Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kisia.......
PINK hhihihi no to juz sobie pogadalysmy.Uciekam juz.Bede jutro .Mysle ze jutro bedzie lepszy dzien dla Ciebie:) Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuchy, dawno mnie nie bylo , ale czytam was , widze , ze troche nowych cycolinek przybylo , witam... kurde , pisze bo cycki mnie bola tzn czuje ze mam implant w srodku , takie dziwne uczucie , szczegolnie jak leze , ma ktos z was tak ? pytam cycolinek doswaiadczonych ;-) , u mnie minelo 4,5 miesiaca od op. aaaaa , w sobote bylam na imprezie i mialam taki push up stanik , moze on mi ten bol sprawil ??? co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaaaa jakos daje rade teraz maz mi pomaga ale jesli chodzi o karmienie mała to ja to robie czy przewijanie ,zawsze biore ja za raczke jak chce ja przebrac czy wziąc w jakies mijsce nieraz lekko podsadzę na łóżo jedynie czego nie robie to nie kąpie.a jesli chodzi o przytulanie to tak bokiem ,bardzo mi tego brakuje i tez mam takie obawy zeby mała sie nie odzwyczaiła ale jestem z nia cały czas wiec mysle ze zle nie bedzie,juz nawet tak nie boli tylko mam jeszcze piersi spuchniete takie twarde i to mnie wkurza ale dzis juz11.do miesiaca jakos zleci choc jak byłam na kontroli to lekarka powiedziała ze do 3 miesiecy zero dzwigania pocieszam sie ze to nie było moja doktorka,widzisz jedna mowi tak druga tak i kogo tu słuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisia slonko nie chce cie martwic , ale ja tak do 3 tygodni potrzebowalam rano aby ktos mnie podniosl :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Kisia z tym dochodzeniem do siebie to różnie to bywa, bo to zależy od organizmu :) Ale nie będzie źle :) nie obawiaj się ze nie będziesz wstanie nic robić. Po prostu bedziesz miala ograniczone ruchy :) Boobsie...ale to cycki Cię piersi czy po prostu jak leżysz to czujesz implant? masz już miękkie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia.......
witam dziewczyny dzieki Wam wszystkim.Boobsi ja 3 tyg po zabiegu wracam do domu i nikt nie moze wiedziec ze mpialam zabieg.Moze mi sie uda wydobrzec.Najbardziej boje sie o pierwsze 9 dni bo pozniej to juz bede z mama wiec moge sobie pozwolic na slodkie fer niente :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagusia
Czesc Dziewczyny, pozdrawiam po dluugiej nieobecnosci. Witam rowniez wszystkie nowe cycolinki, ktorych jeszcze nie znam :) Dla tych ostatnich male info - jestem juz ponad 7 miesiecy po op., bardzo zadowolona z efektow dzieki kochanemu doktorowi Krajewskiemu :) ktorego serdecznie pozdrawiam. Nieustannie slecze nad wszystkim, co dotyczyloby pielegnacji piersi przed i po (teraz juz tylko po:) ), zainteresowanym tematem - sluze pomoca:) Szczegolne buziaki dla Beci, Meduzi, Pestki i wielu innych dziewczat, ktorych tu nie wymienilam, przepraszam za brak odzewu, ale bylam permanentnie forumowo-offline. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagusia
ach - zle mi sie wpisalo w poscie powyzej - moj aktywny mail to nadal yaagnaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagusia
nie mam pojecia czemu mi ten wyraz wyskakuje ciagle.. cos mi sie zepsulo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangoooo
