Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Czesc dziewczynki,widze,ze przygotowania do wigili na calego,a w sumie do przekazania dobrej nowiny.Nie przejmujcie sie tym jak zzaeraguja wasi bliscy,bo pewne jest ,ze beda sie cieszyc,gdyz inaczej nie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki znalazłam cie tu przez przypadek :) ale czy tę maść to ci teraz kazał stosować? bo o ile pamiętam (miałam kiedyś podczas starań grzybicę), jest na niej napisane, ze w ciązy jej stosować nie wolno. Nie pamiętam dokładnie. Mi ginekolog mówił, że jak coś, to pimafucin, nawet w ulotce jest informacja, że można stosować w ciąży). Przepraszam jeśli cię uraziłam swoim wtrącaniem się, ale wiem jak się martwisz o ciążę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusińska tak teraz mówił o tej maści, z tego co kiedyś czytałam to maść wolno w ciąży a globułki po 1 trymestrze, maść się stosuje zewnętrznie i podobno wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa przy pustym nie przyrasta, ja miałam tak poprzednim razem do 8 tygodnia nie było zarodka a usg było na poziomie ok 3000, w ciągu 2 tygodni miałam hcg robione 3 razy w szpitalu i ciągle było takie samo, więc jeśli jutro będzie wynik ok to śpij spokojnie:) dzidziuś szybko podrośnie:) i nie zamartwiaj się na zapas bo stres źle działa na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Tak trzeba ciąże potwierdzic na 100 % za nim sie ja bedziecie chwalic. Chyba najgorsze co mnie spotkalo to ta strata. Mąż płakal rodzice teściowie. Przy pustej ciązy hcg nie rosnie lub spada. Owulacja zawsze może sie przesunąc i to o wiele dni. Trzeba miec nadziej ze to nie pusta ciąża. ja jutro ide do gina, wypytac co i jak. Na usg to raczej nic nie zobacze bo to dopiero 3 dni spóźnia mi się okres. Ale musze wypytac o te bóle brzucha torbiele. W porównaniu z poprzednią moja ciąza to testy ciążowe wyszły bardzo bardzo mocne- te kreseczki, prawie tak mocna ta kreska wyszła jak ta pierwsza. Mam podwyższona temperature 37,5. CZy wy tez macie taką temeperaturę? czy boli was brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie może moje torbiele zmalały? Tak bym chciała . TAk więc dzieki KOTECZKU za słowa pocieszenia. Wiecie jesli ciąże lekarz potwierdzi to ide na zwolninie od razu nie chce stracic dziecka, tak jak oststnio. Jeszce nie jest to potweirdzone ale ja wierze w mojego aniołka, tak strasznie bym chciał go juz zobaczyć przytulic. Wam dziewczyny zazdrosze wy juz jestesie w na serio w ciązy. Oststnie 2 sylewtry byłam w pracy od 22 do 6 masakra. Wszyscy sie bawili a ja nawet szampana nie mogłam wypic. MAsakra w tym roku sobie odbije bede tańczyc do rana i pic coca cole. W koncu trzba bo to ostatnie dni wolności mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powidzcie mi jak pzyjmujecie duphaston ile tabletek dziennie i ile on kosztuje? a czym sie rozni on od luteiny? dzieki z góry za porady. spadam na brzydule, czy ta Ula będzie ładna do porodu??? Mają ja w tym serialu na bustwo ponoc zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najna nie martw sie na zapas,bo to tylko ci zaszkodzi jeszcze bardziej.Ja jestem po 1 poronieniu,ktore mialam w tym roku we wrzesniu,teraz ponownie jestem w ciazy i caly czas wierze,ze bedzie dobrze.Biore duphaston 2 razy dziennie,do tego feminatal 800.Nie powiem Ci jaka jest roznica miedzy luteina a duphastonem bo nie orientuje sie az tak dobrze,ale maja bardzo podobne dzialanie.Gdy tydzien temu wyladowalam w szpitalu to zamiast duphastonu podawano mi luteine dopochwowo,a po powrocie do domu wrocilam do duphastonu.I jak narazie jest wszystko ok,fakt,ze juz 2 tydzien zaczynam lezenia w lozku,ale jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas duphaston kosztuje 33 zł za 20 tabletek majka tak szczerze ci powiem że gdyby lezenie to była cena posiadania dziecka to poniosłabym ją bez prostu więc jesli ci się znudzi lezenie to przypomnij sobie dla kogo to robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się chcecie dowiedzieć czym się różni duphaston od luteiny to poczytajcie w necie, jest o tym troszkę :) ja nigdy tego nie brałam, więc nie wiem :P a co leżenia to jeśli trzeba to trzeba, dla dzidziusia wszystko. uważajcie na siebie, kobietki. odpoczywajcie, odpoczywajcie i jeszcze raz odpoczywajcie! miłego wieczorku życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeśli chodzi o temperaturę, to ja mierzę codziennie już od prawie roku. Zawsze rano przed wstaniem z łóżka. Teraz cały czas mam na poziomie wyższych temperatur, jak po owulacji. U mnie temperatura kształtuje się mniej więcej na poziomie 37,02 - 37,15 :) ale u każdej kobietki wygląda to inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Byłam dzisiaj z mężem w szpitalu. Było miło i jestem zdecydowana tam rodzić ;) Ale ja nie o tym.... Pojechalismy tam, kazali zrobić siusiu do pojemnika i zonk, bo mi sie wogóle nie chciało. Wydusiłam parę kropel, ale na szczęście to wystarczyło. Trochę czekaliśmy.... W międzyczasie zmierzyli mi ciśnienie i temperaturę. I wkońcu zjawił sie lekarz, bardzo miły. Pobrał mi krew do tysiąca fiolek :) i powiediał, że badania z moczu są wporządku... Wyznaczył termin USG na 23.12 ufff. Nie spodziewałam się, że będę miała je odrazu, bo tu zupełnie inaczej podchodzą do początkowej ciąży... Przez to, że plamiłam mam przyśpieszone spotkanie z położną, która będzie prowadzić moją ciążę. Tak więc nie jest źle. Poniękąd osiognełam to co chciałam i czekam jeszcze tydzień... Mam nadzieję, że zobaczę tam bijące serduszko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................ll
