Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hejka dziewczyny ja na szczęście nie muszę nóg zadzierać radzę sobie z poduszką pod pupą ale naprawdę musimy kombinować przynajmiej jest trochę wesoło.Gabrysiowa ja cały czas myślę o tobie , ja miałam podobną przygode z luteiną co 38, 45 bywało różnie teraz biore duphaston od 4 miesięcy i mam co 28 chciałam brać castangusa ale mój gin mi nie kazał na razie.Ja chodzę prywatnie i płacę 80 zł w tym usg i gadam ile chcę .Dodatkowo biorę wiesiołka i czasem folik.Jestem z wielkopolski i miasto Trzemeszno też mi jest bliskie.Julka wiem co czujesz doskonale cię rozumiem ja też kiedyś nie pracowałam idzie oszalć teraz nie wyobrażam sobie siedzenia w domu.Głowa do góry będzie dobrze.Nadia85 życzę ci tego to naprawde fajny moment na dzidzie kombinuj miałabyś wszystko płacone .Powodzenia na tańcach mój syn też chodzi na tańce to super.Franiu bardzo ci współczuję to na pewno okropny ból ja nie wyobrażam sobie tego i jeszcze nie móc nic jeść KOSZMAR a z pracą to chyba wszędzie tak kiepsko ale mam nadzieję że ci sie ułoży wszystko będzie dobrze . ok kończę za chwile jadę na masaż pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robiłaś test ciążowy - Gabrysiowa? Dzieki Judyta za wsparcie, dzieci zdobyły w Polce zlowy medal i w deszczowej piosence też złoto - teraz trochę odpocznę,bo przyznam, że stres i próby były męczące... Idę chyba już kimać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Wczoraj padłam i nie dałam już rady odpisać... Frania86, sukienkę ślubną mam już wcześniej kupioną, chyba w lutym, mam nadzieję, że się w nią zmieszcze ;) Co do cyklu to 1 dzień przypadł na 7 kwietnia więc mamy prawie tak samo :) Ja zwykle miałam 28 dniowe ale wydaje mi się, że z bardzo krótką fazą lutealną i dlatego nic z tego nie wychodziło, stąd zdecydowałam się na castagnusa bo podobno on ją wydłuża. Dodatkowo śluzu brak. To franiu, kiedy robimy test ciążowy?? :) I dziewczyny, też trzymam nogi w górze, tzw. świeca ;) To chyba popularny sport już ;) Gabrysiowa, wolałabym zaciążyć niż szukać nowej pracy, miałabym wszystko płacone a tak...hipoteka sama się nie spłaci...Też bardzo ciąża wpasowałaby mi się w czas...U mnie z inną pracą kruchawo...Małe miasto na pomorzu. I ja też jeszcze nie byłam prywatnie ale ok. 60-100 zł chyba trzeba liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno dziewczyny, głównie pytam Ciebie Franiu86, bo mamy ten sam czas ;) Dziś cały dzień boli mnie lewy jajnik - też tak macie/masz?? Już nie wiem, czy to późna owulka, czy to castagnus, czy co?? Jak myślicie?? Denerwuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia-wielkie gratulacje :) super- to naprawde wielki sukces- ciesze sie bardzo. judyta-bol jest okropny- dzis mialam juz ponad 38 st goraczki, leci mi krew i ropa;( znowu sie nacierpie... dzis wzielam juz ibum forte bo nie moglm wytrzymac-zjadlam wode z zupki z moczonym chlebem-doslownie jak stara babcia... :> Aska- ja mialam pierwszy dzien cyklu 5 kwietnia-ale cykl mam 30 dniowy takze chyba bedziemy mialy rowno-ja owulacje mialam w sobote-niedziele- u mnie starania w sumie malo owocne byly-ale wiadomo licze na to ze sie "a noz widelec uda" tylko sie martwie ze teraz biote tyle lekow przeciwbolowych-ale czytalam gdzies ze to co robimy w pierwszych 2 tyg od zaplodnienia nie ma wplywu na dzieciatko-ze mozna nawet na solarium chodzic! ja mialam kiedys taki fajny kalendarzyk z netu gdzie bylo zaznaczone kiedy miesaczka miedy owulacja, kiedy zagnirzdzanie i implantacja i kiedy mozna test robic z krwi i moczu-ale usunelam go zby nie zapeszac no i nie moge go juz odnalesc;( a test to nie wiem kiedy-pewnie jeszcze trzeba poczekac-ja juz mam wieksze piersi-zawsze tak mam zaraz po owulacji... a Ty asik starasz sie pol roku-tak? ja troche dluzej..ach.. Mi by ciaza teraz tez idealnie pasowalo jesli chodzi o prace- mam teraz druga umowe wiec ta powinna byc umowa trzecia na stale- wiec nawet jak by mi nie chcieli umowy przedluzyc a bym zaciazyla to nie mieli by wyjscia;) jutro mam sie podobno dowiedziec co i jak dalej- znowu spina...ach :> Aska wiesz- mnie teraz nic nie boli w jajnikach-ale jak nie bralam castangnusa to mialam wrazenie ze mnie bolalo od momentu dojrzewania pecherzyka do jego