Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Leeenia
Domka czyli biore 320 bo nie chce potem plakac w poduszke ze tyle kasy a wzielam za malo i nie jestem zadowolona. Czytalam twoje wypowiedzi i bardzo ci wspolczuje i sama martwie sie oby tylko wszystko bylo ok...Napisz prosze ile dni jestes po operacji, jak dlugo masz opuchlizne i czy twoje piersi po operacji byly bardzo ogromne i czy mialas wskazanie na pas . Zastanawiam sie tez jakie leki przeciwbolowe powinnam zakupic, bardzo martwie sie ze bedzie strasznie bolalo..Myslisz ze jak po 10 dniach wroce do pracy to ubierajac obszerne ciuchy to czy ludzie zauwaza ze mialam operacje? Obecnie nosze duze pushupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja20
Dziewczyny mam pytanie, może któraś z Was miała podobną " przypadłość ". Jutro mija dwa tygodnie od operacji. Implanty miałam wprowadzane przez brodawkę ( nacięcie było po zewnętrznej stronie ) Czuję się już świetnie, dolegliwości prawie całkowicie ustąpiły. Ale w dniu wczorajszym zauważyłam zaczerwienienie w okolicy brodawki po stronie wewnętrznej. Wygląda jak rumień. Nie boli mnie bardziej w tym miejscu, nie czuje żadnych dolegliwości. Martwię się, że może to być jakiś stan zapalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Cześć dziewczyny. W końcu jestem po konsultacji. Zabieg mam 13 maja. Dr stwierdził że może uda się włożyć sam implant i moje zwisy znikną. A jeśli nie to po 3 miesiącach jak piersi się uloza a mnie się nie będą podobać to zrobi samo nacięcie brodawki i podciagnie. No zobaczymy. Oby się tak udało. Będą okrągłe 375 ale o profil juz się nie zapytałam taka byłam przejęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Jeśli nie boli to stan zapalny odpada, moze taka kolej rzeczy tzn przy szyciu ten rumień jest? I czy duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia dostaniesz pewnie receptę z kliniki na ketonal forte ;) chyba nic innego mocniejszego bez recepty nie ma ;) Moja znajoma dostała nawet tramal po powiększaniu i plastyce piersi gdzie tramal to ostatni lek przed morfiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Leeenia piersi na początku sa duże i obolałe ale to codziennie sie zmienia, mnie długo trzyma bol bo dzis 9 ta doba, nie jest zle ,ale oczekiwałam szybszego powrotu do normalności. Jeśli chodzi o pas to moj doktor od 2 doby zaleca pas i noszenie go az do 6go tygodnia. Nie bój sie, bedzie dobrze... Tylko nie szalej nawet jak uznasz ze ci lepiej. Od dzis dopiero bez bólu mięśni... Mogłam sama sobie furgonetki na głowie upiąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anonymous: Leeenia, mamy taką samą wage , wzrost oraz wyjściówkę :) ja wybrałam ostatecznie implanty 330ml. U kogo robisz operacje? Powodzenia i czekam na zdjęcia :) Operację mam 17 kwietnia i już zaczynam się stresować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
dziewczyny.. strasznie jestem przestraszona tym bólem, własnie mowilam do meza ze strasznie sie boje, ze sobie z tym bólem nie poradze..dzis dzwoniłam do kliniki pytałam o kwestie tego pasa i pani powiedziała ze tylko w niektórych przypadkach sie go stosuje (ze lekarz zdecyduje po operacji czy jest wskazanie gdy np uzna ze implant jest za wysoko i lepiej dac pas aby go obnizyc badz zapobiec przesunieciu bardziej ku gorze). A teraz sie zastanawiam czy dostane ten pas bo w sumie to wolalabym ten pas bo nie chcialabym zeby mi sie te piersi za bardzo w gorze uformowaly. W domu mam ketonal forte oraz lek doreta i mysle ze jesli ketonal nie bedzie pomagal to chyba zdecyduje sie na doreta.. sama juz nie wiem co bedzie z tym pasem oraz czy w pracy sie poznaja ze mialam operacje bo przyznam ze dopoki opuchlizna nie zejdzie lub nie zaczne nosic normalnego miekkiego stanika to wolalabym zeby nie bylo widac ze mialam operacje..ciekawe czy przy 320 cc hp da rade to ukryc po 10 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anonymous: Leeenia, właśnie też się zastanawiam czy uda się ukryć... O operacji wie tylko mąż i nikt więcej ... rodzicom n ie chciałam mówić, bo wiem jak będzie ich reakcja i jestem ciekawa czy coś zauważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia no pewnie że ukryjesz ! ;) bez obaw. Toż to normalny sportowy stanik :) Ja zawsze nosiłam duży push up i po operacji jak mnie zobaczyły koleżanki na zjeździe na uczelni to zastanawiały się czy ja jestem po operacji czy odwołałam ;p a zjazd miałam 6 dni po powiększaniu ;) nikt nic nie zauważył nawet w bluzie dresowej nie byłam tylko w bluzce. Zdradzić mogą cię jedynie wolniejsze ruchy jak wrócisz szybko do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Leenia bez przesady ... Twoje obawy sa na wyrost, bol nie jest o tyle silny co inny , nieprzyjemny... I przewlekły. Wszystko zależy od nastawienia... Nastaw sie na duży bol to sie miłe rozczarujesz... Naprawdę! Pas można zamówić i nosić , to nie zaszkodzi. Ja dostałam gumowy pas oraz stanik triupha w klinice, ale teraz zamówiłam telefonicznie gorset i pas Maxima który polecała Tequilla na tym forum i uważam ze jest super wygodny, teraz będę misla na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Acha i odnośnie rozmiaru to nikt przy 320 sie nie zorientuje... Moja rodzina nic nie wie, tylko mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Najwyzej powiem ze sie przetrenowalam po silowni albo cos innego wymysle, prace mam biurowa wiec praktycznie od biurka chodze jedynie do toalety tak to siedze na tylku. Tak bym chciala zeby juz bylo tydzien po zeby miec juz za soba te piersze 5 dni o ktorych wpsominalyscie ze sa wlasnie najgorsze...Ciekawe jak sobie poradze i czy nie bede wyla do ksiezyca z bólu bo bardzo sie tego obawiam juz nawet narkoza sie tak nie przejmuje jak wczensiej tylko wlasnie tym bolem juz po powrocie do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja20
