Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Pikle - dzięki za obszerną wypowiedź na emat nosidełek :) Postaram się nadrobić zaległą lekturę odnośnie chust Alidżi - ja też mam małe upławy i ten zapach... ale cytologia jest dobra i gin powiedział, że dopoki nie ma innych dolegliwości z tym związanych, np. pieczenie czy swędzenie to nic się nie dzieje. To normalna przypadłość w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka korulka........................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec kajunia99...................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80........................?? Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda dzięki, współczuję ci ale cieszę się że sama z tym nie jestem bo już się martwiłam ale pieczenia i swędzenia brak tylko ten zapach trochę mnie denerwuje bo w ciąży to wogóle wyczulony zmysł powonienia i cały czas to czuję. Płyn stosuje ten z ziaji do higieny intymnej, wkładki i majty bawełniane, małżon się śmieje że jak dla starej cioty bo tak to zawsze stringi nosiłąm ale teraz się musiałąm przestawić nakupiłam na całą ciąże ale bardzo wygodne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będzie Julian. Zdrowy, wszystko ma tam gdzie trzeba i działa bez zarzutu. Obfotografowany został kompletnie, dostałam cały album! z pełnymi opisami. Waży 382g i wiek ciązy określony na 20 tc 2 dni, czyli zgadza się z moimi obliczeniami co do jotki. Uff jesteśmy szczęśliwi i spokojni. A teraz szukam tabelek coby pouzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już uciekam. Muszę jeszcze kilka maili skrobnąć - taka praca. Życzę wszystkim spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red, gratuluję chłopca. Julek zostaje? Ha, już widzę te zdjęcia na Ławeczce Tuwima ;) U mnie pasożyt (jednak pasożyt pozostał pasożytem, nie zamienił się w pasożytę) też szybko pokazal klejnoty. Za grosz wstydu. Przebiłam się przez wszystkie (chyba...) wpisy. Witam nowe sierpniówki, gratuluję tym, które znają płeć (sobie również), zdjęcia brzuchów wszelkiej maści obejrzę na pewno. Żelko, dziękuję za dopisanie mnie do tabelki. Ruda, proszę bardzo. Anytram, jeśli nie masz zaufania do gina albo je straciłaś, przemyśl zmianę, nieważne, że to połowa ciąży. Kamilko, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam wizyty równo ostatniego każdego miesiąca chyba ,ze wypada sobota czy niedziela . Przedostatnio miałam tylko gin badanie a teraz usg a w 30 .04 chce zobaczyć jak moja szyjka , czy wszystko ok , bo z córą miałam skróconą i rozwarcie na 2 cm i ginka wrózyła mi ,że nie donoszę , a aj uparta równo do 40 tyg donosiłam , bo na patologii mnienei chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - widocznie taki nasz urok ;) Zapach faktycznie uciążliwy - staraj sie częściej podmywać, ja ostatnio stosuje wkładki zapachowe rumiankowe, również tłumią nieprzyjemny zapach RHM - super, że z dzidziulą wszystko ok. synek rośnie jak na drożdżach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi, tylko dzięki nadrabianiu zaległości na nią trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RED 🌼 gartuluję , wszystkie poznacie płeć a ja nie , mój robaczek , odwócił się tyłkiem i pokazał już za mlodu , gdzie ma starą . Co będzie po narodzinach a okresie dojrzewania nie wspomnę , może już mu loch w piwnicy zrobie zawczasu , albo sobie bunkier wybuduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM NoSpaniale że wiesz już i że zdrowe i że masz fajny prezent na urlop teraz jesteś bezpieczna bo z dwoma facetami jedziesz. Grona "????" się zmniejsza i znowu faceci górą ciekawe jak tam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - to prawda, z dwoma bezpieczniej i raźniej :) Oby tylko ten mniejszy Mamusi zbytnio nie przeszkadzał w odpoczynku, bo potrafi już nieźle dać popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku, a nie: coraz więcej osób zna płeć?;) Co do sklerozy, nie zauważyłam. Ale może jest tak wielka, że niezauważanie jej to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja seroze mam z natury , ale teraz porazka. DZiś pojechałm z mężem zawieść rano mocz na badania i odebrac paczkę z poczty a potem wypowiedzieć umowę UPC i portfel miałam na kolanach. R mnie odwiózł do domku i pojechał do pracy , ja siedze i siedzę i myslę gdzie mam portfel , przeleciałam się po klatce , obszukałam wszystkie kąty gdzie ewentualnie mogłabym go posiać ,a znając mnie wysiadając mogłam go ztrzepnąć pupą . Ale na szczęscie został w samochodzie, ale R sie ze mna draźnił , a aj panikowałam. Ciul z kasą ale moje kwity , prawko ,karty itp no i dowód z fota gzdie byłam piekna i młoda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może zaczniemy obstawiać i zakłady robić co pozostałe mamy bedą mieć :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Przepraszam Was najmocniej,że się nie udzielam, ale nie mam głowy do myślenia. U mnie cd awantur z Lubym. Mam okropnego doła. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna - ja w samochodzie tez mnóśtwo rzeczy kładłam na kolanach - ale do czasu. Zgubione rękawiczki, kilka par, szalik, apaszka, czapka. Teraz się już nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też córę dla Zeli i syna dla Anytram i dla Tupy czuję córcie zobaczymy jakie z nas wróżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tył zwrot kto wie czy tak nie będzie jakby co to dobra passa Cię nie opuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna ja też czuję syna dla ciebie, zobaczymy jak się posprawdza to obstawiam totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×