Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Liwia1986
Gościu Julia, gratulacje :) Jak się Kochana czujesz? jestes na lekach? Bierzesz antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Dzięki Liwia, Tobie też gratulacje, teraz z górki. Kochana! :) jakie masz implanty? Jak się czujesz? tak, biorę ketoprofen, paracetamol, antybiotyk, osłonę na żołądek i jakiś lek który mam brać 3 miesiące zmniejszajacy ryzyko komplikacji. Stanik mam taki, ale nie wiem czy jest też w pl https://www.pharma-gdd.com/fr/medical-z-brassiere-z-bra-reference-s-024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla:)jak bogini:)) a cycki w sukience wooooowwww:)) sukienka ekstra skąd ja masz?? Woooowww Monia super stanik napisz proszę gdzie kupowalas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Gość Julia, mentory 390 cc najwyzszy profil, anatomy. A TY? Stanior super <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Monia mam dwoje 13 i 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karła mogłabyś mi twoje zdjęcia w sukience i jak się zmieniły od ostatniego razu? kryska2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
czemu ja nie widzę tego zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado stanik ten kolorowy w esotiq, a czarny sinsey. Karla, no proszę już takie duże dzieci. Ja jeszcze walczę z moimi maluchami. Pięć i 1,5 roku :). Dobre że juz piersi zrobiłam. Czas na nas dziewczyny. Wszystkie plaże nasze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Liwia a maila podawałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Liwia ja miałam dreny, usunęli mi je następnego dnia po operacji. Byłam przerażona jak doktor przyszedł na ściągnięcie ale nic nie bolało :-) bardziej bolało mnie usuwanie końcówek szwów i to był jedyny ból jaki pamiętam po tej operacji :-) Ja spałam na plecach i nie wiedziałam jak to przetrwać bo uwielbiam sen na boku. Miałam dużo poduszek wiec cały ucisk szedł na pośladki i pod ramiona tez podkładałam poduszki, żeby ręce nie ciągnęły w dół :-) a dziś w dalszym ciągu śpię na plecach bo to polubiłam, ale tylko z jedną poduszką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karla czy ja też mogłabym dostać zdjęcia? :-) czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pokażcie swoje piersi po OP proszę . Ja mam mieć 5 lipca 260 anatomiczne boje się ze będą za małe . Pokazcie proszę jakie u was wyszly i po jakkij wkładkach! Z góry dziękuję Maila Justysiabir@WP. Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Dziewczyny dzięki za wsparcie!! :) zazdroszczę Wam facetów.. no cóż liczę się z tym, że będę musiała poradzić sobie sama... decyzja zapadła i nie odwrotu, a Wasze wpisy utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto.. :) Karla, cieszę się, że wszystko zaczyna się układać.. :) a Jak z twardością, czujesz coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monia22, warto, warto i jeszcze raz WARTO! Nigdy nie byłam bardziej szczęśliwa. Chodzę usmiechnięta, w fajnych ciuchach i czuje się jak sex bomba :-) ile to cycki dają radości :-D a najważniejsze, już nigdy nie będziemy mieć problemów na plazy dziewczyny :-D zero gąbek, ciuchy takie jak miałam to noszę tylko wreszcie z cyckiem. I sukienki bez pleców będę mogła ubierać, dopiero za jakiś czas ale jednak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Dziewczyny, zaczynam sie nega schizowac. Jestem ponad 48 godzin po op i mam wrazenie, ze w ciagu kilku godzin piersi mi jeszcze bardziej spuchly, mam wrazenie, ze zaraz stanik mi doslownie peknie. Mam lekki stan podgoraczkowy i zaczynam panikowac :( jestem sama, wiec w razie czego nie wiem jak sobie poradze... Czy ktoras z Was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Julia, spokojnie. Lekki stan podgorączkowy moze byc. Organizm się odbudowuje. Masz pyralginę albo nuroen/ibuprofen? Jaki bierzesz antybiotyk? Ja cipronex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Dzieki Liwia, masz racje, musze sie uspokoic. Za bardzo emocjonalnie do calej sprawy podchodze i moze wymyslam po prostu. W szpitalu dawali mi leki na uspokojenie, bo z nerwow ciagle ryczalam, przed i po. Jak wariatka! Ja biore doksycykline. a Ty jak sie czujesz? bardzo Cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Jadę na przemiennie tramal - pyralgina. Jakoś daję radę. Jestem ciasno obwiązana, Ty pewnie tez. To ważne, bo zeby byl ucisk bo wstrzymuje opuchlizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Gość Julia, jak się czujesz? Ja miałam fatalną noc. Bolało