Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

menia39- nie wiem czy to o mnie chodzi, ale witaj:) po prostu mz, wyeliminowalam slodycze, ziemniaki, makarony, chleb, postawilam na ruch:) teraz wracam i pragne zrzucic jeszcze kolo 10-12 i czuc sie jak normana dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha starucha - no gratulacje świetnie ci idzie odchudzanie. Zapraszamy do nas kiedy tylko zechcesz :-) chętnie posłuchamy dobrych rad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zważyłam się 😭 wczorajszy dzien na plus - jadłam nieduzo grzech - kawa z lodami zamiast mleka - była pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Zaczynam od dzisiaj. Gimnastyka godzinna i 15 min n arowerku to porcja ruchu na dzisiaj zaplanowana. Mam nadzieje ze dam rade, Waga mnie powala, a tych dziwnych spojrzen w domu mam dosc. Wiem ze jestem przeokropnie gruba. Ja rowniez wlasnie o tej porze w zeszłym roku roku odchudzałam sie u dietetyka w naturehouse. Owszem schudłam 8kg ale kazdy tydzien to wizyta i co najmniej 250zł zostawione u nich w sklepie!!Kogo stac na to?A po tym czasie mam 5kg do przodu!!Musze wiec sama jakos sobie dac rade. Tym bardziej ze juz blisko trzycyfrówka. Dziewczyny tak bym chciala schudnac i znowu byc szczupła( kiedys 52kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prima o kurcze - a ja na wiosnę chciałam się poodchudzać w naturhouse - koleżanka mi powiedziała, że jak się przejdzie stabilizacje to nie ma efektu jo jo :( Mam tak samo - w lutym ( po diecie i po nartach) ważyłam 83 kg, kiedy się zrobiło prawie 90 kg nie wiem 😭 czyli trzeba dbać o siebie cały czas - nie można odpuścić ani na trochę !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja od dzisiaj na kopenhaskiej własnie piję kawkę a później jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tess nie mogłaś wcześniej się określić !!!!! czekałam a teraz do luftu bo już zjadłam malutkie śniadanko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko sprawa wyglada tak ze prawie po każdej diecie jesli sie po niej wraca do starych nawyków jest jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamela nie moglam wczoraj bo nie milalam netu mamy radiowo i czasami tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wzystkim jak po weekendzie bo ja przez ten deszcz okres to do niczego jestem Tess towrzyszko niedoli ty już po kawie bo ja jeszcze sie nie wyrobiłam E lemela zacznij od jutra bedziemy ci zdawac relacje jak nam poszło Prima fajnie że jestaś masz racje taniej i zdrowiej bedzie samemu walczyć bez wspomagaczy napewno dasz rade Klucha dobry miałaś wynik czyli jednak można Panda a jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia kurcze ty tez? trudno zacznę od jutra a dzisiaj zrobię zakupy no chyba że polegniecie ( bo po prawdzie zimno i chyba nie czas na takie restrykcyjne diety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elemela ja to zawzietus jestem wszystkie postanowienia wykonuje tylko musze miec jasny cel bo jak mam nieokreslony to kombinuje mysle ze kopenhaska utrzyma mnie w ryzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tess nie możemy wrócić do starych nawyków bo to bez sensu przynajmniej w moim przypadku ja już chyba zawsze musze sie ograniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godz cwiczenia za mna, uf poruszac ta mase to mordega, a i 1 jogurcik i 2 kawy z mleczkiem musze i dam rade a z tym naturahouse to 2 tys mam w plecy i 5kg dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamela to Ty zacznij od jutra kopenhaska moze ktoras sie do Ciebie jeszcze przyłaczy a u mnie waga stoi 85 i koniec wiec moze kopenhaska podgoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prima baleronia najlepsza dieta i najtańsza - jedz połowę i nie przetrenowywuj sie bo zakwasów sie nabawisz i później Cię to zniechęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wtrącę swoje trzy grosze - prima przekonałam się na sobie, niestety najważniejsza jest dieta, nigdy nie schudłam od samych ćwiczeń. w zeszłym roku chodziłam trzy razy w tygodniu na areobik i nie schudłam ani kilograma dopóki nie dołożyłam diety. menia no to Ci zazdroszczę bo ja jestem taki trochę "słomiany zapał" dziewczyny proszę zdawać relację z tej kopenhaskiej - jeżeli wytrwacie - to od jutra jestem z wami. :) własnie zjadłam na drugie śniadanko jabłuszko i wypiłam kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak leci dziewczyny bo u mnie bardzo szybciutko tyle miałam spraw że niewiem kiedy sie ciemno zrobiło dieta ok właśnie przygotowuje steka i sałate Tess a jak u ciebie Elemela jaka decyzja Klucha humorek cie nie opuszcza no i tak trzymaj Prima ja jak sie odchudzam to z ćwiczeniami ostrożnie bo jakoś sie mecze i zarazchce mi sie jesc LUBIE JAK JEST CIEMNO ZIMNO KOMINEK SIE PALI JA SOBIE KSIĄŻKĘ CZYTAM NIEWIELE MI CHYBA POTRZEBA DO SZCZEŚCIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Oj miałam dziś zagoniony dzień ale już jestem. menia - u mnie spoko, jak już pisałam zważę się za tydzień bo przy okresie nie warto. prima - podziwiam za zapał i mobilizację do ćwiczeń. Głowa do góry, razem damy radę elamela - masz rację, nie można nic popuścić, ja też ważyłam kiedyś 68 kg i czułam się wtedy super! A tu nagle przeszło 90 szok! Dziewczyny ja tylko raz przetrwałam kopenhaską i schudłam 7 kilo, ale potem to już nigdy nie dotrwałam do końca. Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) ja po malych wpadkach [nawet bardzo malych bym rzekla] ostatnio od dzisiaj zaczelam ostra walke ;) widze,ze wam swietnie idzie ;) tak trzymac laski !! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze śpicie ????? dziewczyny a jak jadłyście ten szpinak ?????? napicać mi tu zaraz !!!!! dzisiaj rano 87,6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny po wczorajszej mordedze i dietce oczywiscie jest malutenki efekcik, tzn -1,3kg. W konca waga w dół, bo myslalam ze juz zostane takim mamutem do konca. Ale nie tym razem. Zawziełam sie i z waszym wsparciem wytrwam.Dziekuje wam dziewczyny. Jak tam u was na kopenhaskiej? Ta dieta toz to jakas masakra jest!! Ale jak to mowia dla chcacego - to i gory można przenosic Kobiety do walki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc prima jak się chce to waga spada - prawda? tylko się tak \"nakręcić\" żeby się bardzo chciało i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki u mnie kilo w dól ale taka slaba jestem jak cholera dobrze ze teraz mam w miarę spokojny okres przeczekam to jakos jeszcze 12 dni a na pocieszenie czytam sobie super linię ja tez nie wiem jak ten szpinak przyrzadzac wiec zjadlam jak salatę tylko czy o to chodzi w zalożeniu dietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeee
powiem tyle: MERIDIA (jadlam,zyje,schudlam) a wy tu pu ehr........:s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×