Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

martusiaaa nie załamuj się !zobaczysz będziesz miała cycuchy w październiku!! pij teraz herbatkę z cytrynką lub mleko z miodem (gorsza wersja to jeszcze z czosnkiem) :) poza tym z powodu przeziębienia nie ma co się załamywać!! najważniejsze ze już masz poustalane terminy...te bliższe lub dalsze ale są!!!!!!:) nosek do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaaa nie strasz proszę:( ja mam zatoki od 2tyg. wczoraj w końcu wybrałam się do lekarza i dostałam antybiotyk 3dniowy. Już mi lepiej a jestem po jednej tabletce, mi zostało jeszcze 10 dni:D:D:D Płakałabym jak dziecko bo ja czekam już długo ze względu na to że karmiłam piersią. Pozdrawiam i wracaj do zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, ja mam 158, waze 48 kg, mialam 75 A a teraz 75 C i slicznie sie goja juz jestem ponad miesiac po op. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia biedactwo nie martw sie!!! bedzie dobzre, moze uda sie sie w X a jak nie to jak duzej poczekasz to bedzie lepiej smakowalo :))) jak tak nad tym mysle to takie bezsensu ze jakies chorubsko moze pokrzyzowac palny, które układa sie od długiego czasu Wyznaczylam date swojej op. 5 XI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaa
dziekuje dziewczynki za slowa pocieszenia... kochane jestescie... ja juz sie na szczescie lepiej czuje tylko szkoda ze mi ten termin przepadl... no ale coz tyle zylam z malymi a raczej z brakiem piersi wiec moge jeszcze troszke poczekac;) anusiaczarna- czekam na relacje odnosnie operacji u dr. jarlinskiego. ja juz bylam u niego 3 razy i doktorek przesympatyczny... caly strach odchodzi... mam nadzieje ze przesles mi jakies zdjecia po zebym zobaczyla jakie cudenka on robi:) trzymam kciuki zebys zdazyla sie wykurowac... no i ja tez czekalam zeby skonczyc karmic.... ech, ale jeszcze wszystko przedemna:) jak nie w tym to w przyszlym roku napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że napiszę:D I to ze szczegółami, fotki oczywiście będę trzaskać:D He...he... i się nimi chwalić (oby było czym):P jestem tak szczęśliwa że nawet mi się za ślubnym nie tęskni, który wczoraj z rodzicami do Turcji poleciał:P Zołza ze mnie:D Chcę jeszcze zrobić plastykę brzucha,bo mam kilka rozstępów, ale bardzo dużych. Płaska jak decha jestem, zero oponki, ale te rozstępy:( No i mój pancio że jak zrobię cyce i brzuch to go zostawię:P Ah te chłopy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SarenkaPoznań
hej Laseczki. Troszke mnie nie bylo, witam serdecznie wszyskie Te ktore przybyly:):) tak czytam te Wasze wypowiedzi i Becia czy to nie Ty wysylalas mi zdjecia swych pieknych usteczek?? bo jesli tak to powiem Ci ze coraz czesciej mysle aby sobie takie zrobic na stale.W styczniu powieksze najpierw kwasem a potem wsadze sylikon na stale( ps. Doda tez ma wlasnie juz na stale sylikonoe usta) i moim zdaniem wygladaja lepiej niz te wypelnione kwasem. martusiaaaaaa bardzo mi przykro ze sie rozchorowalas. ja cos czuje ze ja w momencie kiedy bede miala miec operacje dostane okres. No w sumie daje sobie reke uciac ze tak bedzie bo operacje mam na 2 listopada i miesiaczka co miesiac bardzo dziwnie przybliza mi sie do tej daty:((((( tez czekam dlugo bo 7 miesiecy:( no ale coz.CO MA BYC TO BEDZIE:/ wierze, ze lekarz wcisnie Cie na ten pazdziernik tylko musisz sie czesto przypominac!! Anusia Czarna...operacja juz tuz tuz trzymam kciuki:) ide pic popoludniowa kawke, zycze Wam Cycolinki i przyszle Cycolinki milego popoludnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnusiaCzarna i Martusia jak zdrowie? mam nadzieje ze lepiej :) Sarenka z tym okresem to możesz pójść do swojego gina i powiedzieć co i jak . może da Ci jakieś tabsy na przesunięcie okresu. Kiedyś wyczytałam, że jednej dziewczynie dał na przyspieszenie okresu i zadziałało:) W każdym razie nie zaszkodzi się spytać bo okres w czasie operacji to kiepska sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka mam jeszcze lekki katar i suchy kaszel, byłam w aptece i dała mi tabletki na kaszel no i od rana jeszcze nie zakaszlałam. Rozmawiałam z anestezjologiem i powoli mam się pakować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka nie wysyłałam