Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Gość wiem wiem ze to nudne
ale taki mały teścik dla sa_ndry: zrób sobie zdjęcie z np dzisiajszym faktem(najtańsz ok 1zł), no oczywiscie musi być widoczny twój brzuch i syn, no i gazeta albo zrób zdjecie karty ciążowej zreszta sposobów jest mnóstwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruturuturu
nie rozpiericzajcie topiku sierpniowkom co wam z tego przychodzi a jsli ta sandra to nie ta oszustka to zal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelekimamusia
Witam Mam do sprzedania gondole MUTSY kolor niebieski. Jest jak nowa synek uzywaj jej 6 miesiecy. Do gondoli jest takze poszewka na poduszke i kocyk a my gratis dorzucamy termosik na buteli. Dla zainteresowanych moj mail: mmarz24@konto.pl Przesle zdjecia. P.S. Zycze udanych ostatnich miesiecy i szczesliwego rozwiazania pozdrawiam Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie sandry
mozecie mi napisac ile ta sandra niby ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumek87
witajcie dziewczyny! pisałam do was wcześniej ale wy mnie nie pamiętacie bo byłam pod innym nickiem.ja też rodze w sierpniu i też chyba przeniose sie na inne forum bo niestety troszke za pozno sie do was przyłączyłam no i chyba w złym momencie bo cos sie zaczeło psuc dlatego wole sie wycofac. chciałam wam tylko powiedziec że bardzo mi przykro że tak sie stało z tym forum i przede wszystkim ze bardzo zaluje ze nie byłam z wami od pocztku. życze wam wszystkim spokojnego oczekiwania no i zdrowych maluszkow.powodzenia i pozdrawiam (25tc,chłopczyk-karolek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Boze kochany co sie porobilo z naszym topikiem???????????????????????????Czy naprawde ,tak mogly go zniszczyc pewne osoby przez te pare dni???????????Zgadzam sie z opinia Tupy na naszej skrzynce i chyba rzeczywiscie lepiej bedzie pozostac w gronie dziewczyn,ktore sa od poczatku na tym topiku.Szkoda tylko,ze tak sie porobilo,bo do tej pory bylo to miejsce,gdzie moglysmy sie \"spotkac\"razem posmiac,pocieszac,i doradzac,a teraz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa podaj proszę maila, ja już się tu raczej nie pojawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeakl
heh sandra dopiero zaczernic sie nie potrafila, stopki nie umiala zrobic, a juz wrzuca zdjecia do suwaczkow, no no no jaka postepowa dziewczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam i myślałam ze nie skoncze tyle napisałyście -fajowo ale chryja z ta sprawa masakra......nie zdazyłam poczytac pomaranczek bo wiekszosc juz wykasowano i jak was czytalam to czasem nie wiedzialam o co chodzi a to te posty wykasowano:) freckled ja zrozumialam od pocz. ze ty kupilas nowe buty:) figlarna trzymam za ciebie kciuki sympatyczna i figlarna-gratuluje chlopcow rhm fajnie ze wsio oki Polusia super że masz sukienkę chcemy ja zobaczyć:) teraz patrze co na tej naszej poczcie- ludzie ale sie porobilo nie zostawiajcie mnie plisssss...............!!!!!!!!!!!!!!!!11 Asiaaa dzięki za przypomnienie bo już się pogubilam z tymi tygodniami:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Bardzo mi przykro, że rozleciał się taki fajny topik:( Czytałam Was często, bo też mam termin na sierpień. Chciałam się też przyłączyć i raz nawet próbowałam, ale i tak nie dałabym rady tak często się tu pojawiać ja Wy. I teraz kiedy jestem już na L4 i mam więcej czasu nie ma na to szans. Szkoda;-( Pisałam do Was ok strony 270, ale dokładnie nie pamiętam. No cóż pozdrawiam Was gorąco i życzę szczęśliwego rozwiązania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sa_ndra
jakoś to dziwne że wszystkie Twoje dane zgadzają się z danymi tamtych dziewczyn, Syn Oliwer, bliźniaczki... kiedy go urodziłaś? Na innym topiku jako klaudia pisalas ze chyba w styczniu tak? A później jako klaudia wyzywałaś inne dziewczyny. Przyznaj że Ty to Klaudia bo to trochę dziwne że dwie ( a nawet więcej ) takich samych dziweczyn na kafe się zdarzyło. Wszystkie te niki pisały że mają tyle lat co ty są z tego samego miasta macie dzieci dokładnie w tym samym wieku ( ten sam termin porodu) nie sądzisz że bardzo duży zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia2801 witaj w klubie ja tez namietnie czytalam dziewczyny codziennie, tylko sie nie odzywalam ( pare razy tylko glos zabralam) i mi tez nie za cho cho ze tak sie porobilo bo duzo sie od nich dowiadywalam czytajac je, no ale mam nadzieje ze jak ta nawiedzona wariatka zniknie to moze powroca na stare smieci a przy okazji to mamy taki sam termin 14.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1311
