Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość BB320
Szczęsliwamadebyperfekt trzymamy za Ciebie kciuki. Odezwij się do nas jak tylko będziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Hej dziewczyny troche stron tu przeczytałam i fajnie, że dzielicie się doświadczeniami. :) ..nurtuje mnie jedno pytanie. Mieszkam w Holandii i tak się zastanawiam czy jak przyjade na miesiąc.. czy potem np po pół roku musze przyjechać na kontrole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonymous: Domka80. Mam nadzieje, ze to nic poważnego i szybko przejdzie. Można mieć operacje gdy boli tylko gardło? Juz w następny piątek mam operacje i trochę zaczynam panikować :-D. Bardzo się stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWA witamy i 3mamy kciuki by wszystko poszlo ok :) SssyLwiaaa ja mialam operacje 23 marca i wlasnie mam kontrol po miesiącu i wczesniej po tygodniu miałam? Tez nie mieszkam w pl i dlatego przyjechalam na miesiac by odpoczac i byc gotowa do pracy po miesiacu. Kontole sa wazne bo trzeba sprawdzic czy wszystko sie goi i czy piersi ladnie zeszly w swoje prawidłowe miejsce czy nie ma powiklan i czy potrzebne sa poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
chce miec fajny cyc Dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SsssyLwiAaaa najlepiej dowiedz sie po jakim czasie w twojej klinice prosza o przybycie na kontrol. w mojej klinice po miesiacu potem chyba po 3 i po pol roku:) ale to wszysyko zalezne tez jak piersi sie goja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
u mnie pierwsza kontrola była po 2 tygodniach, i kolejna ma być po 2-3 miesiącach od operacji. Ale generalnie ciągły kontakt z doktorkiem, gdy coś niepokoi to albo do niego wysyłałam mms-ka jak poprosił czy dzwoniłam, zawsze jest dostępny dla pacjentek 24/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczyny wszystko się wali. odebrałam dzisiaj wyniki krwi i to APTT mam 25.33 a norma jest od 26 do 38. napisałam właśnie do kliniki czy jest sens przyjerdAm jutro na te operacje czy mnie odesłać z kwitkiem. Miała któraś podobny przypadek? Wychodzi na to ze krew za szybko mi zastanawiam o całe 0.67 sekundy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Moja koleżanka również miała za niski poziom APTT, też jakoś na pograniczu i lekarz kategorycznie odmówił operacji, to jest w zasadzie najważniejszy wskaźnik brany pod uwagę. Brałaś rutinoscorbin ? Ja brałam cały miesiąc witaminę C i magnez przed operacją aby wyniki były jak najlepsze bo ja z kolei mam ciągłą anemię. Czasem Aptt potrafi być na drugi dzień zupełnie inne, może zdążysz jutro przed op jeszcze powtórzyć wynik ? A może akurat Twój lekarz stwierdzi ze ten pograniczny wynik załapię Cię na operację ? Krew musi dobrze krzepnąć aby krwiak Ci się nie zrobił - to jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Dziewczyny ja po usg, w lewej piersi zebrał sie płyn, chirurg stwierdził ze ilośc jest w normie ale żeby mi ulżyć chciał mi odciągnąć go, lecz nic nie poleciało :/ lecz jego zdaniem utworzył sie krwiak lub kilka krwiaczkow i dlatego przy ruchu ... Nawet klatki piersiowej implanty porusza sie i uciska na krwiaka. Jeśli bedzie mi sie pogarszać to w poniedziałek na blok :(... Lecz jest nadzieja ze sie wchłonie.... Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia dzwon do kliniki nie czekaj !! Oby zaakceptowali to choc zdrowie i zycie najważniejsze. DOMI czy ty widzisz roznice w piersiach.? Czy ta gdzie masz krwiak jest moze wieksza lub widac gdzies jakies zaczerwienienie ? Czy ttlko dolegliwosci bolowe mialas? Biedna Ty oby to sie wchlonelo. Bo znowu to przechodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Właśnie zadzwoniłam na recepcje i Pani mi powiedziała ze nie będzie żadnego problemu bo ja bardzo szybko krzepne i ze wiele osób ma problem z tym aptt. Tak biorę Wit c i rutinoscorbin cały czas bo mój lekarz nie uważa że jest to przeciwskazanie. Tylko aspiryna, acard i polopiryny jest zakazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Domka trzymam kciuki za Ciebie bo faktycznie jesteś "tym złym " przypadkiem ; ( oby się wchlonelo jak najszybciej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Domi ! Będzie dobrze, masz gorączkę, biegunkę, wymioty lub inne objawy ? Jeżeli nie to to nie jest nic groźnego i jest szansa że to nie jest krwiak ! Czy brałaś jakieś leki przeciwzapalne? Moim zdaniem powinien Ci przepisać, Ja dostałam antybiotyk, który zaczęłam brać już 3 doby przed operacją który miał na celu właśnie zapobiec wszelkim stanom zapalnym. Lidia ! Zestresowałaś się biedna niepotrzebnie tylko :) he he wszystko będzie dobrze zobaczysz. Niektórzy lekarze przepuszczają pewne normy. Mój lekarz z kolei jest taki że dla niego każdy najmniejszy zły wynik od razu dyskwalifikuje do operacji, ja tez w sumie jestem zdania że życie i zdrowie ważniejsze niż nowe cycki. Najważniejsze bezpieczeństwo. Trzymam kciuki za Ciebie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Lidia APTT ma duże znaczenie przy krwawieniu operacyjnym. Ja miałam za wysokie, ale tez blisko normy. Lekarze