Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witam🖐️ Mamy weekend a ja w domku , przewaznie wyjezdzamy. Tym razem pogoda zatrzymala mnie w domu ale MM pojechal i jest\"laba\" :D Ja nie uprawiam juz sportow wodnych musze sie troche oszczedzac choc powiem Wam, ze takie surfowanie jest fajne. Ale latka leca i trzeba pozostac przy \"desce do prasowania\" a nie surfowania. :D Loniu czekasz na jeszcze jedna cyferke do lotka podam Ci za Globusika "13 "moze bedze szczesliwa. Livio koniecznie zagraj takie sny wroza wygrana. Zycze Ci tego z calego Globusiku mnie czeka taki bal u mojego Wnusia w nastepna sobote. Masz racje nie mozna bez naszego klubiku zyc. Andziu 👄 Dora w sobote pracujesz? Milego dnia Ci zycze. Choć na dworze jest pochmurno, Słońce skryte za chmurami, Dnia miłego ja Wam życzę wraz z pozdrowieniami.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam, za zamkniętymi oczami Jest naszej wyobraźni kraina W niej zapisujemy chwile, Które świat dla nas zatrzymał. Zwykłe okruszki życia, Wrażenia, przeżycia, tęsknoty, Które nas kiedyś wzruszyły, By nie zapomnieć o tym... Czasami w tej krainie Przepiękne wizje tworzymy Tam przebywamy z tymi, O których tylko marzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyliśmy z Bąblem spacer w moje dzikie pola. Narwałam chabrów i kłosów pszenicy, a do tego dołożyłam kwiaty czarnego bzu. Nawet fajny bukiet mi wyszedł. Teraz popijam druga kawkę, bo nadal słaba jestem. Może macie ochotę, to zostawię. (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto w klubiku a ja zrobiłam wspaniałe deserki:na dnie czarki pokrojone truskawki,na nich lody śmietankowo-bakaliowe,na nich znowu truskawki,to wszystko polane adwokatem i na wierzchu dorodna truskawka.Wpadajcie bo się roztopią. Totolotka wysłałam tylko bez 13.Za pózno dla mnie podana liczba.Ja do pracy wyszłam przed 10.Trzymajcie kciuki. Na stole w kielichu postawiłam sobie bratki żółte i pomarańczowe/moje z balkonu/ale pięknie pachną. Nie żałuj czasu na przyjazń, to droga do szczęścia. Nie żałuj czasu na marzenia, to pojazd unoszący Cię do gwiazd. Nie żałuj czasu na to, aby kochać i być kochanym, to przywilej bogów. Nie żałuj czasu na rozglądanie się dookoła, dzień jest zbyt krótki na to, aby myśleć tylko o sobie. Nie żałuj czasu na śmiech, to muzyka duszy. Samych przjemności w sobotnie popołudnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo !......dobrze Loniu że kawy zostawiłaś. Drzemka mnie bierze, muszę się bronić bo jeszcze roboty w kuchni nie skończyłam. Dorciu na takie smakołyki kto by nie miał ochoty. Dzisiaj w Banku ustąpiłam miejsca siedzącego kobiecie,nie była starsza ode mnie, ale szkoda mi się jej zrobiło bo wyglądała na bardzo zmęczoną. Też bolały mnie nogi - ale..... Nie podziękowała, wręcz przeciwnie, zrobiła minę jakby się jej to należało. Za chwilę zwolniło się miejsce obok niej, więc położyła tam swoją siatkę i jakieś papiery. Jeśli ktoś chciał skorzystać z tego miejsca, BEZCZELNIE wzruszała ramionami.....że chyba ktoś sobie zajął. Gdy przyszła jej kolejka, wstała - wzięła siatkę i papiery z krzesła i jak gdyby nigdy nic dumnie podeszła do okienka. I co poradzić na takie zachowanie ?, czy stosować się do powiedzenia starego jak świat ?