Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Kilka razy wysłuchałam nagrania K.Krawczyka. Powolutku w takt walca snuję się po mieszkaniu. Jestem wyciszona - to dobry dla mnie stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upływa szybko la..la...la... Pamietam jak mój Tato to śpiewał z kielichem w ręku...... Dla mnie wtenczas czas tak szybko jeszcze nie biegł. Na te Wasze smutki - muszę donieść,że moje winko z winogron jest już dobre... cmok...cmok...już nie robi.%%%%%%%%%%%%% swoje ma,jak nie wierzycie zapytajcie mojego osobistego MM. Więc z rańca Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y - polewam. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - nawet nie zauważyłaś jak dosiadłam się do TWOJEGO OKRĄGŁEGO STOLICZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO nie tylko ,że zauważyłam, ale i poczułam - co za smak! winogronowe wino - pychota. Częstujesz wszystkich? Wiesz dlaczego pytam? ponieważ znam kuzyna, który też postawił kilka dużych pojemników winogron - na winko. Ponieważ wino dojrzewa na działce, ciągle jeździ sprawdzać, czy go nie okradli. Są tam takie metalowe drzwi, że trzeba było by podłożyć jakiś ładunek wybuchowy. No cóż ma facet zajęcie. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się.....hop, hop witajcie:D Widzę że przy okrągłym stole u Globusika duzo miejsca. Kawka juz pewnie wystygła, ale kto póżno wstaje tak ma. Ja jeszcze w szlafroku, nie mogę odespać po gościach. W nocy wyjechali, ale nie z Polski, odwiedzają resztę rodzinki. U mnie pogoda brzydka - ciapa, w nocy dowaliło śniegu. Niestety na to nie ma się wpływu, więc nie narzekam. Na lepsze samopoczucie lampka winka własnej roboty - to jest to ! - dzięki Livia. Pozdrawiam Was, buziaki przesyłam dla Loni, Anuli, Globusikowi, Jolce, Livi, Walpuri i AnnieKrystynie. Dla Anuli dodatkowo👄za piękne wiersze i fajną stronkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to tak jak moj chłop, jeżdzi często na działke do znajomego który wyjechał za granicę. Niby sprawdzać czy nie okradli, a może i tam \"coś\"dojrzewa? - hi,hi, muszę się tym zainteresować. Jolka gdzie się podziewasz,jak czujesz się w roli Babci. Pozostale Dziewczyny też zapracowane, miłego wieczoru!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANDZIA ale fajnie znalazła się zguba.Odsypiaj i odpoczywaj. Jesteś potrzebna tu i teraz. Andziu przeczytaj wcześniejsze wpisy.Zagłosuj na nazwę naszej kawiarenki. Ja nic nie sugeruję:):)ale będziesz pewnie za "Pewexem". Poszukujemy jeszcze jednej - halo halo - JOLA! U mnie w domu "wariactwo".MM od południa czeka na mecz w piłkę ręczną.Już wiem co będzie, a no będą leciały chole.......y. Nic to, zamknę drzwi i wola boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham sobie wlaśnie piosenek indian andyjskich,grają na - jak się totot nazywa - chyba \"fletnia pana\". Mój osobisty lekarz,jako terapię - podpowiedział mi,że jak zrobię cuuś,przezwycięzającego moją nerwicę - mam sobie robić nagrody. Byłam kiedyś w mieście - sama - i w nagrodę dla sibie kupilam plytę od grającego na ryku Indińca. Ha.. nie pomyślałam o PEWEXIE. Tylko,że ten mój ulubiony jest dosyć daleko. Lenistwo - to moje ostatnie zajęcie. Ciekawe czy robiłyście już \"leniwe gołąbki\"??????? Ostatnio u mnie tak wyszło - część była NORMALNA a część leniwa. Byłam też na spcerku,przy okazji szukałam ciekawych kamieni - znalazlam jeden z odbitymi roślinami. Zdradzę Wam,gdzie je szukam. Wkoło ludziska się budują,zwożą piasek z głębokiej żwirowni,a ja buszuję po ich piaskach. Już nikt się nie dziwi,dziwadłu. