Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witam serdecznie Panie. Od godziny zmagam się z wejściem w internet. Moje okno na świat chyba się zatrzasnęło , ale już udało się. Dorzucam węgla do KOZY, przygotowuję kawę i czekam na Was. LIVIO ponieważ niedzielny poranek ponury pomyśl o naleweczce:) TILZA zabrakło "ajera" czy coś masz w zapasie:) DALIDA przybywaj z dobrą energią:) DORCIA fajnie spędziłaś wieczór , czuję w Tobie radość:) LONIU jestem pewna, że dźwigasz ciężar na ramionach. Jeżeli możesz wyrzuć go za ogrodzenie Twojego domu:( Na początek dnia tyle. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z rana. Wczoraj wieczorem byłam bardzo zajęta. Wiadomo czym. A tu jakaś Pomarańczowa podszywa się pode mnie. Hej Pomarańcz - przyznaj się,że Ty to KOZIOŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne witanko :D Pada deszcz - wieje wiatr - kolejny dzień siedzenia w chacie :O Dobrze, że już ciepełko jest :) Wiecie, chyba mam huśtawkę emocjonalną. Wczoraj wieczorem , padłam i zasnełam snem sprawiedliwego :D NARESZCIE się porządnie wyspałam. A to ważne, bo mimo wszystko inaczej się patrzy na sprawy jak szare komórki się zrelaksują :D Na dziś planow " 0 " . Zapewne będzie TV i komp na zmianę :) Dziewczyny już jest ze mną lepiej , a córka wyjdzie jutro. Ma się oszczędzać i to mocno !!! Teraz już spokojna jestem. Mimo okropnej pogody - miłego dnia Wam wszystkim życzę. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - u nas deszczowo i pochmurnie. Loniu plany mam takie jak i ty.Jestem totalnie nie wyspana a to za sprawa Soni- ma kaszel jakis wirus ,dostaje antybiotyk,ale dzis cała noc kszłała, mam nadzieje ze to dzis jkis przełom.Choc lekarz mówiła ,że to moze jeszcze potrwAC JAKIE DWA TYGODNIE.Szkoda mi jej bo sie meczy noi my niewyspani.No ale nikt nie mowił, ze bedzie łatwo i cały czas z górki.JUZ DRUGA KAWKA- moze jakies towrzystwo.Ktos ma duzo wolnego.? Duchu w zasadzie nie wiem co miałes na myśli . Fajnie ze corcia wraca do zdrowia. U mojej najmłodszej corki cała trojka chora - grypa ta zwykła. Współczuje , i martwie sie bo to jednak troche ciezko. Jesli chodzi o to sympozjum to - zachecali do wyjscia z domu, zgłaszania jakis projektow na rozwijnie tworczosci i o pomysły na spedzanie wolnego czsu.Pogadanka pani z Parti Kobiet - liderka.Psycholog - o przemocy w rodzinie i ogolnie o pomocy dla kobiet. Dobre jedzonko, mały konkurs i plany na wyjazd w plener - robienie zdjec. Noi i byłoby fajnie gdyby nie mały minus - nie mm tu zadnych kolezanek, noi dystans jaki wyczuwam do mojej osoby.Sama siedze w drugim rzedzie i choc koło mnie duzo miejsca nikt nie usiadł tylko przesunieto krzesło do tyłu.Choc znamy sie a jednak nikt nie wyraza ochoty na jakąkolwiek znajomosc ze mna.Chocby zamienic slowo - bylo mi przykro i w pewnym momencie po prostu chcialam wyjsc. Czułam sie tam bardzo wyobcowana.Trudno zawiazuje znajomosci i chyba jest to wyczuwlne, poza tym znaja mego meza,nie maja o nim dobrego zdania- znaja go z nienajlepszej strony.Wiec moze i do mnie łatka przyszyta- nie wiem.Moze po prostu przestac sie starac. Nie smiem nikogo zprosc , bo w zasadzie boje sie odmowy - wiec nie proponuje. No dobra dosc narzeknia,nie zamierzam z tego powodu zamykac sie w domu - chyba bym sama siebie skrzywdziła. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/892abc66a1aee8c3.html A moze tacy sa fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaliczam trzecią kawę. U mnie dzień jest nawet pogodny chwilami błyskało słońce, a ja śnięta i na zwolnionych obrotach. Potrzebna mi regeneracja sił. LONIU sen to zdrowie.Rzeczywiście czuje się fatalnie kiedy mi go brakuje. Odpoczęłaś i wyciszyłaś się .Córka szczęśliwie wróci do domu i też będzie wszystko dobrze. Trzymaj się. DALIDA biedna Sonia. Przyszła do Twojego domu w samą porę, bo ma się nią kto zająć. I jest szansa na wyzdrowienie. Dla Was to obciążenie, ale początki zawsze są trudne. W schronisku pewnie było by różnie. Rozbawiła mnie opisana sytuacja i spotkanie z kobietami . Olej je i zastanów się czy warto ponownie tam iść. Wydawało by się ,że kobiety powinny rozumieć siebie najlepiej! LIVIO ja Kozą się zajęłam , przygotowana do ogrzewania całego klubu i drogi do niego prowadzącej. Więc pokaż się nam dzisiaj - aha , a co z nalewką? TILZA DORA Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny! Zajrzałam do Klubiku,żeby pogadać z Wami a może pomilczeć troszkę. Kózko,faktycznie jakiś koziołek podszywa się pod Ciebie.Ale nic to może mu się nudzi i szuka towarzystwa. Loniu,cieszę się że w końcu spałaś dzisiaj fajnie no i że córa czuje się dobrze.Musi uważać na siebie i będzie wszystko okej. Dalido,może trzeba czasu żeby się zkimś zakolegować.Może jesteś troszkę przewrażliwiona.Moja rada to nie przejmuj się tym,rób swoje i będzie dobrze. Globusiku,fajnie by było jak by można zrobić nam remont kapitalny tak jak w maszynie ale to niestety się nie da i stąd u nas te gorsze dni.Ale to mija i znowu świeci słoneczko. Livio pozdrowionka pewnie odpoczywasz i nie masz ochoty żeby wpaść do nas.Czekamy na Ciebie. Tilzo pozdrowienia. Duch cafe miłego wieczoru. DOBRANOC. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nad ranem sen jest milutki więc nie będę Was budzić. Cichutko na palcach krzątam się - czas przygotować wszystko na Wasze powitanie. I tak właśnie jest,cieplutko , milutko i przytulnie. Nowy tydzień przed nami , nowe sprawy i obowiązki.Ale damy radę. Póki co pijemy kawę z nadzieją,że pobudzi nas do życia. Dla chętnych mleko i śmietanka. Nie wróżyłam sobie wczoraj z wosku, a WY????? Wszystkim ANDRZEJOM serdeczne życzenia z okazji Imienin🌻 Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiecie co mnie dzisiaj czeka ? - wizyta u dentysty:( to mała przyjemność , ale konieczna. Więc będę wyczekiwać na wyznaczoną godzinę - głowa do góry dam radę. Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :) GLOBUS - dzięki za przygotowane klubiku na nowy tydzień. I za kawkę również. Ja ze śmietanką od lat pijam :) Wosku nie lałam - bawilam się na "białej" ;) sali :D Dalida - taki los "przesiedleńców" :) Mam podobną sytuację - nowe środowisko od pięciu lat. Początkowo próbowałam zakumplować się z mieszkańcami, ale to wszystko poszłooooooo w chmury. Czuję , że nie ma znaczenia co zrobię i tak trzymają dystans. Na dzień dzisiejszy mam to w doopie. Nie to nie. I tyle. Nie będę przekonywać, że nie mam garba - skoro go nie mam :D Jakieś tam bliższe kontakty mam tylko z jedną sąsiadką, a i to na zasadzie - jak ona ma doła albo ją chłop wnerwi na maxsa, to dzwoni i zaprasza aby się wygadać. Teraz już się przyzwyczaiłam, ale kiedyś przyznaję bywało ciężko. Ech, takie życie..... Dora - bardzo lubię grać w karty. Dawne czasy.... Pamiętam, zawsze kupa śmiechu i tematów nie brakowało :) I czas szybciutko leciał.... Livio - czy Ty się zagubiłaś w drodze do klubiku :) Nie wierzę , że wolisz bezludna od Nas :D Lece do pieca ... Miłego dnia i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mi. Loniu nie poleciałam na wyspę. Tylko,że..że... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/004c5564f3f90378.html niedziela minęła mi pod takim "kotem". a komputer oblężony był dp nocy przez kocura MM. Nowy tydzień o Andrzejkach nawet nie pamiętałam. Syzyf mnie dręczy - święta za pasem , okna proszą się o mycie, ech.... wcale mi to się nie podoba. Chyba wpływają na mnie "fluidy" od mojego MM, NA NIC NIE ROBIENIE .Fajnie,że klubik aktywny,a to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny!!! Niby cały dzień coś w domu robiłam, jeżeli zapytacie mnie co zrobiłam ?? odpowiem - nic. Wizyta u dentystki odłożona do jutra. LIVIO ale ty jesteś wygodnicka , nie dość ,że odpoczywasz to jeszcze w hamaku no to ja rozumię :) Wspominasz o oknach, udaję , że nic takiego w domu nie mam:):) kiedy na nie spojrzę tracę humor. W wolnych chwilach czytam , a wieczorem dziergam szydełkiem. Jednak żarty się muszą skończyć i coś konkretnego w domu trzeba zrobić. Ale o tym - pomyślę jutro. LONIU ja też nie wróżyłam z wosku. Co moje to już zostało wywróżone:):) Andrzejki były spokojniutkie w domu. Muszę Ci napisać,że moja "B" liczy na to,że zacznie życie od nowa. Bardzo bym chciała by tak było. DALIDA bardzo jestem ciekawa jak Sunia, czy widzisz już choć lekką poprawę jej zdrowia. Pewnie jesteś dzisiaj na podwójnych obrotach, czy choć rano zdążyłaś wypić kawę. Mam nadzieję,że wieczorem wpadniesz do nas:) DORA 👄 Czy już czujesz atmosferę zbliżających się Świąt? TILZA Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kolezanki. Fakt nie milamkiedy zasiasc od rana ,do babci i musialam jechc z sonia do lekarza na nastepny zastrzyk.Dostala a oprocz tego ma teraz antybiotyk w tabletkach.Na kontroli dopiero w sobote. Ta noc była spokojna, Soniczka nie kaszlała,wiec sie wyspałam. Ale zato MM znowu mnie wkurzył. Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze to paskudna pomyłka - mam tylko jedno w głowie, dac sobie spokój. No dzis to mnie by sie przydała bezludna wyspa.Cisza i spoko. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f5bb9954f85f209.html Ech co za zycie rz na wozie raz pod wozwem. Dobrze ze ma sunie. Ale chyba nie do konca rozwiąze to mojego problemu. Teraz musze wyjsc z Sonia ,bo juz na mnie mruczy.Pa narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć DALIDA! Każdy człowiek popełnia błędy. Twoja głowa aż się prosi byś trzymała ja w górze. Więc głowa do góry. Na oceny może jeszcze za wcześnie? Ważne ,że Sonia czuje się lepiej. Odpoczywaj hej. Do jutra Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ cześć! Ranek jak każdy trochę ciężko się wstaje:( dlatego szybko trzeba zapomnieć o niemocy fizycznej. Mobilizacja u mnie jest konieczna. Spacer na balkonie już za mną - moje zwierze mówi - nie ma lekko i wrzeszczy by o sobie przypomnieć. Drugie "zwierze na dwóch nogach" takie spokojne i wyciszone. Nie mamy czasu na pogaduszki , ponieważ każde idzie w swoja stronę już z samego rana. Wszystko przygotowane na Wasze powitanie w klubie więc śmiało przybywajcie. Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ze mną nie tak :( Ogarnął mnie jakiś marazm i trzyma w objęciach. Po chałupie snuję się jak cień - pewnikiem to za sprawą podobieństwa kolejnych dni do siebie. Nic się nie dzieje !!! Puchy :O Dalida - z uwagą czytam Twoje wpisy odnośnie SONI. Wszystkie objawy jakie opisałaś do tej pory , a które wystąpiły u niej wskazują , że jest chora na nosówkę. To bardzo groźna choroba piesków. Przeżyłam koszmar tej choroby , kiedy wziełam Bakxia ze schroniska. Baba zapewniała mnie, że jest zdrowy, szczepiony i że nie wolno mi go oddać z powrotem. Strasznie durna to była baba !!!!! Nie po to brałam aby oddawać. Ale nie o tym .... Pamiętam jak się wszystko zaczęło... Biegunka, nie chciał jeść ani pić, kolejne wizyty u weta nic nie dały. Ogłupiano mnie jedynie, że będzie dobrze. Krew do badania woziłam - wszystko co tylko można robiłam i NIESTETY . _ odszedł. Lekarz go uśpił. Dalida - poczytaj w internecie na temat tej choroby. Chodzi o to, że prawie wszystkie pieski w schronisku są chore. Kiedy dostaje się tam NOWY, natychmiast ją łapie. Wirusa nie da się opanować. Ja z całego serca życzę aby Twoja Sonia wyzdrowiała - ale im więcej wiemy tym lepiej, nie dawaj się naciągać na kasę. Bo czasami tylko o to chodzi. Dzisiaj ..... 1 grudzień....... cieszę się :) Coraz bliżej święta i będziecie mały wesoło. Miłego dnia.... i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzch pochłania ukłucia i pocałunki dnia niczym ogień zdartą kartkę kalendarza to już było nie dogonisz najwymyślniejszym urządzeniem techniki nie zawrócisz minionych chwil i nie żałuj jesteś przecież bogatsza o jeden bagaż w podróży do doskonałości łza to czy uśmiech podnieś i trzymaj przy sobie do odprawy paszportowej na tamtą stronę światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wieczorkiem Was witam. Podobnie jak u Was dni szare i ciemne. Dostałam dzisiaj w kość. Wizyta u stomatologa dostarczyła mi wrażeń. Oczywiście wizyta prywatna - plomba 80 zł. Po drodze zakupy i - marsz do domu:) No i tak minął 1 dzień grudnia. Do jutra Babki hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała radość i optymizm szwęda się chyba gdzieś , gdzie mnie nie ma. Jest mi smutno, źle i do bani ! O !!! Trudno - ktoś musi po marudzić :) Prawie cały dzień przesiedziałam w chałupce. Miałam nadzieję, że pójdziemy z Bablem na spacer - ni hu-hu :O Wiatr i mżawka skutecznie wybiły mi ten pomysł z głowy. Zaczyna mnie trafiać - to znak że muszę się gdzieś ruszyć, bo zbzikuję już do reszty :) Tym optymistycznym akcentem mówię WAM - dobranoc :) Do jutra. A może znacie sposoby na poprawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ Ponury ranek, powoduje przygnębienie. Jeszcze raz przeczytałam wiersz Patronki Miernot. Jest piękny. Na dzisiaj wybrałam te słowa - Nie zwrócisz minionych chwil i nie żałuj - muszę je zapamiętać, chcę żyć tylko dniem dzisiejszym. Czy przekonam się , że tak jest najlepiej ? Czekam na Was na kawie - trzymajmy się za ręce❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pada deszcz , a ja muszę wyjść do sklepu. Potrzebuję drugiej kawy. Ogromnie jestem ciężka fizycznie i psychicznie. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam idzien dobry. Unas zaczyna przebijac sie słoneczko ale jest dosc zimno. Livio usmialismy sie po pachy na tym kursie z tej "fotki". Fajne. Co do Soni to chyba nie nosowka,bo ma apetyt,ma juz uregulowany stolec,jest wesoła i nie ma goraczki.Jezscze troche meczy ja ten kaszel le juz coraz rzadziej,mam nadzieje ze wkrotce minie. Potrzeba duzo słonca,bardzo duzo zeby poprawic na humorki. A moze jakis dowcip- uwaga Wchodzi blondynka do sklepu i pyta się: - Co to jest, takie duże i czerwone? - Jabłka, proszę pani - odpowiada uprzejmie sprzedawca. - To poproszę kilogram i każde oddzielnie zapakować. Sprzedawca pakuje jabłka. - A co to jest, takie kudłate i brązowe? - pyta blondynka. - To jest kiwi. - Aha, to poproszę kilo i każde oddzielnie zapakować. Sprzedawca jest trochę sfrustrowany, ale pakuje... - Proszę pana, a co to takie małe i czarne? - Mak, ale cholera nie jest do sprzedania A moze taki Czym się różni mucha od męża? Mucha jest upierdliwa tylko latem Wnuczek do dziadka: - Dziadziu! Ponaśladuj dla mnie sowę. - Nie potrafię, dziecko. - A kiedy ostatnio pocałowałeś babcię? - Hu... hu... hu... - No widzisz, a jednak potrafisz No narazie tyle,musze jechac do centrum niestety. Zapasy sie koncza. To narazie do wieczorka. Na internecie dzisiaj bedzie wywiad z naszym synem bokserem i moim MM strona-www.dziennikTVP szczecin . Okolo 18 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam Was w środę. Wybrałam się jednak wczoraj po zakupy. Wiadomo - autobusem,no i jak to baba - robiąc je nie wzięłam pod uwagę,że pod sklepem nie stoi samochód. Wróciłam padnięta. A dzisaj cuuś bolą mnie ramiona. Ot los baby na wsi, bez prawajazdy. piję z Wami kawusię - miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️🌻 milego dzionka dzis wiecej chmur niz slonka i chlodniej niz wczoraj posiedze w domku poczytam popisze wyslijcie totolotka dzis spora wygrana na was czeka moze szczescie do was sie usmiechnie:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż chwila przyjdzie gdy wyjść? lepiej znaczy Niżeli zostać po obojętnemu, Wstaniesz- i pójdziesz,kamienny z rozpaczy I nie zatrzymasz się,precz idąc - czemu? A księżyc będzie - jak od wieków niemy Gwiazda się żadna z miejsca nie poruszy, Patrząc na ciebie oczyma szklistemi JAKBY NIE BYŁO W NIEBIE ŻYWEJ DUSZY. Norwid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PATRONKA MIERNOT dziękuję , kocham poezję. Kiedy czytam w sercu trzepocą motyle🌻 Mimo deszczu pospacerowałam po bazarze. Nacieszyłam oczy , czuje się atmosferę świąteczną, jest bardzo kolorowo. LIVIO podobnie jak Ty pewnie odczuję jutro jak barki się zbuntują. Ale znajdę na nie sposób - pewnie połknę pigułę:) DALIDA pozdrawiam Sonię:) być może,że najgorsze już macie za sobą. Sońka będzie zdrowa , a Ty radosna. LONIU często zaszywam się w "milczenie". Dzisiaj w domu panuje przerażająca cisza. Próbuję zagłuszyć ją muzyką. Ponieważ ciemno kot śpi całymi dniami . Gospodarz domu tj.MM zabrał się za porządkowanie piwnicy. Walczy tam prawie od rana. Chciałam pójść śladami kota - spać - zasnąć nie mogłam. Dzień się kończy i dobrze. Macham do Ciebie i wołam słyszysz mnie ......... Pozdrawiam. TILZA :) pozdrawiam Cię. DUCHU CAFE DORCIA ANULKA Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×