Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

GaGa_........................chłopiec kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171................chłopiec lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............chłopiec Asiaaaaa....................dziewczynka anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................chłopiec małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec lenka.........................dziewczynka Pozwoliłam sobie Iwonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa, dają nam maluchy popalić, nie ma co gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Nilli dają z dnia na dzień coraz mocniej...wspaniałe uczucie :) Tabelka z płcią Maluszków coraz mniej niewiadomych zawiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Tupa, właśnie miałam tej tabelki szukać, a w międzyczasie chińszczyznę robię i tak mi nie wychodzi wszystko na raz:) ja też "czułam" chłopca, ale najważniejsze, że zdrowy:) Polusia - mój też ekshibicjonista - od razu noga - jajka. się pyta lekarz czy chcemy znać płeć. jasne! jak widać - mówię. widać, to co u męża - materiał porównawczy pani zna, pani sobie na żywcu u męża poogląda, to samo jest:) zaczęłam się brechtać, mój nie załapał tak się zapatrzył. trzeba mu było jasno i wyraźnie wiadomość podać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się spytał, czy chcemy znać. Już mówił płeć i nagle "Nie! to powiem jak będzie miał na imię... Krzysztof, po lekarzu" :P I oczywiście mój mąż chce na drugie imię dać Krzysztof :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny lekarz :D Mnie mały dzisiaj tak kopał jak siedziałam na fotelu u dentystki, że nie wiem :P Chyba mu się nie podobało :P Potem poszedł spać, a jak zjadłam obiadek to od nowa szaleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, na tej stronie jest ten wózek, który wybrałam: www.jedo.pl Model Bartatina plus w kolorystyce Freeline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa_........................chłopiec kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171................chłopiec lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............chłopiec Asiaaaaa....................dziewczynka anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................chłopiec małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec lenka.........................dziewczynka Polusia86...................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Iwoneczka gratulacje :) Zelka ważne że wszystko ok! Monia 3maj się tam w tym szpitalu! Ja wczoraj po obiadku miałam takie kopniaki od dzidziula że nawet Paula poczuła przykładając ręke, a w nocy S. przyłożył głowę i dostał w ucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na następne relacje z USG...Idę prasowac :) :) Nareszcie wiosna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zła!!! Takiej wizyty w życiu się nie spodziewałam! Miałam na 8.15 ok, 15 min czekania i pielęgniarka wezwała mnie- zmierzyła ciśnienie,zbadała żelazo ( za niskie, mam łykać znów) i kazała iść pod gabinet doktorki. Tam 1godzi 10 min czekania, aż weszłam. I co? Jak się czuję?- dobrze, Czy czuję ruchy?-tak, Położyć się i tu 5 sekund!!!! a nawet nie całe 5!!!!! Pierwszy szok! USG dzidzia jest, płynu prawidłowo i koniec!!!! zero wymiarów zero czegokolwiek innego, pytam się o płeć a ona ,że 19 tydz. to za wcześnie jeszcze. Drugi szok! i ona następna wizyta 7 lipca!!!!! do tego czasu co 4 tyg do lekarza rodzinnego. Trzeci szok! Pokazuję jej wyniki TSH 0.034 ( norma 0.3-4.5 ) i skierowanie od rodzinnego do nich do szpitala do specjalisty, a ona : FT4 w normie, więc nie ma co się przejmować, mówię że w Polsce miałam USG tarczycy i mam guzka i kazali mi się leczyć, bo mam nadczynność i to jest niebezpieczne i dla dziecka i dla mnie przy porodzie, a ona to zrób za 3 tyg znów badanie i idź do rodzinnego! I to koniec wizyty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Cie potraktowała :( a Ty w GB mieszkasz? tam to jest masakra z tymi badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że to była pierwsza wizyta u ginekolog w szpitalu. I trwała 4min. W Irlandii jest pól wizyt w szpitalu i pół u rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka rok temu rodziła w maju (jest w Walii). Miała cesarkę, przez całą ciążę 3 USG, a po porodzie na następny dzień wypuścili ją do domu. Płci też nie znali, bo akurat dzidzia była tak ułożona, że nie było widać. Ale czuli dziewczynkę i mają córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa - to okropne, tarczyca to poważna sprawa. ja mam niedoczynność od lat, ustawione leki, ale teraz w ciąży to oprócz comiesięcznych wizyt u gina mam endokrynologa i u niego badania - też co miesiąc. zmienia mi dawki leków przy każdej wizycie, nawet jak wyniki mam dobry(a dzięki Bogu póki co mam i ft4 i tsh w nomie), bo dzidzia potrzebuje w miarę wzrostu. nie może jej zabraknąć, trzeba monitorować. może poszukaj jakiegoś endo dobrego, nie wiem czy tam daje rodzinny skierowanie jak u nas. ale nie zostawiaj tego tak, nie dziw, że się zdenerwowałaś. bo generalnie ciąża z problemami tarczycowymi jest do przejścia, ale pod kontrolą. 