Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Pameli
Probowalam woda z mydlem olejkıem plymem do demakıjazu w aptece panı stwıerdzıla zeby sprobowac alkoholem/:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
GoscKarolek jak sie czujesz po 3 tyg bol minal spısz na boku? Piersi wygladaja naturalnie? Mam 176 cm 55 kg i 70 cm pod klatka a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Pameli zostawili ci widać pamiątkę:). Mi zmyli sami na stole operacyjnym. W staniku już byłam czysta. Ja mam 315ml i też jestem wysoka 172cm i ważę 58kg. Dwa miesiące po operacji jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Mam dosc ladne zdjecia wiec chyba moge sie pochwalic swoimi anatomicznymi 345 ml spod rąk dr Charytonowicza. Ktoras z Was ciekawa? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Sylwia pytanie??!! Oczywiście że chcemy. monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaBestia
Dziewczyny kiedy Wam się zaczęły te cycore robić normalne? Teraz jestem 8 dzień po i jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Sylwia ja poproszę :-) czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
RudaBestia haa spokojnie, 8 dzień to jeszcze nic :-) każdego dnia będą się zmieniać. Ja jestem prawie dwa miesiące po i teraz są piękne, a podobno zmieniają się nawet do roku także cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dziewczyny, poszło. Zerknijcie i powiedzcie co jest ok a co nie ok wg Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia. Piękne są! Idealnie pasuja do Twojej figury . Super :) :) Jaką miałaś wyjściówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
No no Sylwia, jak na dwutygodniowe piersi to są naprawdę świetne! :-D ale Wy laski szczupłe jesteście. Same boskie figury i jeszcze cycki sobie zrobiłyście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ? Patrzę tak na Wasze fotki i jestem załamana . Kazda z Was ma tak idealnie piersi , że rękę bym sobie dała uciąć , że to naturalne :) :) Już nie ufam żadnej cycatej kobiecie hahahaha Bo nie uwierzę że to naturalne hahahaha Zazdroszczę i już chce być w gronie cycatych hahaha jeszcze dwa dni i będę znała termin ;) jak będę po to też się podzielę z Wami moimi naturalnymi cycolinami a co , nie będę gorsza heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Marbier wyjściowe 0. Nie miałam nawet AA, kompletnie nic. Popielata ja jestem wręcz chuda, bo mam 168 cm i całe życie ważyłam 48kg ale ostatnio się trochę ogarnęłam i ważę 52 kg. Od zawsze miałam fajny tyłek ale brak było piersi. Teraz czas zrobić brzuszek i bede laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Sylwia brzuszek to ty masz chyba już zrobiony, chyba bardziej się nie da :). Patrzę na twoje fotki i jakbym widziała swoje piersi. Dwa tygodnie a juz widać, że będzie naprawdę świetny efekt. Popielata ty również jesteś fajna laska. Wszystkie jesteśmy ekstra. Ja lubię zjeść oj bardzo lubię szczególnie wieczorem, więc o super płaskim brzuchu mogę pomarzyć. Niestety nie mogę zganiać na ciąże, bo drugie ma już 1,5 roku, więc po ciąży to juz dawno nic nie zostało. Lubię sport i dużo ćwiczę dzięki temu jakoś się ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek pamiętam ty również masz piękny biust. Będziesz naprawdę zadowolona :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Marbier88 nie łam się dziewczyno:) :) :). Już niedługo będziemy twoje podziwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSCKARLA sorki ze ci tak truje, ale jaka miałaś wyjsciowke? kurcze o taki efekt mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika88 o ile będziecie jeszcze na forum haha, ale luzik ... znajdę Was hehe Już się nie załamuje , bo wiem , że już bliżej niż dalej i w dodatku w realizacji wszystko a nie w planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Karla dzięki za fotki- wyszły suuper!! ja już też takie chcę.. :) Sylwia- mogę prosić o Twoje fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Marbier, bedzie dobrze. Ja po operacji bardziej przezywalam i przezywam niz przed. A to ze boli, a to ze nierowne, ze moglyby byc wieksze, ze nadal twarde. Ktoras z dziewczyn kiedys tu pisala ze zmartwienia to sa tak naprawde dopiero po operacji i szczerze miala racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Kryska, poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaBestia
Popielata Lola, a Ty coś robilas czy tylko sam stanior??? I się same ukladaly? Jakieś ćwiczenia, masaże, specjalne jakieś pasy? Nie wiem co robić...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Karla- wyszły cudne!!! figurka idealna.. tylko pozazdrościć.. :) Sylwia - mogę prosić o fotki ? monikawitek22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Sylwia ja też poprosze :) zlootkoo@wp.pl Ja już w środe... brrr :D oby mnie tylko kaszel nie męczył :) Monika88 już nie gość a Ty masz jakieś fotki ?? Implant zbliżony do mojego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Kochane, wysłałam Wam wszystkim ktore podalyscie maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
msnats mam fotki oczywiście. Hmm dobrze napisałaś maila bo poprzednio był ciut inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sylwia ja tez poprosze foty:) karolek2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×