Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabbinia

Pociażowe kilogramy...

Polecane posty

asia-k-do pracy?Z jednej strony fajnie bo to taki powrot do normalnosci ale z drugiej pewnie wolalabys byc z dzieciaczkami?eh...takie jest zycie..Szkoda tylko ze bedziesz zadziej do nas zagladac:( Ja sie pochwale bo wczoraj rzeczywiscie ostatni posilek zjadlam o 19 ,dzis tez i jednak rzeczywiscie da sie przezyc..Nie powiem zebym nie byla glodna ale coz..nie ma wyjscia.. Ogolnie,dzis zagladalam na topik kilka razy ale jakos nie dane mi bylo sie udzielic bo moja malutka mi nie pozwalala..krzyki,placze od samego rana...dopiero teraz usnela biedaczka zmeczona juz tym wszystkim..Nie wiem czemu ale od kilku dni jakas nerwowa jest..no i wogole nie spi w dzien oprocz tego jak jest te pol godziny do godziny na spacerza.. Co do dietki to super...ja tez miewam rozne dni..Powiem wam ze wczorakj apetytu nie mialam wogole a dzis na odwrot..zjadlabym konia z kopytami i to ni dlatego zebym byla glodna tylko poprostu mam chetke... Chyba ide sie polozyc kolo niuni bo nie wiem czy pozniej dane mi sie bedzie wyspac jak teraz nie wykorzystam tego ze spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez dzisiaj na raty..:) kasiulak-a moze wiesz czy nie mozna uzywac jakis preparatow antycelulitowych?Ja na taki mialabym ochote ale boje sie ze zaszkodze dzidzi.. A wogole to mi tez kruszynka wypelnia caly dzien i naprawde az mi wstyd ze wogole nie dbam o siebie..To zanaczy nie dbam w takim sensie ze powinnam sie wybrac do fryzjera,do dentysty,kupic sobie cos fajnego dlapoprawienia humorku a ja nie mam poprostu na to czasu no i mozliwosci tez bo nie mam z kim zostawic dzidzi:(Kurcze nawet paznokcie mam w takim stanie ze szok...Mam nadzieje ze jak juz troche sie przyzwyczaje do nowej roli i lepiej zorganizuje to bede mogla zrobic tez cos dla siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabbinia marudna mowisz??? slyszalas o skokach rozwojowych??? jak nie to poczytaj sobie: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=1521556 ja ide tylko na miesiac do pracy... od nowego roku znow bede w domu... a tak powaznie to ciesze sie na ta prace bo juz kota dostaje w domu... musze troche do ludzi wyjsc... tym bardziej ze nawet w ciazy nigdzie nie chodzilam bo mialam zagrozona i musialam lezec wiec juz w zasadzie ponad rok w domu siedze... a po miesiacu troche odetchne od domu i wroce spowrotem pelna nowych sil i checi do siedzenia w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia-k kurcze bardzo ciekawe to o tych skokach rozwojowych..Pierwsze slysze ,ale poczytalam i az sie strasuje tym co mnie czeka..hihi Zartuje,tak na powaznie to nie wiem czy to tyczy sie mojej niuni bo tak pierwszy kryzys jest piatego tygodnia a ona dopiero pojutrze skonczy 4 tygodnie:) Jesli chodzi o prace to wcale ci sie nie dziwie..Ja tez oddalabym wiele aby wyjsc do ludzi moze nie na 12 godzin ale jakies pol etatu by sie przydalo wlasnie po to aby zebrac sily i miec taka odskocznie od kupek,krzykow itd:)Mysle ze kazda mama ma ochote na cos takiego..To normalne,rutyna potrafi zmeczyc i odebrac fantazje wiec super robisz ze idziesz nawet jesli to tylko na miesiac...Zawsze jakas odmiana no i pobedziesz troche wsrod ludzi a potem wrocisz steskniona i jeszcze bardziej cierpliwa do swoich pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabbinia no tak skok rozwojowy nastepuje w 5 tygodniu zycia ale dziecko niespokojne moze byc juz nawet na 2 tygodnie wczesniej poza tym ten wiek jest podany w przyblizeniu bo u jednych dzieci jest to kilka dni wczesniej a u innych kilka dni pozniej... z wlasnego doswiadczenia ci powiem ze u mojej corki