Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ZAŁAMANAAAAAAA ;(((
KOTEK CZPIOTEK....ja wlasnie tak miałam...nagle zaczela byc roznica tak jak mowisz ok. 2 cm miedzy wysokosciami sutka a pozniej tak mi zostało, lewa wyzej a prawa opada. Ps. Z tego co czytam KObietki mowicie ze robia Wam poprawki za darmo...jak myslicie czy jest szansa ze ona powie mi to samo? ze zrobi za darmo? czy raczej nie liczyc na to i zaczac z nia na ostro.... Bo dzieki Wam postanowilam sie z nia skontaktowac i opisac swoj problem. Jak tylko sytuacja sie jakos rozwiaze to jesli nadal macie ochote mnie sluchac :P to powiem Wam jak to sie skonczy Pozdrawiam :* i Dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże! Dziewczyny powiedzcie że takie problemy z nieudanymi operacjami się rzadko zdarzają... :( Czy jest możliwe że organizm odrzuci implanty, tzn nie przyjmie ciała obcego? Ja mam taki problem że mi się ciężko rany goją... 15.02.2010 - 58,5 kg 25. 02. 2010 - 52,5 kg :)))) Cel: 50 kg 15.02.2010 - 58,5 kg 25. 02. 2010 - 52,5 kg :)))) Cel: 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
witam Was Dziewczyny!!! czytam wasze forum od kilku dni...mam zamiar zrobić sobie op,chciałam podziękować ZAŁAMANEJ,że napisała nazwisko lekarki,bo akurat jestem z łodzi i przynajmniej wiem kogo omijać szerokim łukiem...a Tobie Załamana również doradzam walczyć o poprawkę!!! chociaż...nie wiem czy bym się nie bała iść do niej drugi raz pod nóż...no ale może,jak powiększy tą torebkę w tej piersi która nie opadła,to ta pierś ułoży się właściwie i będzie o.k.?a może inny lekarz,np Pisera(Ja go biore pod uwagę),zrobi ci poprawkę za dużo mniejsze pieniądze,bo przecież implanty już masz! tak czy siak,nie siedź z założynymi rękoma tylko zrób jakis krok... pozdrawiam Was wszystkie Dziewczyny a w szczegółnośći Załamaną! ps.jestem umówiona na maj do dr Pisery,mam pytanie czy możecie mi coś o nim powiedzieć,a może są jakieś kobietki po op u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallineee
DO INKA wyraznie widac ze ty nie potrafsz dobrze czytac!bo napisałas dokładnie to co my tu wczesniej! "ze ma sie zgłosic do tej lekarki" wiec prosze czytac dokładniej forum skoro go sledzisz od dłuzszego czasu jak napisałas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallineee
Załamana koniecznie skontaktuj sie z nia niech naprawia bład!!! jesli to trafiło by na mnie miałaby koszmarne zycie:) nie czekaj dłuzej tylko dzwon do niej:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallineee
Załamana koniecznie skontaktuj sie z nia niech naprawia bład!!! jesli to trafiło by na mnie miałaby koszmarne zycie:) nie czekaj dłuzej tylko dzwon do niej:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAAA ;((((
MEGGAN,nie moge isc do innego lekarza,bede musiała walczyc z nia o darmowa poprawke bo jak wspomniałam wczesniej, wcisnela mi zle implanty. rozmawiałam wczoraj do pozna z mezem na ten temat i on jest chyba do wszystkiego bardzo negatywnie nastawiony...mowi ze jest ok i moze nie warto isc drugi raz, ale tak naprawde wiem ze mysli ze jest koszmarnie bo kiedys juz uslyszałam od niego ze sa brzydkie ;( po prostu mnie pocieszał, powiedział ostatecznie ze da mi z odlozonych pieniedzy na nowe wkladki - tylko oby poprawke zrobilo bo na to to juz mnie nie stac ;( Jak sie do niej idzie to nie ma sie prawie nic do gadania...ona sama wybiera implanty i daje jak najmniejsze, w rezultacie zaplacilam tyle kasy, a mam małe B :/ Czy Was by to usatysfakcjonowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
Załamana,to umów się jak najszybciej z tą lekarką! jeśli jestes mało stanowcza,to weź ze soba kogoś,może męża albo jakąś przyjaciólkę albo Mame? będziesz sie czuła pewniej,a jak Ci braknie słów,to będziesz miała wsparcie ;-).I daj koniecznie znać jak się sprawy mają,o.k.? a możesz mi wysłać zdjecie na maila? (lidka1004@gazeta.pl ). może rzeczywiście nie jest aż tak źle,skoro tak Twój mąż mówi...? Mam jeszcze pytanie i prośbe do dziewczyn które robiły u dr Pisery lub któregoś Zielińskiego w Łodzi,proszę o jakis kontakt i relacje,jak oni się spisali??? ech...czytam Was od dwóch dni...i po nocach śnią mi się...tylko cycyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana ,bierz się w garść i walcz,z tego co słyszałam i czytałam to ulubiony implant pani dr to 375ml,to nie tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,jestem nie całe 2tyg po powiększeniu piersi u dr Kubasika,trochę się niepokoję bo lewa pierś jest jakby drętwa i na górze czuję jakby ciągnący ból.czy któraś z was miała takie coś i czy to przejdzie?Proszę za odpowiedż i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAA ;(((