mnie, rano nie mogłam się podnieść pomimo, że wcześniej zdawałam radę. Na dzień dobry tramal, bo nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Cześć Dziewczęta. Dziś mija tydzień od operacji. Już tydzień a mam wrażenie jakby to było wczoraj. Na tę chwilę u mnie w miarę ok. Pierwsze dni to był koszmar natomiast teraz w ciągu dnia już dość swobodnie się poruszam. Rano jednak budzę się z bólem i zanim się nie rozruszam jest nie fajnie. Ile to jeszcze może trwać? Kiedy poranny ból minie? I to szybkie męczenie się. Przejdę kawałek i hiperwentylacja. Kiedy Wam to minęło? Za tydzień wracam do pracy i mam nadzieję że będę już sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaB88
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa. Zawsze miałam miseczkę A , ale te większe A . Teraz po 8 msc karmienia piersią mam kompletne zero plus sama skóra :/ jestem załamana. Czy któraś z Was uzyskała rozmiar pięknego D mając wyjściowe kompletne 0 ? Konsultację mam 9 maja i boję się , że usłyszę, że nie da rady uzyskać rozmiaru D :/ z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Gość Sylwia, jak zabieg 25.04. i wracam do pracy 4 maja... nie mam wyjścia. Na szczęście praca umysłowa, siedząca, nie dźwigam. Mam 3 dni zwolnienia lekarskiego bo tak chciałam. Zgięta w pół może jakoś przetrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBier88
Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa. Fajnie , że powstała ta grupa, dzięki niej można się dużo od Was dowiedzieć :) zawsze miałam rozmiar A, ale te większe A. Po 8 msc karmienia piersią mój rozmiar to -A (kompletne nic) plus wiszaca skóra.Jestem załamana. I tu moje pytanie. Czy któraś z Was mając wyjściowe 0 uzyskała rozmiar piękne D ? 9 maja mam konsultacje i obawiam się, że usłyszę , że nie dam rady uzyskać takiego rozmiaru :/ będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mialam. Po 2 tyg jak poszłam do pracy z 1.5l woda mineralna w ręce ( idę pieszo 5 min) to myślałam że wyzione ze zmęczenia ducha. Ale z dnia na dzień było coraz lepiej:) teraz jest super. Wczoraj byłam z dziewczynami z pracy w knajpie. Pierwszy raz piłam drinki od operacji w większej ilości i jak mąż po mnie przyjechał to myślałam że od razu w aucie zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
czesc Liwia, kurcze slabo :( mam nadzieje, ze jest ktos z Toba...? lekarz mi mowil, ze 3 pierwsze dni sa najgorsze, to oznacza ze jutro bedzie lepiej, trzymajmy sie tej wersji. Pamietaj, troche daleko, ale tez jestem w bolach, wiec nie jestes sama ;) ja w nocy za to wymeczylam sie na plecach, nie wiem jak to przetrwam, co noc to gorzej. Liwia, kiedy masz pierwsza wizyte kontrolna po-op? Sylwia, niestety nie pomoge, nie wiem :( moj lekarz mi powiedzial ze juz po 3!!! dniach moge isc do pracy, o ile nie jest fizyczna. Ze bedzie bolalo, ale dam rade. Ogolnie luz totalny. Ostatecznie wzielam wolne na poltora tygodnia. Trzymaj sie, tydzien to jeszcze malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
czesc Liwia, kurcze slabo :( mam nadzieje, ze jest ktos z Toba...? lekarz mi mowil, ze 3 pierwsze dni sa najgorsze, to oznacza ze jutro bedzie lepiej, trzymajmy sie tej wersji. Pamietaj, troche daleko, ale tez jestem w bolach, wiec nie jestes sama ;) ja w nocy za to wymeczylam sie na plecach, nie wiem jak to przetrwam, co noc to gorzej. Liwia, kiedy masz pierwsza wizyte kontrolna po-op? Sylwia, niestety nie pomoge, nie wiem :( moj lekarz mi powiedzial ze juz po 3!!! dniach moge isc do pracy, o ile nie jest fizyczna. Ze bedzie bolalo, ale dam rade. Ogolnie luz totalny. Ostatecznie wzielam wolne na poltora tygodnia. Trzymaj sie, tydzien to jeszcze malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za podwójne napisanie pytania ;) Ale coś mi nie wyskoczyło za pierwszym razem , a teraz widzę , że jednak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marbier88 ja też mialam totalne zero a teraz mam 75D więc się da:) Moje cycki są jeszcze w razie układania na początku wyglądały okropnie a teraz coraz ładniejsze;)) nie martw sie i spełniają marzenia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Tornado_ad a jaki masz implant ? Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy też podpisywałyście jakąś "umowe" na zabieg ? Czekam na jej przygotowanie przez Panią ze szpitala, nie wiem czego się spodziewać na tej umowie i co ewentualnie jest ważne żeby zmienić ? Karla, Clarka - Wy jesteście od dr Muraszko z tego co kojarze - wiecie coś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×