faktycznie w tych okresach zycia byla niespokojna gorzej spala i ciagle jeczala... co do pracy to boje sie tylko ze moja laktacja na tym ucierpi ale bede sie posilkowala karmi i herbatka na laktacje to moze nie bedzie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze rzeczywiscie...kurcze chyba sobie wydrukuje ta stronke i bede poprostu obserwowac mala:) KARMI???BRZMI SUPER:d TO TAKIE PIWKO WSPOMAGA laktacje?MOZE SIE DZIWICIE ZE JESTEM TAK MALO ZORIENTOWANA W TEMACIE ALE TO MOJA PIERWSZA DZIDZIA I NIGDY WCZESNIEJ SIE POPROSTU NIE INTERESOWALAM TAKIMI TEMATAMI..JA MAM TAKA OCHOTE NA PIWKO ZE NAWET BEZALKOHOLOWE BY MNIE UCIESZYLO....:) a WOGOLE TO DZIS PRAWIE 2 GODZINY SPACEROWALAM Z NIUNIA I CZUJE SIE SUPER..W TAKA POGODE JAK DZISIAJ DOSLOWIE WRACA ENERGIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez dzis bylysmy na dworze prawie 2 godziny bo byla piekna pogoda... gabbini mozna piwo ale tylko karmelowe czyli karmi... wspomaga laktacje... tylko trzeba pamietac zeby je rozgazowac zeby dzidzia nie miala wzdec pozniej... czyli trzeba je otworzyc i zostawic na jakies 2 godziny a pozniej mozna wypic... karmi ma 0,5% alkoholu wiec malutko a alkohol w malych ilosciach przenika do mleka matki wiec jak ci przeniknie jakis procent z tych 0,5% to i tak taka ilosc ktora nie ma na nic wplywu... to tak jakbys jakis cukierek z likierem zjadla... jest bezpieczne mozna pic... ale wyzej procentowych alkoholi nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i taka cala butelka karmi ma niecale 200kcal wiec nawet na diecie nie jest bardzo zakazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocek32
hej dziewczyny czy moge sie do was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocek32
mm nadzieje ze wasz topik nieupadnie, i bedziemy mogły sie razem wspierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole bardzo rzadko pije jakikolwiek alkohol ale teraz przyznam ze po tylu miesiacach calkowitej abstynencji,napilabym sie wlasnie malinowego piwa,dobrze schlodzonego i fajnie gazowanego....No nic,pomarzyc sobie moge:P Ale fajnie ze mozna Karmi,jutro sobie kupie bo naprawde sie stesknilam nawet jesli ma byc odgazowane :) Ale wiesz...staram sie nie liczyc wogole kalorii bo inaczej bym zbzikowala...Probuje jesc racjonalnie i zdrowo chocaz wpadki sie zdarzaja ale i tak nie spoczne dopoki nie wroce do wago sprzed ciazy przynajmniej:) owocek32-No jasne,witaj:D Im nas wiecej tym fajniej...ja tak jak pisalam ,nie spoczne dopoki nie zrzuce masy hihi wiec mam nadzieje ze topik tez wytrwa:)A ty z jakiej wagi startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocek32
Gabbinka ja startuje z wagi 88 kg ale moze napisze od początku co i jak;) waga przed ciazą96kg:( na poczatku ciazy do 4 m-ca schydlam do 87 kg waga przy wyjsciu ze szpitala 96 kg, Od kwietnia zaczelam walke z kg ale waga stanela na 88kg i niedrgnie, stracilam calą mitywacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocek32
chcialabym tak do świąt 80...:( ale niedam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdflkbdlkfgggg
█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█ Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry ▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█ Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry ▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█ Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro A CO WY TAM W TEJ DZIURZE MOZECIE ZAOSZCZENDZIC!?JA W ISLANDII ODKLADAM 15 TYS 28.11.2008 20:37 ZL Z FIELTOWANIA LOSOSI!SUPER MI SIE TU ZYJE!!A W WAKACJE ... ~FILECIARZ ISL Śmieję sie z was wszystkich. Ja już od 28 lat mam zwyczaj inwestowania tylko 28.11.2008 20:30 w złoto. Co 3-4 miesiące, kolejny słoik po ogórkach pełen ... ~ogrodnik Dlaczego polaak Polakowi wilkiem !!!! 