mam 70 A, a w klatce 85. termin juz na 20 sierpnia!!! jestem drobnej postury wiec nie chce szalec z rozmiarem... a jak bardzo one opadaja po operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzięki za radę. Mango mam prośbę do Ciebie czy mogłabyś mi powiedzieć jak znalazłaś lekarza jestem z Gdańska i nawet się nie zastanawiałam nad lokalnym lekarzem. Proszę Cie daj znać jaki wybrałaś rozmiar, kształt jakie masz wymiary- wzrost, waga. Sorry jeśli jestem za ciekawa :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno do mango napisz prosze ile płacisz. Zapomniałam również napisać do Was drogie babeczki, ,że mam jeszcze jedną wielką prośbę czy mogłybyście przesłać mi zdjęcia bo chciałabym zobaczyć w końcu prawdziwe zdjęcia i wiedzieć spod kogo ręki takie cuda wychodzą. Po 2 interesuje mnie róznica jak w rzeczywistości wygląda róznica pomiędzy implantami okrągłymi a anatomami. Z góry wszystkim pomocnym dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusiu Wielkie buziaki:)Jak Twoje cycki,jaki w końcu wyszedł Ci rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie przykro mi nie potrafię Ci odpowiedzieć, ale przeraziłąś mnie myślałam że po takim czasie od op. to już nic się nie może wydażyć. Może Yargusia Ci coś podpowie ... jest bardziej doświadczona. Yargusia witaj! My się nie znamy bo ja tu jestem dopiero od jakichś 3 miesięcy a op miałam 2.06 jutro jadę na kontrolę zobaczymy co doktorek powie. Boobsie jak nie zapomnę to zapytam o Twoją sprawę. Yargusia mówisz o pielęgnacji po op. a jaka ona powinna być? Po okresie kiedy już rany zagojone. Martusia i kisia ja mam 4 latka w domu jak wróciłam ze szpitala to powiedzieliśmy mu z mężem że jestem chora i dlatego leżę w łużku i nie mogę dźwigać, przychodził do mnie czytaliśmy książki a przez tą operację zrobił się bardziej samodzielny bo musiał sobie poradzić czasem samemu wyjść z wanny (trzymany prze ze mnie za rączki oczywiście) itd. Nie dźwigałam go bardzo długo tłumacząc że mamusia nie może na razie dźwigać i nie było źle. Mąż mi pomagał, ale wszystko kolo siebie byłabym w stanie zrobić już po wyjściu ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagusia
Czesc Dziewczyny, Mangoooo - nie rozumiem dokladnie o jakim opadaniu mowisz.. te nasze doktorkowe cycuszki maja wlasnie to do siebie i tym roznia sie od naturalnych, ze - odpowiednio pielegnowane - nie powinny opadac praktycznie w ogole.. Implant trzymany jest najczesciej w kieszonce miesniowej (no chyba, ze robisz pod gruczol) i ten dziala troszeczke jak stanik. Jesli trzymasz sie zalecen lekarza, caly czas chodzisz w odpowiednio dobranym staniczku, masujesz piersi i je nawilzasz, dbasz o skore piersi i nie chudniesz/tyjesz skokowo - to nie powinno sie nic dziac. Ja chodze w staniczkach non stop, w nocy spie w bardzo wygodnym sportowym, codziennie masuje piersi olejkiem Biooil i dobrze sie odzywiam, na blizenkach nosze plastry silikonowe i bylam w takim miejscu, gdzie dobiera sie wlasciwy rozmiar stanika dla kobiet o wiekszym biuscie, by miec pewnosc, ze moje piersi maja odpowiednia bielizne (takie uslugi swiadczy m.in. sklep Bravissimo) Becia - buziaczki wielkie, ale sie stesknilam za Toba:) moj najciasniejszy staniczek to teraz 30FF (ang.), w zaleznosci od firmy mam tak FF/G. Blizenek praktycznie nie widac, a piersi maja dokladnie taki ksztalt, jaki chcialam. Sa rowne i okraglutkie. Bylam na paru kontrolach u naszego doktorka i ten tez bardzo zadowolony - zawsze wola cala swoja szpitalna ekipe, zeby sobie poogladali:) I chociaz podobno apetyt rosnie w miare jedzenia - ja nie mam ochoty na wieksze:) Jeszcze raz przepraszam za brak odzewu, ale taka przerwa od neta, naprawde dobrze mi zrobila. Cosmopola - gratuluje cycuszkow, napisz u kogo robilas, jaki rozmiar zelek i co Ci wyszlo, o reszte nie pytam, bo czuje, ze jestes bardzo zadowolona i szczesliwa. 2. czerwca to dosc niedawno, choc pewnie zeszla Ci juz opuchlizna.. czy stosujesz jeszcze masc antybiotykowa na blizny, czy moze pielegnujesz je czyms innym (np. mascia cebulowa, contratubex'em etc.) jesli chodzi o pielegnacje - to troche napisalam juz o niej wyzej, jesli mialabys jakies pytania - napisz. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagusia
Boobsie - hej, nie wiem czy mnie kojarzysz, ale ja Ciebie pamietam, nie potrafie sobie jedynie przypomniec u kogo robilas.. wiec napisz. Z tym bolem.. hmm.. no po 4,5 miesiace nie powinno w zasadzie tak byc jak piszesz.. Ja rowniez czulam "cos w srodku" - przez pare ladnych miesiecy, i bolal mnie mostek - notorycznie - wyprowadzil mnie z tego moj doktorek, przyznaje, ze metoda prob i bledow (bo medycznie wszystko bylo tip top), kazal zmienic staniczek sportowy na noc na bardzo miekki, szeroki i wygodny, zmienilam rowniez poduszke, na ktorej spalam i czesciej masowalam piersi - po miesiacu mi przeszlo i juz nie wrocilo. Nie probuje sugerowac - ze i u Ciebie moze tak byc, ale warto sie zawsze zastanowic, nad naszymi nawykami w czasie snu i komfortem snu. Jestem rowniez po lekturze amerykanskiego bestsellera "the best breast" - i tam najlepsza metoda na pozbycie sie czesci bolowych dolegliwosci jest... spanie na brzuchu. Brzmi kontrowersyjnie - ale masowo jest zalecane przez np. kalifornijskich chirurgow plastycznych. Rowniez prysznice - na zmiane - woda bardzo ciepla i zimna - pomagaja, i oczywiscie masowanie piersi.. albo oklady z rivanolu. Poza wszystkim - radzilabym zawsze jednak radzic sie lekarza prowadzacego - on bedzie wiedzial najlepiej jak postepowac. Pisz, co u Ciebie i tzrymaj sie dzielnie - pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yargusia mi doktorek włożył McGhany 290 g anatomiczne wysoki profil wcześniej nie miałam nic. Doktorek stwierdził że więcej nie wejdzie. Robiłam u Sirka w Bielsku i żałuję że nie poszłam do nikogo innego na konsultację. Przyznam że jeśli chodzi o kształt to łądne zrobił ale z wielkości jestem niezadowolona. Moim zdaniem są małe, choć mąż uważa że są super. Oczywiście że jest lepiej niż miałam przed op no ale naprawdę spodziewałam się więcej. W stanikach mi wychodzi takie C a nawet jeden D kupiłam i ten jest wygodniejszy, ale sądzę że to kwestia dziwnej rozmiarówki, bo tak na moje oko to jest B to co mi wyszło. Najładniejsze cycki miałam jeskies 2, 3 tygodnie temu teraz zmiękły i są jak mi się wydaje jeszcze mniejsze :( Co tu dużo mówić nie chcę tu narekać i jęczeć z resztą co to da? Cieszę się że coś mam i nie muszę się już martwić że mi wypychacze ze stanika wypadną. :P Poszukam sklepu o którym piszesz bo nie potrafię sobie stanika dobrać sama. W ogóle to mam pytanie do wszystkich: Jaki mam kupić stanik żeby piersi zbliżyć w nim do siebie?????????????????????????????????????? Kupiłam sobie trzy push-up'y nie da się tego zrobić :( Jakby stanik się bardziej do piersi dopasowywał niż piersi do stanika, a może zły rozmiar kupiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie ja jestem po zabiegu 3 m-ce i juz nic nie bolało ale poszalałam sobie na imprezce , tez ubrałam stanik z fiszbinami no i zaczeły mnie bolec cycole. Byłam tez na wczasach z twardym łozkiem i poprostu cycki z bolu mnie rwały. Na dodatek one dopiero teraz sie uformowały bo 75 C po operacji teraz DD jest za małe .Teraz staram sie je oszczedzac tzn nie trzese nimi:) spie na miekkiej poduszce i juz mi przeszlo .zauwazyłam ze bolą tez na deszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusiu to rozmiarek masz pokazny:)Mówiłaś,że moje duże,a Twoim wiele nie brakuje do mnie hihi.Najważniejsze,że jesteś zadowolona,bo pamiętam,że na początku były dla Ciebie za wielkie:)Kiedy przyjeżdżasz,to się spotkamy?A wiesz może co słychać u Dani,bo nie daje znaku życia?Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Hey Cycatki:)Witaj Yagusiuuu:),dawno Cie nie bylo:).Mowisz ze cycuchy sasuper:),fajnie,a pamietasz jak narzekalas ze za wielkie hihih,ja tez jestem po.Dzis bylam na zakupach stanikowych-3msce po,i milusio sie rozczarowalam:):).Mam miec 75 C,a ja w DD nie wlaze:),wiec nic juz nie rozumie....,Yagusiu,Ty jestes z UK,powiedz mi gdzie Ty tu kupujesz staniory,bo ja dzis bylam w La senza i Ann Sumers i lipa,nie dosc ze zadnych ciekawych fasonow to i z rozmiarem problem,wg kalkulatorka wyszlo mi 65H,angielski 30 F,ale ja tu nie widze takich rozmiarow buuuu,innym razem znow wychodzi ze mam 70D....hmmm,a wniego dzis tez nie weszlam,jakie to zajebiste uczucie:):).Silky,witaj,jak tam Twoje cycuchy sie maja??Bo my jakos razem mialysmy op:).Mnie moje pobolewaja czasami,szczegolnie przed okresem,no i dzis,bo chyba ze 20 stanikow dzis przymierzylam,w ostatecznosci wzielam te D,ale juz sama niewiem jaki wlasciwie mam rozmiar...:-o, Comopola-wlasnie!Ja tez nie moge swoich zblizyc w staniku:(,z ciekawosci przymierzylam o rozm mniejszy,zeby zobaczyc czy zblizy i tez nic,Beciu,ratuj kochana,Ty nam powiedz kiedy bedzie mozna je zblizyc w staniku. Dziewczyny,ja ostatnio tak sie zapomnialam razem ze swoim facetem,ze tak powiem za bardzo je scisnal i poczulam bol:(...,ale na szcesc ie przeszlo mi.A jak jest u Was z tym doktykaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
AAAA,Yagusiu,przeoczylam,pisalas o Bravissiomo,u mnie w miescie niestety nie ma takiego sklepu buuu,ale obczailam ze do Brighton podjade specjalnie hihi. Boobsie,ja jestem 3msce po i tez czasem mnie bola,ale teraz zauwazylam ze przed okresem i na zmiane pogody...,a tak wogole dziewczyny,to ja u siebie wyczuwam implant...,wczoraj ajk poszlam pierwszy raz na solarium,to je obmacalam i czuje normalnie krawedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet ja czekałam około pół roku żeby się ładnie zbliżały i to nie w każdym staniku dają się do siebie zbliżyć.Stanik musi być naprawdę dobrze dobrany,a staniki które kupiłam krótko po op,pózniej już zle na mnie leżały,cycki jednak potrzebują czasu na ułożenie:) Miło kupować wreszcie normalne staniki i mieć je na co ubrać,ale nie jest łatwo kupić idealny hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
tak myslalm ze z pol roku musi munac Beciu:)....,trzeba czekac,ano fajnie jest na co wlazyc przynajmniej hihihi,te rozmiary sa naprawde dziwne,mi 75C,pasuje dobrze po biustem,a jak przymierzylam D,to cislo mnie pod biustem i w hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet wszystko zależy od firmy i kroju stanika,dlatego ,żeby dobrać odpowiedni stanik trzeba poświęcić sporo czasu na przymierzaniu:)Nie stresuj się w końcu dobierzesz dla siebie idealny,więc się nie zniechęcaj,bo kupowanie staników(teraz po op) to ogromna przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff nie bola mnie juz cycki , silky , dzieki za post , moj lekarz mowil ze do pol roku beda dziwnie sie zachowywac .. to chyba przez ten push up ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COsmo poczekaj ze stanikami , ja mierzylam po miesiacu push up stanik i wygladalo to dziwnie , teraz miodzio :-) moge ci fotki przeslac w staniku 75D , bo tkai teraz nosze ... Yagusia pamietam kochana , nawet mam twoje fotki , ty to masz spore piersi , jak teraz sie czujesz , przyzwyczajona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze , na poczatku kupiowalam stanik 80 D , teraz 75 D , i chyba robilam blad , bo powinnam na poczatku kupowac 75E .. no ale coz, trudno , bardzo sie ciesze z 75D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×