Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a co do ruchów maluszkuów to przeważnie jest tak że ozywiaja się ok.20-30 minut po zjedzeniu czegos słodkiego (bez względu jaka to płeć) , kiedy leży sie na plecach (nie koniecznie na płasko), kiedy jesteśmy w pozycji, która może uciskac brzuszek. Ja u siebie zauważyłam równiez że maleństwo jest ruchliwe kiedy ja też duzo sie ruszam i np. schylam przy sprzataniu itp. więc to napradę róźnie z tymi ruchami. I napewno każda z Was bdzie wiedziała kiedy mały lokator/lokatorka "zapuka" w brzuszek - tego nie da sie pomylic z żadnymi innymi "odgłosami" z brzuszka. A wiem , że teraz jestesmy skupione i wsłuchujemy sie jak nigdy w swój organizm . Jak to kiedys powiedziała jedna z moich kumpeli :"Macica w ciaży jest jak centrum dowodzenia, nia myslimy najpierw " :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Tupa80🌻 z tym USG to jest u mnie tak, że mogłabym mieć je robione na fundusz w przychodni gdzie chodzę do gina, ale tam na terminy to czeka sie wieki - moja bratowa pierwsze USG miała pod koniec czwartego miesiaca - i to w dodatku taki sprzet ze nie drukuje zdjec , a ja chce miec pamiatke :) normalnie na USG chodze prywatnie na bytomiu ale tym razem jadę na to 4D do Provity bo tam robia je naprawdę bardzo profesjonalnie i przede wszystkim nacisk jest na badanie a nie na walory wizualne :) A co do rodzenia to nie wiem czy będę rodziła w bytomiu , ech rodziłam tu dwie córcie i powiem szczerze ze nie było najgorzej , ale jak sie zaczyna coraz czesciej sluchac złych opinii to sie odechciewa, ja wiem ze tak jest z kazdym jednym szpitalem ze ma swoich zwolennikow i przeciwnikow ale nie wiem jeszcze - słyszalam ze w Rudzie jest bardzo fajnie na połozniczym i opieka super i wogole ...ale nie wiem jeszcze sie zastanawiam :) a Ty pewnie z racji tego ze z tamtad jesteś bedziesz tam rodziła- a wiesz juz w ktorym szpitalu?? co do wizyt w katowicach , czesto jezdze tam na zakupy , poza tym mój Łukasz jest z chorzowa wiec do katowic daleko nie ma hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Was pytanko, czy ktoraś z Was ma moze tatuaz na kręgosłupie w miejscu , w kóre wbija sie igłe do znieczulenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomniałam Wam powiedzieć, że byłam dzisiaj u mnie w ośrodku odnośnie deratologa (chodzi o moją ciągłą swędzącą wysypkę) pani w okienku powiedziała, że mogę się zapisać na połowę kwietnia, extra za miesiąc to przecież już mogę tego badziewia nie mieć (oby). Powiedziałam jej, że jestem w ciąży i nie moge czekać no i poskutkowało, jestem umówiona na przyszły czwartek. Zobaczymy co mi powie bo już cały internet przeczepałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! ***Sylwinka ja tak jak Kropelkaaaa budze sie raczej 3-4 i nie moge długo zasnac , a potem to juz nynam do 9 ****Koteczek zmień w stopce imię dla dzidzi:) ***Kamila jak możesz daj te namiary na szkołę rodzenia w necie bo ja nie moge znaleźć a tez się nie wybieram:) dzieki *****ja wstaję w nocy minimum 3 razy siku i nie moge potem zasnąć ***a ja już po obiadku- dzisiaj miałam gzikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Maleńka tak mam zamiar rodzic w Katowicach najbliżej mam do Szpitala Klinicznego na Ligocie, ale leżałam tam na początku ciąży i tak mi jakoś podpadło..:( tak więc jak zdąże pojadę do Katowic Bogucic bo tam moja Pani ginekolog pracuje i myślę że będe miała w niej wsparcie o ile nie będzie na urlopie :(... ...z tym sprzętem na NFZ to chyba wszędzie tak nieciekawie jest...lepiej zapłacic...w końcu aż tak często w ciąży się nie chodzi ;)...ja na 4D raczej nie pójdę zamknę się we zwykłym...:) ...Alidżi co za wysypka Cię dopadła...ja mam na plecach i dekoldzie takie krosteczki jak potówki (nigdy nie miałam takiego czegoś?!)...ginka przepisała Cutivate, ale nie przeszło...powiedziała, że zwrażliwiałam w ciąży i najprawdopodobniej to od proszku lub innego preparatu.Przejdzie! ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie nie było, a tu się tak dzieje! przede wszystkim: Nily gratuluje synka:) Koteczek córci:) Asia - Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia🌼 Pikle - spóźnione, ale szczere Sto Lat Sto Lat niech żyje żyje żyje Nam a kto - Pikle! nie przejmuj się brakiem alkoholizacji w Ważnym Dniu, ja w 30 urodziny nie walnęłam ani browaka - a plan od dawna miałam, żeby sie zresetować, cóż kismet;) u doktora byłam wczoraj, oprócz nerwów, które w związku z dojazdem zapewnili mi rodzice (taka nowa zabawa wqrwić ciężarówkę), wszystko OKI. serduszko maleństwa słodko bije, ja słusznie puchnę (choc na plusie tylko 3,5, to już bardzo widać) a USG za 2 tygodnie. poskarżyłam się doktorowi, że maleństwo raz kopie, a raz spokój i się martwię w tych przerwach. to się dzidzi wykazało od razu, o nieeeeeeeee, nie da sie obgadywać przecież - więc dało mi do pieca zdrowo w nocy. od 3 nie spałam taki sobie plac zabaw urządziło. śmiesznie:) co do przepowiadania płci to \"czuję\" testosteron w sobie... a mi marzy się córcia, a dla męża marzy mi się synio, bo on o tym marzy. pogmatwane to. zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ale dumnie ta twoja stopka teraz wygląda MAJA pięknie. A ja już chałpe właśnie skończyłam sprzątać zaraz ciepła kąpiel i jade do Auchan na jakieś zakupy bo lodówa pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,91177.html Znalazlam i jak ci sie otworzy str glowna to tam masz taka zakladecke rozowa :) i inne kolorowe a ta rozowa bedzie podpisana ciaza i porod to najedz na nia kursorem i pokaze Ci sie lista co zawiera ta zakladka i tam nacisnij na szkole rodzenia i otworza ci sie filmy jakie sa i czego dotycza :) troche chaotycznie napisalam ale mam nadzieje ze sobie poradzisz ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki !! :) Koteczek gratuluję dziewczynki!! super :) też chciałabym córeczkę no ale o tym kogo mam pod serduszkiem dowiem się dopiero 6 kwietnia :( ehh no nic, poczekamy :) przepraszam, że tam malo się udzielam, ale mam taki zamęt, rodzice przyjezdzaja na weekend, trzeba coś posprzątać, ugotować :P no nic, uciekam już, milego weekendu życzę!! 🌼 aaa zapomniałabym Asiaaaaaaaaa wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!! Oby Wasze życie było tak szczęsliwe i piękne jak dzień Waszego ślubu :) tego życze ja, mój brzuszek i Mężuś :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane mamusie :) Trochę mnie nie było bo ciągle albo w pracy albo na zakupach i nie było czasu aby zaglądać na forum. Musze sie pochwalić bo wczoraj wreszcie zebrałam sie w garść i załatwiłam ważną rzecz a mianowicie kupiłam suknie ślubną :) wygląda tak: http://4.bp.blogspot.com/_XYlFnx96zEQ/SDdE4eZJQjI/AAAAAAAAAIU/AecbRkZWTr8/s400/clarawi0.jpg będzie szyta na miarę bo mieli zbyt duży model w salonie Do odebranie w połowie kwietnia. i wpłaciłam zaliczkę na obrączki :) Teraz już jestem spokojniejsza bo czas nas nagli:) a teraz siadam i czytam to co opuściłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ale sie tu dzieje,a tak krotko mnie nie bylo, PIKLE,przyjmij spoznione,ale szczere zyczonka urodzinowe,wszystkiego naj naj naj KOTECZEK ,gratuluje corcia ,NILLY synka, ASIU,wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:))) Musze sie wam pochwalic ze dzis bylam na zakupach i kupilam sobie dwie superanckie tuniki ciazowe na lato,jutro gonie po nastepne ciazowe spodnie bo mam tylko jedne a nie mieszcze sie juz w zadne sprzed ciazy , od poczatku ciazy przytylam juz 6 kg,waze 61 przy wzroscie 160 cm.Mam tez zamiar zrobic troche zakupow dla dzidziusia bo to sprawia mi szczegolna radosc i znacznie poprawia humor:)))Widze,ze nie jestem wyjatkiem i tak jak i wiekszosc z was mam problemy z zasnieciem,jak juz obudze sie siusiu kolo 5 rano,ale z tego co czytalam w ksiazkach to normalne w ciazy.Pozdrawiam was wszystkie i zycze milego likendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima przesliczna suknia slubna, cudna po prostu!!!1 Ja tez nie moge spac w nocy, ide spac kolo 23 i chyba ze 2 godz schodzi zanim zasne, albo budze sie w nocy i tez nie spie ze 2 godz, za to rano wstaje kolo 10tej. A jakie dziwne rzeczy mi sie snia, to juz nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu dotarłam do ostatniej strony nilli gratuluje ci z całego serca synusia :) Asiaaaaaa spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego naj naj nowej drodze życia. pikle również spóźnionej