28.11.2008 20:19 Dlatego ,że komunizm wypaczył mu rozum. ~e gdzie załozyc lokatę na 50 tysiaków 28.11.2008 20:12 a co z ta reklama Openfinance - to jakas sciema? czy ... ~as 11% w ciagu tyg na Arce mi urosło..)) 28.11.2008 20:10 spróbawałem dla jaj.. pół na arke wpłacic 11 procków w ... ~kamil i PO CO??? wy oszczedzacie????czy nie wiecie .ze niedlugo 28.11.2008 20:07 KONIEC SWIATA??? bawic sie.. ~ulalalala Dzisiaj po skwarowaniu paru pozycji wartosc mojego konta zwiekszyla sie o $5000 28.11.2008 20:04 Zaczne od tego, ze wytrzepuje na spot-FOREX-ie 50000 zl ... ~Piotr (loft Wa-wa) od jakiej kwoty można negocjować % na lokacie??? 28.11.2008 19:59 i jaki można wynegocjowac najlepszy??? ~magda Co do ING to tylko ciemniak mógłby się dziwić. Kopalnie, 28.11.2008 19:56 huty, elektrownie i szereg innych z racji lokalizacji ... ~ekonom zobacz wszystkie wypowiedzi » Kursy Średnie NBP 2008-11-28 Dolar (USD) 2.9196 0.51% Euro (EUR) 3.7572 -0.02% więcej » Indeksy polskie Notowania opóźnione o 15 min. 2008-11-28 godz. 16:41:11 mWIG40 1,561.37 -2.10 WIG 27,130.10 -1.50 WIG20 1,742.08 -1.69 więcej » Indeksy światowe online DJIA 8,829.04 +1.17 NASDAQ 1,535.57 +0.23 FTSE 4,288.01 +1.46 Nikkei225 8,512.27 +1.66 więcej » Copyright 1996 - 2008 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry Czat Poczta Onet.pl onet.pl › Biznes Szukaj: biznes.onet.pl Wiadomości PAP ESPI DowJonesNewswires ISB InterfaxCentralEurope Prasa Giełda Notowania Komunikaty spółek Analiza techniczna Waluty Złoty online Kursy średnie NBP Podatki Płać mniej Parametry Firma Akty prawne Wzory umów Hosting Domeny Banki Rachunki Kredyty Bankomaty Emerytura Rankingi Ubezpieczenia Poradniki Analizy Przegląd prasy: Oszczędzanie na kontach coraz bardziej popularne (Parkiet/28.11.2008, godz. 07:42) W ciągu ostatniego roku wartość pieniędzy zdeponowanych na kontach oszczędnościowych zwiększyła się o 90 proc. - wynika z wyliczeń "Parkietu" na podstawie danych z banków. Na ponad 4,4 mln tego typu rachunkach jest już przynajmniej 55 mld zł. R E K L A M A czytaj dalej Blocked Ad - Konta oszczędnościowe są dla banków tańsze niż tradycyjne lokaty - mówi Marcin Materna, analityk Millennium DM. Tłumaczy, że instytucje finansowe za trzymanie pieniędzy na kontach płacą niższe oprocentowanie i mogą zarobić na dodatkowych prowizjach. Pozycję lidera utrzymuje ING BSK, który prowadzi już 1,78 mln kont oszczędnościowych. Natomiast największą wartością pieniędzy przypadających na jeden rachunek (32 tys. zł) może się pochwalić BZ WBK. Piotr Rutkowski REKLAMA 100% gwarancji kapitału i wysoka premia roczna Wypełnij formularz >> Dodaj swój komentarz » 281 komentarzy Nasz 12 letni synek ma juz swoja karte kredytowa i nie musi sie martwic o nic 28.11.2008 21:11 Oszczedzanie jest dobre dla biednych studentow z rodzin ... ~Mariola i Robert CZY PREZYDENT PODPISAŁ W KOŃCU USTAWĘ O GWARANCJACH ? 28.11.2008 21:08 Jakoś nie widziałem tej informacji, czy ktoś z was wie na ... ~bono Ale konta ROR w WBK już się nie oplaci miec. 28.11.2008 21:08 nie dośc ze skubią Cię na 6 zł miesięcznie,to jeszcze zero ... ~piter Wrocilem z Anglii i wlozylem ciezki papier 10000 funciakow na konto Intelligo! 28.11.2008 21:05 Teraz spokojnie popijam herbate i patrze jak wartosc ... ~Tymoteusz (Timmi) Regularne oszczędzanie... Doradźcie coś ;) 28.11.2008 20:59 Mogę odłożyć miesięcznie po 200-400 zeta. Nie znam się na ... ~Desperados Pytanie z innej beczki... 28.11.2008 20:57 Gdzie najlepiej założyć ROR aby nie było opłat za jego ... ~pytanie Kto glądał reklamę konta Alior Banku na 11% ? 