- \"nie lituj się nad dziadem bo jak dziad ożyje to cię torbą zabije\" No cóż, \"nie lituj się nad dziadem bo jak dziad ożyje to cię torbą zabije\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu,nieraz zastanawiam się dlaczego my tacy jesteśmy.Przecież jakby kobitka uśmiechneła śię,podziękowała a potem nie zajmowała miejsca swoimi szpargałami to przyjemniej by było.Może to nasze życie jest usłane w większości kłopotami i dlatego nie umiemy być serdeczni.Musimy się bardziej starać nawet uśmiechając się do obcych ludzi na ulicy.Tylko czy by to było dobrze odebrane?Może faktycznie stosować się do powiedzenia o tym dziadu.Nie chyba nie,bo jeszcze bardziej ponuro i smutno by nam się żyło.Ja jednak jestem za tym,żeby nie zwracać uwagi na takie zachowania. Miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę chwil temu przeszła u mnie burza. Ja \"piórkuję\" ale waliło i czarno dookoła ! Nie wiem czy to koniec na dzisiaj , bo w oddali wisi następna potężna chmura :( DORA - ja się piszę na deserek w ilości szt, dwa. Dla równowagi :D Takie pychoty uwielbiam. Tym bardziej jak ktoś zrobi :D Wiersz - super. Andziu - i takie egzemplarze się trafiają. Nie mówię o nich ludzie, bo to tylko \" postać ludzka\" . Z reguły obrażona na cały świat. Zapewne pozostał Ci niesmak po jej zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORA - zgadzam się z Twoim zdaniem. Za malo życzliwości międzyludzkiej jest obecnie. Może to dziwne, ale zauważyłam - że jeśli ktoś jest dobry i miły - to inni odbierają go jak wariata i głupieloka. Wręcz dziwią się , że taki naiwny. Sama staram się być zawsze uprzejma i grzeczna. Lecz nie zawsze to popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu częstuj się.Smacznego. U nas też przeszła burza,deszcz pada i zrobiło się ciemno.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A so myślicie,że ja gorsza? - U MNIE TEŻ BYŁA BURZA. A teraz jest słoneczko i spokojno. Poczytałam Was ,dziewczyny - co do tej \"cwaniary\" - to typ nie taki rzadki.Może my nie zwracamy na to tak bardzo uwagi,ale widzi to moja Córka. Z uwagi na jej serce,nie pcha się w tłok,stara się unikać sytuacji - gdzie duszno i może być tłumnie,najczęściej jednak przy wejściach do autobusów lub tramwajów,stara się być z daleka od pań - niestety- w naszym wieku i z okrągłymi bioderkami. Kiedys mi też takim się oberwało.Zwróćcie może same uwagę. Twarz kamienna,żadnych emocji,ruch biodrem w jedną stronę - potem w drugą i przejście wolne. To jakiś znak czasu - mlodzi nie ustępują i mówią,że to wyni naszego zachowania - niektóre z nas walczą. To babsko w banku ma opracowaną minę i metodę.Ja podeszłabym do tego wolnego miejsca i zrzuciłabuym jej torbę i papiery na podłogę,a potem grzecznie przeprosiła za moją niezdarność i rozsiadłabym się koło niej.Tak mi się wydaje he..he.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - jestem łasuch - apetytu narobiłaś - lecę na deser. Loniu - ja takie polne bukiety bardzo lubię. Corocznie zrywam na polach ciekawe okazy - potem wieszam "do góru nogami" na korytarzu - jak wyschną robię bukiety,stojące całą zimę - do następnej zrywanki. Najpiękniesze bukiety są ze zboża - żyto jest najbardziej dekoracyjme. W tamtym roku miałam na gwiazdkę ususzony "snop" na święta. No nie taki wielki - ale strojnie przy choince wyglądał. Już pola mało obsiane,coraz mniej naszego polskiego ziarna. Jeszcze za młode na suszenie - zrywam jak są pełne ziarna -w sierpniu lub lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale strony leeeeeeeecą. Andzia - ja nie miałabym problemu - robota czy drzemka? Taka robota na siłę to nie ja. Zgadnij co bym wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj weszłam w swoją ulubioną stronę na necie "Fundacja nautilus" Ale tam można naczytac się ciekawostek a częściej bzdurek. No , niektóre tematy dają do myślenia - na cczytalam się wczoraj o reinkarnacji. sama mam podobne życiowe doświadczenia a ludzie przysyłają tam wiele ze swoich doświadczen. Tematy rożne ....... jak tam zajrzycie - to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka 100
