Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

No dobra - jeszcze muszę śledzie z olejem i cebulką zrobić,moczą się i moczą a ja pod gruszą z Wami. Dobrej Nocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIVIO 🌻 dziekuje, moglabym caly dzien sluchac Twojego M jak pieknie spiewa :D Jak aniola glos... rozmarzylam sie, piekna piosenka AnnoKrystyno jestesmy z Toba ❤️ 🌻 Powoli spacer nasz się kończy, nad miastem cicho noc się toczy. Zza siódmej góry wyszedł księżyc, by słońce mogło zmrużyć oczy. Zniknęły z ulic samochody, latarnie jasnym światłem świecą. Ptaki umilkły: może śpią już, może się zamyśliły nieco? Wiaterek także przysnął sobie, cicho po dachach kot się skrada i tylko zegar swoim tik - tak do snu nam bajki opowiada. DOBRANOC!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem obecna - lista podpisana. Dzisiaj wyjątkowo smakuje mi kawa, bo w Waszym towarzystwie. Ale mam radochę, już po remoncie , dołączam do Was.Jeszcze dokładniej muszę przejrzeć wpisy, ale już wiem,że są zabawne. Pozdrawiam , miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - po wczorajszym \"Sabacie\" - trochę mi się zaspało. Jestem już po pogadance z moim MM,piesek już wybiegany śpi sobie,śledzie gotowe do jedzenia. wyobrażcie sobie,że dzisiaj już znowu jest sobota - przecież dopiero co b yła wczoraj. Walpuria - jak tam samopoczucie - trzymaj się miotły,jak i my wszystkie.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny! Przy sobocie..... po robocie :D Obiad zjedzony..... dzien zaliczony :D Zapraszam na kawke i lody z goraca czekolada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje?? - gdzie jesteście? - Myślicie,że to tak miło zaglądać do KLUBU- A ON PUSTY. Zobaczycie - odwdzięczę się WAM. Dziewczyy - posiedziałam na blogu - NIEPOPRAWN- tak wygląda nasza rzeczywistość. Wyszłam aby odetchnąć od prawdy,pewnie zaraz polecę do ogrodu we mgle - zagubię się w nim. Zycia,nasze dzieci powinniśmy uczyć inaczej - nie dobro i prawda,ale jak mówi Haus - wszyscy kłamią - fałsz to jest nasza codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wieczorkiem. No ja dzisiaj zaszalałam, poczułam wiosnę i wyrwałam z domu na cały dzień. Odwiedziłam Sabę, dzisiaj nie żebrała przy stole.Była tak zmęczona po spacerze,że brakowało jej sił i spała. Jutro na śniadanko kawa z mlekiem , herbata z cytryną i powidła śliwkowe.Zapraszam. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Powitanie dla Was 🌼❤️ Piję kawę z pięknego dzbanka Anuli.Wyjątkowo smaczna. Oj , oj, coś z rana ogarnął mnie smuteczek. Wiem nie byłam na zlocie czarownic w ogrodzie Livi. To trzeba powtórzyć. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie Kumochy i Pan Patronie -widzę,że wpadł Pan do nas,nooo przesłaną muzyką to pewnie chce Pan Globusika rozbudzić a kwiatami ukoić nerwy. Dziewczyny nie chorujce - wpadajcie częściej do klubiku,bo co będzie dalej? Klubik jest potrzebny - chyba każda to przyzna. liczę na dużą frekwencję - dzisiaj niedziela,zmobilizujcie się.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️podpisuje liste w niedziele w naszej kawiarence :D Panie Patronie dzieki za piekna muzyczke!