Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
❤️👄 Dla wszystkich. Kawiarenka czynna czynna całą dobę - zapraszamy. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzęsą mi się łapy - ledwo daje rade tę listę podpisać. ciężka noc - a przde mną wyzwanie - wyjazd do dohtorufff. Leki się pokończyły,pieniądż tyyyż he..he.. Globus - Dziewczyny - Trzymajmy się.Jak nie to płota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny trzymajmy się.❤️ Chyba każda z nas dzisiaj zajęta.Na krótko wpadłam - dzielę kompa z MM. Już dzisiaj zapraszam na jutrzejsze śniadanko. Od godz. 7 nie będę miała światła - remont instalacji elektrycznej w bloku. To będzie bardzo ciekawy dzień.Jeśli nie będzie deszczu będę się włóczyć na spacerze. Nie zależnie od sytuacji pamiętajcie, że kawa i herbata będzie czekać. Dzisiaj ściskam , życzę dobrej nocy i miłego jutrzejszego dnia. Mam nadzieję,że wieczorem już światło błyśnie.Będę mogła napisać do Was. Hejka.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Cześć Globusiku, cos pusto ostatnio u nas. Jesteś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMUTNO WSZĘDZIE - PUSTO WSZĘDZIE - CO TO BĘDZIE....... Ania - w dołku - wyłaż. Jola - bawi wnusię - wracaj Anula - na posterunku - witaj,zostałeśmy same?????? Globus - ogarnięta ciemnoćiami - niech stanie się światło, Walpuria - czas do nas zajrzeć, Andziula - w Tobie nadzieja Wizyta moja w mieście i u dohtora - wyszły ok. Zmiany pogody - takie gwałtowne - to nie na moje nerwy. Zapas prochów i rolek zrobiona - niech jeszcze ustabilizuje się ciśnienie. Nara - wpadajcie - nie do doła a na topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny! Stesknilam sie za Wami ale widze, ze jakos nas malo, kobietki do dziela, kawiarenka czeka :D Livio!👄 Najwazniejsze, ze u dohtorow ok :D a z reszta sobie poradzisz, jestes dzielna kobietka. Globusik czy juz nas widzisz? :D czy jeszcze ciemnosci Cie otaczaja :D Jolka 👄 Babcie tez mile widziane w kawiarence :D Andzia👄 wpadla jak po ogien i wybyla :D AnnoKrystyno👄 pomachaj nam! Lonia👄 🌻🌻🌻 Ciemno wszędzie, głucho wszędzie Ale nie jest tak źle wcale Dzięki nam tu dobrze będzie Trzeba wierzyć w to wytrwale. Opisujmy życia sceny I nie dajmy się obłudzie Przecież wszyscy tutaj wiemy Jakie troski mają ludzie. Każdy nosi ciężar własny Lecz czasami lżej we dwoje. Piszmy, co się dzieje złego I nie dajmy się zwariować Co nam w końcu przyjdzie z tego Że w cień się będziemy chować. Lecz na uśmiech czasu wiele Choć coś boli coś nas nęka Warto drodzy przyjaciele Gdy uściśnie dłoń Twa ręka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nula - podejrzewam,ze to Ty jesteś autorką tych wierszy. Lepiej Ty nam si.ę przyznaj. Masz duszę romantyczną i wrażliwą,zawsze na czasie i na temat piszesz te fajne wiersze. Dzisiaj wiosna na dworze,zrobiłam pranie - słoneczko świeciło - znak,że MM mnie kocha. jak mówi stare porzekadło. BZY coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane dziewczyny. Witam już wieczorkiem.Tęsknię za Wami.Cały dzień bez światła. Ale nasi fachowcy jeśli nie zepsują to nie naprawią.Dzisiaj narobiłam się przy myciu lodówki - szczęśliwa,że już włączona - i co - nowe ogłoszenie - jutro od godziny 7 do 15 brak prądu. Chyba pójdę spać bo wybuchnę jak wulkan. Kawa będzie czekać , herbata też, zapraszam. Do jutra - do wieczora 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witajcie Kumoszki Witaj Hahuś, a Ty kto ? - Babcia czy Dziadzio ? U mnie wszystko OK, ale muszę się przyznać że \"NIECHCIEJ\" mnie dopadł. Dzisiaj nic mi się nie chce, taka jest prawda.Cały czas o Was myślę ,więc musiałam się zmusić żeby tu przyjść. Livia....współczuję..... ja do tej pory jeszcze nie wydawałam na leki, dlatego jakoś mi się udaje związać koniec z końcem. W przeciwnym razie -\"klapa\", nie dałabym rady finansowo. Globusiku......jest taki program w tv \"Usterka\", napewno oglądałaś, takich fachowców teraz na pęczki. A może wymiana instalacji to większa filozofia ? Anula.....masz rację - Kawiarenka czeka.... WOŁA NAS Z DALEKA... Walpuria....Ty żyjesz ? - pozdrawiam🖐️ Lonia, Jolka, AnnaKrystyna - CZEKAMY,czekamy i doczekać się nie możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam powiedzieć - DOBRANOC - miłych snów. A tak naprawdę, to mam nadzieję że w końcu otworzy się nowa stronka.