Tobie fotek,to może Janes,bo ona pisała,że robiła powiększenie ust implantem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia no to super ze kazał Ci się pakować! to teraz wielkie odliczanie ! Jeszcze 4 dni:) Swoją drogą jak Helenka i jej nowe przody się miewają?:) Jejku jak ja sobie przypomnę siebie przed moją operacją...prawie znosiłam jajko - takiego miałam pietra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka do mnie dziś zaczyna docierać że to tuż tuż no i żeby się nie martwić zaczęłam sprzątać i tak zaliczyłam 2 piętra jutro parter:D Zobacz od twojej minęło już tyle czasu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to forum to takie samo g,,,, jak to o podobnej nazwie. tolerowane będą tylko pozytywne opinie a negatywne usuwane. Wychwalani tylko lekarze którzy ołacają moderatorów i pełno klakierów, jakaś totalna kaszana. Kafeteria jest naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthia21
Hej! Planuje powiększyć sobie piersi. Szukam odpowiedniej klinki. Jeżeli znacie jakieś godne polecenia na terenie szczecina lub bydgoszczy to dajcie znać na forum lub na mojego e-maila cynthia18'@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthia21
Jeżeli znacie równiez sprawdzone kliniki na terenie Poznania, gdańska to również prosze o kontakt. bardzo mi na tym zależy. Z góry dzieki. cynthia18@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynthia ja znam we Wrocławiu ale z czystym sumieniem mogę Ci polecić:D Sama jestem po zabiegu cztery dni i jestem mega szczęśliwa!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
Witam wszystkie dziewczyny ciepło i zapraszam na niedawno otwarte forum o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaa
anusia czarna- jak tam? opowiadaj? ja dzisiaj dzwonilam i jestem czwarta na liscie oczekujacych... a jak nie uda mi sie wbic wczesniej to mam termin dopiero na 18 stycznia... ale co tam, jak trzeba to poczekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie tak dlugo trzeba czekac???? jejku ...ja mam na 5 XI a i tak dluzy mi sie w nieskonczonosc mam wrazenie... fajni bedzie miec nowe piersi na sylwestra, mam nadzieje ze do tego czasu juz mi sie wykurują :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaaa oj od czego by tu zacząć?! No powiem tak w klinice miałam być o 8:00 rano nawigacja mi się zawiesiła i spowodowała że zgubiliśmy się we Wrocku:( Masakra!!! Byłam tak wściekła że prawie ryczałam, była już 7:50 a ja nie miałam zielonego pojęcia w której części jesteśmy, każda zapytana osoba odp. inaczej:( I cudem o *:53 nawigacja załapała:D Do kliniki wpadłam o 8:57:P Krótka rozmowa z pielęgniarką i po chwili z lekarzem, pytam grzecznie czy można więcej bo planowo mam 350hp, lekarz pyta a ile by pani chciała to ja cichutko że chociaż 400 on że dobra:D:D:D Byłam tak szczęśliwa że się nie spóźniłam i że lekarz zgodził się na 400 że nie docierało do mnie co za chwilę ma być. No i 9:00 już się położyłam na stół popatrzyłam na te lampy nad głową i mówię że czuję się jak u dentysty. Dostałam zastrzyk i lekarz mówi no i oddychamy przyłożył maskę zdążyłam pomyśleć "obym tylko nie zaczęła kaszleć" i już mnie nie było:P Narkoza to najfajniejsza rzecz, zero bólu i nudności:) Poważnie głośno mogę powiedzieć że pikuś, Obudziłam się już na sali pierwsze co to kołdra do góry patrzę SĄ balony:P Pytam pielęgniarkę ile? Ona że 400hp i że widziała śliczne i tp. Najgorsze wstanie cholerny ból w mostku jakby mnie tir przetrącił boli mnie też mięsień piersiowy większy, ale już nie tak mocno. Mostek tylko rano po wstaniu kilka minut. 2godz po op już chodziłam na stojąco było super al;e to wstawanie mnie przerażało, teraz już bez problemu wstaję a to 5dzień dopiero. W domu sodoma i gomora a ja mam wszystko w d*pie:D Ważne jest nie męczyć klatki piersiowej aby był ładny efekt no i ja nie m,ęczę, ciągle tylko filmy internet i spacerki żyć nie umierać. Ważne jest mieć pomoc kogoś bliskiego bo ja sama przez 3dni nie mogłam się przebrać, wczoraj sama już zdjęłam stanik aby zmienić opatrunki. Z każdą minutą jest lepiej, nieprzyjemne dla mnie też było wyciąganie drenów lekko szczypało i ten fakt że to w moim ciele jest i będzie właśnie wyciągane, tak ręce zaciskałam że se paznokcia