Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Szczęśliwamade byperfect
Hejka ja już mam swoje cucuchy od kilkunastu godzin , ból ogromniasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Szczęśliwa - gratuluję ! Czy to jest taki ból ze się z sibie wychodzi i przeciwbólowe nie pomagają ? Czy od razu po przebudzeniu z narkozy czujemy ten najgorszy ból ? Jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red od razu po mało co boli bo działają leki :) ja jedynie czułam ucisk w klatce piersiowej ale bólem nie można było tego nazwać :) ból to się zaczyna w domu bo w klinice pilnują godzin podawania kroplówek :) jedyne co boli to plecy od leżenia, średnio przyjemne jest wyciąganie drenów i trochę zajmuje wstanie z łóżka. Połóż gdzieś telefon pod ręką bo nie ma opcji mocno wyciągnąć ręki jak nikt nie będzie miał ci go jak podać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red jak widzisz jedną boli, drugą mniej. Nastaw się, że będzie bolało :) a jak nie będzie to miło będziesz zaskoczona :] Mój mąż jak mnie zobaczył po operacji to stwierdził, że lepiej wyglądam niż po porodach które miałam ( a miałam dwa cięcia cesarskie), a przy porodzie nie narkozę przecież miałam a znieczulenie w kręgosłup :] Ja nie wiem jak ty wytrzymasz na głodniaka tyle :P ja już na kolację prosiłam żeby mi coś dali bo aż w brzuchu burczało, ot i dostałam kisiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Operacja to pryszcz, po tez nie jest złe, po powrocie do domu jeszcze Ok i dopiero na nast dzien zaczyna sie jazda ... U mnie dodatkowo z tym powiklanym cyckiem masakra, ale sadzać po prawym który goi sie normalnie to faktycznie z 5 dób boli mocniej , potem juz Ok. A u mnie bez zmian , cycek dalej boli .... Biorę leki.... Hmmm brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka tak mi Ciebie szkoda :( wyobrażam sobie co musisz czuć, tyle myśli co z tym dalej i do tego ten ból :( trzymam kciuki kochana by się poprawiło :* Lidia ja miałam wrażenie że leki trochę pomagały. Pielęgniarki pytaly ciągle czy to ból czy to raczej rozpieranie... Mięsień musi się rozciągnac a na to leki nie pomagają tak mi tłumaczyły. W domu potem leki co 3h na zmianę ketonal, pralnia, biurem. Pilnuj godzin by ból był regularnie uśmierzany bo potem gdy urośnie do większej miary trudniej go "zbić " do mniejsze. Ja miałam budzik co 3 H nawet w nocy. PoPowodzenia, za parę godzin będziesz mieć piękne piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi czuje w Was mega wsparcie ! Najbardziej się schizuje ze będę miała problemy z oddychaniem i spanikuje ze coś jest nie tak. Czekanie do tej cholernej 17 jest odbijające. Zjadłam śniadanie zaraz wypije ze 2 szklanki wody a później 6 godzin przed operacja nie można ani jeść ani pić. Jakoś to będzie, musi być ! Domka - daj antybiotykowi ze 48 godzin żeby działał juz pełna parą, trzymam Kochanie za Ciebie kciuki! Mnie z tych nerw pali od środka ogień dosłownie. Paranoja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Domka80 u mnie też jedna goi się gorzej ale to nie to co u ciebie :( U mnie po prostu miejsce cięcia jest bardziej czerwone i trochę ropiało tam gdzie był dren pod prawą piersią. Strasznie ci współczuję tego bólu. Bądź dzielna, wytrzymaj jeszcze trochę :* Dobrze, że operację miałaś tak wcześnie to do lata choć wydobrzejesz :) ja w życiu nie poszłabym na taki zabieg od maja do września bo jeszcze pół biedy przemęczyć się te 6 tyg w upale i ciasnym formującym staniku ale jak właśnie coś pójdzie nie tak, czy dochodzi się do siebie długo to dodatkowo upał jeszcze wykańcza człowieka. No i inna sprawa, że piersi też się formują same cały czas więc lepiej dać im kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Zeboffka Pochwal się nam jakie masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwamadeinperfect
U mnie już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Szczęśliwa - co to znaczy ok ? Juz Cię nie boli nic ? Jeśli tak to bardzo się ciesze. Mam nadzieje ze szybko wrócisz do sprawności ;) Jeszcze 3 godziny zanim wyjadę do kliniki, trzymajcie za mnie kciuki Dziewczyny. Ja juz od zmysłów odchodze chciałabym być juz po. glodna jestem ; ( Znając życie pod nóż pójdę około 18 zanim mnie przygotują i narysuja itp. Jeśli mi się uda dzisiaj to napisze dam znać o sobie nie wiem jak tam jest z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Lidia_in_red trzymamy za Ciebie kciuki. Jeszcze chwila i będziesz miała to o czym marzysz ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Dziewczyny u mnie mija doba po operacji i powiem szczerze ze spodziewalam sie wiekszego bolu. Myslicie ze to sie moze jeszcze zmienic?:-) duzo sie ruszalyscie po.powrocie do domu czy raczej lezalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Asienkaaa2812 po powrocie do domu to ja miałam dosyć leżenia :P z resztą mniej bolało jak ruszałam się. Najgorzej było po nocce rozruszać się jak człowiek zastygnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, zaglądam do was od jakiegos czasu, moja operacja za 2 tyg. Pani doktor zaproponowała implanty mentor wysoki profil CPG 333 o pojemnosci 430ml. zazdroszcze tym z was, które zabieg mają już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
A te miesnie pod pachami moge rozruszac? Czy lepiej zostawic je w spokoju?:-) po jakim czasie mialyscie zmiane opatrunkow? Bo ja dopiero w poniedziałek i zastanawiam sie czy to nie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Dziewczyny, jutro o 10 mam operacje.. boje sie bólu, nastawiam się na najgorsze.. mam wyjsciowke 70A, 164cm i 51 kg. Zastanawiam sie czy wybrac 280, 300 czy 320 ( jutro mam dokonac wyboru) chce miec pelne duze C badz male D - pomozcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
dodam ze implanty maja byc okragle, wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bralabym największe jakie proponuje lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia tez wiem ze lepiej brać większe. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia zdecydowanie 320 ;) na początku będą wydawały ci się ogromne ale jak już opuchlizna zejdzie to możesz żałować że większych nie zrobiłaś wybierając np 280. Ja miałam 375 wys profil, były ogromne ! myślałam że wybuchną ale teraz jak zeszła opuchlizna to powiem szczerze, że i 400 mogłabym mieć :P a zaznaczę, że wybierałam między 375,a 400 które proponowała Dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Asienkaaa2812 jak nie leżysz w łóżku a funkcjonujesz normalnie w domu to rozruszasz bo jak nie tu ręką sięgniesz to tam więc same z siebie rozruszają się :) dla mnie najgorsze właśnie było leżenie, zastygnięcie i później wstanie do córy, która jeszcze budzi się w nocy jeść :] Opatrunki zmieniali mi w 4 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Leenia jesteśmy Orawie tych samych wymiarów i tez wyjściowo miałam 70A bierz 320, nawet o mniejszych nie myśl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Domka80 : jakie wzielas implanty? myslisz ze z 320 wyjdzie duze pelne C/ małe D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
elleni1: a ty jaką miałas wyjsciowke (wzrost i wage ) i jaki efekt uzyskałas po swoich implantach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Dziewczyny no i jeszcze zastanawiam sie jakie ciecie wybrac, wstepnie powiedzialam ze chce pod piersia lub pod pacha a teraz sie zastanawiam czy nie najlepsze jest przez brodawke sutkowa..czy ktos moze doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia ja nawet nie wiem czy miałam miskę A ;p pod biustem 75cm. Wzrost 165, waga 65 i brałam implant 375 wysoki profil mentory pod mięsień. Z tym rozmiarem teraz to różnie jest:/ sportowy stanik mam 75D, jak kupiłam zwykły stanik to wzięłam 70E nawet ale to chyba jest tak, że im mniejszy pod biustem tym większa miska :) Dr mówiła, że ten implant co wzięłam to pełne C choć moim zdaniem jest to D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia ja bym brała cięcie pod piersią. Od jednej znajomej słyszałam, że jej koleżanka miała pod pachą cięcie to nie mogła rękoma ruszyć nawet, nie mówiąc już o umyciu sobie włosów na głowie.... podobno bardzo boli pod pachą. Natomiast jak wybierzesz brodawkowe to czucia raczej już chyba nie będziesz miała w brodawce? Moim zdaniem pod piersią jest najlepsze jak nie jest konieczne podnoszenie i przy tym plastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Ciecie pod biustem lub sutkowe, pacha odpada. Ja przy wzroście 167 cm 49/50 kg 70A wzięłam 320 wysoki profil i uzyskałam duże C lub małe D ... To sie okaże ;). Bo jeszcze walczę z opuchlizna i bólem. A ciecie pod biustem miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×