pieniądze są, mieszkań brak... dzieci mają dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super GaGa, tutaj podobnie na zielonej wyspie. Normalnie sie nie przejmuja zbytnio, bo wierza że natura wszystko zrobi sama ale jak sie cos zadzieje to pomogą. Spodobał mi sie twój baby ticker. Chyba sobie też zrobie. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga na pewno zobaczysz już serduszko:) to super że ci porobili badania i wszystko jest w porządku:) ja mam mieć usg za 3 tygodnie i już się nie moge doczekać:) objawów u mnie praktycznie nadal brak, poza większymi piersiami co się akurat bardzo spodobało mojemu mężowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa, super, że niedługo masz USG i zobaczysz maleństwo :) kiki, ja też nie mam żadnych objawów. Tylko apetytu jakos tak nie mam. Może to dziwne, ale mam wrażenie, że cokolwiek zjem, będzie niedobre... poza tym nic mi się nie chce, tylko bym spała, i dzisiaj rano znowu mnie dopadło to osłabienie. Nie chce mi się w pracy do 16 siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi objawami to macie tak jak ja... teraz to taka cisza, a jak miał przyjść @ (który na szczęście nie przyszedł) to miałam wszystkie objawy ciążowe.... Czasem to sie nawet zastanawiam, czy wszystko jest OK. Chyba wolałabym jakby mnie od czasu do czasu zemdliło:-P Jutro ide do gina i mam nadzieje, że potwierdzi ciąże... Już doczekać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja też się czasem zamartwiam czy wszystko ok bo nie mam objawów, albo jeszcze wszystko przede mną albo może to będzie taka cudna ciąża bez objawowa:P gdyby mnie czasem zemdliło to poczuła bym się pewniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki czyli masz dokłądnie tak jak ja :) mój mąż mnie uspokaja, że wszystko jest OK i mówi ze mam sie nie martwić, ale czasem łatwo jest powiedzieć, a trudniej zrobic :-P dziewczyny w którym tgoniu ciązy widziałyście juz swoje fasolki? Zastanawiam sei czy jutro coś zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jutro udaje sie do lekarza ,robilam 2 testy wyszly pozytywnie ostatni ok mialam 3 listopada ,nie wiem czy juz cos bedze widac ale moze do was dolacze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Edusia ja byłam w 6 tyg i 6 dniu i widziałam dzidziusia z bijącym serduszkiem. Nadiewa!! Nie denerwuj się. Na moim pierwszym usg na koniec 4 tyg jeszcze nic nie było widać, a ponad 2 tyg. później dzidzia miała już ponad 8 mm. Na pewno będzie dobrze. nic się nie przejmuj! 🌼 U nas też Swięta chodzone. Dwie Wigilie, pierwszy dzień Swiąt u moich rodziców, drugi u dziadków męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga nareszcie coś się ruszyło:) I już za parę dni zobaczysz dzidziusia, dostaniesz od nas order za cierpliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka 6 tydzień i 2 dni, licząc od ostatniej @:) Na USG na pewno będzie już coś widać. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka wpisz sie do naszej tabelki :) jogi to mnie pocieszyłaś. Z moich wyliczeń wynika że dziś mija 6 tydzień i 1 dzień więc mam nadzieje ze nasza fasolka sie nam pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ,jak widac jestem po 2 stratach ,w tym roku w marcu urodzilam nagle synka w 23 tygodniu zyl tylko 40 minut ,teraz bog dal nam 3 szanse i tak sie boje ze nie wiem wogule co myslec i czy pisac ostatni bylam na forum lipcowki 2008 a teraz boze co bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka musisz byc dobrej myśli i oczywiście bardzo na Was uważać. Myślę, ze lekarz weźmie pod uwage to że już 2 razy poroniłaś i szczególnie sie Tobą zajmie. Uszy do góry, zobaczysz, że urodziś zdrowego dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na na USG byłam w 7 tygodniu i widziałam dzidzię i bijące serduszko, także u Was też będzie już widać :) uleczka... a lekarz stwierdził u Ciebie jakąś wadę albo coś? moja koleżanka urodziła nagle na początku 6 tygodnia i synek żył 17 godzin. Potem jest lekarka powiedziała, że miała wadę nie do wykrycia podczas badania. Musiała wcześniej urodzić, żeby wada była zauważona. Jej mięśnie nie mogły utrzymać coraz cięższego płodu. W kolejnej ciąży będzie musiała byc na podtrzymaniu i założą szewek, czy jakoś tak, żeby zapobiec przedwczesnemu urodzeniu dzidziusia. Jak pójdziesz do lekarza to wszystko się wyjaśni. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze i urodzisz ślicznego, zdrowego dzidziulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa skoro beta przyrasta, to wszystko jest OK!!!!! Nie ma innej opcji. Poczekaj troszkę i powtórz USG, może już wtedy będzie coś widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszom ciaze poronilam w 8 tyg ,a synka urodzilam nagle w poniedzialek bylam na kontroli lekarz powiedzial wszystko ok a we wtorek o 8 rano obudzilam sie juz z bolami a o 12 urodzilam lekarz powiedzial tak musialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×