Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Na razie wracają. W sumie coś za coś. Zamknięte pewnie bardziej by wariowały i się męczyły. Lenko, jestem krótkowidzem, ale wskazaniem do cesarki nie jest wada wzroku, tylko stan siatkówki i jej skłonność do odklejania się. Tak więc nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle wlasnie wiem, dzisiaj dokladnie zostalam poinformowana na ten temat, ale to i tak badania w okolicach 7 miesiaca ciazy zadecyduja, nigdy nie mialam stanow zaplanych oka ani nic w tym rodzaju wiec mam nadzieje ze moja siatkowka dzielnie wytrzyma wysilek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heh wystarczy ze mnie nie ma troche a tyle czytania D: No mam nadzieje ze pomoga te plastry jak go nawet mam to nie widac opryszczki wiec nawet jakby to go załorze , Moj facet juz do mnie jedzie :D hehe z samego rana bedzie jak zwykle mnie obudzi , boli mnie brzuch i jest mi niedobrze i nie wiem czy tonerwy czy nie , Nilli moj tez nigdy nie byl na usg raz stal za drzwiami i lekarz go nie wpuscil w szpitalu a za kazdym razem wychodzilo tak ze mam miec wtedy kiedy on jest w jednostce daleko odemnie ale za kazdym razem dzwoni i żąda wrecz mms z jego potomkiem :D teraz pojde 2 kwietnia do lekarza na usg wiec bedzie przy mnie . a no i dzis ostatni raz jestem na forum :( tzn przed slubem :D wstawie foty na nkl to zobaczycie co poniektore bo nawet nie iwem czy uda mi sie na forum wejsc . bo słaby zasieg jest tam gdzie bede mieszkac;] a to laptop wiec trzeba wybaczyc ;] wracam na poczatku kwietnia ! ale bede miala czytania łohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga!!! Będzie CHŁOPAK :] jak lekarz powiedział, to myślałam, że mąż wyskoczy z butów ze szczęścia :P chyba w życiu nie widziałam go tak szczęśliwego :D teraz trzeba czekać na potwierdzenie w postaci małego rykolka w sierpniu :P Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.....................?? Pikle.........................?? Koteczek19833...........chłopiec Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli gratuluje, super!!!!! Widzisz, chcilas pierwszego synka i tak bedzie:) Mi tezz sie wydaje ze bedziemy mieli synka, ale jeszcze pewnie poczekam zanim sie dowiem, jetem w 15 tyg ciazy a moj gin mowi plec w 20 tyg. Gratulacje raz jeszcze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też czekał do 20tc :) Dostałam też "połówkową reklamówkę" - próbkę oliwki, chusteczki nawilżające, sudocrem, proszek Lovela, gazetę "Mama i dziecko" i przewodnik po karmieniu piersią oraz kartę wyprawkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nilli super, czym więcej kawalerów dla mojej córci tym lepiej a tak serio to fajnie że chciałaś chłopca i będziesz miała u mnie też tak było i chciałabym żeby wszystkie tak miały. ****Asiaaa szkoda, że ostatni dzień z nami na forum tak więc ja korzystając z okazji chciałam ci chociaż wierszyk ofaiarować w prezencie ślubnym: Dzwony biją jak szalone, Marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, Niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat. Nie potrzeba Wam oręża, U stóp macie cały świat. Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia żeby się wszystko udało przed i po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..i znowu Pikle mnie rozwalila tekstem z cerata dla pasożyta-Pikle uwielbiam cie !!!!!! ***Red HM ja też nie bede miała gdzie wrocic po macierzyńskim ..no cóż żyje się dalej..... ***Pikle też chcę ten przewijak na łózeczko co ty bo zabzrdzo nie mam miejsca na dodatkowe mebelki dla dziecka.. ***Nilli ja też dzis zaczynam 20 tydzien ale ruchow jeszce nie czuję...no i grztuluję SYNUNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dołączam do życzeń :) Dużo radości i uśmiechu na Nowej Drodze Życia. Szacunku, miłości i zgody. Czekamy na zdjęcia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę o przewijaku, bo za bardzo nie mam miejsca na przewijanie. Ale o szczegółach technicznych będę myśleć za jakieś dwa miesiące :P Nic, idę coś zjeść, bo na obiad dzisiaj tylko rosół z makaronem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli gratuluję synka. Ja niestety nie miałam usg;( Wkurzyłam się i pójdę z A gdzie indziej. Za miałam macanko. Oczywiście jakiś grzybek się do mnie przypatałętał. Gin powiedział, że ciężko będzie to leczyć, ale spróbujemy. Dostałam jakieś globulki i mam brać probiotyki. Kazał mi odstawić duphaston... a ja się tak boję:/ Powiedział, że te moje wymioty bardzo go ucieszyły, bo to nie po lekach, tylko widocznie dzidziuś się broni przed poronieniem. A to znaczy, że ciąża jest silna. Mam brać też magnez..kilogramy magnezu:P Tak profilaktycznie zamiast no-spy. Dał mi zwolnienie do 1.04, bo woli, żeby jeszcze nie pracowała. Taka zaaferowana byłam, że aż zapomniałam zapłacić I zrobię to przy następnej wizycie.. Ale obciach..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, mój ze mną zawsze chodzi :) ale do gabinetu wchidzi od ostatniego razu, kiedy miałam już przez brzuch :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja tez zycze CI wszystkiego naj, naj na nowej drodze zycia i duzo radosci z byciu mezem i zona!!!w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... :) pamiętacie mnie jeszcze...??? u nas oki jestem w 19 tyg... synek skacze jak mała żabka...ogólnie wszystko dobrze... nie piszę ale codziennie Was czytam... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się i zmieniam stopkę ;) Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26....................Synek Pikle.........................?? Koteczek19833...........chłopiec Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brelllok