uwolnienia-jak zaczynala sie owulacja przestalo bolec- mysle ze to za pozno w twoim przypadku na owulacje coo? chociaz masz dzis 18 dc- tyo w sumie moze byc tak-ja tak mam-moze castangnus cos uregulowal co? a masz moze test owulacyjny pod reka wez go zrob i bedziesz cos wiedziala- a slyszalysci cos takieo ze test oulacyjny zawsze wychodzi pozytywny wciazy? dobrej nocy dziewyuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu86, trzymaj się z tym ząbkiem...I też czytałam że w pierwsze 2 tygodnie można robić co się chce :) Też już wpadłam na pomysł z testem owulacyjnym i zrobiłam go wczoraj wieczorem, wyszedł negatywny tylko 1 kreska ale bardzo słaba więc nie wiem czy wiarygodny, dziś powtórzę. To chyba pozostaje nam trzymać mocno kciuki... Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Nadia- nie robiłam testu,bo nie było przytulanek w odpowiednim czasie.Niestety przez nawracającą drożdżycę nie było to możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Julka1234-może Cię trochę sprowadzę na ziemię,ale tytuł mgr przed nazwiskiem to już nie to samo,co np. 20 lat temu.Wiem co mówię,bo sama jestem mgr i w dodatku inż. ;) Ale może akurat Tobie tytuł dobrze się przysłuży.Moja córka chodzi do przedszkola (obecnie zerówka) niepublicznego.To takie coś: ni to prywatne,ni publiczne.Jest organizacją pożytku publicznego można na nie przekazać 1% podatku.Nie ma znaczenia,czy oboje rodzice pracują.Płacę 320 zł opłaty stałej i 6 z dziennie wyżywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiowa nie musisz mnie sprowadzac na ziemie bo wiem ze to nic nie pomoże,tym bardziej w administracji gdzie teraz kazdy stolek zaklepany jest juz na 10 lat do przodu....masakra ogolna ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka czyli widzisz wynika z tego ze owulacja pojawi sie pewnie dzisiaj-moze castagnus przedluzl Ci cykl- bede kciuki trzymala ;) ja poki co lykam ibuprofen forte i jakos funkcjonuje-chociaz jestem opuchnieta mocko... a co do pracy i tytulu magistra.. to sluchajcie- ja pracuje w przedszkolu drugi rok- mam studia magisterskie skonczone i do tego dwie podyplomowki- czyli razem 3 kierunki studiow... i co z tego? od wrzesnia na 99 % jestem na "zielonej laczce" bo sa ciecia etatow i miasto wpadlo na pomysl zeby umowy nie przedluzac tym osoba ktore maja umowe na czas okreslony (w tym przypadku ja i mola kolezank, ktora ma 25 lat..) a pani ktora jest 2 raz na urlopie zdrowotnym, leczy sie psychiatrycznie i ma studium nauczycielskie ma prace! cudownie- i jak tu myslec o zalozeniu rodziny? az wyc do ksiezayca sie chce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie dziewczyny :) Ja też jestem tego samego zdania, że tytuł mgr to może coś znaczył ale 20 lat temu...Też jestem mgr i nie dawno dowiedziałam się w swojej pracy, że w systemach kadrowych mają mi wpisane wykształcenie średnie bo to jest minimum i inne nie jest potrzebne...Szkoda gadać... Franiu86 chyba nie będę miała owulacji teraz bo test owu wyszedł negatywny, 1 słaba kreseczka kontrolna więc nie wiem czy nawet jest nieważny. Ale postanowiłam zrobić sobie badanie krwi w piątek przed wyjazdem do Krakowa czyli tak tydzień przed okresem bo nie wytrzymam ;) Liczę że owulka była wtedy kiedy mówiła moja gin i zaskoczyło bo przytulanie było :) Boli mnie coś całe podbrzusze, mam nadzieje, że to nie wina siedzącej pracy a rosnącej fasolki :) Dobra, już tak nie wybiegam w przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franie86
witaj Aska-ja siedze na tym zwolnieniu i w glowe dostaje bo w sumie juz przesadzone ze pracy nie mam od wrzesnia... a z tym tyestem owulacyjnym to ja zrozumielam ze druga kreska byla blada wiec pomyslalam ze dzis bedzie grubsza-nie zrozumialysmy sie- fajne mas zte objawy-naprawde;) u mnie poki co nic- nic nie boli.. ale moze nie czuje bo jestem na ibupforenie przez ten zab:( a kiedy maials owulacje ze juz w piatek mozesz zrobic bete? ja na przelomie soboty i niedzieli 21-22 kwietnia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jak Ty miałam chyba owulke. Byłam 17.04 u ginki i powiedziała, że pęcherzyk jest jeszcze mały i jeszcze urośnie więc tak za 4-5 dni pęknie, czyli sobota-niedziela. Testy owu wykazały owulkę tak w czwartek więc troszkę się zmartwiłam, co jest grane. 