Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
DZięki za odpowiedz ,w takim razie poczekam do jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
miałam 3 krotnie robioną twarz laserem sciton efekt mierny frakcjonowanie skóry nie należy do przyjemnych zabiegów pozostała mi siatka drobnych dziurek na twarzy jednak na każdego to inaczej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
jest wiele sposobów odmładzania skóry regeneris radiesse restylane mezoterapia igłowa laser IPL BBL NIE ABLACYJNE usuwanie naczynek przez elektroagulacje lipofiling wypełnianie własnym tłuszczem dość drogi zabieg oxybrazja itp itp portfel pusty a efekty nie stałe utrzymujące się co najwyżej od 3 miesięcy do roku jest tyle zabiegów na rynku medycyny estetycznej że dałam sobie spokój uszczuplamy portfel a efekty krótkotrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Usuwanie naczynek przez elektokoagulacje? No chyba tego nie polecasz nikomu. Miałam i wiem jakie to spustoszenie. Skóra z naczynkami to skóra delikatna i ta igła i prąd to bardzo kontaktowa metoda usuwania naczynek. Mi po tym zostały przebarwienia, blizna mała i ogólnie skóra cienka jak papierek w jednym delikatnym miejscu na policzku. Oczywiście zabieg w ogóle nieskuteczny, przestarzały, bolący (bardziej niż laser). Nie polecam. Jeżeli kogoś kusi niska cena, to niech lepiej kupi serum z witaminą C i jakiś dobry krem na naczynka, ale niech nie idzie na elektokoagulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuz
Witajcie Lilianko i Niteczko. BARDZO za Wami tęskniłam, ale już jestem !!! co u Was słychać już po wakacjach czy w trakcie? przesyłam kilka gorących promyczków słoneczka z "moich" gór. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Arbuz Ostatnio sie zastanawiałem co u Ciebie. Ale widzę ze już jest chyba dobrze. Napisz co u Ciebie słychać. Czy już jest dobrze. Sledzilam twój wątek i tez sie zastanawiałam co z Tobą. Pamietam Twoje rozterki i w jakim byłeś stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagsandbunny
laser jest fajny ale nie dla kazdego, ja np robilam jakis czas temu w dermedzie w krakowie ten diodowy i o ile efekty jakies tam widzialam to mnie to tak bolało, że odpuściłam. Od jakiegos czasu robie serie na jakims innym laserze w laime na rakowickiej i juz tak nie boli, choć jest troche odczuwalny, ale jesli chodzi o efekty to jak dla mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr laser
Na Pixela możecie iść spokojnie. To właśnie jeden z najlepszych w tej chwili laserów używanych u nas. Tylko Mixto SX jest lepszy, ale tych w Polsce mało jeszcze. To są właśnie te lasery, po których nie ma niespodzianek jak po tych chińskich. Ale niestety chiński sprzęt zepsuł opinię prawdziwym laserom co2, które robią dla kobiet naprawdę wiele dobrego. Efekty są często tak imponujace, że sami w gabinecie, jesteśmy zaskoczeni. Tymczasem wszedłęm przez przypadek na to forum i widzę tyle negatywów, że włosy mi dęba stanęły. A gdzie te panie, które robiły zabiegi Pixelem, Mixto, Fraxelem? Dlaczego nikt z tych zadowolonych się nie wypowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaMa
Dziewczyny, a jakich kosmetyków używacie po zabiegach? Mnie lekarz polecił taki zestaw pozabiegowy Epionce, są w nim 3 kosmetyki i całość ma bardzo dobrze wspierć regenerację skóry. I w sumie rzeczywiście nie mam żadnych zastrzeżeń do stanu mojej skóry po po zabiegach, więc z pewnością kosmetyki się do tego przyczyniły, ale jestem ciekawa, czy Wy miałyście styczność z takimi produktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam laserowe zamykanie naczynek. po zabiegu bepanthen aż do ustapienia zaczerwienienia a potem tylko krem z filtrem (profilaktycznie bo to była zima). Obecnie uzywam serum z witaminą C, krem Emolium i krem z filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia ZK