złamałam:P Ale jestem zachwycona i przez minutę nawet nie żałowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia!! no to super ze wszystko poszło dobrze! najważniejsze, że jesteś zadowolona a dochodzenie do siebie nie jest takie straszne. Zobaczysz, że z każdym dniem będzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Koralka tylko ja już bym tak bardzo chciała poprzytulać moją córeczkę:( No i posprzątać w domu bo jak patrzę na kuchnie w której operuje od 6dni mąż to płakać mi się chce że tak wygląda moje królestwo. dobrze że jestem zadowolona z op i lusterko mnie pociesza:P We wtorek ściągnięcie szwów i trochę mam pietra, operacji się tak nie bałam bo była narkoza a tu będzie świadomie:( Przy pierwszej zmianie opatrunku zrobiło mi się słabo:P He...he... teraz to se już sama te opatrunki zmieniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bede pieknaaa
Czesc dziewczyny- czytałam poprzedni temat i ten też i zdecydowałam się w końcu na op. Jestem na etapie szukania kliniki- cena nie gra roli, maz stawia ;p Ma być zrobione dobrze i ładnie. Jestem raczej wysoką osobą (182 wymiary 105-80 pod biustem) obecnie noszę C/D ale no.. marza mi się większe a skoro mam środki to czemu nie. Zastawaniam się nad rozmiarem- zdecydowałam się na anatomy pod mięsień i teraz rozmiar- nie chcę przesadzic.. Do tego mam do wyboru Szczecin, Wrocław albo Czechy, kliniki polecane juz przez Was wczesniej. którą wybrać, gdzie najładniej zrobią mi piękne piersi? Są tu jakies dziewczyny, które robiły jakis czas temu operacje tam i mogą się wypoiwedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenus77
Hej dziewczyny! Jakiś czas temu pisałam,że boli mnie prawa pierś i że jest dużo twardsza niż lewa.Byłam na kontroli u mojego doktorka i....MASAKRA...zrobiła mi się torebka łącznotkankowa na implancie:-(jestem załamana......doktorek kazał mi go cały czas masować,wręcz maltretować,dusić,spać na nim itd...powiedział że zobaczymy za miesiąc jak to będzie wyglądało,a jeśli nie rozmasuję tego to czeka mnie powtórna operacja:-(dziewczyny-czy któras z Was miała takie przygody??błagam napiszcie co dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.beautywpolsce.com duzo jest pacjentek z cc np w watku kubasikowym do usuniecia cc a przy okazji wymianie implantów na wieksze szykuje się Vivi,proponuję poprzegladac tamte forum a znajdziesz kilka takich dziewczyn,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Beauty Strefa
zapraszam na nowe forum Beauty Strefa o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu, urodzie i inne. zajrzyjcie i podzielcie sie wrazeniami www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenus77
emi to powinno być w ramach reklamacji-i tak najczęściej jest.Ja mam mały kłopot,bo robiłam u Kubasika w Poznaniu i jak się teraz okazało to Bielecki podobno sprzedał swoją chirurgię plastyczną w której miałam robione i teraz nie wiadomo,czy nowi właściciele będą chcieli mi to zrobić za darmo:(Doktorek cały czas z nimi pertraktuje-ale klopot w tym,że kasę za moje cycuchy zgarnął Bielecki a teraz nie ma komu zapłacić za poprawkę-która oczywiście powinna być bezpłatna!!!Pewnie-jeśli będę musiała mieć poprawiane i wycinaną torebkę łącznotkankową-to będe musiała sobie za to zapłacić:-(mam jednak nadzieję ze poprawka nie będzie konieczna,bo tak męczę tego cycka,że szok-mam nadzieję że wszystko puści i obejdzie się bez kolejnego cięcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, w sobote mialam wypadek samochodowy, jestem cala poobijana i mam polamane zebra i obojczyk, straszne krwiaki na twarzy i porozcinana glowe i czolo. jutro jade do jarlinskiego trzymajcie za moje cycuszku kciuki, tak sie boje. staralam sie skulic i je chronic ale gdy auto zaczelo dachowac wyzucilo mnie na tyl i zucalo po calym aucie pasy oczywiscie byly nie zapiete bo to dopiero tydzien po operacji. kretyn prawie 80 lat nie zauwazyl stopu i wyskoczyl z predkoscia ok.100km/g na droge a my prosto w jego naczepe. cud ze zyjemy bo z auta nic nie zostalo. ja ciagle placze z bolu i strachu. odezwe sie jak bede miala wiecej sil. sory ze takie bledy ale reke mam sprawna tylko w 30procentach a druga wcale. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×