ale szczere życzenia urodzinowe sto lat sto lat niech żyje żyje nam :) koteczek ale numer córcia :) a w brzuszku siedział już synuś Strasznie ci zazdroszczę bo też marze o córci ale jak będzie chłopiec to tez będę sie cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to Cię bobas wykiwał:) Zazdroszczę i gratuluję:) Issima suknia przepiękna! Dziś też byłam na polowanku, bo czas się rozejrzeć za sukienką do cywilnego. Poszłam do sklepu ciążowego - załamka. W każdej sukience wyglądałam jak ciotka własnej ciotki, wkurzyłam się tylko niepotrzebnie. Potem poszłam do \"\'normalnego\" sklepu i przymierzyłam kilka takich odcinanych pod biustem i mam już upatrzone 3 modele. Wezmę jeszcze druhnę na zakupy, niech się wypowie, bo teraz byłam z mamą. Przy okazji wstąpiłam do H&M i kupiłam sobie spodenki na lato, fajne, przed kolano, w kolorze khaki, takie trochę bojówkowate ciążowe pod brzuszek z regulowaną gumką za ... uwaga... 10 zł:D! Przecenione z 80:) Oprócz tego kupiłam sobie dwie tuniczki na lato, jedna fioletowo czerwona z krótkim rękawem, nie ciążowa,ale ładnie się układa i na większy brzuszek też będzie i druga długaśna - może służyć za sukienkę, biało - zielona bez rękawów baaardzo szeroka i obie też za 10zł:D W sumie zaoszczędziłam 130zł, także się opłacało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima - powtórzę się ale suknia naprawdę ładna i bardzo oryginalna Zelka - no to zaszalałaś ja też byłam dzisiaj na sklepach tyle, że z innej branży. Kupiłam farbę do pokoju dziecinki mej, klamka już zapadła bedzie wściekła zieleń zaraz zrobię próbe na ścianie, chociaż nie, wszystkie pędzle w piwnicy, muszę się do jutra wstrzymać. Jak już bedzie wymalowane to zrobię jakieś fotki. Teraz ogładam na allegro szmaty ciążowe - używane może się coś trafi fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że popijam piwo alkoholowe, w zasadzie małżon popija a ja nie mogłam się powstrzymać i ukradłam mu trochę. Jakież ono dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotę rano! Wrzucam tabelkę tak dla przypomnienia będę ją zamieszczała co jakiś czas żebyśmy nie musiały potem daleko szukać. Mam nadzieję, że w tym tygodniu ja też będę mogła wpisać płeć mojego dzidziusia. Życzę Wam miłej soboty :) Asia to chyba dziś Twoje święto więc wszystkiego naj na nowej drodze życia :) Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie weekendowo :) *****Asiaaaaa🌻🌻🌻🌻🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA, MIŁOŚCI , WYROZUMIAŁOŚCI , SZACUNKU , ZAUFANIA, SZCZEROŚCI , I ZGODNOŚCI NA CZĘSTO KRĘTYCH DROGACH ŻYCIA... A u mnie dziś nawet slonko próbuje sie przebic przez zachmurzone niebo ...nie ma super zimno ale pogoda czysto do poleniuchowania :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Rozłożyło mnie konkretnie:/ Czym tu się u licha leczyć jak wszystko zakazane. Help me!!!:P Alidżi, alkoholowe? Martyna, czy Ty masz dziś imieninki? Jeśli tak, to wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) ...Zelka dzięki za przyjęcie do grona znajomych, do twarzy Ci z brzuszkiem :)...śliczniusi brzuszek...:) Zrób sobie na choróbsko gorące mleczko z miodem, czosnkiem i masłem, gorzej jak nie lubisz czosnku :( ...Mniam Alidżi browarek najlepszy na katarek,hehe...ja też chcę:) ..............Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, a co Ci dokładnie jest, tzn. masz temperaturę i kaszel? Mam nadzieję, ze nie. J aostatnio miałam katar i piłam herbatki z cytryną i miodem, czyściłam nochal wodą morską i gotowałam 2-3 łyżki majeranku i wąchałam napar. To wszystko mi pomogło przetrwać katar. Polecam jeszcze ciepło się ubierać.Widzę, że nieźle upolowałaś ciuszki i w dodatku tanio. Issima, widziałam suknię, jest przecudowna, taka delikatna... CUDO. Ja miałam taką trochę wymyślaną (mąż wybierał hihi). Kilka miesięcy przed ślubem myślałam, ze jestem w ciąży i właśnie miałam zamiar coś takiego kupić (nie wiem czasem, czy to nie ta sama suknia, tamta była albo saint Patrick, albo Provonais... nie pamiętam już). BĘDZIESZ WYGLĄDAŁA ŚLICZNIE!!! Bebe, oh, to czekamy razem z Tobą na tą wielką wiadomość. A kiedy (w jaki dzień) masz USG? Udanego week-endu Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×