Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Stary nie wszystko:classic_cool:🖐️ ...pomawiacz.... hmm... to ty, czy to nie ty?:classic_cool: Cos Ci literki w nicku urosły:classic_cool: Mi minął spoko! Nie chce by jeszcze sie kanczył bo jutro do roboty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkość literek nie ma znaczenia. Liczą się literki. To ja :) Tez mozesz się napisac duzymi literkami, wtedy lepiej widać :P Iwaaa doganiasz mnie z ilościa postów. Wpadłem sobie ponabijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomawiacz ja to rozmawiam za zwyczaj o moim hobby, jak mi zlecial dzien:o takie pierdoly co mi na jezyk przychodza:o zawsze browar przed spotkaniem bo mam taki stres:o to jak ja mam komplementowac kobiete:ojezu jaki ja jestem zacofany:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiń
jasne,jasne .. masz krzywą gębę i tylko tu piszesz że jesteś ładna żeby chodź raz się tak poczuć ..tak naprawdę jesteś pasztetem z końskiem ryjem i tyle .. przykro mi mamucie i wielorybic za darmochę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie na początku przy waszych pierwszych spotkaniach nie powinieneś nadmieniać i komplementować jej urody. Ona wie, że jest ładna a Ty nie musisz o tym wspominać(jak jest):classic_cool:🖐️ Dopiero później możesz o tym powiedzieć, jak już lepiej się poznacie. Zamiast tego powiedz jej komplement odnosnie tego co ma na sobie:) ....pomawiacz...... ooooooooo:D nie pamietam kiedy sprawdzałam ilosc postów :D:D:D nie wiedziałam , ze tyle juz mam:classic_cool: Za niedługo Cie dogonie:D no ale jakby tak zliczyc twoj kazdy post tutaj to jestes nie do pobicia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiń jasne,jasne .. masz krzywą gębę i tylko tu piszesz że jesteś ładna żeby chodź raz się tak poczuć ..tak naprawdę jesteś pasztetem z końskiem ryjem i tyle .. przykro mi mamucie i wielorybic za darmochę .. to do mnie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet pomawiacz ja to rozmawiam za zwyczaj o moim hobby, jak mi zlecial dzien Popełniasz podstawowe błędy. Nudzisz i gadasz o sobie. jesli dziewczyna nie zapyta jak Ci minął dzień to nie mów. O hobby ją zapytaj. Chociaż pewnie Ci powie, ze nie ma rzadnego - te dzisiejsze kobiety :O Twoje hobby moze ja nudzic. czaruj kobietę. Kiedy juz porozmawiacie z godzinkę, powiedz, ze lubisz kobiece usta, bo są takie delikatne i zmysłowe, cos tam dalej gadajcie, powiedz, że człowik ma na ciele miejsca wrazliwe na dotyk. Np. jesli kobietę ujmie sie delikatnie przylokciu reka i trzyma, to zbliża i zademonstruj jej, ale tylko jak nie cofnie reki i nie zrobi zdegustowanej miny. Spróbuj nawiązać w czasie randki delikatny kontakt dotykowy, ale tylko ręce, nie próbuj jej objąć. I bądź luzakiem. Traktuj ja jak kolezankę, z która nie jesteś na randce, a dobrze wam sie gada i wygłupia. jak sobie wmówisz, że Ci na tym zależy to będziesz poważny i sztywny, wtedy mozesz zawalić. kobiet lubią dowcipnych i trochę wariatów, ale takze inteligentnych. czasem z popatrz jej w oczy z kpiarskim usmiechem w swoich oczach. Mowa ciała jest wazniejsza niż słowa. Załąż eleganckie buty, koniecznie czyste i wypastowane. kobieta podświadomie zaczyna lustracje faceta od butów. podchodzac do niej serdecznie się usmiechnij na chwilę patrzac jej w oczy. Odwrócisz w ten sposób jej uwage od reszty, najwazniejsze jest pierwsze 30 sekund. Nie próbuj jej racjonalnie tłumaczyć, że jestes w porządku. Kobiety kierują się emocjami i uczuciami, a nie racjonalizmem i logiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co masz komplementowac kobietę? Mozesz w ciągu randki rzucić komplement od niechcenia, al tak jakbyś stwierdzał fakt. I nie przesadzaj z komplementami. To kobieta ma mysleć, ze to ona powinna się starac o Ciebie, a tobie tak nie zależy, bo jutro możesz się umówić z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jutro nie bede mógł skupic sie w robocie:ociagle bede myslal o tym spotkaniu! mam nadzieje, ze wszystko pojdzie jak po masle:D:D:D dziekuje za rady a teraz uciekam 🖐️ dzieki pomawiacz:)Iwaaa🌻 kin a ty spierdalaj pasztecie! chcialabys byc choc troche ładna tak jak izolda!!!!papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiń
Wiem coś o tym bo jestem maszkarą i dzieci rzucają we mnie kupą na patyku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:D:D:D ....pomawiacz... i iwaaa jeszcze raz dzieki naprawde wasze rady sa dobre i nie zawacham sie ich wykorzystac. jutro napisze jak mi poszło:) tzn.zalezy o ktorej wroce:):)papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś o tym bo jestem maszkarą i dzieci rzucają we mnie kupą na patyku Wiec zetnij łeb po co Ci dwie dupy:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary tylko nie bierz ja na jakas impre bo jak zobaczy jak tanczysz to......:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Da to,to jest pomawiacz! co tu wchodze to ogladam tego goscia,Iwa masz jeszcze jakeis takie wiejskie imprezy na kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:classic_cool: Ale mówi, ze rzadko tu wchodzi! To powazna dziewczyna i jak czyta to co tu sie wypisuje to chwyta sie tylko za głowe:D Mnie to smieszy a ja bulwersuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×