🖐️ GLOBUSIKU glowa do gory i :D sie! Koniecznie trzeba powtorzyc zlot u LIVI w ogrodzie a wszystkie smuteczki pojda w sina dal! AnnoKrystyno👄 Loniu👄 Jolka👄 Walpuria👄 Andzia👄 \"Nie szukaj szczęścia i nie czekaj na nie, ono przychodzi nieoczekiwanie A wiesz co najbardziej wabi, przynęca? Serce, co dla drugiego chętnie się poświęca.\" .............BO.............. SZYBKO MIJAJĄ SZCZĘŚCIA DNI, POTEM SIĘ TYLKO O NICH ŚNI I MYŚLĄ DO NICH WRACA. ZABŁYSNĄ WÓWCZAS W OCZACH ŁZY I SERCE BĘDZIE ŁKAŁO TAK BARDZO DO TYCH DNI POWRÓCIĆ BY SIĘ CHCIAŁO . Zycze milej i slonecznej niedzieli.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane dziewczyny przybywam do Was. Wysłuchałam wszystkich piosenek, przeczytałam wszystkie listy, pospałam i smutki przepędziłam. Ponieważ zaczęłam od smutku - zwracam się do WALPURII ❤️ - powiadam Ci znam takie stany ducha. Odważyłam się napisać do klubu z pytaniem , czy mogę panie odwiedzać? Pisałam dużo i o wszystkim , bardzo mi to pomogło. WALPURIA nie wiem czy posłuchasz moich rad, ale wpadaj tutaj częściej.Ty jesteś młodą kobietą i nie możesz się już poddać.Ja tak zrobiłam i wiem , to był błąd. ANIUKRYSIU❤️ pozdrawiam i wiem, że dasz radę. LONIU❤️ oj jesteś nam tu potrzebna!!!!!!!! JOLA❤️Ty też!!!!!!!!!!!! ANDZIA❤️do licha jak jestem ja , to to TY zmykasz! LIVIO wiesz co? Zrobiłaś kawał dobrej roboty. Zlot czarownic , na wiosnę to dopiero będzie się działo w tym Twoim ogrodzie.Oj chętnie będziemy tam bywać! Miałaś nosa LIVIO - jestem przekonana,że wiersze nam przesyłane są autorstwa naszej Anuli.I zaraz do niej o tym napiszę. ANULA - już jestem pewna , te wszystkie mądre i piękne wiersze wychodzą z pod pióra Twojej ręki. Masz talent.Pewnie piszesz od dawna.Taka artystyczna dusza jest nam bardzo potrzebna. Za te wszystkie piękne,radosne i smutne słowa bardzo dziękuję. Jesteś skromną osobą. LIVIO❤️ ANULA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem już po zabawie, jakiej?:) z moim kotkiem. Mimo tego, iż wie ,że grozi mu urwanie ogonka dalej mnie terroryzuje. Biegałam z myszką w ręku i rzucałam w górę , żeby mógł złapać. Ja padłam szybciej niż on.Ale może w nocy będzie spał. Kotek to członek naszej rodziny.Nie raz zadaję sobie pytanie, co to zwierzątko czuje, jak mnie widzi i co o mnie myśli. Domyślam się, że mnie lubi , od czasu do czasu uśmiechnie się do mnie. Teraz ja uśmiecham:) się do wszystkich.Do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorkiem! Livio:D mysle, ze musisimy zaprosic do naszej kawiarenki Pana \"B\" niech zrobi porzadek, nasze Dziewczyny potrzebuja dyscypliny:D Globusiku :D jak ladnie sie usmiechasz i tak trzymaj! Zycze spokojnej nocki!🖐️Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem obecna. Zaczynam dzień od kawy.Jedna chyba nie wystarczy.Dzień zanosi się nie ciekawy - okropny szum w głowie. Aby sobie nie dołożyć - będę bez radia i telewizji - to co się stało jest trudne do ogarnięcia zmysłami. Pamiętam o Was , kawa czeka. Dobrego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO czy Twój czrodziej może sprawić, aby mój sen nie sprawdził się , żebym go jak najszybciej zapomniała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj moja głowa nie pracuje- zjadam litery. Mam nadzieję,że powoli koleżanki się budzą - kawa czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam ! Globusiku👄 dziekuje za kawke . Mysle, ze