livia21 Ja też tam często zaglądam a kiedyś poddałam się regresji hipnotycznej - niezwykłe przeżycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie, w mordę jeża jutro nadal ma padać :p Livio - jak mi się podoba Twoje zacięcie. Oczyma już widzę jak tę babę załatwiasz na perłowo :D :D I bardzo mi się to podoba. Niestety, przyznaję się żem tchórz i wymiękam w takich sytuacjach. Jakoś dziwnie brak mi języka w gębie w takich momentach. Wiem, że powinnam inaczej, no ale nie umiem. Pomalutku skłaniam się w stronę - no wiecie. Lubię sobie tak poleżeć , choć fakt w TV same jakieś ....... Czasami się zastanawiam kto bardziej się bawi - my telewidzowie czy ci biorący udział ? no ja mam mieszane uczucia. Napiszcie co planujecie jutro na obiad, bo nie mam pomysła :) 🌻 D 🌻 O 🌻 B 🌻 R 🌻 A 🌻 N 🌻 C 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia-jutro Ci poopowiadam,myślę,że \"nadajemy\" na podobnych falach.Dzisiaj już dla mnie trochę późno,bo śpioch jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny my tu gadu, gadu......A co się dzieje z naszym Globusiem. To niemożliwe żeby nie zajrzała w ciągu dnia. Coś lub ktoś musiał Jej to uniemożliwić, takie jest wytłumaczenie . Livio .....na tańce ?- czemu nie. Trochę pogoda marna, ale towarzystwo jest odpowiednie- ja chętna jak najbardziej. Anulka miałaś dziś luzik, leniuchowanie też może być miłe. Szkoda tylko że mało do nas zajrzałaś - pewnie nie mogłaś. Dobranoc - pa, pa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nie ma miliona.Z tych wszystkich liczb było tylko 9./5+4/. Nic to dziewczyny ,jak nie mamy szczęścia do pieniędzy to napewno będziemy mieć szczęście w miłości.Poznamy takie ciacho,że same będziemy zdziwione.Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noca, tance mnie ominely a szkoda. Andziu luzik mam ale rzucilam sie w wir pracy. Wiem, wiem powiecie, ze powinnam odpoczywac ale jak nikogo w domu nie ma to robota idzie jak z platka.Znacie to zapewnie z autopsji. Obiadek na jutro przygotowany zrobilam golabki , dzieci przyjda z wnusiami i bedzie wesolo. Globusiku czyzbys nie miala dostepu do kompika? 👄 Jest w wielu sercach kącik malutki, Dla Tych cierpiących, Dla Tych cichutkich, Którzy naprzeciw wszystkiemu złemu, Pomocną dłoń dają bliźniemu. Mnie nie zawodzi pamięć o Was, I kącik w sercu dla Was mam, Zawsze pamiętajcie, że na tym świecie, Żaden człowiek nie musi być sam. Spokojnych snow i dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie!! Ja dzisiaj robię za gospodynię klubiku.Kawa w dzbanku już się parzy.Jak wstaniecie to proszę się częstować.Szybko piję i szykuję się na spacerek z Dorą.Ona na razie też jeszcze śpi.Cudowna pogoda się szykuje,wiatr ustał,słońce świeci.Oby tak dalej.Miłego poranka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Towarzyszki (towarzyszy chyba tu niet) w niedzielny poranek. Słusznie zauważyłyście brak naszej WIELKIEJ GOSPODYNI. Ostatnio na komputer narzekała - być może zawiódł ją ????? Wczoraj odezwała się do nas SZPILKA - w imieniu nas wszystkich witam i zapraszam. Kawa w niedzielny ranek,smakuje tak samo jak co dnia - dzień zaczyna się od Waszego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JESTEM JESTEM Kochaniutkie witam Was z całego serca ❤️ Nie wiem co wczoraj działo się w atmosferze.Rano było jako tako, a po południu wykręciło mnie w "paragraf" .Życie mi pokazało gdzie moje miejsce w szeregu - w łóżku . Nie żadne "bale" to wszystko minęło. Nie poddam się na zwolnionych obrotach ale już jestem w klubie. Kawa czeka na Was i do tego ciasteczka owsiane. Odrobię dzisiaj zaległości. MM się śmieje i udaje MENA - napisz ,że to ja postawiłem szlaban przed komputerem:):) - więc piszę;):) Do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×