Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Sophia123
Katii gratuluje!!! I trzymam oczywiscie kciuki za inne staraczki:) Ja czekam do 19.09 (jak dobrze pamietam do urodzin gosienki:)) czy moja @ tym razem przyjdzie czy nie... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a my dzis mamy juz 4 lata po slubie. ech leci ten czas leci. Samopoczucie takie sobie ale lepsze chyba niz wczoraj. Staram sie nie myslec. zora mam pytanie jak przestalas brac clo i w tym cyklu co zaszlas czulas ze jajniki ci pracuja przed owu? Bo ja w czasie brania clo odczuwalam jajniki i tak sie zastanawiam jak teraz bedzie. Czy bedzie jak cykle przed clo czyli wtedy nie czulam jajnikow czy jak w czasie brania clo ze je czulam. Jak bylo u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem czemu rodzice placza hmm bede twarda ani lezki nie uronie :-P. Bede patrzec ze skamieniala minal na swoich tesci przyszlych aby to odbebnic tez jakos nie lubie tego blogoslawienstwa, bo szczerze mowiac oni tak szybko ze strachu to wszystko robia, zeby malo uslyszeli i zeby sie nie poplakac. Jak sie przyczepia organze przy stolach?? Na szpilki jakies zeby to sie trzymalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia85-gratulacje:) wszystkiego dobrego na kolejne lata :) Aguś...mozesz na szpilki, ale prawdopodobnie bedzie je widac i sie troche zsunie. ja zakładki na białym szyłam fastrygą (najpierw szpilki), a na bordowym i szyłam i szpilki zostawiałam (szpilki zginałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapytaj czy oni nie daja obrusów, bo moj obrus i to co zwisało (ten obrus z zakladkami) był ich, doczepiony na rzep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wybralam bukietu za duzo tego jest ehh. te krajobrazy sa bardziej w zieleni wiec watpie aby ten kolor pasowal. Dopiero dzis szukalam upiec slubnych :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ślubowałam w lutym. Katiaa, w tym cyklu nie czułam jajników w ogóle! Ale za to wciąż miałam mokro i to skłoniło mnie do sprawdzenia szyjki macicy -była cała pokryta sluzem. Dosłownie cała!! Jeszcze tak nie miałam. No i cycek mnie bolał -zaraz mi się przypomniało że gin sie prędzej dziwił że mnie piersi na owu nie bolą. Więc zaraz męża niemal siłą do wyra :P Jeszcze się biedak opierał że po co skoro leków nie brałam i że może za 2 dni bo zmęczony jest. Dobrze że uparte ze mnie stworzenie bo dzieki temu się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiecitko32
no i niestety wczoraj jedna krecha dzis @zmora....wiec zaczynam od nowa...rece mi juz opadają a jak widze mine mojego M taka zawiedziona to mi serce pęka.... tylko co ja mogę ...ten cykl znowu bedzie z clo i luteina i jeszcze zabieg przedmuchiwania jajowodow podobno mniej inwazyjny niż udrażnianie a ma to samo na celu ...chyba sie rozplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, ja miałam bukiet z kremowych róż. Takie piekne, duże pąki i złote ozdóbki pod kolor sukni. Wesele było skromne na 30 osób ale było super. I mimo postu ubawiłam się tak że zakwasy miałam :D Troszkę mi się obsługa nie podobała bo babka podała szampana gdy goście weszli i kurtek jeszcze nie ściągli. Byłam zła!! A potem widzi idiotka że zbieramy się do fotografa a ta lody stawia na stoły. Jeszcze miała tupet bo po kawałek tortu przyszła dla sibie i kucharki. No jak tak można?! Ukroiłam ale przesłałam jej takie spojrzenie że aż goście się za nią oglądali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem ciemna. Katii, dopiero doczytałam!! Gratuluję!!! Kobieciatko, nie poddawaj się. To przedmuchanie to dobry pomysł. Dziewczyny tu kiedyś to chwaliły. Płacz jeśli masz ochotę, nie wolno dusić w sobie. Katiaa, mój