to pogoda nastraja nas tak pesymistycznie, tez mnie glowa boli. U mnie szaro , buro i ponuro. Nowy tydzien, nowe obowiazki, musze wybrac sie na zakupy choc tak mi sie nie chce a lodowce zostalo tylko swiatlo :D wiec wyruszam. Zycze Wam sloneczka i 👄 dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kumochy - Globus- Czarodziej powiedział - że On Sni w kamieniu od paru ładnych tysięcy lat - I NIC MU SIĘ NIE SPRAWDZA. WIĘC DLACZEGO MIAŁOBY SPRAWDZAĆ SIĘ TOBIE? Sama piszesz,że dzień zaczyna się ciekawie - włącz sobie piosenkę od Patrona - którą wolisz - i złe myśl a kysz... a kysz Chyba domyślam się co Cię tak zdłowało - ja się nie dałam,Zyjemy w piekle - ludzie..ludziom.. - nikt więcej, no czasami \"GORA\" się włączy,ale na tyle krzywd - wydaje się,że za mało. A MOŻE WIE CO ROBI?? JAK JESTEŚMY TU ZA KARĘ - TO JEST JAK JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️: Trochę mnie nie było, ale to nie z mojej winy. Podmieniano mi sprzęt, mam nadzieję że na lepszy. Były pewne komplikacje, odcięta byłam od świata. Anulka Twoje życzenia się u mnie spełniły, bo świeci pięknie słoneczko, mimo że napadało w nocy śniegu. Globusiku dzięki za kawkę, nie smuć się, to tylko sen. Wiem jak to jest, niby w sny nie wierzymy a jednak.......... Na razie muszę zwolnić kompa, trzymajcie się - dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO piękne nagranie,a krople rosy to moja słabość.Nie wiem dlaczego rosa przyciąga mój wzrok, mogę patrzeć całymi godzinami. ANDZIA nowy sprzęt i nowy zapał do pisania.Fajnie tego nam potrzeba. ANULA oj te zakupy. Kiedyś powiedziałam do koleżanki,że w lodówce mam tylko światełko, a ona mnie zlicytowała, że u niej nawet światło zgasło.Uśmiałam się i do dzisiaj to powtarzam - idę po zakupy, bo zgaśnie mi światło:) Jutro nie minie mnie wyjście.Dzisiaj odkurzam wszystkie nagrania i słucham muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Więc tak: dzięki czarodziejowi sen zapomniałam, muzyki posłuchałam, klubik odwiedzam, no jeszcze coś, w poniedziałek przecież pranie zrobiłam, teraz muszę przygotować pamięć na jutro:) wypisać co mam kupić, czy Wam też od czasu do czasu potrzebna taka pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No i jest pewne,że pamięć jest mi potrzebna,zapomniałam napisać,że jeszcze wpadnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem dzisiaj na dyżurze ;) Co jakiś czas zaglądam do kawiarenki - dziewczyny nie pozwólcie abym splajtowała :) Ponieważ kolacja powinna być lekko strawna przygotowałam placki: 3 jajka serek waniliowy szklanka mąki łyżeczka proszku do pieczenia, wymieszać i smażyć na tłuszczu. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik - jezzzdem. Nie krzycz,nie krzycz. Zauwazyłam,że jakoś się mijamy. Ty rano pierwsza, potem chyba najcęściej Anula i ja. Potem u mnie komp zajęty do 19 - przez MM - no i mogę p drzemce na nowo Was powitać. Poradżcie jak obudzić MM z zimowego letargu. Wczoraj już zapewniał,że od dzisiaj bierze się do roboty - no i nic. Zależy mi na niektórych jego pracach,aby zrobił - no i nic. Pomysłów jak na niego wpłynąć - aby nie było NERWÓW - JUŻ MI BRAK. Normalka. Ja też siebie mobilizuję - a on nic.. nic..nic....... łoj,wyżaliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×