martusia2801 chyba jestesmy w takiej samej sytuacji,ja tez próbowałam sie wkręcic ale troszke za pózno.ja mam termin na 13.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie zdaje ze takich kafe-sierot jak ja to jest tu wiecej ktore tylko czytaly ,ale moze te co niesmiale do tej pory byly zaczna sie odzywac i nie umrze ten topik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1311
troszke mi niezręcznie bo mam tak samo na imie jak ta dziewczyna która zrobiła takie zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1311
ja tez mam taka nadzieje,bo fajnie było czytać o zwierzeniach dziewczyn które przechodza to samo co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1311
he he he na szczescie nie i z głową na szczeście też mam wszystko w porządku.jedyne co to pod serduszkiem nosze synusia ale karolka a nie oliwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze bede miec synka, dlugo moje dziecko nie chcialo ukazac co ma miedzy nogami(po mamie wstydliwe) i dowiedzialam sie dopiero 2 tyg temu ze to dziewczynka i mam klopot z imieniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1311
a mój synuś bardzo szybko pokazał co tam ma(po tacie taki )ja już wiedziałam w 15 tc.ale powiem ci że oboje chcieliśmy mieć syna a gdyby była córcia to też bym miała problem z imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczki, aczkolwiek nie wiem, czy tutaj ktos jeszcze zaglada. Niezbyt fajnie to poszlo, z roznych powodow. nie jestem na tym topiku od poczatku i nie wnikam w szczegoly, natomiast sens takiego forum jest chyba wzajemna wymiana informacji i doswiadczen, wzajemne wspieranie sie, itd. a ja np. czuje sie kompletnie olana, bo mam wrazenie, ze aktywnie brac udzial moga tylko te forumowiczki, ktore znalazly sie tutaj na samym poczatku. to troche dyskryminujace, ale na to nic nie poradze. mija sie to troche z celem takich forow. ja osobiscie ani nie poadaje danych osobistych ani namiarow na zdjecia w takich miejscach. ja nawet nie mam konta na nk. jedyne co uznaje za ok to goldenline i facebook, ale to dlatego, ze zamieszczam tam tylko informacje \"biznesowe\" i sama kontroluje kto tam oglada moj profil. uwazam, ze internet w dziesiejszych czasach stanowi nieobliczalna baze danych i trzeba uwazac, komu co sie podaje w tak publicznej formie. dlatego nigdy ani nie pytalam o jakies hasla do skrzynek, ani tez nie podaje mojego prywtanego mejla. wiec urazilo mnie troche takie \"niech sie bujaja\" od Zelki86, bo ja raczej o nic nie prosilam i tez bujac sie nie mam zamiaru. nie wszystcy tutaj szukaja przyjaciolek na zaboj, od tego mam osoby w realu, ale chodzilo raczej o podzielenie sie doswiadczeniem ciazy, ktora w tym samym czasie przezywamy. wiec szkoda ze tak zakonczyl sie ten topik. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w sumie modle sie tylko zeby zdrowe bylo.... szczerze to sie boje bardzo tego wszystkiego, porodu i tego jak moje zycie sie zmieni i jak bedzie wygladalo, juz sie bardzo zmienilo,czasem to troche nie moge sie w tym odnalezc, boje sie ze nie dam rady sobie z malym dzieckiem..... zawsze unikalam dzieci znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1311
ja uciekam do dentysty ale wieczorem bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maternity, akurat to o bujaniu było skierowane do wiadomej osoby. Jeśli masz ochotę rozmawiać w takim tonie, to kontynuuj, może ktoś się dołączy. Wymieniamy się takimi danymi, jakimi chcemy i jeśli wirtualnie znamy się parę miesięcy to mamy do siebie jakieś zaufanie, ograniczone, ale mamy. Nikt Cię nie zmusza do podawania adresu itd. każdy ma swoje granice. Nachalne dobijanie się do naszej skrzynki, tylko wyostrzało naszą ostrożność. Bardzo mi przykro, że tak się kończy ten topic, bo wiele miłych chwil na nim spędziłam, ale to co się z nim teraz robi, zniechęca całkowicie do pisania, a nawet czytania. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×