hej dziewczyny!!!!!! a jak wsze brzuszki ?? duze?? od ktorego miesiaca sa widoczne?pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli, gratuluję spełnienia marzeń!!! Mężowi strzału też ;) Asiu, trzymam kciuki za kopniaki podczas wypowiadania TAK. No, kochane, dziś wkraczam w 19 tydzień i jednocześnie kończę 28 lat. I nawet się urżnąć (ze szczęścia?) nie mogę. Farmazony o pięknym wieku sobie daruję, poczekam do 30 urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat niech żyje żyje nam... Urżniesz się kiedy indziej, teraz albo piccolo (odradzam bleeee), albo lech lub żywiec bezalkoholowy - są całkiem całkiem:) Aaaaa mój łeb.. Pęka na kawałki. Ostatnio dość mocno odczuwam skutki marcowej pogody, Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) Pikle, sto lat! Buziaki dla Ciebie :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Pikle Ty stara d.... :D Wszystkiego Najlepszego. Teraz chlać nie ma co. Za to na 30stke trzeba będzie niezły zapas zrobić ;) Nilli gratuluję synka :) Nie dziwie się, że Twój skakał z radości na tą wieść. Wkońcu ile bab można znieść w rodzinie ;) Lolcia Ty nie siedź za winklem tylko pisz z nami !!! Fajnie, że się odezwałaś :) A ja odczuwam ruchy dziecka prawie cały czas. I się tak zastanawiam, czy ono wogóle nie śpi??? Zdecydowanie Martyna była mniej ruchliwa, przynajmniej na tym etapie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się mnie gin wczoraj pytał, od kiedy czuję ruchy i powiedziałam, że od około 3 tygodni, to powiedział, że chyba coś nie tak, bo za wcześnie, ale nie będzie się ze mną sprzeczał, bo to moje odczucia... ale ja wiem, co czuję i każda kobieta zaczyna czuć ruchy indywidualnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miałam zrobić na wczoraj badania, ale ostatnio włożył skierowanie w kartę i nawet nie wiedziałam. No i muszę zrobić na za trzy tygodnie. Dziwne, że muszę powtarzać WR. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi, GRATULUJĘ SYNUSIA!!!!!!!!!!! O cholerka, następny rywal do córeczek Alidżi i Kiteczka! hehe! Wiem, co Twój mężuś musiał czuć, bo mój też chciał pierwszego synusia. Ja marzę o córuni, ale jako następne, po prostu mam słabość do malusich dziewczyneczek, no, ale chcieliśmy pierwszego synia i też się udało. Dziewczyny, ja myślę, że tyle chłopaków jest może dlatego, ze jak ktoś się stara, to przytula się broszką do siusiaka w owulkę, a ponoć w owulkę większe szanse na chłopca (zresztą same wiecie o tym). Asiaaaa, udanego ślubu i wesela! Dużo miłości i szczęścia! Wracaj do nas szczęśliwa i z fotkami! Pikle, Ty staruszko! hihi! Wszystkiego naaaaaaaaj! Szczerze mówiąc ja nigdy nie byłpam zadowolona z młodości! Taki wiek odpowiada mi najbardziej. Czy ze mną coś nie tak? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi, co do ruchów, to Cię rozumię. Ja kiedyś pisałam, że czuję coś i jestem pewna, że to był synuś. A teraz jak na złość nic nie czuję. Lekarz mi mówił, że to za wcześno. Mi też się wydaje, że to jest sprawa indywidualna. Ja np. jestem taka wrażliwa na jakiekolwiek zmiany w organiźmie. Niektóre kobiety długo nie odczuwają ruchów... A lekarz, tym bardziej, że jest mężczyzną to jak on może być pewny? A taka wiedza książkowa, to nie zawsze się sprawdza! Dobra, uciekam sie umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego, jakbym poczuła i potem cisza, ale zaczęłam czuć kopniaczki i czułam to codziennie po kilka - kilkanaście racy :) a tam, nie będę się przejmować :P u mnie szczerze mówiąc nie wiem, czy było w owulkę. Obserwuję cykl i w owulację kochaliśmy się z zabezpieczeniem, więc pewnie to zawiodło. Widocznie los tak chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilly a co on k.. może o tym wiedzieć;) Ja też czuje bąbelki i dam sobie głowę obciąć, że to bobas:) Ja dopiero teraz będę miała pierwszy raz robione wr i mocz(!!!) Bo lekarz zapomniał mi dać skierowania ostatnio:P Asiaaaa chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Dużo szczęścia i radości z bliskości jaką niesie małżeństwo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziwojki, ****Pikle Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam...\" no i sobie na tort smaka narobiłam mmmm... Ja dopiero wstałam, głowa mi pęka czuje się jak na porządnym kacu, już drugi raz mi się to zdarzyło, alkoholu zero ale skutki odczówam, może żeby z wprawy nie wyjść. Jeszcze te skurcze nocne w łydkach. Co do wieku to ja jestem załamana i jak sobie tak czasami pomyślę to płakać mi się chce ale to temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nilli-gratuluje synka:) Asiaaaa-Nie wszystko jest złotem, co się świecić raczy. W życiu są radości i chwile rozpaczy. Wam jednak niech słonko całe życie świeci, miejcie radość z życia i pociechę z dzieci.wszystkiego Naj,Naj..na nowej drodze Zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×