Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Aha, Kochane jak wysyłacie zdjątka, to proszę się podpisać(nick), tym bardziej, że nie widać kto to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może lepiej zostaw Natalię. kto wie, czy na kolejnym USG lekarz nie powie, ze to dziewczynka... :P ja już chcę do domu...!!! a jeszcze pół godziny... strasznie się ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna/Mateusz issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ?? Marzenie1508............. Asiaaaaa....................?? anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79...........?? issima....................... małaHPW................... RedHairMama..............?? ruda2828................... Monika26sz...............???. kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25................. monika1987................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Zelka :) uważaj na siebie i odpoczywaj dużo Anytram ja mam nowe białe grzejniki więc nie mam ich pomalowanych a pokój u dzidzi i w naszej sypialni będzie i jest zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici 1980
Czesc dziewczyny,ja tez dopisuje sie do tabelki:))) Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici 1980
oswieccie mnie dziewczynki gdzie pobrac nick zeby zrobic sobie stopke,z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w preferencjach na samej gorze możesz zaczernić sobie nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie i stare i nowe Długo mnie nie było ale regularnie was czytam wiec jestem na bieżąco :) Od paru dni jestem trochę zabiegana mimo ze jestem na L4 to na parę godzin wpadam do pracy, potem na budowę troszkę posprzątać i tak czas leci. Wieczorem jestem padnięta i marzę tylko aby sie położyć. Wklejam tabelkę bo dopisałam swój wiek. Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09..... ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jak kopiujesz tabelkę to tą ostatnią, a nie niewiadomo którą, bo potem 10 razy się trzeba dopisywać. Wiecie co, tak sobie myślę, że ten mój ślub to kompletna pomyłka.. Z resztą dziecko tym bardziej. A. przechodzi samego siebie. Wiem, że się stara przy tym remoncie, ale nic nie umie i więcej psuje niż robi. Mój ojciec 4 dni robił nam w kuchni podłogę, po czym mój przyszły mąż wprowadził tam elektryka na mokry jeszcze lakier. Założę się, że szanowny pan pożal się Boże elektryk, który też jest takim partaczem jakich mało, wlazł na ta podłogę w buciorach zimowych i na bank będzie to widać na lakierze. Tu wyjaśnienie - podłoga szlifowana ręcznym czołgiem, odtłuszczana acetonem, i lakierowana 3 razy - w tym po każdej warstwie znów lekko szlifowana. Ojciec nie pracował w tym czasie gdy to robił, więc nie zarabiał tyle, ile normalnie powinien. Nie wziął od nas ani grosza i jeszcze za własna kasę kupił lakier, kapon itp. Powiedzcie mi czy ci ludzie są tak głupi, czy aż tak nie szanują pracy innych? Ja tego nie rozumiem. Sama potrafię dużo technicznych rzeczy zrobić, ale o czymś takim w życiu bym nie pomyślała. Wiem ile było włożone w to wysiłku. I tym bardziej jest mi przykro. Ok, elektryk miał przyjść, ale nie od cholery po mokrym lakierze. Gniazdka to najmniejszy problem, bo gniazdko to ja sama potrafię przykręcić i elektryka mi do tego nie trzeba. Zadzwoniłam do A. z pretensjami to oczywiście mi się oberwało, że ja go nie doceniam i nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ok, ale kurcze.. trzeba być naprawdę totalnym imbecylem (jak to ujął mój ojciec jak się dowiedział), żeby zrobić coś takiego. Chciałabym już mieć ten remont za sobą, bo to pasmo niekończących się porażek A. i kłótni z tychże wynikających. Jakbym była zdrowa to sama bym się tym wszystkim zajęła bo póki co więcej jest problemów niż było przed remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka nikt nie chce wtrącać się w Twoje zycie a tym