Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witam🖐️ Temat :D pogoda : Wysluchalam prognozy, nasdchodzacy tydzien nie przyniesie nam zadnych zmian ALE od nastepnej niedzieli ma zawitac WIOSNA, czyli poczatek marca jest obiecujacy tylko czy w to wierzyc? ? Zobyczymy. Mam juz dosc zimy ! Cos nas malutko w naszej kawiarence ale mam nadzieje, ze Wiosna tuz, tuz i DZIEWCZYNY ---- obudza sie z zimowego letargu ! :D Livio niech winko Twoje lezakuje👄 Globusiku jestem i mysle o Was 👄 Cierpliwie gwiazdy na niebie czekają z rękoma w kieszeniach pragną spadać dla Ciebie i spełniać wszystkie życzenia. Powiem im trochę nieśmiało chociaż pewnie nie muszę bo przecież dobrze Cię znają i wiedzą że piękną masz duszę. Spadajcie gwiazdy niezmiennie dnia każdego liczeniem by życie Twoje codziennie było spełnionym marzeniem. Pozdrawiam wszystkie Kolezanki i zycze spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zupełnie \"maślana\" - pograłam w mahjonga,słuchając całej płyty z piosenkami Grechuty. No cóż, te jego piosenki - to samo zycie - pełne zadumy i refleksji. Pogadałam przez telefono z jedną z sióstr - biega ciągle po lekarzach - zastanawia się nad tym,czy jeszcze warto życ, same smutki - warto,warto, - Ona o tym wie,bo pocóż biegałaby po lekarzach. Właśnie na jutro zapowiadają w tv u nas goooołoledż. No coż goło - niewesoło. Dobrej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nowy tydzień. Witam Was w kawiarence ANULA:) dziękuję za poezję LIVIO:) prawda , warto i trzeba żyć. Czekamy na wiosnę.U mnie temperatura już dodatnia,wczorajszy śnieg roztapia się. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi miło z Wami się przywitać. Tak trochę zastanawiałam się nad wpisem Patrona,to prawda co napisał o słowach. Mam często wrażenie,że jestem wtórną analfabetką. Szczególnie,kiedy polatam po informacjach netu - a szczególnie po komentarzach. Niby język ten sam - ale dla mnie jakby epoka zupełnie nieznana. Moja Córka,opowiadała mi kiedyś,jak kształci się młodych,przyszłych dziennikarzy.Miała jakiś czas kontakt ze studentami,uczącymi się tego zawodu. dostawali np.zadanie - jakieś zdanie - logiczne i zrozumiałe - i musieli przekazać je w sensie tym samym,ale ujęte w zupełnie innych wyrazach. Co oni tworzyli,młody mózg potrafi - więc powstawały teksty zupełnie niezrozumiałe dla przeciętniaka. To tyyyż jest metoda - zawsze można powiedzieć - co słyszy się coraz częściej,że ludzie są ciemni,i nie potrafią zrozumieć najprostszego tekstu. Dobrze,że my tutaj się nie wygłupiamy.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Do stołu zasiadam, za pióro się chwytam i Was serdecznie witam:). Dla mnie dzień dzisiejszy jest bardzo ciężki.Zmiana pogody,opady deszczu chyba mają taki wpływ, a przynajmniej mam taką nadzieję Livio dziennikarstwo to piękny i odpowiedzialny zawód, jeśli jest uprawiany przez odpowiedzialne osoby. Nie ma w nim miejsca na brak obiektywizmu,odpowiedzialności za to co się mówi lub pisze. Jest to oczywiście moje zdanie.Zasłyszanymi wiadomościami można komuś wyrządzić ogromną krzywdę. W obecnych czasach rządzi pieniądz .Dla niego to właśnie, ludzie są gotowi koczować pod czyimś oknem, aby zrobić zdjęcie np: w nocnej koszuli, byle by zapłacili. Odnoszę wrażenie,że za sensacje płaci się dużą kasę. Sensacji na co dzień jest tak dużo ,że zdystansowałam się do oglądania TV, czy słuchania radia. Nie wiem czy jeszcze wpadnę.Dlatego dobrej nocy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na szczęście wpadłam i razem z MM wysłuchaliśmy piękną muzykę. Odrobiłam zaległości w korespondencji i jeszcze na chwilę zawitałam w nasze stałe miejsce. Oczywiście kawiarnia jutro czynna. Na noc LIVIO❤️ ANULA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam. Globusiku❤️ Livio❤️ Warto żyć sięgnąć nieba Kochać ludzi bo tak trzeba Warto cieszyć się z niczego skakać śmiać się z byle czego Nie warto się przejmować Płakać smucić się żałować Trzeba życie wziąć w swe dłonie Z uśmiechem je dalej ponieść Życie nie jest proste Często przykre i żałosne Jednak piękne i kochane Jedno nam przecież dane Uśmiechnij się i żyj Do przodu idź Baw się i śmiej i wielu przyjaciół miej . Pozdrawiam wszystkie Kolezanki z naszej kawiarenki i spokojnej nocy! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 na przywitanie. Poranek potwornie brzydki.Pije kawę i wychodzę po śledzie na jutrzejszy dzień. ANULA uwierz mi, że każdy przeczytany wiersz dodaje mi skrzydeł. Tak jest i dzisiaj, dziękuję. LIVIO puk puk o poranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was FAJKĄ POKOJU!! Nastrój jaki mam - to każdy widzi .. he..he a jakże z ranca mógłby być inny. Nic tylko YYY pod Twojego ŚLEDZIKA GLOBUSIE. Ostatnio,powróciłam do mojego ulubionego poety - czytam ponownie jego wiersze - musiałam do nich \"dorosnąć\" - cóz to jednak z człowieka robi wiek. A teraz Globus ,piszę poniżej wiersz - ten wzrszał mnie od zawsze. Nad Kapuletich i Montekich domem, spłukane deszczem,poruszone gromem łagodne oko błękitu. Patrzy na gruzy nieprzyjaznych grodów na rozwalone bramy do ogrodów i gwiazdę zrzuca ze szczytu. Cyprysy mówią,że to dla Julietty, że dla Romea- ta łza,znad planety spada i groby przecieka. A ludzie mówią i mówią uczenie że to nie łzy są,ale że kamienie i że nikt na nie....nie czeka! Pan Norwid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Jestem znowu z Tobą drogi przyjacielu. Noc szybko minęła, snu było niewiele. Kawka już wypita, komputer też \"chodzi\" niech dobry humorek dzionek Tobie osłodzi. Dnia miłego życzę, serdecznie pozdrawiam i kawałek siebie tu dla Ciebie zostawiam. Pozdrawiam i milego dnia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny - wielkie dzięki. Takim sposobem można zrozumieć świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiaj tak zwane "ostatki" Bardzo chętnie wypiję lampkę wina .Wzniosę toast " za nas" YYY. Nadchodzi czas ograniczający wybryki:) - zniesiemy to bez trudu:):) Mam bojowe zadanie , MM chce być na ostrej diecie - zbliża się wiosna i "nadjedzone" kilogramy zaczynają przeszkadzać.Życzę mu wytrwałości i aby z tego powodu nie był nerwusem:) Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,po drzyyymce. Pogoda jest - jaka jest,ażdy widzi - a na nas działa,tyyż każdy widzi. Mój Mm też klapnął,spi - tylko uparty pies siadł obok mnie i cierpliwie czekał na wypuszczenie.- cieczka nadal gdzieś grasuje. Przenosząc moją bibliotekę z miejsca na miejsce,nieopatrznie zaglądam do wnętrza ksiązek - A TAM ROI SIĘ OD SŁÓW. Ccąc,nie chcąc - zaglądam,odkładam do przypomnienia,a może jeszcze nie czytałam - Uczucia mieszane,już nie przeczytam tych zaległych,a te co odłożyłam - jakoś inaczej dzisiaj brzmią. Wzięłam na tapetę książkę o reinkarnacji - niestety,filozofia tegoż wyznania zupełnie do mnie nie trafia. Tak,nieraz wydaje mi się,że życie w trakcie swego trwania,odpowiedziało mi na wiele pytań i na ten temat też,coś jednak jest na rzeczy. Mam chęć podzielenia się z Wami z moimi przeżyciami - ale czy to nie będzie zbyt osobiste - Dotyczy to mojego małego zmarłego synka. Ludziom,którzy o tym słyszeli ode mnie - stwierdzili,że stworzyłam na jego temat legendę - ale to,były fakty z życia mojej rodziny. łoj..łoj.. wszystko przez te książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!! Witajcie Pozdrawiam serdecznie🖐️ Wcześniej napisałam jak na mnie długi tekst i zżarło mi , chyba kara za to że dawno się nie odzywałam. Globuś przypomniałaś mi o \"ostatkach\", okazja do lampki wina, też wzoszę za NAS toast. Anulka wspaniałe wiersze, podobają mi się👄 Livia🖐️ U mnie dużo się działo i właściwie nadal się dzieje, tylko w perspektywie czsu spokojnie do tego podchodzę. Mam rodzinę za granicą, kiedyś palnęłam tak bez zastanowienia żeby załatwili mi pracę.Wtedy nie zdawałam sobie sprawy że wezmą to poważnie.Tym bardziej że jestem przeciwniczką wyjazdu za granicę w celu zarobkowym, wydaje mi się że wolę jeść suchy chleb,jak to się mówi niż się gdzieś tułać. Tymczasem kilka dni temu dostałam telefon z propozycją wyjazdu i to od zaraz, w ciągu tygodnia. To był normalnie szok, to że się zdecydowałam to nie tylko dla mnie wielkie wydarzenie. Nie spałam nie jadłam, myślałam co ja zrobiłam ?. Jakoś to przetrawiłam, załatwiałam sprawy na łeb na szyje stresowałam się. Jestem w każdym razie gotowa do wyjazdu, czekam na potwierdzenie, może jeszcze nic z tego nie będzie. Pozdrawiam raz jeszcze, dobrej nocy. Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Komputer dla mnie to narkotyk. Trudno było by bez niego żyć. Na wstępie pozdrowienia na cały dzień. ANDZIU❤️ to wielkie wyzwanie dla Ciebie.Z serca życzę Ci aby to co zaplanowałaś doszło do skutku.Potrzebujesz dużo siły na adaptację w nowym miejscu. Jeśli będziesz mogła napisz jak się urządziłaś.Życzę Ci zdrowia, zdrowia i zdrowia. ANULA ❤️ LIVIO decyzję podejmiesz sama.Jeśli będziesz się dzielić przeżyciami z wielką uwagą będę je śledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie mam ochoty do roboty.Muszę się zdyscyplinować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..Globus -c hyba telepatia o tej samej godzinie przyciaga nas do kompa.Myśli.. myśli.. jak słowa - forma komunikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - muszę stwierdzić,że zaczynając czytać Twój wpis,spodziewałam się,że skończy się tak,jak ja to znam - z moich doświadczeń. Spotkała mnie miła niespodzianka - Twoja Rodzina załatwiła Ci pracę. Zyczę Ci powodzenia. Ja też za granicą kraju,mam sporo rodziny,brata 3 siostrzenice,siostrzeńca -kiedyś poprosiłam o leki niedostępne u nas - nikto nie pomógł. U brata byłam z moją Córcią - szukałam dla niej pomocy,niezapomniany to dla mnie pobyt. Andziu - Twoja Rodzina napawa optymizmem. Moja jest duża , młodzi szukali wsparcia u tych młodych za granicą -bez rezultatu. Ot Zycie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam zadanie - oj , nie lubię - obciąć włosy i podciąć brodę mojemu MM - mobilizuję się do tego od paru dni - Potem dam znać,czy zadanie wykonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Zima u mnie na całego,ale słoneczko świeci i tym się pocieszam. Kawkę z Wami piję i myślę o tym co napisała Livia. Livio nie tylko Ty masz takie doświadczenia, na ogół nie liczy się na rodzinę. Może tak być jak się spodziewałaś. Moj mąż mowi że jestem strasznie naiwna, nie wierzy że coś z tego będzie. Gobusiku masz rację, to duze wyzwanie, zwłaszcza dla mnie.Dlatego jestem z siebie dumna za sam fakt, że zdecydowałam się na taki krok. Dzieci też mnie pochwaliły. Anulka dzięki za piękne życzenia👄własnie tego najbardziej nam potrzeba. Pa. muszę zwolnić kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ukłony i pozdrowienia dla obecnych i nie obecnych Pań. ANULA ta przesłana róża mówi do nas , jest tak wyrazista i piękna. LIVIO ale będziesz miała eleganta w domu:).Mój Pan już nie wiele ma do strzyżenia, chyba dlatego biega do fryzjera:). ANDZIU nie bądź pesymistką.Sprawy zaszły za daleko, żeby były nierealne.Jeśli tego chcesz , dopniesz swego.Trzymam kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję - zadanie wykonane. Dzisiaj moja najmlodsza siostra ma urodziny,nie pisałabym o tym,ale to taka szczególna data - 25.II - urodziła się Ona - kończy dzisiaj 60-tkę. Jutro za to - 26.II - moja SP Mama ma 100-ą rocznicę urodzin. Przy takich datach,nachodzą człowieka refleksje,wspomnienia, nad życiem Rodziców, i moim. Wczoraj w pewnym filmie uslyszałam - \"czas pędzi wraz z przestrzenią - my stoimy w miejscu,wszystko jest względne\" Czas..czas.. dotyka nas jednak - znowu filozofuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piosenkę wysłuchałam rano.Dziękuję. U mnie dzisiaj mówiąc krótko - szaro, buro i ponuro. Na przekór temu przesyłam uśmiechy na cały dzień:):):) Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaro,buro i deszczowo, - piesek wrócił z wybiegu zupełnie mokry,wytarłam bestię,teraz odpoczywa nieopodal. Witam się z Wami - nie mam veny,tak jak widzę to u Globusa - miłego dnia i nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,hop !!! 🖐️🖐️🖐️ Żyjecie ?, bo ja jako tako. Pogoda u mnie też ponura, nie dodaje mi to energi.Muzyki lubię słuchac głosno, ale nie wypada bo post, sąsiedzi obmowią. Trzeba dbać o opinię. Zaczęłam robić porządki w szafie, idzie mi to jak \"smarkatemu z nosa\". Livio - ile ja się ogłowiłam co to znaczy - SP Mama....nareszcie zaczaiłam. Myślałam że dożyła takiego wieku, to by było niesamowite. Moja mama odeszła dwa lata temu w wieku 88-lat, prawie do końca była na chodzie. A co naciekawsze nawlekała mi igłę bez okularów. Buziaczki przesyłam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×