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnoKrystyno👄 Jolka👄 Lonia👄 Walpuria👄 Livio👄 przyznaje sie bez bicia :D to nie sa moje wiersze, poprostu wyszukuje w internecie i dobieram do naszych tematow.Czasem cos mi sie udaje.:D Globusiku👄 nie denerwuj sie , szkoda Twojego zdrowia . Andzia👄 myslisz, ze to dziadek nas odwiedzil :D a moze raczej babcia, ktora chce do nas dolaczyc, zapraszamy i witamy w naszej kawiarence 🌻 A coz to za nijaki \"NIECHCIEJ Cie dopadl? :D jutro juz go nie bedzie i napewno z checia do nas zawitasz :D Kochana co do finansow to pewnie u kazdej z nas tak bywa ale powiem Wam, ze : Nie ten szczęślwy Kto w pałacu mieszka, Nie ten szczęśliwy, Kto bogaty jest, Lecz ten szczęśliwy, kto kocha ludzi I przez ludzi kochany jest ! I tym milym akcentem.......... mowie Wam moje KOCHANE DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W oczekiwaniu na ciemności piję kawę , cichutko pukam do Was i zapraszam do kawiarenki. ANULA , Livia chyba "zwietrzyła" co w trawie piszczy. Autorką wierszy jesteś TY- prawda? Dziewczyny musimy z ANULĄ pogadać na ten temat. Miło jest pisać do Was, wyraźnie to czuję kiedy jest jakiś szlaban i nie mogę tego czynić. Więc pozdrawiam ❤️ życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Babulinki. Listę Dziadka Borowczyka podpisuję. A może to do nas chce dołączyć jakaś stęskniona za babciami - WNUSIA? Mogę ją adoptować - bo swoich nie mam. Kolejny tydzień - miga,nie wiadomo kiedy.W moim dzikim ogrodzie śnieg zniknął,sikorki tyyyż gdzieś odleciały. Zroiłam im tacę jedzenia p dokarmiają się sroki. Wyczytałam ostatnio w necie,że one odlatują na koniec stycznia dalej na południe.Jakaś jedna niewielka przylatuje - i się dokarmia,czyżby była słabsza od innych i została? Walpuria - pewnie masz Niechcieja - muszę Ci donieść,że jesienią nacięłam gałęzi z brzozy - wiszą do wysuszenia na śliwie - teraz już nadają się do zrobieia mioteł-drapak. Proszę składać zamówienia - której zrobić miotłę?-POLATAMY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Globusiku👄dziekuje za kawke, mysle, ze \"fachowcy\" uwina sie szybciutko. Livio👄 miotly powiadasz..... skladam zamowienie, zaczynaj juz je robic, moze w koncu zrobimy nasz wspolny \"zlot\" w kawiarence :D WIOSNA przed nami...... wszystko wraca do zycia :D Czasem przeżywa się chwile które zapomnieć trudno Czasem spotyka się ludzi, bez których tęskno i nudno ...każdy kolejny dzień jest wielką niewiadomą.... Niech ten wierszyk Wam przypomni, że jest ktoś kto o Was nie zapomni. Dziewczyny wstawac KAWKA Globusika pachnie! :D ........ )) ....... (( ..... /\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\\.././ .... ( .... /.........V../ ...... ) . C(............./ ...... ( .... \\........../ ....c(\'\'\'\'\'\'\"\"\'\'\') ..... \\_____/ ...... \\___/ \"\"\"\"\"\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\"\"\"\"\"\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\"\"\"\"\" Milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć} U mnie nastąpiło tąpnięcie albo wstrząsy seismiczne ,sama nie wiem ponoć 50-tki tak mają . Pisze ,kreśle nie mam weny. W głowie mota jakiś galimatias .Wkurza mnie brak równowagi a nawet przewagi złych chwil życiowych nad dobrymi .Bezradność i niemoc w załatwieniu różnych spraw doprowadza mnie do skrajnej bezsilności .Po narzekałam wyżaliłam i czas przewietrzyć kore mózgową ,zaczyna świecić słonko a zbliżająca wiosenka daje nadzieje -chyba- daje . Pozdrawiam kochane Pewexsiary. Wiersze ,piosenki-dzięki- super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dziekuje serdecznie za wszystkie e-maile, serdeczne i cieple slowa. Prosze wybaczcie mi, ze malo pisze. Trudno mi czasem zebrac mysli, ale z kazdym dniem czuje sie lepiej. Mysle o Was. Pogoda u nas paskudna, zimno, pelno lodu wszedzie. Malo wychodze sama bo boje sie poslizgnac. O samochodzie - mowy nie ma, moze troche pozniej. Jednym slowem stalam sie zalezna od meza i dzieci - wedlug lekarza to szybko przejdzie. Zaczynam lepiej ruszac prawa reka, robie duzo gimnastyki. Caluje Was wszystkie serdecznie, wszystkie bez wyjatku. Anna Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×