Słyszałam, że laserowe usuwanie zmarszczek przynosi bardzo dobre rezultaty. Pytałam o to moją kosmetyczkę. Opowiedziała mi trochę o tym jak to przebiega i o GlamBeauty 2.0, który ma w gabinecie i który służy do takich zabiegów. Czuję się trochę pewniej z tą dodatkową wiedzą i poważnie zastanawiam się nad tym, żeby z takiej usługi skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalar 1
Juleczka,gdzie robiłaś zabieg?i drugie pytanie,czy ktoś robił zabieg w Ząbkach u dr wroblewskiego?proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalar1
Juleczka,już wiem,gdzie robiłaś laser,przeczytałam wszystkie Twoje wpisy,bardzo Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTRZEGAM PRZED LASEROWYM ODMLADZANIEM SKORY. ja w ten sposob znisczylam sobie skore na dloniach i twarzy. jestem prawie dwa lata po zabiegu i roznica miedzy skora po laserze i nieruszana przez laser jest widoczna golym okiem. w dodatku ta po laserze jest o dwa tony ciemniejsza od mojej wlasnej skory. jakam stara, takam glupia, ze dalam sie nabrac na reklamy tego swinstwa w necie. bede tej decyzji zalowac do konca zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoszi
witam wszystkich czytam i czytam wasze posty i sama już nic nie wiem-dlatego ,że wszystie te zabiegi są dla mnie czarna magią. Mam pytanie i prośbę - co sądzicie o zabiegach IPL+RF ? Czy one są tymi właśnie o których piszecie? Proszę o cierpliwość i odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RF to sobie chyba odpuść. Szczególnie pod oczy. RF to fale radiowe. IPL to laser. Służy do lekkiego fotoodmładzania oraz do usuwania naczynek, przebarwień. Najwięcej zastrzeżeń jest tutaj do lasera flaxer, rf i zabiegu thermage. Jeszcze jakaś dziewczyna została poparzona skanerem laserowym, także też na nie. A co chcesz sobie zrobić? Ja robiłam naczynka IPL i jestem zadowolona. Innych nie robiłam i raczej nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce podstawa podstaw - IPL - to nie laser - co wynika chociażby z rozwinięcia tego hasła: Intense Pulsed Light -czyli urządzenie zarówno do wszystkiego jak i do niczego - chociaż są osoby zadowolone z zabiegów - pytanie jaki efekt chcemy osiągnąć i na jak długo. Przede wszystkim pacjent musi być dobrze przygotowany do zabiegu, poinformowany o wskazaniach, przeciwwskazaniach i skutkach ubocznych. Każdy lek i zabieg ma takie - więc jak Ci ktoś mówi, że coś jest bezpieczne w 100% albo nieinwazyjne, etc. to uciekaj. Jak Ci ktoś mówi, że nigdy nie miał i nie widział powikłań po zabiegach tzn. że zrobił 5 na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Szaj
Jak czesto mozna stosowac zabiegi medycyny estetycznej ? Jakie zabiegi mozna stosowac caly rok,na przemian ? Czy mozna przez caly rok stosowac fale rf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnych laserow nie stosuj, bo zniszczysz skore. ten caly watek jest prowadzony przez wlascicieli tego swinstwa, zeby naciagac naiwne osoby. podaja sie za zadowolone pacjentki i w ten sposob naganiaja nowe klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Szaj
To jezeli laser niszczy skore,to co w takim razie pomaga ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja radzę abyś przeszła na inne " wiarygodne forum"!!!! Ja tu tez pisałam miałam fraxel 1 raz i jestem zadowolona, bo usunął mi z powiek zmarszczki! Tu piszą tez osoby ktore udały sie do złych lekarzy którzy nie mieli pojecia jak sie obsługuje laser co w efekcie zostały oszpecone! A laser w niumiejetnych rękach moze nadrobić nie małych problemow! O do czego daze. Otóż osoby okaleczone piszą i doradzają lasery bo same zostały przez nie oszpecone ( wina operatora)!!! Ja po mimo ze miałam zabieg w Kanadzie i jestem zadowolona Tomek tym co sie naczytalam tu boje sie teraz laserów, ale na kafeteri duzo ludzi tez straszy co oznacza ze na innym wiarygodnym forum gdzie trzeba sie logowac i kontrolują to co piszesz, sprawdzają, i kazdy moze sobie przeczytać cała historie ktora napisalas ludzie nie korpus co im na łozor przyjdzie czesto celowo aby doradzić innym