie chce robic zadnego zabiegu. sama juz nie wiem co myslec o tym wszystkim. skoro przy podwyzszonej prolaktynie jest mozliwe zeby zajsc w ciaze, to w takim razie cos innego u mnie nie dziala :( a ja myslalam ze jak ja zbije do normalnego poziomu to juz z gorki bedzie wtedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Toczę boje od rana z gołębiami, bo budują sobie gniazdo na balkonie,a tego nie dopuszczam do siebie, żeby mogły to skończyć, bo będzie taki bałagan że szko, wyszłam z miską na balkon i drewnianą łychą i je straszę, a one się patrzą na mnie jak na obłąkaną. Weekend był ciężki ze względu na pogodę, ale jakoś dałam radę. Ala trzymam kciuki za Ciebie. Justysia obyś była następna, a jak tam Foka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten jest chyba bardziej czytelny:):):):) Mam problem nawet z wybraniem suwaczka Niech no tylko zaczną się zakupy dla dzidzi moje niezdecydowanie niejedną ekspedientkę przyprawi o chęć zmiany zawodu :) Beti?? KALA doczytałam trzymam kciuki, nie denerwuj się i daj znać jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Już po wizycie. Maleństwoma się dobrze ma już 32,2 mm i serduszko Nasze kochane bije, sprawdzał wszystko, czy łozysko się nie odkleja , jajniki, poprostu moja macica utrzymywała już jedną ciążę i teraz reaguje inaczej, to chyba wiązadła się rozciągają, przepisał no-spę w razie czego i dał skierowanie na badania tarczycy na wszelki wypadek. kolejna wizyta 29.09. Ja do końca ciąży poprostu zwariuję. Jeszcze mi powiedział że 10 września był znowu przypadek podobny do mojego, kobieta miała wizytę rano w piątek- w terminie przewidywanego porodu, a w sobotę nie czuła ruchów już....nic tylko wyć, nie wiedzą co było przyczyną, dziecko nie miało węzła..... Nie chce myśleć co ta dziewczyna przeżywa:(:( A mojej Niui na dodatek ktoś ukradł z Grobku różową figurkę aniołka z Zakopanego, poprostu brak słów, co za hiena cmentarna...ale się wkurzyłam, chciałam żeby wiedziała że nawet na urlopie o niej myślimy, a tu jakaś świnia ukradła tego aniołka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, ja dzisiaj umieram... :( brzuch tak mnie boli, że szok :( wzięłam niedawno no-spę i ibuprom i czekam aż zaczną działać, bo w tej chwili to życie mi nie miłe... Jeszcze ta duchota na dworze... W inny dzień to bym się cieszyła z takiego ciepełka i pięknie świecącego słoneczka, bo je uwielbiam, a dzisiaj to bym wolała jednak chłodniejszy dzień... Ale przynajmniej wczoraj się powygrzewałam na kocyku przed domem :) Pocieszam się tylko tym, że jutro już będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii, GRATULUJĘ z całego serca, takie przeczucie miałam, że Ci się jednak uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Kati, gratuluję!!!!!!! Wpisuj się do szczęśliwej tabelki:):) Jakbyś nikogo do pary nie miała to ja testuję za 2 tygodnie:):):) Kala cieszę się, że wszystko Ok z Dzidziusiem!!!!!!!! Oby się te boleści nie powtórzyły i reszta ciąży szybko zleciała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój 13 dpo i mój wykres znów świruje http://www.fertilityfriend.com/home/377382 :(, chciałabym żeby już mnie dopadła @ i zacząć nowy cykl staranek ...i posprawdzać wreszcie co się dzieje z tymi moimi hormonami, mój plan jest taki (dajcie znać jeśli coś byście w nim zmieniły): 3-5 dzień cyklu - FSH, LH, estradiol, testosteron 13 dzień cyklu - FSH, LH i estradiol 21 dzień cyklu (7 dzień po owulacji) - progesteron, prolaktyna, estradiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że od 10 dni nie miałam w nocy więcej jak 2 godzin nieprzerwanego snu, moje noce to ciągłe serie krótkich drzemek i pobudek więc raczej nie pomaga to w mierzeniu temperatury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×