maja leki które mogą Ci podać przed sama operacja.... Ja tak miałam, wiec skreślona nie powinnaś byc, a do gardła samego jeszcze po locie to bym sie nawet nie przyznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Tequilla nic żadnych innych objawów tylko bol lewego cycka.... Ja oczywiście w panice od wczoraj czy to aby nie zator płucny ale mnie lekarz uspokoił. Mam brać ibuprom, smarować piers lotion 1000 i przepisał w razie czego augumentin bo mam 100km do kliniki i Nue będę sie stresować jeśli cos bedzie znów nie tak. Odmowcie zdrowaske za bidną koleżankę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Domka to dobrze, ja też brałam właśnie augumentin. Jak nie masz innych objawów to moim zdaniem to nie krwiak. Musisz się troszkę wyluzować, leż, nie przemęczaj się , niech się wszystko unormuje. Na pewno będzie wszystko w porządku ! Zobaczysz ! Mnie też jedna pierś (lewa) przez cały okres pooperacyjny bolała dużo bardziej niż prawa. Ale lekarz powiedział ze dopóki pierś dwukrotnie nie spuchnie, nie ma gorączki, biegunki czy wymiotów to wszystko jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziękuję Dziewczynki jesteście nieocenione; ) Domi ja bym wzięła antybiotyk od razu zmieni się stan ja tak uważam. Co do gardła nie przyznam się bo ono bardziej mam suche po locie niż jakieś zapalne. Fajny cyc - na 17 dopiero jadę do kliniki i o 8 rano ponoć wyjdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Lidia tak wlasnie miałam zrobic ... Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Chce mieć fajny cyc... Jest opuchnięta bardziej lecz nie az tak aby niepokoiło, zreszta od początku była większa.... Ale w tej lewej wlasnie czuje bol jak siniak az pod obojczyk i tak było od początku po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Do Tequila22: dzięki za przesłanie fotek na trifek@o2.pl , piersi masz super a wyjsciowke faktycznie wiekszą od mojej. Przesłalam ci moją wyjściowke, napisz mi jak myślisz czego moge sie spodziewac po 320hp :-) W ogole zabieg w piatek 8:30 a ja czuje ze mnie jakies przeziebienie chce brac, niby gardlo nie boli, kataru tez nei mam ale jakos dziwnie sie czuje..moze to ze stresu..jem czosnek od 2 dni..zobaczymy czy pomoze...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Domka80 ale ty nic, kompletnie nic nie dostałaś po operacji? żadnego antybiotyku ? ja od razu zinnat na 7 dni dostałam, a jakby coś się działo to receptę miałam na drugi. Dobrzej tam szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Eleni antybiotyk tylko przed operacja, a potem nic.... Kompletnie ten dzis tez sposobem dostałam, nie ma gorączki wiec nie ma dużego stanu zapalnego... Tym kieruje sie moj doktor. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczyny to już jutro ! Wolałabym od rana mieć operacje ale będę miała dopiero o 17 ;) piłam dzisiaj gripex max czuje się narazie lepiej jeszcze dzisiaj na noc wypije sobie ;) troszkę jestem poddenerwowana ale jakoś się ciesze i chce mieć to już za sobą ;) Dobranoc i do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Mój lekarz powoedzial ze po operacji będę jeszcze tak naprawdę dobrze znieczulenia na ból będzie podany specjalny środek przeciwbólowy oraz antybiotyk dożylnie także dobrze ze podają od razu antybiotyk w razie gdyby miało się coś dziać nie dobrego. Także jak to było z wami ? Od razu jak się obudzilyscie to czuły ścieków juz duży ból czy nic nie bolalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeboffka
ja jestem po operacji i największy ból był przez pare pierwszych dni...pozniej juz z górki! każda z dziewczyn przechodzi to indywidualnie - nie ma co uogólniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia to ty do 17 bedziesz na czczo? Masakra.... ja mialam przyjechac na 10; 45 do kliniki i jak juz rano wstalam wiadomo wczesniej bo taki stres to zanim mnie wzieli na blok to byla 13. A po przebudzeniu i po dojsciu do siebie dopiero jadlam o cos ok 19, ale bylam glodna wtedy pamietam heh. A te ruchy jak bym swoja babcie widziala... masakra. Lidia mnie masakrycznie bolalo... nastaw sie lepiej na bol. Duzo z nas mowi ze nie bylo tak zle, ja czulam sie strasznie, bylam wrecz przerazona6jak dlugo ten bol bedzie trwal. Paliło mnie w klatce, uciskalo, po bokach piersi na gorze w mostku, cos okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dziewczyny w końcu się doczekałam. Dziś jadę na konsultacje. Ciekawe kiedy będę miała termin i w ogóle co wymyśli z tymi moimi zwisami. Teraz siedzę w pracy i cały czas myślę aż mi czacha dymi. Lidia trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Fajny cyc - niestety do 17 czekam a zasnelam dziś o 2 w nocy bo w głowie nagle miałam 100 pytań i myśli co będzie jak wyjdę z tego domu u nie wrócę i nie zobacze juz swojego syna :( wiem głupota. Boje się, bardzo się boje bólu. Fajny cyc - ty tez miła robiona plastyke wiec dodatkowy ból dochodzi do tego. Wiem ze musi boleć ale chyba przeciwbólowy Ketonal po zażyciu zabiera ten ból czy nie ? Działają coś te przeciwbólowe leki co bierzemy juz w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×