bardziej w życiową decyzje ale to określenie że to dziecko to kompletna pomyłka to według mnie grube przegięcie!! Może faktycznie zastanów się nad tym ślubem zanim wyjdziesz za \"totalnego imbecyla\"! i nad tym czy potrzebujesz męża czy robotnika w domu?? Może zbyt wiele wymagasz?? Widac twój narzeczony nie jest robotnikiem z zawodu! A jak do tego doszło że ten elektryk wszedł na ten lakier? kto go wpuścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram wyobraź sobie, że właśnie ten "totalny imbecyl" go tam wpuścił. Nie szukam robotnika tylko faceta trzeźwo myślącego. I pozwól, że to ja będę decydować o tym, co jest przegięciem. Jak widać nie zrozumiałaś ogólnego przesłania wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny CISZA!!!!! nie kłócić mi sie. W naszym wątku ma panować ład, harmonia i porządek hihihi Zelka nie pociesze ci bo mój P to złota raczka sam w domu położył instalacje wodna i elektryczna nawet powierzyłam mu tak istotną rzecz jak zakup karniszy firanek rolet itp spisał sie zawodowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka zdaje chciałaś żeby ktoś się w tej sparwie wypowiedział więc napisałam co myśle i nie było to złosliwe bo mnie to kompletnie nie dotyczy! Ja tylko zebrałam w całość to co Ty już napisałaś żeby Ci zobrazować jak to wygląda! Rozumiem że się wkurzyłas tym bardziej że Twój tata włożył w to tyle pracy i jeszcze swoje pieniądze kosztem czasu na swoją prace zarobkową i faktycznie Twój A. nie pomyślał wpuszczając kogokolwiek na polakierowaną podłogę! teraz powinien wykonać taką samą prace jak Twój tata żeby zrozumieć co zrobił.. ale pomijając to wszystko, tą całą nerwową sytuacje, czy warta jest tego abyś całą swoją miłość do A i do tego jeszcze nie narodzonego dziecka oraz tak ważnej decyzjo o zamążpójściu sprowadzała do kompletnej pomyłki?? Na przyszłość wiedząc czego możesz się spodziewać weź sprawy w swoje ręce zamiast szarpać sobie nerwy! I nikt tu się nie kłóci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, kto się kłóci?:) Widzisz problem w tym, że ja mam leżeć. A jeśli mam leżeć, to nie biegać do A do domu i pilnować kogo się wpuszcza. Nie mieszkam tam i wprowadzę się dopiero po ślubie. Z resztą palce w tym maczali też teściowie, bo szybko chcieli i u siebie coś w elektryce poprawić. Pomyłka, dlatego, że widzę jak jest niedoskonały i jak bardzo mi to przeszkadza. A dziecko jak widać też za szybko, bo remont bardzo odbija się na moich nerwach, co w ciąży raczej nie jest wskazane. Pogratulować faceta. Dokładnie tak, musiałby zrobić to samo, żeby zrozumieć. Ale lepiej niech się do tego nie dotyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna sytuacja i najgorsze w tym ze cierpni na niej dziecko, ale bądzmy dobrej myśli że nic mu nie zaszkodzi, w końcu większość z nas przechodzi burze hormonalne a kłótnie z mężem-nie mężem bywają niekiedy codziennością! Zmieniając temat właśnie dowiedziałam się że moja koleżanka ze szkoły ma termin na 4 sierpnia i zaprosiłam ją do naszego forum, może do nas dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu dzis tak cichutko ? jasne Anytram zapraszaj kolerzankę zawsze więcej osób to weselej pewnie już nikogo nie ma więc dobranoc ale mi się na razzie nie chcę spac prysznic mnie otrzezwił od spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny !! ja wczoraj przeszlam sama siebie od 16 do 23 spalam nieprzerwalnie wstalam napilam sie umylam zjadlam i dalej spac ;] no i teraz wlasnie wstalam . hehe o tym samym pomyslalam zebym sie nie wygłupila mowiac ze wlasnie dzidzia kopla i chyba mowi mamo Nie heheh Zelka nerwy Cie poniosły i ja Cie doskonale rozumiem nic nie mozesz sama zrobic , ja czasami tez mysle boze za jakiego ja buraka wychodze ;/ ale to tegop buraka pokochalam i zdecydowalismy sie na dziecko, jak mnie wkurzy to mu mowie ze jeszcze mam czas moge wycofac wszystko to ten zaraz juz jest milutki