5 maja mam mieć okres i koleżanka w pracy powiedziała mi, że test z krwi już po paru dniach pokaże wstępnie ciążę. Może dziewczyny też mi coś powiedzą czy dobrze myślę, licze też na Gabrysiową w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ja jestem na zwolnieniu lekarskim od poniedzialku- mialam osemke wyrywana chirurgicznie... no tak czyli owulke mielismy tak samo;) to mile heh;p ja pamietam jak pisalas ze nie zgadzalo ci sie- wynik testu z tym co mowila ginka;) mialam taki kalendarzyk w ktorym tez pisalo kiedy mozna zrobic test z krwi i owulacyjny i nie moge go znalesc... szkoda-bo tam tak ladnie bylo napisane..jak znajde dam ;inka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chętnie poproszę o linka :) A narazie poszukam w necie coś na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie moge go znalesc-mialam zapisanego go w ulubionych ale sie nakreclam i wsytsko wykasowalam zeby nie zapeszac i nie mige go znlesc -szukam juz od wczoraj-jak cos znajdziesz daj linka ja tez bede dalej suzkala pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten byl o wiele lepszy bylo zaznaczone kiedy implantacja, okres, dni plodne kiedy tes z moczu i z krwo mozna robic;> szukamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - widziałyście ten wpis jako franie86????????? i jest na pomarańczowo-czyli nie zabezpieczony hasłem... Prawdziwa franiu86 - zerknij na to?! Dziś godz. 18:04, hmm...???????? Lecę pisać plan miesięczny - nie nawidze tego - a może masz franiu jakiś plan na maj dla 4 latków na kompie??? P.S. Wiecie, to jest mój drugi cykl z cast. i w tym cyklu wcale jeszcze nie bolały mnie piersi, a @ mam mieć za ok. 2-3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny widze że jesteście juz po owulacji ja czekam na niedziele niby:) choc nic nie czuje zeby cos maialo sie dziac nie wiem czy castangus nie pozmienia mi wszytskiego bo ogolnie nie bylo żle zanim zaczelam go brac. Jesli chodzi o kalendazryki to ja polecam ten kalendarzyk na komórkę. Kosztuje 6 zł. z groszami co prawda,ale jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich które miała do tej pory. Wskazuje dni płodne,dzien owulacji i kiedy narodzi się dziecko jesli sie w tym czasie uda:) pozdrawiam http://www.aplikacjegsm.pl/java/Moj_Kalendarzyk,215.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, nadia85 masz rację !!! Frania86 zerknij na to czy ktoś się nie podszywa. Dziewczyny, chyba u mnie czas spaćku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-to byl moj wpis - byl na pomaranczowo bo ja zamiast FRANIA86 wpisalam franie86- pomylilam ostatnia litere i dlatego nie wymagalo odemnie hasla-ale dziekuje za czujnosc. ja juz nie znajde tego kalendarzyka o ktory mi chodzi- szukalam dwie godz a szkoda;( nadia mam plany dla 5-latkow- ale mysle ze dla 4 latkow moga tez byc-daj namiary-maila czy cos to podesle Ci z przyjemnoscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę dziewczyny, że fajnie się zgrałyśmy :) wspólna praca u niektórych z Was :) fajnie :) nie tylko o staraniach pogadać można :) Ktoś jest z Krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia-ja tez mam drugi dzien z castangusem-i tez mnie piersi nie bola- a zawsze mnie bolaly od owulacji do @-wiec chyba faktycznie castangnus dziala cuda;) a i moze nie bedziesz miala @ w tym sezonie miesieczym?:) tego Ci zycze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska a Ty z Krakowa jestes? a Jula1234 skad?:) no wspolne sprawy laczą-fajnie mi tiu z Wami ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja jestem spod Gdańska ale w sobotę na tydzień wyjeżdżam do Krakowa na urlopik z mężem i tak spytałam czy któraś nie jest z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ja dopiero weszłam a powinnam już iść spać jutro na rano ale co tam..................dzięki dziewczyny za kalendarzyki ja mam 7 dzień cyklu i już sobie sprawdziłam teraz wiem co i jak .Mam jedno pytanie czy któraś z was miała jakieś skutki uboczne po wiesiołku ja kiedy biorę na twarzy pojawia się coś w rodzaju trądziku ale to nic ważne że śluz jest taki jak powinien a nawet lepszy.Hej Gabrysiowa odezwij się co u ciebie wszystko ok.pozdrawiam i zmykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×