3mam kciuki, żebyś trafiła na mądrego człowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu nie ma szansy zmienić lekarza, ale zapisałam się do polskiej przychodni i tam chodzę do rodzinnego, określona ilość wizyt w ciąży jest bezpłatna, ale za badania i USG muszę płacić. Ale chociaż wiem co się dzieje, bo jak bym miała polegać na szpitalu to uuuuuu. A TSH mam nadzieję się samo poprawi, bo znalazłam artykuł, że przy dużej ilości wymiotów w ciąży może się obniżyć TSH , ale guzek pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, fajnie się złożyło z tymi imionami :P a na stronie jest dużo więcej nowych kolorów - paski, kropki, co się chce... Koteczek, jeszcze troszkę czasu zostało... zastanowisz się, przemyślisz i coś wybierzesz! ja się zastanawiam, ile ciuszków kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam na skrzynkę fotki, z zagadkami - nie wszystkie ujęcia wiem co przedstawiają, co do niektórych mogę się mylić więc zapraszam na zgadywanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie rodzinny dał mi pismo do szpitala, żeby mnie skierowali do specjalisty, bo on nie może mnie skierować, a w tej części Irlandii nie ma polskiego endo, pozostaje mi czekać jak wyjdą wyniki za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Oj Justynko nie ma to jednak jak Polscy lekarze(zdażają się i tacy nieporządani)ale kurka tam za granicą to rzeczywiście dziwnie, żeby do rodzinnego z ciążą chodzic, co kraj to obyczaj...Pewnie tamta lekarka po swojemu stwierdziła że wszystko jest okey i jej wystarczy, a człowiek chciałby więcej wiedziec.nie da się nic zrobic? w koncu dzieciątko trzeba pomierzyc, sprawdzic czy prawidłowo się rozwija....a do Polski nie zjedziesz w najbliższym czasie? Może tu by się jakieś USG dało umówic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dopiero wróciłam z pracy. Już coraz bardziej nie chce mi się pracować. Nilly - fajny wózek. Ja jeszcze się nie zdecydowałam na konkretny. Napewno na pompowanych kołach, ale wózek zostawiam na później. Iwoneczka - gratuluje synka :) Oj będzie chłopaków w tym roku :) Justa - masakra z tą wizytą :( Monia - trzymaj się ceiplutko z maleństwem i wracaj szybciutko do domu. Widze, że temat zazdrości. Mój M. na początku też się trochę dąsał, że będe chodzić do faceta ginekologa a nie do babki, ale chyba już mu przeszło. I tak za wiele nie wskura w tej sprawie :P Co do zazdrości to bardzo jej nie okazuje. A jeżeli już coś mu się nie podoba to nigdy przy znajomych, dopiero w domu zaczyna marudzenie :) Ale tak w ramach rozsądku. Co do płci maluszka to M. nie przyjmuje do wiadomości, że może być dziewczynak. Wprawdzie w 12 tygodniu wyszedł chłopak, ale przecież badanie było bardzo wcześnie. Zobaczymy 9 kwietnia czy sie potwierdzi, ale dla M. opcja jest tylko jedna :) zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za gratulacje:D doczytałam z cyferek na opisie, że EFW 440g. to chyba waga? bo co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) sezon balkonowy ogłaszam za otwarty;) kurcze godzinę tam siedziałam i czyściłam wszystko po kolei. Ja się dosłownie brzydzę zazdrości, owszem jestem zazdrosna troszeczkę o mojego męża, ale mu tego nie okazuję i mąż też niech nie próbuje mi tego okazać, bo zginie;) Mam alergie! Iwoneczka gratuluję chłopaka:) Justa współczuję takiego potraktowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego pośpiechu to same błędy wyszły. Ale mam nadzieję, że się połapiecie :) Wieczorkiem postaram się nadrobić zaległości na naszej skrzynce, a jutro prześle zdjęcia z łowów ubrankowych :) A tymczasem zmieniam stopkę - dzisiaj zaczynamy 20 tydzień - połowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka to prawidłowa waga, ślicznie :) Lecę na skrzyneczke looknąc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, fajne zdjęcia :) mi też ciężko rozszyfrować, co jest czym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×