brał Salfazin ale ostatnim czasem odpuszczał to branie. Nie wiem czy to coś dało ale zabroniłam mu codziennego picia Coca-Coli i jedzenia chipsów. Za kawe też go ganiałam a w weekendy przymusowo kazałam mu odsypiać cały tydzień pracy (pracuje po 12h). Kupiliśmy motor -obsesja męża. Jezdzilismy na wycieczki wiec relaksu tez było sporo. I bardzo dużo owoców kupowałam aż M mnie ochrzaniał że wydajemy na nie więcej niż na jedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora my tez jezdzimy :) Agus, moj bordo odpada... i ten róz chyba tez Kobieciatko...masz prawo płakac...i zasmiac sie,ze nawet jak nie chcesz, to i tak łezka spłynie, bo to piep-rzo-ne hormony...ja czekałam az moj zasnie, rozowe carlo rossi i albo marudziłam tu, albo gadałam z kumplem , 15 lat starszy, ale rewelacyjny gosciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem dopiero przyjechalismy- spdziłam popołudnie ze szwagierką Jedno wiem napewno Mam wredne dziecko!!! z żadnej możliwej pozycji nie chciał pokazać co ma między nogami Odwrócił sie dupką, a jak się położyłam na bok podkurczył nóżki No ale najważniejsze mocno podrósł :):):):):):):) Waży 299g-to sporo a kośc udową ma jak dziecko z końca 20 tyg - co według mojęgo gina powinno mnie uspokoić po martwieniu się przeziornością Reszta wymarów wskazuję na 18tyg,5 dni :):):) Jestem już szczęsliwsza i spokojniejsza Niestety zeby nie było za pięknie skraca mi sie szyjka macicy:( zaraz bede szukać co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, wredne dziecko??? Oj Ty niedobra mamusia jesteś ;) Ciekawe czy Ty by tak chetnie pokayzwaa co masy midyz nogami obcemu facetowi hihihi. Masy skromne, poryadne dziecko . Kurde, znowu mi sie klawiatura poprzestawiala .wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie zapisał mi luteiny- pytał czy mam, gdyby się coś działo kazał wziąć i do szpitala mam brać magnez i jesli czuję potrzebe no-spe kazał też poczekać żeby ocenić czy skraca sie cały czas- zmierzy przy następnej wizycie oszczędzac sie nie podnosic rąk do góry i nie dzwigać Dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawiłam już, napisałam po ludzku; Wanda, wredne dziecko??? Oj Ty niedobra mamusia jesteś Ciekawe czy Ty byś tak chętnie pokazywała co masz między nogami obcemu facetowi hihihi. Masz skromne, porządne dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie ściemniam!! Codziennie chodzę w żałobie a tobie chuj do tego kto jak sobie radzi z bólem. To forum duzo dla mnie znaczy i jest moją odskocznią od wszystkiego!! Zajmij się swoją pizdą a nie moją żałobą suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - nie denerwuj się - olej gówniarza - szkoda Twojego zdrowia. A ty s-p-i-e-r-d-a-la-j skąd przyszłaś gówniaro !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Lovekrove. Ale zobacz, człowiek próbuje zapomnieć a tu taka podła tak pisze. Trzeba mieć tupet żeby drwić z cudzego nieszczęścia. Poniosło mnie, przyznaję. Ale każda by tak zareagowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ale pamiętaj, że zła energia wraca ze zdwojoną siła do tego co nią emanuje i taka d-e-b-il-ka doświadczy wszystkiego z czego na tym forum drwiła i śmiała się. Obrzydlistwo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora moj nic nie bierze, nie pali, od czasu do czasu pije piwo a teraz ma mies urlopu wiec stresu zero, Staram mu sie ograniczac slodycze bo za nimi przepada. Z twojego przykladu zaczne wiecej owocow kupowac a sama ogranicze cole itp. Dzis na kolacje nie wytrzymalam i poszlam po kebaba. Kobieciatko ja rowniez mam nastroj placzacy od wczoraj chociaz juz jestem 11dc ale jakos smutek mnie ogarnal i jeszcze w zyczeniach tylko slysze ze zycza nam szybciutko dzieciatka itp to juz wogole dol. Staram sie trzymac i nie myslec. Caly dzien bylo ok ale wieczor przyszedl i myslenie. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia co my mozemy na to poradzić....sama wyłam wczoraj jak sobie dzis pomyśle to tez sama łezka w oku sie kreci...ale moze pocieszmy sie ze mamy nowy cykl....z nowym cyklem nowa nadzieja....chociaż jak mi M powtarza to przysłowie to mu dokańczam ...pesymistycznie....ja juz sie boję ze nie zdąrzymy...nasza historia jest pewnie dziwna.....to nasze drugie zwiazki ja mam synusia 11lat z pierwszego małżenstwa mój M ma 36 lat juz tez chyba sporo czasu nie ma ....ma córeczkę 15 lAT....niektórzy by powiedzieli mają wszystko ...dwoje dzieci ...dom...prace....powinni byc zadowoleni...a jednak....jak widze minę mojego jak patrzy na dzieci...jak kocha siostrzenice malutką ....to poprostu same łzy mi sie cisną....wiem ze moze nie jest tu miejsce na to...ale czasami sie zastanawiam czy nie przez to ze przestałam moze chodzic do koscioła....miałam kilka lat temu załamanie jak swiat sie walił i jakoś przestałam wierzyć....moze w to co najważniejsze....ale wam znowu zawracam gitarę....miłego dnia moje stareczki i brzunie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Rannych ptaszków brak??? przez to cholerne przeziębienie nie mogę spać, a najgorsze w tym jest to że nie mogę wziąć nic na katar- tego gin zabronił, a poza tym kazał próbować jak najdłuzej domowymi sposobami tylko w razie silnego bólu lub gorączki paracetamol Jak podejdzie do mnie ktoś przeziębiony to zatłuke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka pewnie, że pamiętam, a ludzie zawsze gadją i gadać będą, bez względu na to czy jest się małżeństwem czy nie, bo potem im nie pasuje wiele rzeczy. Sytuacją idealną byłoby gdyby zajęli się własnym życiem, a nie nadmiernie interesowali się cudzym. Gratulacje z okazji zbliżającego się zamóążpójścia:) Kobieciątko mi luteina przestawiła raz @ o 5 dni, trzymam kciuki za następny cykl. Sophia nie daj się jej, jakiś prezent urodzinowy chcę mieć:) Ja dzisiaj poszalałam, zjadłam śledzia na śniadanie, to już tradycja a potem zagryzłam to jabłkiem, od razu brzuch bardziej zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciatko ja szczerze tez rzadko do kosciola chodze lecz wierze jeszcze wierze. Powiedzialam dzis mojemu ze jak nie bede mogla zajsc w ciaze bierzemy jakiegos zwierzaka (biedny sie wystraszyl bo nie chce zwierzat w domu) powiedzial kiedy i za ile stwierdze ze nie bedziemy miec dziecka a ja ze daje sobie czas do 30. Mam 26. Mam kolege ktory z zona staraja sie o dziecko 7 lat i ciagle wierza ze sie uda, ja tez wierze ze tobie i mnie i innym dziewczynom co sie tutaj dlugo staraja ( hanka ) w koncu sie uda. Wiadomo przychodzi taki okres zalamania i poddawania sie ale my jestesmy silne i w glebi ducha sie latwo nie poddajemy. Prawda? :) Trzymam kciuki. A pytanie mam co do siemienia lnianego czy jak to sie tam zwie ktorej on pomogl ze sluzem? Jakie byly efekty po nim? Bo u mnie moze byc ten problem ze zajsciem ze malo mam sluzu chociaz biore wiesiolka ale poprawy nie widze. Prosze odpowiedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia mi pomógł bardzo olej lniany, po nim miałam bardzo dużo śluzu, nie potrzebowałam już po nim wsopmagaczy. Piłam 3 łyżki dziennie tak na oko, a przy okazji poprawił mi moje trawienie ten olej. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu zeby nie zapeszyc nie dziekuje :-). Kurcze dalej buszuje i szukam dekoracji. Ty Gosia pewnie wiesz jak oni doczepiaja organze do stolu szyja ja czy jak?? Co lepsze organza czy jakas satyna hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×