28.11.2008 20:56 Gdzie jest haczyk ? Wie ktoś . ~janek złotówka W syfiatym BZWBK pobierają opłate za prowadzenia konta! 28.11.2008 20:52 Odradzadzam wiazanie sie z tym bankiem ~pyrlandczyk Miałem w PKO BP ok. 2000 PLN - przez miesiąc przybyło mi ok.0,22 zł 28.11.2008 20:52 odsetek - śmieszne. A za kredyty to ci dowalą z 15% !! ~Demo Myślałem, że najnowszą formą oszczędzania pieniędzy przez Polaków 28.11.2008 20:38 jest oszczędzanie na jedzeniu. Tylko w ten sposób, w ... ~Helmut www.getinbank.pl 28.11.2008 20:37 Możę oferta tego banku przypadnie do gustu. Konto ... ~arturrrro █▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█▒█ Czat Poczta Onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocek--dlaczego nie dasz rady?Cos ty..tak nie mozesz myslec..WSZYSTKIE DAMY RADE...jesli tylko sie postaramy..8 kilo do swiat jest realne ale to duzo,nie za wysoko stawiasz poprzeczke? Ja jestem cala happy:D PRZEZ OSTATNI TYDZIEN MOJA WAGA RZECZYWISCIE RUSZYLA W DOL:) Juz zmieniam stopke:_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak to jest ze w wekend rzadziej sie wszyscy udzielaja na kafe:( Ja zawsze jak mam chwilke to wpadne,gdzie sie podziewacie? Dopiero wrocilam z mala ze spacerku a spacerowalysmy kolo domu pod wiata niestety bo pogoda dzis paskudna,zimno,deszczowo i wogole wszystkiego sie odechciewa:(Ale sie ciesze ze waga zaczela mi spadac,juz myslalam nawet ze dopoki nie skoncze karmic nie zjade ponizej tych 83 kilo a jednak zobaczylam ze jest to mozliwe...Teraz miom glownym celem jest zobaczyc 7 z przodu a do swiat marze by zjechac do 75 kilo...eh zobaczymy.. Jesc jem ,tylko staram sie nie objadac wieczorami nio i jesc w miare lekkostrawne produkty..Dzis mam za soba juz:bulke pszenna z maselkiem i powidlami,kilka sucharkow z bawarka ,no i 2 kabanoski..Teraz rosolek bulgocze na gazie i gotowana kurka do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga maga
Czesc dziewczyny, Ja tez mam balast po ciazy..... 75kg/160cm tragedia....... Chcialabym tak do koncza roku 68 kg wazyc, ostro sie wzielam za siebie, wiec wierze ze sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maga maga-a ile ma dzidzia? fajnie jak sie do nas przylaczysz:)Ja napewno nie odpuszcze dopoki nie schudne wiec bede tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga maga
8 miesiecy. Juz schudlam 10 kg, ale jeszcze 15 by sie przydalo do mojej idealnej wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga maga
Wy dziewczyny przytylyscie w ciaze, a ja najwiecej po ciazy. Prawie do onca ciazy pracowalam i przynajmniej 3 razy chodzilam na basen. W ostatnim miesiacu wazylam 85kg, czyli 12kg wiecej niz przed ciaza. Zaraz po wyjsciu ze szpitala wazylam 75kg i wtedy zaczal sie moj horror, nie bylam w stanie karmic piersia poniewaz mialam anemie i brak pokarmu.... Przyjechali wtedy w odwiediny moi rodzice i tesciowie, zeby pomoc przy dziecku i zobaczyc wnuka. Byli przerazeni jak ja to marnie wygladalam i zaczeli we mnie wciskac jedzenie, poniewaz twierdzili, ze bylam niedozywiona..... i przez to ta anemia. Po miesiacu ich nadopiekunczosci stanelam na wage a tam 85kg.... zalamalam sie. Zaczelam ostro cwiczyc i stosowac diete, udalo mi sie schudnac do 73kg, cyli wagi sprzed ciazy. Niestety pojawil sie efekt jo jo i waze teraz 75kg. No i wielkie postanowienie poprawy i ostrego cwiczenia. Tija79 tez mam steper, niestety ja nie zauwazam wielkich efektow.... jak to jest u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..kurcze to rzeczywiscie nieciekawie:(Rodzinka sie poprostu o ciebie martwila :)a ze wyszlo tak jak wyszlo...trudno sie mowi..Wazne zeby wziasc sie w garsc i pracowac nad soba,widze ze i tak udalo ci sie schudnac 12 kilo wiec masz silna wole:)Wierze ze ci sie uda i osiagniesz cel,a w sumie to nie ma znaczenia ktora z nas przytyla w ciazy a ktora po.. Prawda jest taka ze wszystkie mamy przed soba kupe pracy i nie ma co lamencic tylko starac sie osiagnac cel:) Ja dzisiaj troche cierpie bo w domu kupa pysznosci i moja ulubiona szarlotka ktora tesciowa zrobila chyba zlosliwie,ale wytrwam i nawet nie sprobuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga maga