Becia...uwierz mi...w moim przypadku to za mało.....mam w porownaniu do bioder waska klatke i te 375 nie sa nawet na szerokosc bioder....a dlaczego? bo przed zabiegiem bylam po prostu płaska jak na plecach.....jak tylko zrobie zdjecia to przesle...a po srodku mam przerwe ponad 5 cm...w sumie to tylko na oko mowie ze 5, boje sie ze jakbym zmierzyla to byloby wiecej i to pomimo ze 7 miesiecy nosilam pas i piersi byly przy sobie...po prostu sie nie trzymaja, poza tym sa w innym polozeniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoja historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu-ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was ma Mentory 300cc ale profil ŚREDNI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLGA to normalne mozesz tak miec nawet do 3 tygodni bedziesz miała wrazenie ze piers wazy z 10kg :) tez tak miałam i to nie tylko ja:) nie martw sie a piers masz zdretwiala bo jeszcze czucia w niej niemasz powolutku bedzie wszystko wracac do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralineee dzięki już się martwiłam że jest coś nie tak.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie wybralam mentory okragle 330 profil wysoki , obecny rozmiar 75B , 159cm waga 52 nie beda za wielkie ? czy ktoras z was ma takie ?jesli tak to moge liczyc na zdjecia? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata ja mam 300 okragłe mentor 160cm 75B przed op 49kg sa sliczne ale mogłyby byc ciut wieksze ja bym na Twoim miejscu wzieła 330 teraz mam 75 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby które miały jakąkolwiek operacje plastyczna u Doroty Żukowskiej w Łodzi lub w Białymstoku. Jak wiadomo Żukowska nikomu nie daje dokumentacji medycznej po operacji w Łodzi. Ostrzegam Was bo Żukowska wrabia pacjentów w podpisywanie czegoś na co nikt by sie świadomie nie zgodził ! Ludzie są w strachu przed operacją i są nieświadomi tego co podpisują a ona to wykorzystuje i dopomaga tej nieświadomości żeby całkowicie namieszać i wykorzystuje to na własną korzyść!!!! Jeśli Żukowska robiła Wam zdjęcia przed operacją a Wy nie czytaliście zgody na zabieg która podpisywaliście lub przeczytaliście tylko kawałek, radze Wam idźcie do niej i weźcie swoja dokumentacje medyczną bo możecie sie zdziwić co podpisaliście. Żukowska wykorzystuje zdjęcia pacjentów do własnych celów. Robi zdjęcia niektórym pacjentom przed operacją i upublicznia je potem na własne potrzeby a pacjenci nawet o tym nie wiedzą że się na to zgodzili pisemnie!! Narusza czyjąś prywatność. Ciekawe jak ona by się czuła jakby jej zdjęcia ktoś upubliczniał takie prywatne!! Wcisnęła w zgodzie na zabieg podpunkt który mówi że: "Zgadzam sie na fotografowanie mnie przed oraz w czasie zabiegu i na upublicznianie moich zdjęć w celach dydaktycznych i naukowych". Pielęgniarka H. Miśkiewicz która tam pracuje - jedna ręka z Żukowska oszukują ludzi. OSTRZEGAM Was, bo Wasze zdjecia latają może gdzieś po jakiejś uczelni i Wasi znajomi je widza, albo może zamieściła je w jakimś artykule lub w internecie. Żukowska jest bezczelna do tego stopnia że depta po ludziach, nie szanuje ludzkiej prywatnoości, nie dba o czyjeś życie i zdrowie ktos taki powinien pasać bydło na pasterniku!!! Radze Wam czytajcie wszystko co podpisujecie bo ona nie ma szacunku do ludzi i robi wszystko tylko na własna korzyść !!! Drugi człowiek się dla niej nie liczy!!! Nie dajcie się nabrać na głupie preteksty przed operacją, na pośpiech itd.. - CZYTAJCIE WSZYSTKO CO PODPISUJECIE OD POCZATKU DO KONCA NIE TYLKO U ZUKOWSKIEJ ALE WSZEDZIE U JAKIEGOKOLWIEK CHIRURGA BO BEDZIECIE MUSIELI LATAC POTEM PO ADWOKATACH I PROKURATURACH TAK JAK JA I SIE PROCESOWAĆ Z NIMI!!!! Dowód: http://img691.imageshack.us/img691/2860/zgodanazabiegzukowska.jpg moj email: subreak@o2.pl Precz z Żukowska !!! Precz z Żukowska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszka
Cześc dziewczyny:) Ja ma operacje 15 kwietnia. Lekarz wybrał dla mnie 290ml (anatomy-bo sama chciałam) i nie jestem przekonana co do tej wielkości. Naczytałam się tyle na różnych forach, że łeb mam normalnie jak kula ziemska!!! Laski pisały, że lekarze często specjalnie to robią żeby za pare lat wymienić na większe i kaska znowu wydana. Także w piątek wybieram się jeszcze raz na pomiar implantów. 14 tyś. to kupe kasy i chcę żeby było perfekcyjnie. Pozdrawiam wszystkie cycolinki po i przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszka
Załamana musisz być dzielna i walczyć o swoje!!! Jeżeli piersi są ewidentnie źle zrobione (nie chodzi mi o rozmiar) to masz prawo do poprawki. No przynajmniej u mojego lekarza tak jest. Juz na 1 konsultacji mi powiedział, że jeżeli coś było by nie tak to mam poprawke za darmo, chyba że nie będę zadowolona z rozmiaru to wymiana implanta, wiąże się z moimi kosztami. Lekarz mnie uprzedzał, że często jest tak, że dziewczyny są zadowolone, a jak zejdzie opuchlizna to narzekają, że mogłyby być większe. Dziewczyny to jest przestroga dla wszystkich, aby pytać się przed zabiegiem co do poprawek!!!! Mam koleżanke w Łodzi i ona powiedziała że nigdy by się tam nie zoperowała. Miała kilka operacji i żadnej w Łodzi, ale to jej opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ptaszka dobrze ze publukujecie takie rzeczy zeby mialy swiadomosc inne dziewczyny kogo maja omijac szerokim lukiem sama mialam sie skusic na Zukowska ze wzg na cene pewnie jak bym byla z Lodzi to poszla bym do niej .... szkoda tylko ze poszkodowane dziewczyny mussza byc przestroga dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pralineee Szkoda,ze tak tepej kobiecie jaka wlasnie z przykroscia stwierdzam jestes nie da sie przetlumaczyc do czego i do kogo sie odnioslam,Jakbys wlozyla denka od sloika na oczy to napewno doczytalabys sie,ze post byl poswieconej zalamanej,wiec nie baw sie prosze w adwokata. Dodam,ze moja operacja sie juz odbyla pewien czas temu.Tez mialam setki pytan,lecz od tego byl moj lekarz,ktory mial zawsze czas mi doradzic i rozwial wszystkie moje obawy. Uwazam,ze forum jest przeznaczone dla ludzi z wolnymi myslami,bez ograniczen mozna napisac wszystko oby na temat,ktos kto moglby skorygowac moja wypowiedz (zazanaczam gdybym pisala nie na temat) jest tylko moderatorem forum. Serdecznie Cie pozdrawiam Pralineee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, tak czytam te posty ZALAMANAAAAA i sytuacja wyglada dosyc absurdalnie, jak na moj gust... z jednej strony jej współczują, ale intuicyjnie czuje ze to jest prowokacja!! nie wydaje sie Wam dziewczyny dziwne, ze ktos twerdzi ze nosil bando 7 mies. albo ze od roku czeka az sie biust ulozy??? DO tego jest niezarejestrowanym uzytkownikiem, tak samo jak inne uzytkowniczki narzekające na dr Żukowska. PROWOKACJA moim zdaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee sprawdz maila , wyslalam fotke , ale tylko jedna , druga cos wejsc nie chciala .. dzis sprobuje... do Lucyna : kurde wiesz ze jak przeczytalam pierwszy post ZALAMANEJ tez mi prowokacja przez glowe przeszla , ale potem juz nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAA ;((((
Droga Lucyno.... weszłam na to forum poniewaz w sprawach operacji plastycznych jestem zielona..... Piersi powiekszylam pewnie z tego samego powodu co pewnie kazda z Was...a marzyłam o tym juz od 17 roku zycia. Do tej pory myslalam ze tak ma byc, ze poprostu dlatego ze nie mialam wogole piersi tak operacja wyszla. Ale teraz dzieki dzieczynom wiem ze cos jest nie w porzadku..poza tym ja do łodzi mam 500 kilometrow, wiec nie jest to rzut beretem. Mieszkam w Bieszczadach i jest to dla mnie prawie niemozliwoscia zeby sobie od tak pojechac do pani doktor bo maz pracuje calymi dniami a ja wychowuje synka. Poza tym wczesniej nie wiedzialam ze warto sie klocic i ze wogole trzeba, ale teraz w najblizszym terminie jak tylko odpisze na korespondencje,maz bierze urlop i zabieram sie do roboty, jestem juz zdeterminowana dzieki Wam. A Ty mysl co chcesz....i tak napisze jak sprawy sie potoczyły bez wzgledu na to czy mni ektos bedzie obrazal czy nie. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz mi tez przeszło przez myśl, że wkradł się do naszego wątku jakiś troll, bo wymyśla historie niestworzone... My tutaj próbujemy sobie doradzać, a tu nagle taka afera. Nie wierzę w Zawiedzionaaaa niestety. Nie dziwi mnie tez ze nie chce isc do lekarko skoro to wymyslila, hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz mi tez przeszło przez myśl, że wkradł się do naszego wątku jakiś troll, bo wymyśla historie niestworzone... My tutaj próbujemy sobie doradzać, a tu nagle taka afera. Nie wierzę w Zawiedzionaaaa niestety. Nie dziwi mnie tez ze nie chce isc do lekarko skoro to wymyslila, hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×