Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Jak mnie dzis wszystko wkurwia:o W kosciele te stare baby tak sie pchaly jakby mialo komuni zabraknac:o O malo co mnie nie staranowaly😠Poszlem do sklepu po pety a tam kolejny moher:o Stalem nie wiele krocej niz na mszy by wkancu doczekac sie swej kolejki:oBo nie mogla sie zdecydowac:oi na chooj tak sie perfumuja do kosciola:o Myslalem ze puszcze pawia 😡 do tego jedna ciagle chyrlala a kolejna za mna smarkala:o to bylo straszne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowe berety rzadza
a mnie wkurwia to ze jak juz zaczyna sie msza to te stare krowy zaczynaja sie dopiero zbierac:o kiedy czlowiek wygodnie sobie juz siedzi! i trzeba im ustapic oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupicha bez ajajaj
Siedzialem juz spokojnie gdy nagle stanela kolo mnie jakas baba. patrzyla sie na mnie i myslala ze ja qrwa puszcze:D:D Odwrocilem glowe w druga strone:D A ta puscilbys mnie chlopcze? To jej powiedzialem trzeba bylo wczesniej sobie przyjsc:D:D:D ale bylem mlody teraz bym sie nie odwazyl:o:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem :) Troche mi lzej jak wyrzucilem to z siebie:D:D:D Bede wieczorem 🖐️ Iwaaa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa 🖐️ Jak minął dzionek? Na która jutro do pracy? Nie uwierzysz?! Mam jutro wieczorem spotkanie:o Tak sie boję:o Koleżanka mnie z nia umówiła ale ja nie mam pojecia jak z nia rozmawiac i czym:o Nie jestem taki niesmiały ale cholera no wiesz..........:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️)) Rozmawiaj z pasją i entuzjazmem oraz czuj się swobodnie opowiadając jej o czymś:) Poszukaj i pokaż jej podobienstwa miedzy wami tylko nie chodzi o to, ze masz udawac czy nasladowac ja w stylu- lubisz to? Ja tez! lubisz tamto? Ja też!:o Nie lubimy swoich kopii ktore lubia to samo co my:o Przynajmniej ja:):) Eeeeee zreszta napewno sobie poradzisz :classic_cool:🖐️ Do pracy mam na 22:) A dzien zaliczam do udanych:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra rada:) To moja nie powiem która z koleji randka:o Kazda na pierwszej sie kanczyła:o Wiem co myslisz taki stary dziad a nie wie jak ma sie zachowac:o 🖐️ Bede jej prawił komplementy kobiety to lubia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj właśnie jest problem, ponieważ wiele kobiet jest już zmęczonych tymi ciągłymi komplementami i słodzeniem. Z resztą nie ma się co dziwić, postaw się w sytuacji dziewczyny, której codziennie kilka osób daje do zrozumienia, że jest ładna. Na początku może jest to i fajne, ale z czasem jej się nudzi i nie chce tego słyszec. Jest juz poprostu tyn zmeczona!:o Kobiety natychmiast potrafią wyczuć czy facet mówi komplementy, bo się chce podlizać i nadrobić tym samym swój niższy status wobec niej, czy też wypływa to z czegoś innego. Ale życze Ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak jakbym sluchal caly czas jednego i tego samego to bym dostał szalu:o idziemy do restauracji:) Zreszta jeszcze nie wiem czy bedzie rzeczywiscie co komplementowac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet Iwaaa Jak minął dzionek? Na która jutro do pracy? Nie uwierzysz?! Mam jutro wieczorem spotkanie Tak sie boję Koleżanka mnie z nia umówiła ale ja nie mam pojecia jak z nia rozmawiac i czym Nie jestem taki niesmiały ale cholera no wiesz.......... Jutro jest dobry dzień na gadanie z kobietami. Będzie dobrze tylko się wyluzuj i usmiechaj. Słuchaj co mowi kobieta i nie mow za dużo o sobie. Raczej pozwól jej o sobie mówić rzucajac od niechcenia luxne pytania. Tylko nie w stylu co robisz, gdzie pracujesz itp, bo spyta czy jesteś z policji :P jak cos będzie mówiła co ją interesuje, to podejmij temat i rozwijaj, ale tez nie za długo. Musisz wyczuć kiedy skończyć. Winko, albo piwo zawsze rozwiazuje język, ale tylko w małych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet Dobra rada To moja nie powiem która z koleji randka Kazda na pierwszej sie kanczyła Wiem co myslisz taki stary dziad a nie wie jak ma sie zachowac Bede jej prawił komplementy kobiety to lubia Lepiej napisz co mówiłeś na tych nieudanych randkach, to Ci napiszemy co było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×