Dlatego ja nic slodkiego nie kupuje, zeby nie kusilo. Gabbinia a stosujesz jakas diete, cwiczysz????? Ja sobie wlasnie kupilam dwie ksiazki: gotowanie na parze i potrawy z warzyw. Lubie wazywa,mam tez steamer,ale nie wiem jak sie za to zabrac - brakuje mi pomyslu, dlatego potrzebuje pomocy w postaci ksiazki. Zobacze czy takie gotowanie przyniesie efekty. Chodze tez na aquaaerobik 2 razy w tygodniu, ale od grudnia planuje zwiekszyc intensywnosc treningow. Pije tez duzo wody, zeby pozbyc sie toksyn z organizmu. Bylam tez na masazu wyszczuplajacym, ale mam okropnie delikatne cialo i na nastepny dzien mialam sinak na siniaku, wiec dalam sobie spokuj. Oj te paskudne kilograny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja bylam dzis w szkole i dlatego sie nie odzywalam... postaram sie jutro na dluzej zajrzec... witam nowe kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie:)Ja z zasady tez wole nic w domu nie miec ale moj maz to szczuply facet i zal mi jemu odmawiac jak ma ochote na cos slodkiego:) Niestety nie cwicze bo ze mnie leniuch pod tym wzgledem,mam w planach cwiczenia ale przy malenkiej niuni nie bardzo mam czas..Nie chodze na zadne zajecia chociaz marze o zapisaniu sie na aerobik juz od dawna ale niestety mimo ze mieszkam z tesciowa to jestem z nia na wojennej sciezce i absoutnie nie poprosze jej by przypilnowala mi dzidzi..moj maz wraca poznym wieczorem niezywy ze zmeczenia wiec nie ma szans abym sie wyrwala...ale gotowane rzeczy na parze tez lubie:)i warzywka pod kazda postacia..chociaz nadal jesli chodzi o warzywa to nie wiem co moge jesc wiec nie jem ich wiele... Co wy dziewczyny jecie z warzyw karmiac?Ja jedyne co wcinam bezkarnie to marchwie i koper wloski,lubie chrupac...A pozatym nie mam naprawde pomyslu i wydaje mi sie ze wszysto zaszkodzi malej... asia-k-a co studiujesz?Ja tez sie ucze i niedlugo zaczyna mi sie sesja a ja nawet do ksiazek nie zajrzalam nie mowiac juz o notorycznym nie pojawianiu sie na wykladach odkad urodzilam mala:(Nie moge sie zorganizowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabbinia pedagogike... wczesniej juz skonczylam pedagogike ale teraz inny kierunek (wczesniej opiekunczo-wychowawcza a teraz resocjalizacja z terapia uzaleznien)... moglam w sumie na podyplomowe isc ale chcialam meza zaciagnac a beze mnie by nigdzie nie poszedl... z kolei ja jakos nie wyobrazam sobie siebie na innym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytalas jeszcze o warzywa... ja jem juz wszystkie... ale tobie bym radzila nie jesc kapustnych a tak to nie ma sie co ograniczac... no chyba ze ewidentnie zaobserewujesz ze po czyms ci mala zsypuje to wtedy odstawic... ale jak nie to smialo warzywa mozesz jesc... warzywa z reguly nie uczulaja szczegolnie gotowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko podniesc topik,i uciekam przygotowac kapiel dla malej...Napisze pozniej jak mala mi pozwoli bo dzis naprawde jest marudna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie sie wczoraj nie wyrobilam:)Dzis tez siedze przed komputerem z polprzymknietymi oczami,cos odkad sie nie moge wyspac to taki spioch sie ze mnie zrobil ze spalabym na okraglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×