Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Cześć dziewczynki, Kati gratuluję :-) Ja od dwóch dni praktycznie już nie plamię, cieszy mnie to bardzo, ale denerwuję się trochę, że "nie czuję" tej ciąży. Nie mam mdłości, ani nic takiego. Piersi mam wrażenie, że już tak nie bolą jak na początku, brzuch to może czasem zaboli jak na @, ale trwa to ok.1min i przechodzi. Powiedzcie jak u Was było na samym początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mooniaaa. Przeczytam pózniej bo musze leciec po zakupy itd. Do endo wybiore sie w poniedziałek bo predzej nie dam rady. Watpie w to żeby mnie przyjął na nfz więc pewnie znowu prywatnie będę chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti...mega pawie do 16-20 tyg, teraz tez sie zdarzaja (przedwczoraj:)) , ale ominęły mnie bóle piersi, bol brzucha-kłujący, miejscowy, dziwny 3cm pod pępkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - u każdej inaczej. To zależy jak czułaś się przed plamieniami - czy Twoja ciąża była mocno objawowa - np, miałaś cały dzień mdłości, piersi były nabrzmiałe - co do bóli to u mnie raz były raz ich nie było. Zależy też w jak zaawansowanej ciąży jesteś - wiadomo, że pomiędzy 14 a 18 tc zaczynasz się czuć lepiej - czasami już od 12tc. Tak więc Beti to sprawa mocno indywidualna - jeżeli masz się stresować to idz na szybkie usg - święty spokój nie ma ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia zrób tak jak radzą ci dziewczyny prolaktynę z obciążeniem. Ja jestem żywym przykładem, że podstawa mieści się w normie a po obciążeniu szaleje (ponad 20 razy wzrosła). W efekcie dostałam bromka i czekam na wyniki kuracji. Mam tylko nadzieję, iż da ona jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - jest taki moment ( u mnie był), że skończą się mdłości, nie ma jeszcze ruchów - i nie czujesz tej ciąży !!!! Wtedy miałam jazdy czasami, ze coś jest nie tak. Generalnie - najbardziej uspokajają mnie ruchy dziecka ze wszystkich innych objawów (no i są rozczulające - wiadomo - czujesz już robaczka :)) Dlatego wszystkim szalejącym w niepewności życzę jak najszybszych i mocniejszych ruchów - to Was powinno uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, do lekarza idę w przyszłym tygodniu w środę, chyba się nie doczekam. przed plamieniami nie było jakiś szczególnych objawów, tylko te piersi były bardziej wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi u mnie raz bolały raz nie - robiły co chciały i nie trzymały się zasad. Sutki tylko zawsze powiększone i ciemne były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :-) Ja od wczoraj jestem na zwolnieniu w sumie sie ciesze, bo poszlam te 2 dni na rano do pracy i ciezko tak wstawac teraz sobie wstaje ok.8. Poza tym dobrze wyszlo, ze w tamtym tyg bylam na zwolnieniu chorobowym, poniewaz zalatwilismy pare spraw. Wczesniej nie chcialam o tym pisac, ale huk tam odwaze sie :-p. Nie chce glupich komentarzy. Otóż nie jestem jeszcze mezatka, ale tez nie wpadlismy. To wszystko bylo zaplanowane. O dzidzie staralismy sie od tego roku. Razem z Tobia Gosia,pamietasz?? Ja ci wyslalam fluidki i Ci wyszlo mies po mnie :-). Dlatego tez dziwnie sie czuje, ze kazdy moze myslec o wpadli czy cus w pracy tez mowilam, ze chcielismy ale wiecie jak to jest. Poza tym jak posluchalam ile to osob po slubie nie da rady zajsc to az sie wystraszylam, dlatego tez tak postanowilismy. No i tez mielismy sie leczyc a tu wyszla niespodzianka wspaniala. Teraz czekamy na nasza uroczystosc tuż tuż :-). Nie martwie sie dziewczyny, ktore jeszcze nie maja takiej niespodzianki , prezentu myslcie pozytywnie wiem ze to trudne, ale zalamywac sie to tez nie tedy droga :-). Trzymam za Was wszystkie kciuki mocno :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam moje kochane ja niestety nie mam miłych wiadomosci tak jak sie spodziewałam tak jak pisałam od piatku odstawiłam luteine wczoraj liczyłam ze wczoraj po 5 dniu dostane okres an tu nie ma, nie mam żadnych objawów dziwnych napwet o dziwo piersi mnie nie bolą wogóle...jedyne co to albo mi ciagle zimno albo momentami gorąco..brzuch mnie boli jakos dziwnie juz od tygodnia tak jakbym miała dostac okres ale to jest taki ból np minutke ide do ąłzienki i nic....robiłam wczoraj juz z nerwów tes wieczorem ale