Rumień nie jest przy szyciu, a po przeciwnej stronie. Rozległość na około 2 cm od obwodu brodawki....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
dodam jeszcze, że jak po operacji pokazałam swoim przyjaciółkom zdjęcie jakie miałam "pryszcze" przed powiększaniem to nie mogły uwierzyć bo ja wiecznie w takich stanikach, że mało różniły się tamte wypchane gąbką od obecnych :) Na święta byłam w normalnym staniku to i moja siostra rodzona stwierdziła, że nic nie widać :) pod ubraniem da się to ukryć w 100procentach:) inaczej już w stroju kąpielowym :P ja jak wiem jak wyglądają powiększane to widzę różnicę :P one po prostu stoją !! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Dzieki Domka - bardzo mnie uspokoilas bo juz zaczynam jak widac do glowy dostawac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia uwierz mi, że taki fajny cyc to będziesz chciała trochę pokazać a nie chować się za biurkiem :P ot powiesz, że w końcu stanik kupiłaś u braffiterki który ładnie zbiera wszystko i trzyma hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Elleni1 - jak teraz przeczytalam twoj wpis to az sie sama do siebie usmiechnelam.. jesli wszystko pojdzie ok w co wierze ,to bede mega szczesliwa majac piersi i moc zalozyc stroj kapielowy, do tej pory uniklam wizyt na basenie, na plazy nie zdejmowalam bluzki bo sie wstydzilam..a teraz wszystko przede mna, byle jutro wszystko ok poszlo do gosc: ja wybiore 320 okragle hp a na poczatku lekarz to nawet rozwarzal 260 lub 280 ale to zdecydowanie za malo stwierdzilam i poprosilam o wieksze do wyboru, jutro dokonam ostatecznego wyboru ale juz wiem ze nie wezme mniej niz te 320. U mnei tez procz meza nikt nie wie bo by tego nie zrozumieli tylko by mowili ze oszalalam czy cos wiec wole nikomu nie mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Jestem po operacji. boli strasznie i nie mam siły pisać :( odezwę się jutro dziewczyny. Ponoć wszystko poszło dobrze wydają mi się wielkie i stożkowe czy to normalne ? Nie mam stanika tylko pas uciiskowy nad piersiami może stąd ten rożek. boli w cholerę nie mam pojęcia jak ja jutro wstanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Lidia_in_red : przerazilas mnie bo ja jutro z rana ide pod noz, na konsultacji pani anastezjolog mowila ze bede miala podlaczony pod piersi jakis aparat który bedzie podawal lek preciwbolowy - tez mialyscie cos takiego? Dodatkowo mowila, ze bedzie pytac pozniej o skale bolu jaki mam zeby podawac leki jakby za wczasu wiec jak czytam ze cie teraz mega boli a jestes jeszcze w klinice to zas zastanawiam sie co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Lidia_in_red myślałam dziś o Tobie cały wieczór. Bardzo się cieszę że wszystko się udało. Odezwij się do nas jak nabierzesz trochę sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Leeenia jutro od rana jestem myślami z Tobą. Z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie. Bądź dzielna ☺ A potem wszystkie pushupy ssssiiioo do śmieci ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
gosc Kaska wysle jutro zrobie forki swieze rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Lenia - mnie nawet piersi nie bolą tylko plecy. Właśnie obudził mnie ból znów a widzę ze kroplowka z ketonalem nadal leci.czuje ze będzie przerabane ale dam rade razem z Wami ! Lenia powodzenia jutro . Właśnie pomodlilam się za Ciebie i Domi która tak ciężko to znosi. dziękuję ze jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Lenie przepraszam że Ci nie odpisałam ale mam urwanie głowy w pracy i z córką. Bierze największe czyli 320 ! I bardziej nastaw się że przy swojej wyjściówce uzyskasz efekt myślę że C. Kochana jak chcesz napisz mi na maila swój numer to zadzwonię rano i szczegółowo odpowiem na pytania bo nie mam czasu tutaj kilka razy dziennie zaglądać No i trzymam kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Lidia witam wśród cycatych ! :) Wiem, wiem jest teraz jazda ! Wypoczywaj i znoś to dzielnie ! Będzie dobrze :) Nie oceniaj jeszcze wielkości i kształtu wszystko się bedzie zmieniać jeszcze 20 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Odnośnie tylu pytań o staniczek i pas. Mogę odsprzedać gorset wraz z pasem, specjalny z jonami srebra, zapinany z przodu. Któraś chętna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BB
Jutro idę pod nóż i nie mogę spać po przeczytaniu jak was boli po operacji. Jestem przerażona. Jak to wytrzymać? Jaki to rodzaj bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Gość BB ja wczoraj miałam to samo co aty tez nie spałam do 2 w nocy. Dasz radę! To coś w rodzaju rwania jakbyś czuła ze masz coś złamane .plecy bolą okrutnie ale to wszystko jest do wytrzymania poprostu daje mega dyskomfort :) Gość Marzena - ciesze się ze juz termin ustalony. Będziemy w maju z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBB
Lidia-in_red mam nadzieję że przeciwbólowe coś pomagają i że najgorzej nie jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×