Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość sylwia
dziewczynki o mnie też nie zapominajcie i wyslijcie foty sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elleni : chec miec wielki cyc- dziewczyny dziekuje za zdjecia- ciarki prezchodza mnie na mysli,ze to wszystko przede mna .pozdrawiam Was serdecznie xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ktoras z Was ma Allergan Anatomy??? na konsultacji wydawaly mi sie twarde- ale ponoc linia 410 jest zupelnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Do cycolinek z dłuższym stażem. czy tez macie problem z biustonoszami ? Zwiedziłam już chyba dziesiątki sklepów. Nigdzie nie mogę znaleźć biustonosza :( Mam rozmiar 70E, poszukuję miękkich staniczków bez fiszbin. Wszędzie jak są to są z małą miseczką lub z kolei jak miseczka dobra to obwód pod biustem ogromny. Albo modele babcine :( Triumph odpada, nie ma szans na modele bez fiszbinowe w tak dużym rozmiarze :(Udało mi się jeden dorwać w TK Maxx a tak to jest duży problem. Może któraś ma namiary jakieś sklepy internetowe z wyborem naprawdę ładnych staniczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Tequila22 Hahahah no nie ! jak nie biust to biustonosz.. :( Tylko lepiej miec problem z biustonoszem :) napewno coś znajdziesz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Oh pewnie że wole mieć taki problem ! :D Ale muszę mieć też czym zakryć piersi, pracuję w biurze i mam kontakt z klientami a moje sutki cały czas stercza jak nienormalne :P Może to wydawać się śmiesznie ale czuję się bardzo niekomfortowo, nie wspomnę o spojrzeniach klientów ! :D A sportowy biustonosz sobie nie radzi z zakamuflowaniem tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Tequila aż żal zakrywać takie piękne cycuchy biustonoszem. Po prostu marzenie. Te które widziały na pewno mnie poprą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Popieram :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Dziewczyny po jakim czasie moge sie spodziewac ze zejdzie opuchlizna? w ogole moje lewa piers jest jakby wyzej niz prawa, czy to normalne? i bardzie twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Tequila22 Jezeli mogłabyś wysłać fotki na mój e-mail sylwia-666@hotmail.com tak wszyscy zachwalają twoje piersi, że aż sama jestem ciekawa. Z góry dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do Tequila a patrzyłaś w hm? Maja duzy wybor i stosunek jakości do ceny jest super. Cos z wyzszej polki to Li Parie. Ubieraja sie tam doda i siwiec, wiec raczej maja staniki z malymi obwodami i duza miseczka. Ale nie dam sobie reki uciac bo jeszcze nigdy takiego nie szukałam. .....ale juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam dlugo bardziej spuchnieta lewa piers i dluzej opadala miesien mocniej trzymal po dwoch miesiacach puscilo. Co do stanikow to kupuje z Konrada polska firma po 375 cchp mam teraz 70 e lub f. . To padety tak sie nazywaja niektore modele sa na dole z lekka fiszbina i nie z gabkami ale tak leciutko usztywniane i ladne i wygodne . I mam jeszcze z firmy Gaja tez polski wyrob w jakims dobrym sklepie z bielizna pewnie maja oczywiscie polski sklep nie zadna sieciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym Sankowskim czemu masz dramat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kochane. JESTEM 6 god po zabiegu... bol nie do opisania naprawde.Dostaje kroplowke z Tramalem .na mnie to nie dziala. czuje jakby mi ktos glaz polozyl na klatce .okropny bol nie moge wstac masakra .nie wiem czy drugi raz bym sie zdecydowala .piersi chyba ok choc nie kukalam bo pezez ten bol ledwo wykrzesalam telefon z polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
zuza1234 : mysl o efekcie, za chwile juz nie bedzie bolalo :-) ja mialam zabieg 3 dni temu a dzis juz nie biore tabletek chociaz wczoraj bylo ciezko. Trzymaj sie i mysl o tym, ze bol za chwile minie a cycki zostana :-) no i bierz przeciwbolowe, pros o ketonal w kroplowce jest najlepszy. Ja po tramalu mam pobudzenie i spac w ogole nie moge ( na niektorych ponoc dziala nasennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
do gosc : a jaka mialas wyjsciowke? chodzi mi o wzrost, wage i rozmiar miseczki przed. Ja prawie nic nie mialam po obu karmieniach mam wsadzone 320 uhp okragle. zastanawiam sie co z tego wyjdzie. podeslalabys mi swoje fotki? mialam zabieg 3 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