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Od rana mialam sluzbe u mojego wnusia. :D :D :D no i ominelo mnie dzisiaj dobre winko ? Loj nieee----jest, widze stoi na okraglym stoliczku Y Y Y Y , wypije lampeczke za Wasze zdrowie. :D a moze wpadnie jeszcze Jola , Walpuria AnnaKrystyna? Bierzmy życie na wesoło: bierzmy życie na wesoło pijmy wino, skaczmy w kolo tak niewiele przecież trzeba aby przenieść się do nieba czas ucieka jak szalony starość łapie nas w swe szpony gniecie kości, ściska stawy niszczy chęć nam do zabawy śmiech - kuracja dobrze znana śmiejmy się wiec już od rana wieczorami zaś dla draki rozrabiajmy jak sztubaki plećmy głupstwa, grajmy w karty róbmy sobie różne żarty śmiejmy się wiec z siwej głowy albo z łysej do polowy gdy zbierzemy się do kupy śmiejmy się tez z grubej d**y bierzmy życie na wesoło pijmy wino tańczmy w kolo tak niewiele nam już trzeba żeby przenieść się do nieba!! Tak wiec moje kochane poki jeszcze karnawal trwa to: http://www.youtube.com/watch?v=67-TTFmmics 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś brakło mi -czasu- biegałam biegusiem jak popyrtana i widzę żem stratna ,ominęły mnie same rarytasy;okrągły stoliczek ,smaczna kawa,walc Krawczykiem i indiańskie piosenki i ulubione winko cmok !Y Dziwadło-buszujące -Livio jesteś the best -znasz ? ...ściskając w ręku kamyk zielony patrząc jak wszystko zostaje w tyle ... cmok!Y Andzia cmok!Y Anuloczarnulo jestem pod wrażeniem myślałyśmy i pisałyśmy prawie jednocześnie cmok!Y Kochane Damy z Pewexu znikam na dwa dni . nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walpurio miło Cię widzieć, dzięki za cmokasa, szkoda że nie będzie Cię aż dwa dni. Pewnie masz coś ważnego - powodzenia Ci życzę. Globusiku co do nazwy naszej kawiarenki to jestem za \"Kawiarenka u Globusika\'.Anula ma rację,to dobry pomysł żeby nazwa pochodziła od Ciebie, należy Ci się wiadomo z jakiego powodu. \"Pewex\' trochę żle mi się kojarzy, chociaż też czasem korzystam. Ja nazywam \"Grzebalnik\" Anula umiliłaś mi dziś wieczór, bardzo lubię Eleni, chętnie jej slucham. Taki nastrój, a trzeba iść spać. Też jutro od rana mam służbę Dobrej nocy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Panie \"B\" - podpisuję PIERWSZA SIĘ. Globus - mój piesek był niecierpliwy - wygonił mnie z łóżka,Ty pewnie jeszcze medytujesz przy okrągłym stoliczku??? Anula,Andzia - winka jeszcze jest,a jest. W tym roku w moim dzikim ogrodzie tylko winogron obrodził, no i orzechy. Mój piesek wieczorem dostał silnego ataku padaczki,trudno było nam go zatrzymać.Już wiem,że wyczuł gdzieś cieczkę,bo tak z rana go nosi. Ot życie.......Tylko się napić........pod wierszyk Anuli.,przy okrągłym stoliczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌼 Wita "Pewex pod Globusem" - kawa koniecznie bo cuś mi szumi w głowie, głupia ta głowa:) Karnawałowa sobota przed nami - idziemy w tany. LIVIO bardzo mi żal Twojego pieseczka. Jeden wniosek - wszystko i wszyscy co na tej ziemi musi cierpieć. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej.. OKRĄGŁY STOLICZEK,OKRAGŁY GLOBUSIK - Wszystko wraz Matką Ziemią się kręci..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lubię taki dzień jak dzisiaj.Kot śpi, chłop wybrał się do "balwierza" chce pewnie jeżyka na głowie. Pada śnieg, duże płatki. Tylko ja na złe samopoczucie szukam usprawiedliwienia w pogodzie:) i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór - kto baluje,ten baluje. Anula - ja w domu,przed kompem.Szukam towarzystewa. Globus - nie smutaj się,zapraszam Cię do moich kamieni - bardzo wyciszają i przeganiają ponure myśli. Zabierz z sobą szkło powiększające - oglądając kolejno stare,codowne odbicia roślin,stopy zwierząt,może rozpalimy ogień w kamiennej zapalarce,powróżymy sobie kamieniem - który nazywam czarodziej - nosił go chyba jakiś szaman - poczujesz się odprężona i wyciszona. Tych ludzi i ich problemów dawno nie ma - nasze smutki też miną.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo - to jest nas trzy. Wnuczki odtransportowałam, mozemy balować, ja mam piwko - zapraszam. Przy takiej muzyce jaką nam Anula podsyłasz, czego nam więcej potrzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia niech nie ucieka, bo jeszcze liczyłam na jej winko winogronowe. Tylko nie wiem czy damy rade tyle wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×