powiedzialam ze jak mnie nie przeprosi z kwiatkami to zobaczy Anytram :) wiem jak to wyszlo i Zelka napewno nie zaluje pod wpływem emocji mowi sie głupoty czasami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam jeszcze napisac ;] zanim poszlam spac chcialam pozmywac naczynia po obiedzie iiiiiiiiii ja jak to ja mała oferma hehe talerz szklany pękł mi w rekach ! no i mam pocharatane palce ;/ nie duzo ale slady sa ;/ male zadrapania a krew ciurkiem leciala ;/ dobrze ze to po bokach mam slady , ciekawe czy male bedzie mialo jakis slad / moja babcia sie wystraszyla i tak powiedziala w sumie nie wierze w to ale kto wie ;/ dobrze ze fotograf spoko to mi zretuszuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, to moje będzie poharatane w różnych miejscach. Sierściuchy czasami w ferworze zabawy mnie zadrasną, jeden regularnie robi to podczas czyszczenia mu uszu. Ale coś za coś - mruczando jest bezcenne;). I pytanie z innej beczki - komu skóra zamieniła się w suchy wiór, łuszczący się na potęgę? Nic mnie nie swędzi, ale skórę mam wysuszoną, zwłaszcza na ramionach i plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobiety! Pewnie i Wam brzuszki rosną teraz coraz bardziej. 1. Czy macie rozstępy? 2. Czy stosujecie kremy na rozstępy? 3.Jeśłi tak to jakie? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać coś więcej, ale chyba nie ma po co ;) w każdym razie Zelka - jak popsuł to niech naprawi. Też tam będzie mieszkał i nie wierzę, że mu brzydka podłoga nie będzie przeszkadzać, tym bardziej że to z Jego winy... nie denerwuj się, odpoczywaj i dbaj o siebie i o dzidziusia :) u mnie też remont, ale już powoli, powoli zaczyna to wyglądać. Kuchnia już jest, teraz czekam na meble do salonu. Kanapa i krzeszła mają byc do piątku. Stół mam, ale oczywiście w komplecie nie było wkrętów do złożenia i dzisiaj będzie wielkie poszukiwanie odpowiednich :P i tak codziennie - praca, remont, sprzątanie i wieczorem ledwo patrzę na oczy. Zwijam się w kłębek na fotelu i zasypiam a potem tylko zwlekam się do łóżka (wiem, że zasnę, toteż zawsze myję się wcześniej :P) a nie mówię jak będę kimać jak już będzie kanapa... :P przynajmniej mój kark nie będzie cierpiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do skóry, to nie mam suchej, nie mam rozstępów. Póki co używam oliwki dla dzieci Nivea. Nie wiem, czy warto w coś więcej inwestować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, rosną, powoli, ale jednak. Rozstępów nie mam, nie zauważyłam. Kremów na rozstępy nie stosuję, ale ze wzgledu na suchą skórę paćkam się. Zwykły balsam wymiennie z masłem shea. Zależy, ile mam czasu (i ochoty) na smarowanie się. Masło shea trudniej wsmarować, choć efekt utrzymuje się dłużej. Aha, paćkam się raz dziennie, na więcej mnie nie stać - ochotniczo głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe ja czasami teraz stoduje krem albo oliwke rozstepy zaczely mi sie robic jak dorastalam a teraz na plecach mam w dolnekj czesci ale tylko male takie nitki , na brzuchu jak narazie 0 . wiecie co hehe dostalam propozycje na 15 na casting hehe fotomodelki ze niby mam ładna twarz i jestem fotogeniczna LOL2 hehe zobaczymy napisze hehe jesli beda chcieli ciezarna to pojde :D a co :D Załorze sie ze moj mi nie pozwoli bo to zazdrosnik hehe ale co mi tam ;] napisac moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nawet raz dziennie nie stać :P nogi i pupę smaruję balsamem ujędrniającym, który zresztą pewnie nic nie daje. ale to też nie codziennie ;) ale jak będę wreszcie mogła skorzystać z L4, na którym jestem już od 3 tygodni, to będę się balsamować, ile da radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, a gdzie dostałaś to zaproszenie? ja na NK dostałam takich kilka, ale myślę, że to wielke naciągactwo ;) w każdym razie, sprawdź, na ile to jest wiarygodne i co masz reklamowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×