nie mam zalozonego pasa uciskowego (ponoc piersi nie wyszly wysoko) ale wydaje mi sie ze lewa piers jest wyzej nieco wychodzi ponad pache i zastnawiam sie czy pomimo wszystko nie dokupic pasa, jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Sylwia to juz 13 dzien... Czas leci szybko. Chce mieć fajny cyc.... Nie wysyłałam Tobie. Eleni moj doktor to bardzo dobra krawcowa ;). Odnośnie mpuch dolegliwości to niestety ale bóle w klatce to prawdopodobnie od mięśnia, ktory trzyma tez łopatkę i przechodzi w mięsień pod ktory wsadzony jest implant. Piersi sie ładnie goja, z powikłań jakie mam to wylewy, krwiaki pod piersiamii z obu boków, doktorek mowi ze 15% pacjentek sie to przytrafia, ale ładnie schodzą po heparynie. Ogólnie po ściągnięciu szwów, pojechałam na szopping... W H&M sa piękne miękkie staniki... Cycki wyglądają w nich szałowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Dziewczyny zaraz powysyłam Wam fotki. Dzisiaj dostałam pas uciskowy, długo trzeba go nosić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Staram sie myslec o efektach ale tu bol jak jasny gwint .ale sukces podniolam sie sama I usiadlam na lozku :) jutro do domu I boje sie jak dam rade bez tych kroplowek... niby daje cos na recepte mocnego ale zovacze co. Poki co mam przyczepione pojemniczki dwa do ktorych plynie krew :-( taki sobie ten widok NoI mysle ze moglam wybrac wieksze ...a wybralam 350 wysoki pfofil przy wyjsciowce 70b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
ZUZA Tequilla22 miala twoja wyjsciowke i tez ma 350hp - bedziesz miala zacny cyc...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
tez mialam te pojemniczki- to dreny- dzieki nim osocze odchodzi i nie puchniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Ale mnie nastraszylyscie tym bolem....zaczynam pekac. Jakos do tej pory o tym nie myslalam, o innych rzeczach tak- o narkozie, czy ladne cycki wyjda, jaki stanik sie dostaje po operacji, nawet jaki kostium sobie kupie na wakacje....a o bolu nic, kompletne wyparcie. Ale teraz jak czytam wasze posty to do mnie dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ja mam tylko nadzieje ze bol szybko minie .poki co jeszcze zastrzyk dostalam w udo przed chwila .najgorzej podniesc sie jak klata rozwala ,przynajmnie u mnie tak jest ...juz najgorsze za mna I caly ten stes wierze ze bedzie dobrze.Tylko ten stanik kuzwa jakie to niewygodne sciska mnie na maksa I u gory lekarz zalizyl jeszcze pas na rzep wiwc cala jestem zapakowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis kupiłam nowy stanik pooperacyjny bo ten biały, który dostałam od chirurga niestety nie da sie go doprac juz teraz. W sklepie medycznym w trójmiejskie kupiłam, 129zl plus 40 zł pas, wszystko kolor czarny, to nie majątek a dzięki niemu sto razy lepiej sie czuje i moge ubierać bluzki czarne w końcu! Bo ciagle ramiączka Biale z bluzek mi wystawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do chce mieć fajny cyc,wysłałam ci zdjatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do chce mieć fajny cyc, wysłałam ci zdjatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
to ja 82 - gdzie i kiedy robisz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anonymous255280@gmail.com Wyslijcie zdjęcia jak będziecie miały czas, Proszę ;-) Odebrałam dzisiaj.wyniki badań i okazało sie, że w badaniu moczu mam jakieś nieprawidłowości... Zadzwoniłam do swojego dr. Zaczął wypytywac i uświadomiłam sobie, że ostatnio często biegam do toalety- Infekcja pęcherza a do tego ból gagardła. Musiałam iść szybko do lekarza rodzinnego po leki i żeby sprawdzić czy czasem nie mam anginy. Na szczęście to nie angina. Bałam się ze dr będzie chciał przełożyć operacje skoro pięć dni przed boli mnie gardło a on ze luz tylko musze wyleczyć do piątku...jeszcze się bałam, że będzie chciał.odwołać bo w morfologii mam kilka delikatnie zawyżona wyników. Przesłałam mu wyniki i okazało się ze to nie problem. Ale i tak się bardzo denerwuje, że nie zdążę wyleczyć tego gardła :-/ czy któraś z was miała operacje w klinice dr Szczyta, wiecie jak tam jest z przekladaniem operacji? Będę musiała czekać kolejne 5 miesięcy. czy wcisnąć mnie w jakiś wolny termin od razu jak wyzdrowieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×