z tego robiąc wodę z mózgu potencjalnym pacjentom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po co sie spieracie kazdy zabieg na kazda z was zadziała inaczej . Ktos pisał ze lipomax nie działa kompletna bajda moja mam na niego chodziała i bardzo jej sie sekora poprawiła ale musiała zrobic 10 zabiegow ja chodze na hialurofrax mam bardzo duze niedobory wody , skora całkowicie utraciała jedrnosc wrecz jak przewracałam głowe to policzek sie prawie kładł na poduszce i pomogło 6 zabiegow i mam piekna jedrna skore wiec nie mowcie ze nie dziala niz oprocz laserow ... dziala tylko trzeba zrobic odpowiednio zabieg dobrany do skory na odpowiednich parametrach ... moe ta kaosmetyvzka bala sie poprostu wykonywac te zabiegi na wysokich paranetrach Hialurofrax dla mnie zbawienie teraz juz nie musze chodzic na inne zabiegi heheh oprocz oczyszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Szaj
Zapytam troche inaczej.Czy po serii zabiegow np falami rf,mozna zaczac serie zabiegow np rollerem,albo laserem,czyms troche z innej beczki ? A moze jakis zabieg,raz na miesiac przez caly rok ?Czy trzeba koniecznie dac skorze spokoj na jakis czas i kompletnie nic nie robic ? Jesli chodzi o lasery,to mialam robione 2 zabiegi frakselem pixel,jakies 3 lata temu i bylam po nich zadowolona,jedynie cena odstraszala :) Nie bede podawac miejsca zabiegu,bo z tego co widze,to bede automatycznie posadzona o posiadanie w tym jakiegos interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co aż tyle ci tych zabiegów? zrobilaś serie falami rf i ok, po co Ci kolejne rollery, lasery i inne? raz w miesiącu zabieg medycyny estetycznej? Chyba oszalałaś! Zróbiłas jedną serie i styka. Następna minimum za 1 rok, a fraxel to chyba raz na 5 lat. Nie kombinuj bo może to się źle skończyć. Poza tym trzeba pamiętać że lasery są stosunkowo młode i tak naprawdę nie wiadomo jaki będą miały wplyw na naszą cerę za 30-40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami co za dużo to niezdrowo:Laser CO2, fale radiowe, Dermapen/Roller - mają to same zadanie - stymulować fibroblasty do produkcji kolagenu - jeżeli wykonuje się tzw. polipragmatyzm to efekt może być nieciekawy - każda komórka ma swoją wytrzymałość. Pomiędzy seriami zabiegów powinny być 3 miesiące odstępu. Pomiędzy kolejnymi zabiegami laserowymi 6 miesięcy odstępu. Pomiędzy RF i Dermapenem/Rollerem jakieś 4-6 tygodni odstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Szaj
Dziekuje za odpowiedz Pani Sandrine_z_Kliniki,wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwalam.A czy jest sens stosowac po zabiegach krem Youth Complex z IS Clinical ? Czy to tez moze zadzialac jako stymulator fibroblastow i dac odwrotny efekt w postaci braku regeneracji skory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam skład tego kosmetyku i wydaje się ok. On nie stymuluje fibroblastów tylko nawilża skórę - zawiera mikrosfery kwasu hialuronowego, jedyne co to uważałabym na składniki pochodne z cytrusów - po peelingach i zabiegach laserowych mogą dawać efekt napięcia skóry, ale również i powodować jej złuszczenie i nadmierne rogowacenie - niestety nie wiem jakie są proporcje - być może ich stosunek jest na tyle dobry, a stężenie kwasu cytrynowego tak małe - że da ładne napięcie bez efektu eksfoliacji. A co uważacie o szczoteczkach sonicznych? Taki masaż może również stymulować produkcję kolagenu. My po zabiegu laserowym zalecamy pacjentom po 4-ch tygodniach stosować zwykłe szczoteczki do masażu twarzy - ale ta soniczna mnie zaciekawiła - niestety jest bardzo droga. Jakie są Wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Szaj
A co z tymi niskoczasteczkowymi peptydami miedzi,ktorymi sie chwala w tym kremie,ktore to rzekomo docier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine, napisz coś więcej o tej szczoteczce sonicznej i podaj w przybliżeniu cenę. Jestem bardzo zainteresowana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×