nic nie wyszło jedna krecha ...wiec czy miałyscie podobne przypadki....pewnie luteina mi wszytsko porzestawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska - dla mnie instytucja małżeństwa to formalność - wcześniej związał nas kredyt :) - jak dla mnie każdy powinien skupić się na swoim życiu i planować je w takiej kolejności jak chce a nie co im konwenanse społeczne podpowiadają. Nie wydaje mi się by któraś z nas źle pomyślała. Najważniejsze, że jesteście szczęśliwi a czy macie obrączki na palcu czy nie to nikogo nie powinno obchodzić :). No to się impreza szykuje :)))). Kiedy ślub? Napisz, będziemy kibicować - to pamiętny rok będziesz miała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciątko...ciepło-zimno, rozbicie, ból brzucha jak na okres, a tam biało...juz sie zacieszałam, i doczytałam o 1 kresce. moze jeszcze jest troszke czasu na wzrost hormonu ciazowego, moze test za malo czuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie zalamuj sie za wczasu nie masz okresu 5dzien poczekaj badz cierliwa i sie na nic nie nastawiaj. Bedzie dobrze. A jak mialas przedtem od razu dostawalas okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam wiesz szczerze mowiac nie latam jak poparzona z zalatwianiem. Wszystko na spokojnie. W tymtym tyg zamiast sie kurowac to caly tydz zapraszanie gosci 2rodzinki na dzien. No ale spiecia byly, bo ja chce wszystko miec zaplanowane na ostatni guzik a jego rodzinka ehhh aby odpier.. . Biore wszystko na siebie nie potrzebuje gadania, ze moze tak a moze srak. Sama pomyslalam o tym zeby na naszym stoliku postawik swiecznik nikomu o tym nie mowilam, bo po co?? Wiecie jak jest pokazalam ze mnie to wszystko obchodzi to dostalam zaplate, ze wczesniej bylam spokojna a teraz sie fosze heh Chcialam ladnie sale przyozdobic, ale to spore koszta wiec chyba sie wycofam poza tym trzeba umiec. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska, najwazniejsze,zeby sala byla świeżo pomalowana, a nie jakas obskórna ja dekorację robiłam sama- takie a'la okno z marszczonego matreiału kupiłam organzę za 160 zł w internecie, serce duze ze styropianu , wsyążkę czerwoną, balony, kilka pieról, i śiwatełka pod tę organtyne...wyszło mi moze 300zł jak chcesz to wysle Ci zdjęcia, tylko podaj mi poczte na asia_1893@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale małe to nie było , dobre 5 metrów i w dół ok 3 najdowcipniej bylo z sercem-w sklepie gotowe kosztuje 65 zł, a ja swoje mialam za 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciatko32 mnie po duphastonie (ten sam hormon ale inna nazwa) @ trochę się przesunęła. Miałam @ po 8 dniach od odstawienia. Może jednak w twoim wypadku @ przesunie się o 9 miesięcy ;) czego życzę ci z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wyslalam Ci na poczte moj email. U nas na scianach sa takie hmm krajobrazy cos takiego. Ladnie to wyglada chodzi mi tylko o stol nasz i ogolna dekoracje. Chcialam sufit jakos przyozdobic, ale nie wiem czy organza czy balonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, Lovekrove pisałaś jak tam po wizycie? Bo chyba mi umknęło :P Wanda, Ciebie też czeka sprawozdanie ;) Aguska, pal licho plotki. To juz nie te czasy! Ja jestem zdania że jak kobieta slubuje w ciąży to nie ma to żadnego znaczenia ale gdy widze że po roku czy dwóch się rozwodzą to wtedy stwierdzam że tylko ciąża ich trzymała, bo miłośc tak szybko nie mija. To takie moje zdanie a Tobie życzę wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Zycia :) I jak najmniej stresów związanych z przygotowaniami do ślubu. Ale kogo ja chce oszukać -będziesz miała tremę jak cholera, hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największa pompa jest z błogosławienstwa w domu :D my w niedzielę konczymy roczek legalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas rodzice nie błogosławili bo nie chcieliśmy ryczeć przy wszystkich. U mnie to juz prawie 2 lata po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas stali jakby kij od szczotki połkneli :) a głos jak u myszki miki :) w kosciele trzymałam sie dzielnie, ale głos mi zadrżał....przedwczoraj oglądaliśmy film i sobie powspominaliśmy:) Zora , a Wy w jakim miesiącu braliście? grudzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×